Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

gtx

Ni wiem od kiedy jest nowa strona www ale jest bardzo ładna

Zenobi
@gtx

a to już dłuższy czas, ale fakt, w porównaniu wychodzi naprawdę w porządku. W sumie nie tylko w porównaniu

Ewelina
@Zenobi

A porównując warunki zatrudnienia w GTX Hanex Plastic, też wypadają Waszym zdaniem tak dobrze? Moglibyście mi powiedzieć również, jak jest tutaj na produkcji? Praca jest rzeczywiście lekka i prosta dla kobiet?

b0nit
@Ewelina

ale porównując warunku w hanexie do czego?

k
@Ewelina

na produkcji jest ok

Kola

Moje doświadczenie mi mówi ze w każdym zakładzie produkcyjnym liczą się tylko normy i dyspozycyjność 24 h ludzie traktowani są jak roboty. Zacznijmy się szanować praca to nasz drugi dom, my pracownicy tworzymy atmosferę każdy ma lepszy lub gorszy dzień, obmawianie innych jest w każdym zakładzie pracowałam w Hanex Bitron Aures Habasit Johnson Electric Magma wszędzie jeden (usunięte przez administratora) wszedzie normy brak szacunku człowiek do człowieka zero wyrozumiałości empatii po 17 latach na produkcjach mam dość wyzysku.

Racjonalna
@Kola

To całkiem szybko się zorientowałaś.. A tak na poważnie odnosząc się do tego co napisałaś. Produkcja to produkcja trzeba zaakceptować specyfikę pracy, nie jest od nas wymagana specjalistyczna wiedza, za to dyspozycyjność. Taka praca i tak jak wspomniałaś, tak jest wszędzie bo to nie firmy a zawodu. Atmosfera się nieco różni, bo tworzą ją pracownicy ale w dużych zakładach zawsze jest obgadywanie bo ludzie to już tacy są, Wścibscy, ciekawscy ale też zdarzają się sympatyczni i pomocni. Nie ma co sobie obrzydzać, zostaje tylko albo się przebranżowić albo zaakceptować stan rzeczy.

Taka praca
@Racjonalna

Dyspozycyjność to jest wymagana niezależnie od zawodu. Dyspozycyjność nie oznacza że trzeba kogoś zgnoic bo raz na ruski rok zachorował. Z jednym się zgodzę skoro nie można wpłynąć na pracodawcę by traktował pracownika produkcji jak człowieka to można się przebranzowic, albo przestać się starać i walczyć o bycie doceniony. Trzeba robić minimum tego co pracodawca wymaga i nic ponadto. Skoro pracownik produkcji według ciebie to matoł bez szkoły i specjalistycznej wiedzy to przecież nie musi się wznosić na wyżyny wydajności. Grunt żeby był dyspozycyjnym kretynem i nie zadawał głupich pytań.

Ziomek
@Taka praca

Mam jedno ale, gdzie ona napisała, że pracownik produkcji to matoł bez szkoły i specjalistycznej wiedzy?

Racjonalna
@Taka praca

Poleciałaś laska/facet grubo. Nie wkładaj mi do ust swoich przemyśleń i interpretacji. Miło się rozmawiało...

@Taka praca

"przestać się starać i walczyć o bycie docenionym" - możesz zdradzić ten sekret w jaki sposób cię docenią jak przestaniesz się starać? co za bzdura

tgr
@ja

Jesteście beznadziejni :) Racjonalna najpierw piszesz że psecyfika pracy na produkcji wymaga dyspozycyjnosci a nie specjalistycznej wiedzy, apotem zdziwko. Czyli kogo potrzebuja skoro bez specjalistycznej wiedzy. Ludzi po podstawowce, co beda przerzucac butelki bo do tego specjalistycznej wiedzy nie trzeba no tak czy nie a jezeli po podstawowce, bez specjalistycznej wiedz uprawnień to mozna im płacic mało i maja robic i nie narzekac. Moze tego nie kumasz bo pracujesz sobie w tej firmie x lat i zatrudniałas sie w czasach gdy za bramą stało 5 osób na twoje miejsce. Zapłaca ci wieksza premie i wiesz już jak robic aby sie nie przepracowac. Ale dla nowego pracownika praca tutaj to zadne eldorado. Dlatego szybko sie zwalniaja i bedzie sie tak działo nadal, bo nawet pracownicy produkcji maja jakies ambicje i za byle pieniadze pracowac nie chca.

@tgr

ludzie, żeby się wypowiadać na forum najpierw trzeba mieć coś do powiedzenia...dajcie spokój z tym bełkotem

jeżozwierz

mówta co chceta ale jak dla mnie jest tu całkiem nienajgorzej

Rybka
@jeżozwierz

Lepszych wyników miec nie można

4 gwiazdki

@.

To chyba zapomniałeś dodać gwiazdek :P

@guzik

dodalem ale zniknely??

@.

Ejj, faktycznie zniknęły całkiem gwiazdki?? o co chodzi?

he he he

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mimi

Te oferty na stronie to aktualne?

Lion
@Mimi

raczej bez powodu się na stronie nie znajdują, jakby nie było

sailor
@Mimi

Tak, masz je też na nuzle, tam masz datę dodania,

Mimi
@sailor

O, mam. Dzięki

sailor

Spoczko

Koalka

właśnie doczytałem że praca 3-4 dni w tyg nikt nie zdementował bo temat się rozmył. Prawda to?

L
@Koalka

Na magazynie tak pracują, ale po 12 godzin oczywiście, nie po 8. Na większości działów produkcyjnych normalna praca po 8 godzin na trzy zmiany.

Koalka
@L

czyli to tak wygląda, dobra, dzięki wielkie za rozjaśnienie

Rick
@L

jak dla mnie nadal spoko system, 12 są do przeżycia

chłopaki

Praca jest OK problemem jest wysokość wynagrodzeń w firmie które nie nadążają za ogólnopolskim trendem. Widać to po ilości nowo przyjmowanych osób, a właściwie ich braku. Stawki nie zachęcają do podjęcia pracy tutaj.

potencjalny
@chłopaki

Śledzę na bierząco i oferty na magazyn albo produkcje pojawiły się dopiero dzisiaj tak to wcześniej nie widziałem, stawkę mniej więcej znam no chyba że mnie zaskoczą jakąś inną cyfrą nie rwi ale 3/4dni w tygodniu to dramatu też nie ma

karalo
@potencjalny

sama praca naprawde ok zgadzam sie z tym

Anika

Witam:) znalazłam ogłoszenie na specjaliste ds. It w Hanex , czy warto aplikować na to stanowisko ? Jaka atmosfera jest w biurze ?

X
@Anika

Raczej w porządku. Pozdrawiam

uga
@Anika

w biurze to dobrze maja

Gogol

ja uważam, że praca sama w sobie jest w porządku

www
@Gogol

No ja tak samo, jak chodzi o prace i obowiazki to ok

Konkret

Miałem zamiar tam iść do pracy ale po przeczytaniu tego co tu wypisujecie biorąc pod uwagę że większość opini jest napisana przez obecnie pracujących stwierdzam że(usunięte przez administratora) nie miałem do czynienia i mieć nie chcę.

Wernisz
@Konkret

wiesz, nie wszyscy są tacy jak tutaj, w większości ludzie są zupełnie inni niż w internecie nie ma co się tym aż tak sugerować, moim zdaniem nadal warto spróbować

Mambo
@Wernisz

Dokładnie praca jest w porządku a ludzie ogólnie też, no akurat tutaj na goworku nie wszyscy pokazuja sie z najlepszej strony, to fakt, ale i tak najlepiej zobaczyć i ocenić samemu.

Carolyn

Dzień dobry, planuję wysłać CV do Was na stanowisko sekretarki. Ogólnie wymagania spełniam, ale mam pytanie dotyczące angielskiego. Jak dużo się go używa w pracy? Czy poziom B2 jest wystarczający, czy jednak bez przynajmniej C1 nie da rady?

Leszek
@Carolyn

Wysyłaj...nowa twarz to w końcu zmiana. Na pewno nie wytrzymasz dłużej. Chyba że metodą AW. Produkcja zrobi a ja będę super

@Leszek

Leszek, dzięki za odpowiedź, ja na pewno nie jestem z tych, co to każą innym "odwalać robotę", a sami siedzą i pachną...I nie mów mi proszę ile wytrzymam, a ile nie, na razie i tak dopiero rozważam to stanowisko, więc nie ma co jeszcze gdybać. W każdym razie, prosiłabym kogoś o odpowiedź na moje pytanie, bo zależy mi na tym, żeby się dowiedzieć jak to z tym poziomem angielskiego.

moria
@Carolyn

z tego co widziałam to w ogłoszeniu było, że "komunikatywny", więc wychodzi na to, że właśnie B1. C1 to już zaawansowany, a aż taki nie jest wymagany

@moria

To w porządku, w takim razie będę się starać o posadę. Dziękuję za odpowiedzi!

Jasiu

Ojojoj....powiedziała co wiedziała.....

bodżak

jeśli na stronie nie ma ofert to gdzie jeszce mogą być?

Todd
@bodżak

Na nuzle i pracuj.pl są aktualne

Organizacja
@bodżak

Na OLX też są oferty do Hanexu. Szukają pracowników produkcji, automatyków, a nawet brygadzistów! Kusząca oferta, tak sobie przyjść do nowej firmy i od razu być brygadzistą nic nie wiedząc o robocie. Grunt, że płacą ;)

Opek
@Organizacja

Ale pewnie trzeba mieć doświadczenie na takim stanowisku w jakiejś innej firmie chociażby, żeby wiedzieć z czym się je przynajmniej

miro
@Opek

w samym ogłoszeniu stoi, ze trzeba mieć doświadczenie

orim
@miro

Brygadzista to osoba ktora nie tylko kieruje zespolem pracownikow ale razem z nimi pracuje wykonujac te same obowiazki. Jaki szacunek wsrod zalogi moze miec brygadzista ktory wczesniej byl brygadzitom w innej firmie na dziale produkcji serka homegenizowanego albo tarcz hamulcowych i nic nie wie o produkcji butele preform czy folii

miro
@orim

no masz trochę racji, ale nie można wymagać od każdego pracownika, żeby przychodził już z pełną wiedzą w dziedzinie, zawsze są wewnątrzzakładowe procedury, których trzeba się nauczyć poza tym, nie uważam, aby jedynym czynnikiem wpływającym na szacunek wobec brygadzisty jest to, że pracował już w tej dziedzinie... więc tak, brygadzista, który wcześniej pracował w fabryce tarcz hamulcowych może zasługiwać na szacunek, o ile wystarczająco szybko wdroży się w swoje obowiązku i charakter zakładu

PikPok
@miro

W sumie oboje macie trochę racji...

Prośba
@Organizacja

Mam prośbę o wklejenie linka do oferty pracy

łap
@Prośba

ehh, usunęli mi linka... wpisz sobie po prostu w google Hanex olx i tam masz wszystkie oferty

Pytajnik

Hej. Widziałem ofertę pracy do zakupów. Ktoś może wspomóc informacją czy warto składać cv? Jak tam jest? Zespół fajny?

@Pytajnik

Też rozważam to ogłoszenie i właśnie wpadłem po podobne informacje, więc dołączam się do pytania :D

Nakrętka
@.

A w którym roku zdawałeś maturę? Bo słowo rozważam w tym zakładzie znajdziesz w słowniku wyrazów obcych :D

Pytajnik

Czyli nikt nic nie wie? Jaki jest zespół? Ile ludzi? Jaki jest przełożony? Czy jest szansa na rozwój?

@Pytajnik

Po za byciem praserem tworzyw sztucznych zbyt wiele cię nie czeka,chyba że chcesz na brygadziste startować. Zespół ruchomy. Ilość zmienna. Kierownik jeden na dział. Grafik niestabilny. Pieniądze marne. Atmosfera zależna od pogody. Przerwa nie obowiązkowa. Ubiór dowolny. Nadgodziny nieopłacalne chyba że na haskim dadzą Ci akord.

Zabytek

Zostaw hanex w spokoju ty porypańcu! Masz tyle korporacji,że temu zakładowi możesz odpuścić. On jest poza czasoprzestrzenią i należy to uszanować.

@Pytajnik

Chłopie to jest jedyny zakład w którym aprobują L4 :D Możesz się czuć bezpiecznie. Nie słyszałem o zwolnieniach, chyba że chcesz sam odejść...

Nina
@Zabytek

Zgadzam się z Tobą. Hanex to jedyny taki zakład który jest elastyczny dla pracownika. W szczególności jest odpowiedni dla matek wychowujących dzieci. Masz dziecko chore nie ma problemu, sama zachorowałaś-ok. Chcesz pracować na jedną zmianę,bo nie ma kto zająć się dzieckiem-da się załatwić. Dzisiaj ci nie pasuje-dostosujemy się. Chcesz urlop ma żądanie, wypoczynkowy bezproblemowo. Stało się coś w pracy- przyszła reklamacja-przebierzemy to, przewróciłaś paletę i wszystko się rozsypało nie przejmuj się pozbieramy. Wszystko bez krzyku i ciśnienia. Może małe pieniądze,ale pokaż mi zakład który jest tak otwarty na pracownika ZWŁASZCZA WYCHOWUJĄCEGO DZIECKO.

Pytajnik

Chodziło mi o dział zakupów i stanowisko specjalisty ds. Zakupów. Wywnioskowałem, że nieważne w jakim dziale ale płacą mało. Ok. Są elastyczni. ok. A coś więcej o dziale zakupów? Ile osób? Czy w miarę ok? Wiecie.. Żeby nie wejść w g....no, nie trafić na karierowiczow co z życia zrobią Ci piekło. Chamow. Pomiataczy. Czy to praca gdzie się czegoś od kogoś nauczę więcej czy jednak klepanie bezsensowne w klawiaturę? Itd.

Pestka
@Nina

Szczerze, po tej wypowiedzi naprawdę nieźle to wygląda

Nina
@Pestka

Czemu tak twierdzisz? Przecież dzieci są najważniejsze. Zakład zgodny z polityką pro rodzinną (usunięte przez administratora). Powinno mu państwo jeszcze dopłacać dotacje za zatrudnianie matek z dziećmi.

Pestka
@Nina

No to mówię przecież, że dobrze, że rodzic z dzieckiem na tu odpowiednie warunki Ale proponuję nie włączać tematu polityki, bo to może zabrnąć w złym kierunku

nick

Pieniądze marne? Mów za siebie. A ty w ogóle byłeś na hali czy lecisz na L4 po tygodniu pracy...

Oksana

Szkoda tego pana dla tej pani.

Ciekawski

Ciekawe rzeczy dzieja sie na magazynie.

Radosna

Też widziałam tą ofertę pracy do zakupów. I chyba warto się starać skoro nikt tu nic złego nie napisał o tym dziale i osobach. Miłego wszystkim!

babol

@Pytanie szukają na produkcje i od razu wyprzedzając kolejne pytanie, nie, niewymagaja doświadczenia

Dziękuję
@babol

dzięki, w końcu się czegoś dowiedziałem...

babol
@Dziękuję

spoczko, jak coś jeszcze potrzebujesz wiedzieć to pytaj

Dzięki
@babol

póki co udało mi się jakoś zgromadzić info jakich potrzebuję, ale jak coś się jeszcze urodzi, to będę pytał. dzięki

słyszałem, że jest kilka ofert do pracy, ale patrzyłem i na stronie, ani na pracuj.pl nic nie widzę gdzieś jeszcze mogę je znaleźć, czy info, które dostałem jest nieprawdziwe?

Obserwator

Z info jakie posiadam zastanów się dobrze i poczytaj.Firma Marpol w Ignatkach jest właścicielem firmy Hanex a właścicielem firmy Marpol jest firma Lerg.Tam szukaj info o ofertach pracy.

Joan Osborne
@Obserwator

Chcesz zabić mnie śmiechem? To nie są żarty. Odnotowano takie przypadki.

Obserwator
@Joan Osborne

W Internecie jest wyraźnie napisane że hanex kupił marpol a marpol kupił lerg.Na stronach marpol jest adnotacja o aplikowania cv z dopiskiem gdzie się chce pracować.

Odpowiedź

na nuzle. pl jest sporo aktualnych ofert - pracownik produkcji, magazynier i elektryk chyba też

dense
@Joan Osborne

a w czymś widzisz problem?

Aktualny
@dense

Tak robactwo lubi łaskotać.

Łowca
@Aktualny

Na robaki łowi się grube ryby

Quaz
@Łowca

Weźcie sobie darujcie, koleś tylko o pracę zapytał...

Laborantka

Dzień dobry, orientuje się ktoś czy jest możliwość podjęcia pracy w waszym laboratorium?

dejzi
@Laborantka

Laboratorium? To chyba za duże słowo :) Jak Ci bardzo zależy możesz podjechać do firmy i zapytać, ale wątpię by potrzebowali. Prędzej do kontroli jakości.

Laborantka
@dejzi

Okej, dzięki za informację ;)

Mlody

prawdopodobnie bede zaczynal prace na produkcji, konkretnie chodzi o folie. szkoli raczej starszy kolega po fachu czy ktos do tego zatrudniony?wolalbym to pierwsze, bo zawsze lepiej sie dowiedziec co i jak od kogos, kto wie jak to wyglada od srodka

Rudy
@Mlody

Jak ma foli to praca nie kest ciezka raczej wszystko sie zmecganizowane rolki sie sciaga za pompca wozkow????????????

@Rudy

a ok to dzieki za info, jak nie jest ciezko to luz, nie peniam w takim razie

@Mlody

hola hola jak masz lezec to moze daj se spokoj.ogolnie nie jest ciezko wiekszossc jest zmechanizowana jak mowil Rudy ale to nie znaczy zeby przyjsc po kase za darmo

Mlody

nie mialem na mysli ze chce kase za nic, jestem z tych co w pracy pracuja tylko raczej ogolny zarys ja kwyglada praca

kkk
@Mlody

szkoli starszy stażem pracownik. Pracę na foliipolecam, bo nie jest to nudna robota przy taśmie. Na start jest jednak sporo nauki i rzeczy do spamiętania. Praca polega na ściąganiu z maszyn rolek folii i pakowaniu ich na palety. Oprócz tego trochę papierkowej roboty i liczenia. Pieniądze normalne jak na produkcji, umowę pod firmeszybko można dostać jak zobaczą, że dajesz radę. Z uprawnieniami na wozek widłowy przyjmuja z pocałowaniem ręki

@kkk

dzieki wielkie, o taka odpowiedz mi chodzilo, wiem juz wszystko co chcialem wiedziec

Łuki
@Mlody

A na coś innego niż folie szukają moze?

Szeszu
@Łuki

Jeśli się nie mylę to na nuzle.pl było kilka ofert, obczaj sobie

majcher
@Szeszu

ja znalazłem tylko jedną i to dosyć stara, bo sprzed 50 dni...

Vick
@Łuki

Łuki jest sporo, na magazyniera i specjalisty ds logistyki itd tylko na magazyn trzeba mieć doświadczenie pół roku a na spec nie więc tak

Łuki
@Vick

na magazyn doświadczenie a na logistyka nie? o, myslalem, ze raczej na odwrót ale doświadczenie na magazynie mam, więc ogarnę temat, dzięki

Vick
@Łuki

I jak tam, ogarnąłeś temat? ruszyło coś?

Proszę o odpowiedź

W jakim systemie pracujecie? w jakich godzinach?

Proszę
@Proszę o odpowiedź

Zależy jaki dział masz na myśli ogólnie na większości 3 zmiany po 8h, praca też w weekendy magazyn dwuzmianowo 12h a i folie tak samo 12h 2 zmiany i wolne weekendy

Folia
@Proszę

Folia pracuje po 8 h (trzy zmiany) , a obróbka pracuje po 12 h (dwie zmiany)

Pros
@Folia

dobrze, że mnie poprawiasz pisząc folie miałem na myśli obróbkę folii, gdzie tak jak piszesz są 2 zmiany 12h, skrót myślowy

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.