Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Tony

Podoba mi się wasza strona internetowa :) przejrzysta i w fajnej kolorystyce, żadnej przesady nie ma. Nie trzeba kogoś do jej prowadzenia? :D

@Tony

A co, poprowadzisz równie dobrze? ;)

Tony
@Goran

Na pewno bym się postarał

@Tony

ciężko o takie oferty tutaj raczej. jeśli Ci zależy to dzwoń i się dopytuj a może coś Ci znajdą ;d

@Eros

Nie chcę robić przykrości, ale nie wierzę za bardzo w powodzenie tej misji

ale z Ciebie pesymista ;p już od razu nie wierzysz ;d

Eros

niech sam sobie sprawdzi i się dowie jakie są realia ;p a tak to go zniechęcisz na wstepie

@Eros

Nie bez powodu, bo najprawdopodobniej po prostu firma zleciła komuś zrobienie strony, nie tak, że ktoś na etacie siedzi i grzebie coś w stronie, której nie trzeba poprawiać. Tak sądzę. Ale niech zrobi jak uważa, powodzenia.

@Goran

A no właśnie niech zrobi jak uważa, o taką puentę mi chodziło ;p

Ola

@Ala

z każdej :P

jolo
@Ala

dowiedziałaś się? no to dobrze :D wszystko już mamy jasne

xtg

co to znowu za zmiany na moim ulubionym plotkarskim profilu? :D

mango
@xtg

Sam nie nadążam

heh

oczywiście w drugą stronę już nie byłoby tak fajnie :) wtedy by było święte oburzenie

niestety
@heh

nikt by nie chciał żeby o nim gadać :D ale w drugą stroną to im bez różnicy i bez kultury

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
pozdro

w jakich godz sie pracuje

jojo
@pozdro

zależy na jakim dziale. bo obróbka folii i magazyn na 2 zmiany a inni na 3 zmiany

Zmiany

6.00 -14.00 - 22.00 dwie zmiany 8.00 - 20.00

jojo
@Zmiany

a no właśnie właśnie ;) dzięki za uzupełnienie

Sandra2

Hanex to firma prężna tylko kierownictwo nie przywiązuje dokładnie wagi jakich pracowników zatrudnia na produkcję butelek bo te panie które tam pracują pozostawiają wiele do życzenia są nie sympatyczne złośliwe(usunięte przez administratora) nie polecam pozdrawiam.

Jakie stanowiska w hanexie? albo działy?

to

można pracować na produkcji (przy obróbce folii), jest też magazyn, automatyk, kontroler jakości

popol
@to

I to wszystko?

to
@popol

wszystkiego to ja na pewno nie wymieniłem, stanowisk biurowych itd nie można ode mnie wymagać, żebym wszystkow iedział

Wazon
@popol

Nie za bardzo się interesujesz? A może z konkurencji cię przywiało, co???

haha
@Wazon

Tak, z konkurencji go przywiało i dlatego pyta o stanowiska w firmie, z pewnością wykorzysta tą informację żeby zrobić takie same u siebie, a co!

popol
@Wazon

nie jestem z żadnej konkurencji po prostu chciałem się dopytać o szczegóły tutaj bo najszybciej można uzyskać informacje...

Wazon
@popol

no spoko spoko tak żem sobie tylko powiedział, nigdy nic nie wiadomo, różni ludzie tu przychodzą

Karlos

Co tam słychać w Hanexie?

Mazan
@Karlos

zależy w jakim kontekście

Karlos
@Mazan

W każdym, jak tam się robota toczy, czy jest co robić, coś się szykuje nowego??

Cypisek
@Karlos

Drony przyglądają mi się z bliska. Pewno na piwo chciały się umówić ???? a tu tylko olej...

Big brother
@Cypisek

Drony nie powinny być w użytku osób fizycznych, bo naruszają prywatność innych ludzi.

rojo
@Cypisek

pewnie chciały, trzeba było iść, co się będziesz przejmował

Tadek

jaki socjal w hanexie? myśle o pracy na produkcji. pzdr

@Tadek

Hanex przeprowadza między innymi bezpłatne szkolenia, jest multisport, grupowe ubezpieczenie, paczki na święta

Rio
@odp

Jeszcze grusza, dofinansowanie do koloni dzieci, bony świąteczne, a multisport jest też dla członków rodziny

@Rio

no dzięki za uzupełnienie, tak czułem właśnie że mogłem nie wymienić wszystkiego, tak na szybko to się czasem nie pamięta

Rio
@odp

Jasne, dlatego dodaję, żeby nic nie pominąć :)

@Rio

dzięki dziękiiii współpraca i te sprawy, to się ceni jak najbardziej, pozdrawiam serdecznie

Od jak dawna Hanex istnieje na rynku? są tu osoby, które pracują od początku istnienia?

Mimi

Tak są osoby, które długo pracują. Już nie od początku (na produkcji) w biurze są tylko dwie takie osoby, zakład istnieje od 95 roku chyba jak się nie mylę, ale na produkcji nie ma już osoby która pracuje od samego początku ????

@Mimi

A to myślałem, że więcej jest osób, które są od początków. A w biurze to są jacyś dyrektorzy czy księgowe czy kto?

Mimi

Tylko pracownicy z wyższych szczebil nie ma nikogo

@Mimi

Sorki, jest jedną osobą w biurze z wyszym szczebiem ????

Eol
@Mimi

Ty pytasz czy stwierdzasz?

una
@Eol

ciężko określić, ale wydaje mi sie, ze to drugie

Joko
@una

znaki zapytania raczej uznają zdanie za pytanie, chyba że to jakieś emoty które się nie wyświetlają :D

@Mimi

Sorki to miały być emonki

Eol
@Mimi

Aaa rozumiem, faktycznie czasami tak się dziwnie wyświetla, zapomniałe o tym

Kaja

Cześć, Jak często pojawiają się oferty do laboratorium - pytanie może głupie, ale nie wiem jak ładniej zapytać o poziom rotacji? Jakie trzeba mieć doświadczenie/ wykształcenie - nie minimalnie tylko już żeby być faktycznie braną pod uwagę konkurencyjną kandydatką?

Paschalska
@Kaja

Kazał Pan musiał sam taka polityka. Nie ogarniesz tego.

@Paschalska

What?

Nobel
@Kaja

z tego co zauważyłem to raczej nie ma za często ofert do laboratorium a to już chyba mówi samo przez się o rotacji

@Nobel

Dlatego pytam jakie warunki trzeba spełniać żeby być konkurencyjnym dla kogoś ze stałego zespołu?

Bezkonkurencyjna
@Kaja

Nie możesz być konkurencyjna bo Cię nie przyjmą

franklin
@Bezkonkurencyjna

Wy to chyba wgl nie rozumiecie czego dotyczy pytanie serio...

Bezkonkurencyjna
@franklin

"żeby być konkurencyjnym dla kogoś ze stałego zespołu?"- na to pytanie jest odpowiedź. Co do pierwszego pytania, w ogłoszeniach zawsze są wypisane wymagania jakie trzeba spełnić. Liczy się również praktyka bo nie trzeba tracić dużo czasu na szkolenia i nowy pracownik jest szybko samodzielny, a reszta to łut szczęścia. Powodzenia Kaja :)

@Bezkonkurencyjna

Okej, teraz wszystko jest dla mnie zrozumiałe dziękuję za te informacje ;)

?
@Kaja

to masz zamiar gdzieś aplikować?

Chciałbym podjąć pracę w Hanexie jako kontroler jakości. Czy bez doświadczenia na takim stanowisku sobie poradzę? Może jest ktoś kto na takim stanowisku już pracował bądź pracuje

Rory
@Piotr

poradzić sobie poradzisz, o ile będziesz się starał, będzie ci trudniej niż osobie z doświadczeniem pewnie, ale jak masz głowę na karku, to powinieneś dać sobie radę

Osiołek
@Rory

A znasz to spojrzenie gdy przychodzisz do pracy i wszyscy się cieszą bo jesteś i nie zrezygnowałeś? to tak będziesz miał w hanexie, bo tutaj nikt nie chce pracować.

nie-osiołek
@Osiołek

...szkoda, że ty chcesz ... bo jak nie chcą pracować w hanexie, to nie chcą pracować z tobą

nie-osiołek

..no właśnie, po twojej odpowiedzi też bym odszedł z hanexu, faktycznie zabłysnąłeś, i wiesz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej milcz

Elo

żałosny poziom sobą reprezentujesz, jeszcze ktoś pomyśli że tutaj wszyscy tacy.. ALE SPOKOJNIE, są ludzie normalni tylko tutaj nic nie piszą, bo im się po prostu nie chce ;)

Jon
@Elo

Dokładnie, czasami szkoda strzępić przysłowiowego ry.ja są normalnie osoby, które wykonują swoją pracę, a nie tylko malkontenci

Elo
@Jon

o i zniknęła ta wypowiedź, ale to lepiej, bo nic mądrego tam nie było

Kazek129
@Piotr

Pewnie, nawet z grupą, będą mieli zniżki.

Jak

Może trochę nie w temacie, ale dopiero teraz obczajałem aktualności na stronie hanexa i zobaczyłem że był fajny konkurs z okazji dnia dziecka, oni to jednak mają pomysły, ciekawe czy za rok też coś zorganizują

Bao
@Jak

ale że o co chodzi z tym konkursem bo nie bardzo wiem o co chodzi? chyba mnie coś ominęło w takim razie w sumie to już miesiąc minął

Jak
@Bao

no wiem, że trochę już minęło. Dzieci tam robiły różne projekty z użyciem właśnie butelek, zakrętek itp, całkiem fajnie im to powychodziło

Bao
@Jak

ahaaa no to spoko spoko, dobra informacja, ale z pracą w sumie nie ma nic wspólnego :D

Czukay

Na produkcje to tylko z uprawnieniami na wózki, czy bez też kogoś potrzebują?

Luzak
@Czukay

z tego co widziałem na stronie to na ten moment nie,ale możesz się jeszcze upewnić

Coben
@Luzak

hm.. czytam to pytanie i tak mi się wydaje, że to było ogólnie czy na produkcje przyjmują z uprawnieniami albo bez a nie na ten moment konkretnie

@Coben

Nie nie, chodziło o teraz

Coben
@Czukay

a no to jakiś dziwny skrót myślowy widocznie którego ja nie rozumiem ;p no więc jak wyżej na ten moment nic nie ma

Office
@Coben

Może się pojawi. Jak mu tak zależy może polować.

@Coben

Ale tam nie było żadnego skrótu myślowego, proste pytanie

Lizi

Do biura czasem szukają, czy raczej rzadko?

Gezy
@Lizi

Raczej jak wszędzie, oferty czasem są, ale rzadko więc jak jesteś zainteresowany to musisz szczególniej czuwac

Lizi
@Gezy

Rozumiem, dzięki za informacje

xyq
@Gezy

A kiedy ostatnio jakaś była? chociaż to pewnie głupie pytanie i nie masz pojęcia :D

Keta
@xyq

Sprawdź w archiwum.

xyq
@Keta

Niby jak mam to zrobić??

Mark
@xyq

czytam to i sam sie zastanawiam. czasem sa archiwalne oferty na pracuj pl ale nie wiem jak do nich dotrzec zwykle jak to robilem to raczej przez przypadek

robik

hejka znajdzie sie jakiś wakacik na horyzoncie?

Edi
@robik

buhahaha wakacik no nie wiem wakat moze by sie znalazl

Edi

ja też nie, ale olewam to :d a co do pracy oferty są aktualne np na olx

Kazek

Praca ok, ludzie ok. Najbardziej uczynna, pomocna Edytka. Pozdrawiam po raz kolejny.

Kazek

Wszyskich, tylko ona ma zawsze uśmiech na ustach, a to nastawia pozytywnie do pracy. Idealnie nastawiony człowiek ( kobieta) do pracy, a to mobilizuje innych. Czy , taka odpowiedź cię satysfakcjonuje???.

Kazek

Szanujmy się wzajemnie, tylko to nam zostało. Bądźmy uśmiechnięci,niech praca sprawia nam odrobinę przyjemności, a przy niej to czuję. Taka odpowiedz.

heh
@Kazek

tak, satysfakcjonuje :D

2be1
@Kazek

Nic się nie zmieniło.

Wiecie czy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

sejo

nie wiemy

pyt2

a jakie stanowiska mogą pracować zdalnie???

jotaro
@pyt2

Dobre pytanie, już widzę jak magazyn, czy obróbka folii pracuje zdalnie xd

pyt2
@jotaro

no właśnie i stąd moje zdziwienie tym pytaniem, bo może o czyms nie wiem :D

Ola Z

Hej, na OLX pojawiło się ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. obsługi klienta czy ktoś z was pracował tam na takim stanowisku ? Jak atmosfera itd ?

prac
@Ola Z

nie wiem jak konkretnie w tym dziale ale ogolnie na firmie atmosfera jest jak najbardziej w porzadku no przynajmniej dla mnie moze ktos inny rowniez sie wypowie w tej kwestii

Kate

Hejka, myślę nad posadą Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta i widzę jeden punkt, którego niestety nie spełniam...mile widziana jest znajomość programu IFS - na ile zwracają na to uwagę? Czy to istotny czynnik? Bo nie mam pojęcia czym to IFS w ogóle jest i nie wiem na ile to przekreśla moje szanse

Jacob
@Kate

Ifs to system który mamy jak go nie potrafisz to spokojnie, wszystkiego się nauczysz.

Szpak
@Jacob

ale do czego służy ten system tak w skrócie jeśli możesz opisać?

Jacob
@Szpak

Obsługuje cały zakład od biur, magazyn po produkcje.

Kate
@Jacob

To mnie trochę uspokoiłeś, że nie muszę się uczyć go na własną rękę w domu, tylko na spokojnie już w pracy jeśli by mnie potencjalnie przyjęli. Dziękuję za odpowiedź :)

Szpak
@Kate

podejrzewam, że w domu nie miałabyś dostępu do tego programu żeby się go uczyć ;p

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.