Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

spiderman

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardzo zła atmosfera miedzy ludźmi w każdym dziale i między działami. Brak możliwości wypracowania jakichkolwiek rozwiązań, bo każda strona zawsze jest na nie. (usunięte przez administratora)Przykre, bo firma w swojej branży ma spory potencjał.

Karol

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem niektórych osób. Zawsze można zmienić pracę !!

@Karol

To dlaczego ludzie pracują miesiąc-dwa i mają dość?

coral
@Karolina

Jak (usunięte przez administratora)będzie dalej wprowadzał swoje rządy nie szanując starych wypracowanych regół to rotacja wśród pracowników będzie jeszcze większa,bo nikt nie będzie chciał tam pracować za samą podstawe! Cała odpowiedzialność za produkcje jest zrzucana na najniższego szczeblem pracownika,pomijając najbardziej decyzyjny dział jakości, który olewa bierzącą produkcje,bo woli w tym upale siedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu i to zwykły pracownik ma latać za kontrolerami porzucając swoje wszystkie inne obowiązki,a jak sam chce zaczerpnąć swieżego powietrza zamiast tej stęchlizny na hali to (usunięte przez administratora) od razu odbiera całą premie, mówiąc że masz 15min przerwy pomijając że na hali jest powyżej 40st. Wprowadza niewole,a ludzie nie pozwolą się tak traktować.

Nana
@Karol

Kierownictwo źle prowadzi ewidencje czasu pracy pracowników agencyjnych. Uważajcie na grafiki i urlopy, bo dostaniecie N-ki i nikt wam nawet o tym nie powie. Mnie poinformował o tym dopiero ZUS.

Lili

Popieram cie w całości. (usunięte przez administratora).Niby kobietka ktora uczy innych ma wiedzę i tyle nauczy w 1h wszystkiego i leci na fajke ma czas na gadanie smianie palenie a nowa osoba sama musi sobie radzic po1h.(usunięte przez administratora)niby tego nie widzi.(usunięte przez administratora)

Dostałem propozycję pracy i przyznam że warunki płacowe są zachęcające pytanie tylko ile w tym prawdy? Podobno podstawa jest niska ale premia uznaniowa w granicach 2000 brutto. Czy to prawda? Czy ktoś mógłby coś na ten temat powiedzieć bo mam inne propozycje pracy na uwadze i nie wiem czy zaryzykować i zdecydować się na Hanex. Z góry dzięki

Kevin
@Kandydat

Napisalbym Ci prawdę z wykładami ale usuwają cały czas komentarz , ogólnie zarobki średnie a pracy coraz więcej a ludzi coraz mniej .

Kevin

Wypłatami *

klkklklklklk
@Kandydat

u posrednika pwenie byles a nie w firmie a tam to powiedza cuda abys tylko sie zarudnil 2000brutto premi na pewno nie ma nawet 1500 to marzenie To premia uznaniowa wiec raz masz tyle raz tyle daja jak im pasuje nigdy nie wiesz dokladnie ile wplynie na konto wszystko jest liczone nie wiadomo na jakich zasdadach Niedawno bylo ogloszenie z hanexu na magazyn 2300 podstawy to sobie policz ile to nareke

pixi

W związku z pojawieniem się na różnych portalach wielu ogłoszeń zachęcających do podjęcia pracy w GTX Hanex chciałbym uświadomić potencjalnych pracowników, że wysokie premie o jakich jest mowa w tych ofertach to PREMIE UZNANIOWE! Zarabiacie to co na umowie, czyli samą podstawę plus oczywiście dodatek za pracę w nocy. Premia leży w gestii kierownika, który może ją dowolnie kształtować co powoduje, że system wynagradzania jest mało transparentny. Premia obniżana jest gdy pracownikowi zdarzy się zachorować lub gdy skorzysta z urlopu na żądanie. Jeżeli już zamierzacie iść na rozmowę kwalifikacyjną, dokładnie zapytajcie o tę kwestię, ile zarobicie, gdy pójdziecie np. na tydzień L4, żebyście się potem nie zdziwili, gdy otrzymacie wypłatę o kilka stówek mniejszą niż wam obiecano.

hobbit
@pixi

ej, ale zawsze jak się idzie na L4 to ma się 80% wypłaty.... chyba, ze jesteś w ciąży to dostajesz 100%....

pixi
@hobbit

Idąc na L4 dostaniesz 80% ale samej podstawy za dni w które chorowałeś, ale OPRÓCZ tego zabiorą/obniżą ci premię i wtedy wypłata którą otrzymasz będzie mało atrakcyjna. Jak już chorować to najlepiej cały miesiąc, bo to i tak miesiąc spisany na straty. Kokosów na koncie nie będzie.

Tempwork
@pixi

Ja za 190 h w sierpniu na magazynie zarobiłem niecałe 2700. Czyli mniej niż 15h netto/h. Warunki finansowe są takie że odstraszają Ukraińców, tutaj się słyszy tylko polski język

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nowyyyy

Witam. Dostałem ofertę pracy w habex jako operator wózka widłowego. I chcę się zapytać jak tam jest? Jakie zmiany i naczym polega praca. Proszę o odpowiedź.

I jak?
@Nowyyyy

Też otrzymałem info od pośrednika o możliwości zatrudnienia na czołówki. Czy faktycznie 2500 zł dostanę na miesiąc? Jakie warunki ale tak bez owijania w bawełnę Pozdrawiam

@I jak?

Ja tez dostałem oferte jak ty 2500 netto Nic więcej nie wiem. Jedynie że 4 dni do pracy po 12 godz i 4 dni wolnego. Chciałem aby ktoś z pracowników obecnych lub byłych się wypowiedział na ten temat.

Nowyyyy

Jesteś pracownikiem tej firmy. Ile rzeczywiście można zarobić i wgl napisz jak najwięcej o tej firmie .

Nowyyyy

A masz jakiś namiar na inną firmę godną ???

Na magazynie praca po 12 godzin zmiany o 8 i 20 Nie przywiazywalbym sie do schematu 4 dni do pracy 4 dni wolnego bo czasami sa przetasowania Praca sama w sobie nie jest zla jednak musisz liczyc sie ze w Hanex pracujesz takze w soboty niedziele i swieta jak wypadnie dniowka Magazyn ciasny regaly jeden przy drugim trzeba czasami sporo odstawiac zeby dostac to co potrzebujesz No i w zimie pizga ostro chlodemOdbierasz produkcje dowozisz materialy rozladunek zaladunek samochodow cala pracaWozki elektryczne

@Anonim

To można powiedzieć że nie jest tak źle??? A powiedz jak atmosfera pracy i jak wynagrodzenie ???

Basia

Dzięki, ale przy problemach z sercem kawa chyba niewskazana ;)

@Basia

Hahahah Basia jak zawsze w samo sedno! ;D

Jasne, że jest przerwa. Jeśli nie potrafiłes zorganizować sobie pracy na tyle, żeby mieć czas na kawę, to tym lepiej, że już nie pracujesz :) takich pracowników nie potrzebujemy na hali. A taki kosz preform na ręcznym paleciaku to nie taki straszny wysiłek. Może pocwicz, zrób formę, a dopiero później pchaj się na produkcję...

contactowy

Skoro w wielu firmach brakuje fachowców to znaczy, że zmuszone są konkurować pomiędzy sobą o pracownika. Fachowca dostanie tylko ta firma która zaproponuje najlepsze warunki. Będzie więcej hajsu to ludzie do pracy się znajdą.

zaq

(usunięte przez administratora) zrobiłeś dobrze odchodząc z MagnetiMarelli? Dostałem propozycję stanowiska kier. magazynu. Opłaci się, czy masz wątpliwości?

Jakie teraz opinie? Jak wam sie podobaja obecne warunki?

Tymon

Firma jako pracodawca ma dobra opinię natomiast pracownicy nie potrafią utrzymać dobrej atmosfery!!!

Petrosjan
@Tymon

Co twoim zdaniem w takim razie powinni robic pracownicy aby byla dobra atmosfera? Co pracownicy moga zmienic aby bylo lepiej?

TYmon
@Petrosjan

Zacząć szanować samych siebie

Nowa

Może i zarobki, podstawa są wyższe ale atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. Brak normalnej życzliwości.

hellboy
@Nowa

Jeśli oczekujesz życzliwości to zacznij od siebie. Kim ty jesteś że wymagasz specjalnego traktowania?!

Zorganizowany

No na folii lekko nie jest. Zwłaszcza na małych rolkach. No i automatyk ma znaczenie. ...

Pracuję tu miesiąc i jestem z tej pracy bardzo zadowolony. Zarobki wysokie, praca lekka i przyjemna, kierownictwo miłe, porządek itd sprawiają że do pracy przychodzę z uśmiechem na twarzy a nie jak w innych firmach za karę. Polecam tu pracę

one
@Nowy

Opinia kierownika ? :) Wysokie zarobki ? W amazonie więcej oferują, a praca lżejsza.

@Nowy

Poniosło cie z tymi zarobkami

Bartek

Może czas zacząć doceniać pracę w dobrej firmie?

tattoo

Prawie bym uwierzył Nowy, że twoja opinia jest prawdziwa ale przesadziłeś pisząc, że w Hanexie jest porządek. Trochę cię poniosło ;) ale reszta jakby nie patrzec zgadza sie. Hajs w miare ok, ludzie robia nadgodziny czyli cieżko nie jest, bo jakby wracali zmeczeni praca do domu to by o nadgodzinach nie mysleli. kierownictwo wyrozumiale, mozesz zawalic dniowke a i tak cie nie zwolnia. No i wogole przyjazna atmosfera, grunt to udawac debila i jakos to bedzie. Do Hanexu przychodzisz by odpoczac bo ciezsza praca to jest w domu. podobno na butelkach maja tam kobiety troche gorzej, no ale nie kazdy lubi w markecie pracowac na kasie, wiec taki ich wybor. Zawsze moga prace zmienic.Polecam firme, wszelki tarcze hamulcowe, szyby i inne produkcje odpadaja przy ofercie pracy Hanexu.

Tysiąc

Nie wiem czy Hanex jest na to gotowy,ale niech się szykuje bo nadchodzę :p Magazyn zwariuje ;D

Agnieszka
@Tysiąc

Powiedz kto cię zrobił a na pewno cię pomszczę.

Remik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

s
@Remik

Hanex potrzebuje cały czas. Pracownicy sa zatrudniani i chwile potem sie zwalniaja i tak w kolko. Biora chyba kazdego kto sie zglosi nie trzeba miec zadnych kwalifikacji ani doswiadczenia

dark knight
@Remik

Nie wiem czemu, ale zaczynają tutaj ostro cenzurować wpisy. Piszę grzecznie jak człowiek, że firma Hanex zatrudnia wszystkich jak leci i nie patrzy na kwalifikacje i doświadczenie zatrudnianych, a mimo to mój wpis jest moderowany. Moderator nie wierzy? Proszę złożyć CV, przyjęcie do firmy pewne.

@Remik

Firma cały czas potrzebuje ludzi, większość przychodzi, widzi co jest i odchodzi. Liczy się sztuka, nie ważne, że nie ogarnia. Dużo jest statystów a osoby, które są pracowite ograniczają pracę, bo statysta i pracowity dostaje taka sama pensje. Chyba, że pójdziesz na skarge, nie jedna.

maxim

Witam, interesuje mnie jak wygląda w Hanexie praca na zmiany . na jakich stanowiskach i jaka płaca

ciastek

Daj sobie spokój z ta firmą. Zapytaj o fluktuacje wśród pracowników i kierowników....brak stablinosci zatrudnienia i słabe zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.