Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

lieve

Jak tu jest ze stanowiskiem brygadzisty działu produkcji? doświadczenie mam ale jakie są warunki? spoko robota?

lieve
@lieve

w ofercie wogl są te darmowe szkolenia, z czego one są? w sumie spoko wyglada ta oferta

Buka

A o jaki konkretnie dział na praktyki Ci chodzi?

Bobas

Przychodzę do Was z pytaniem odnośnie tego czy jest możliwość pracy w firmie na 1/2 lub 3/4 etatu. Jak to wtedy wygląda?

Sss
@Bobas

Warto zapytać, przyjmują również w takim wymiarze

ciekawski

hej, w benefitach macie info o wyprawce dla nowych członków rodziny, ktoś z tego korzystał? co się składa na tę wyprawkę? wiem, że to poboczny temat, ale mnie akurat ciekawi ;D

Mixtape
@ciekawski

Co innego oprócz tego jest z benefitów?

laik
@Mixtape

ubezpieczenia grupowe i karta multisport dla całej rodziny były jeszcze na pewno. jak jeszcze tam pracowałem to z takich ciekawych dodatków były owocowe poniedziałki :D

Dawid
@laik

Czyli taki standard, ale powiem Ci, że mi to pasuje. Ale ta wyprawka wygląda ciekawie. Dają kasę czy raczej jakieś gadżety typu body dla dzieciaka?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
GTX

Duża jest produkcja? Ile osób zatrudnia? Jakie są działy?

Kudu

po ogłoszeniu wnioskuje ze hanex to raczej dobre miejsce, ktos moze potwierdzic?

lidlomix
@Kudu

tak a o jakim ogłoszeniu piszesz?

Kudu
@lidlomix

w jakiekolwiek nie wejdziesz w "oferujemy" jest solidna lista plusów

Efeme
@Kudu

Jest stabilnie dla pracowników?

axx
@Efeme

na to wychodzi, dają uopa więc wszystko jak ma być

Stiu

Współpracujecie w uczelniami? Konkretnie współpraca pod kątem badań do doktoratu?

Reward
@Stiu

Tak, są współprace z uczelniami, między innymi z Politechniką Śląską.

@Reward

Kompletnie nie te okolice. Ale temat idealnie pokrywa się z waszą działalnością stąd pytanie

hmm
@Stiu

najlepiej pasuje kogoś decyzyjnego zapytać, może mejla jakiegoś napisz do kogoś bezpośrednio

hmm

wiesz co na stronie masz numer telefonu, można ich zapytać do kogo z taką sprawą, bo nie chce cie wprowadzać w błąd

@hmm

Nie wiem co się stało z moim postem, pytałem do kogo się zwrócić? do HR, kadr?

viral
@Stiu

no najlepiej, najwyżej cię gdzieś dalej pokierują ;)

Efeme
@Stiu

Trzeba mieć studia żeby się tu dostać?

Dana

Bywają oferty do laboratorium? Interesuje mnie dział badawczy

kikster
@Dana

póki co nie widać, ale w sumie czemu nie napiszesz do nich maila czy coś i się nie zapytasz u źródła?

Dana
@kikster

Zresztą wie ktoś może jakie tu mają podejście do aplikacji spontanicznych?

Zbigniew
@Dana

Chcesz zostawić CV nawet jak nikogo nie szukają? Ja na twoim miejscu bym spróbował. Zawsze jest szansa że się poszczęści. W laboratorium jakie stanowisko cię interesuje?

Bekas

Jak wygląda praca na folii?

Bekas
@Bekas

W sensie jakie obowiązki się wykonuje itd

@Bekas

Podpięty wątek na górze masz o pracy na folii, poczytaj sobie

rito
@.

o obowiązkach tam nie napisali nic akurat.

orkan
@rito

na ich stronie masz ogłoszenie o prace na ten dział i tam też są wypisane obowiązki :)

domino
@Bekas

to jest robota od poneidzialku do piatku??

Sss
@domino

24/7

Dzak
@Sss

produkcja w trybie ciągłym?

Barbara
@Sss

A jakie zarobki jak na taki tryb pracy? Opłaca się przejść do was? Mąż zastanawia się nad zmianą zakładu :) Jakieś premie na tym stanowisku czy goła podstawa?

Kristofer
@Barbara

Szczerze to nie polecam firmy, z kasą średnio, wszechobecne układy, układziki, warunki mega słabe m.in hałas, chodź wymagane są soi , jadalnia mikroskopijnych wymiarów , hale produkcyjne nie remontowane od lat , osoby funkcyjne poza czubkiem swojego nosa nic więcej nie widzą. Premie które do niczego nie motywują w dodatku zależne są od sprzedaży z którą różnie bywa. Jeżeli ktoś chce sobie pogorszyć sytuacje zawodową to jak najbardziej… ;)

Zbigniew
@Kristofer

Premie tylko zależne od sprzedaży? Nie ma innych np. frekwencyjnych albo dodatków za zmianowość i prace w weekendy? Bo to zawsze dodatkowy pieniądz

udon

ile osób u was pracuje?

udon

duże macie hale produkcyjne?

nocny

Jest mozliwosc pracy na same ''nocki''?

@nocny

Pewnie jakby się dało wybrać, to zaraz by się chaos zrobił

roni
@.

czyli nie ma takiej opcji?

@roni

No na logikę nie, ale ja tam nie wiem, dogadujcie się z kadrami, może coś ugracie, ale nie sądzę szczerze mówiąc

Pelosi
@.

To juz chyba nie pytanie na forum, tylko do kadr, ale tez uważam, że raczej nikłe szanse

orkan
@Pelosi

a jakie tu są w ogóle godziny pracy? napisze ktoś?

rambo
@orkan

a gdzie konkretnie? o co pytasz?

ketel

do przyuczenia przyjmują ludzi?

SSS
@ketel

Przyjmują osoby bez doświadczenia, na wstępie jest szkolenie. Co do muzyki chodzi o to że musimy słyszeć co się dzieje z maszyną (czy się nie blokuje, czy nie ma awarii)

@SSS

czyli po prostu kwestie bezpieczeństwa, no teraz to rozumiem

@SSS

w pierwszej chwili troche mnie to zdziwiło, ale no racja, a powiedz mi na jakie stanowiska warto aplikować na początek? gdzie jest spoko?

lav
@ketel

to już zależy od ciebie i tego co umiesz i co chcesz robić, trudno chyba doradzić w tej kwestii??

Polanin

Z perspektywy czasu firme oceniam pozytywnie, w szczegolnosci jezeli chodzi o nabyte doswiadczenie oraz znajomosci

Hrabia
@Polanin

A powiedz jakie stanowisko?

qukułka
@Polanin

długi staż pracy tu miałeś??

YoYo

Slyszalem od kolegi pracownika o multisporcie. Macie nadal?

domino
@YoYo

w ogłoszeniach piszą, że są: karty Medicover sport dla pracownika oraz członków rodziny, ale to nie wiem czy to to samo czy jak..?

YoYo
@domino

Medicover sport mowisz... nie to samo, ale na podobnej zasadzie chyba

godny
@YoYo

tak, miałem jedno i drugie, spoko oba, a to od razu masz to czy po jakimś czasie?

norek
@godny

też się chętnie dowiem, od kiedy przysługuje?

Flo
@godny

Pewnie po okresie próbnym, w większości firm po nim obowiązują wszystkie dodatki

norek
@Flo

aha a nie od razu? szkoda. pewne info?

Flo
@norek

Stary, no jak pewne? pomyśl.. przecież sam jestem kandydatem, tak może być po prostu, ale może ktoś z pracowników się wypowie?

Ileme
@norek

Przecież napisał "pewnie" więc to wskazuje jednoznacznie, że tak podejrzewa...

dot

jak wygląda ten system pracy 12 godzinny? jest jakieś później dłuższe wolne?

@dot

pomocnik technologa o to konkretnie stanowisko pytam

@dot

cała produkcja ogólnie pracuje na dwunastki?

no w ogłoszeniu jest napisane, że praca w godzinach 6-18 i 18-6

@fen

aktualne jeszcze to ogłoszenie?

@fifi

ale żadnej daty przy nim nie ma, więc ja nie wiem

@fifi

wyślij cefałkę, to się dowiesz, jak odpowiedzą to aktualne ;)

@fen

może ktoś bardziej zorientowany będzie w stanie dać znać co i jak

@fen

no niby tak, ale wtedy nie będę wiedział, czy przykładowo nie odpowiadają, bo nie ma rekrutacji, czy dlatego, że nie chca mojej kandydatury, więc nadal będę w punkcie wyjścia

Ilona
@fifi

Wyślij, zawsze możesz zadzwonic po czasie i się zapytać czy coś ruszyło z rekrutacja.. Szukasz pierwszej pracy?

@Ilona

no trochę tak, takiej na dłużej, bo już jakieś dorywcze prace były, ale to w sumie jedna z pierwszych takich poważniejszych rekrutacji, dlatego tak dopytuje

bika
@fifi

wyślij wyślij nic nie stracisz

Gien

I jak tam sytuacja?

Matki z dzieckiem
@Gien

Układy, układziki, a pieniędzy jakby mniej. Praca dla samej przyjemności pracowania.

Danuta
@Matki z dzieckiem

Jak to pieniędzy jakby mniej? O jakim stanowisku piszesz? To obniżają zarobki w jakiś sposób? Pomimo tego, że i tak pensja nie jest oszałamiająca, z tego co pisaliście...

@Danuta

a co cię to obchodzi ?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Księgowa w firmie GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

jomik

ale to nas pytasz? to pytanie do rekrutacji jest

Kass

Już widzę jak wszyscy ochoczo pucują się z zarobków adminowi forum

Kass

Pójdziesz na rozmowę, to się dowiesz ;)

Joanna
@Kass

No dobra ale żeby pójść na rozmowę warto wiedzieć czy w ogóle warto słać CV do firmy i czy zarobki są dla nas akceptowalne, nie rozumiem czemu ludzie nie mówią wprost na takich forach ile można zarobić, przecież tu można nawet anonimowo pisać. No ale skoro nie to powiedzcie chociaż - konkurencyjne wynagrodzenie względem konkurencji? Czy jednak warto gdzie indziej w okolicy iść?

@Joanna

Wiesz co, no nie wiem, bo nie mam porównania

@Joanna

Jak dla mnie są całkiem okej, ale jak jest w jakichś konkurencyjnych firmach, to nie wiem, bo to by trzeba było w nich również pracować, żeby to określić, bądź chodzić po ludziach i pytać, a tego w planach nie mam

aktywna poszukiwaczka
@Joanna

szczerze mówiąc wątpię żeby ktoś ci tak opowiedział ile zarabia bo są to jednak osobiste kwestie, nie wiadmo czy też wysokość wypłaty nie zależy od doświadczenia kwalifikacji itp. ja wysyłam swoje cv do różnych firm chodzę na rozmowy i wybieram to co mi najbardziej odpowiada

keto

na godziwe

Kszksz
@Joanna

Jak dla Ciebie 1.50 brutto. ???? Nie wiem ile osób czyta dokumenty które podpisuje w jakiejkolwiek firmie. Natomiast powiem krótko, gdzieś w tym stosie punkcików i literek, jest taka informacja że nie rozmawia i nie podaje się wynagrodzenia jakie dostajesz. Gdyż; Np Pan Józek zarabia miesięcznie 3000 netto Pani Stella 2500 netto A zaś Pani Kasia 4200 netto (Kwoty i imiona przykładowe) I czym to jest spowodowane? A tym że p. Józek ma doświadczenie i lata pracy i pojmuje wiele, zaś p.Stella ma dwie lewe ręce i jest zakręcona, skończyła podstawówkę tylko i zero doświadczenia ani jakiś większych predyspozycji by coś wnieść i nie wyrabia się nijaki. Zaś p. Kasia jest po szkoleniach kursach, ogarnia wszystko co jest potrzebne, zna maszyny, wie co jest co i gdzie jest co, ma doświadczenie na tyle że może przeprowadzać wszelkie szkolenia i nie tylko. To wszystko proste przykłady co może wpływać na zarobki. Aczkolwiek to ile kto zarabia jest kwestią indywidualną, i nie rozmawia się tylko i wyłącznie dla tego by świeżak się nie unosił bo on ma tyle a ja dużo mniej, nie sprawiedliwe... To tak jakby pomocnik zero doświadczenia miał zarabiać co fachowiec z latami doświadczenia i zapracował na swoją stawkę. Nie wiem czy wy żyjecie w baśni czy w tanim filmie, lecz ręce opadają. Jednostki, JEDNOSTKI cokolwiek tutaj mądrego napiszę, z czego i tak pani Krysia i pan Andrzej urażony bo czemu tak a nie tak. Jak chcesz zarabiać sumy z du** to idź się szkolić, uczuć, zdobywać wiedzę doświadczenie i wszystko to co pomoże Ci zająć stanowisko gdzie zarobisz krocia... PRODUKCJA oscyluje w kwotach zarobkowych od 3000/4200 brutto, a tam gdzie jest więcej do zarobienia to coś na to wpływa, przede wszystkim, takie rzeczy jak; skal ciężkości pracy, obowiązków, czy chociażby czy jest większe zagrożenie zdrowia (np.wysokie zapylenie, chemia, czy wysokie stężenie hałasu). Nie wiem czy macie 18 lat czy ile w na ziemi żyjecie, że takich prostych rzeczy nie wiecie. A swoją drogą i to już z innej strony, każdy człowiek to "zwierzę" i każdy będzie polował tylko by mieć lepiej. I jak pewna osoba wspomniała, między sobą każdy bocho hihi, a jak trzeba walczyć to "yyy, panie kierowniku mogę nadgodziny?" I to jest cały paradoks w tym wszystkim. Każdy potrafi snuć i snuć a żeby zebrać się grupą i walczyć już wszyscy miękkie kabanosy. A nie oszukujmy się, jednostka w takich sprawach NIE DA RADY SAMA CZEGOKOLWIEK WYGRAĆ, a prędzej ją zwolnią bo znajdą powód, albo redukcję sobie zrobią, lecz całego zakładu gdy stanie nie zwolnią bo stanęła by produkcja a to wszystko są straty, a jak są straty to i nie ma z czego płacić. Nie wiem ciężka w tym logika? Czy może w czymś się pomyliłem? Jeżeli tak, to poproszę o sprostowanie. Pozdrawiam. Ps. Nie ma w tym kraju lekko a żyć za coś trzeba i czasem warto spiąć du*ę i zacisnąć zęby i mieć za co jakkolwiek żyć, i dążyć do tego by godnie nas nagradzali, tylko nie stękać pod nosem a podnieść gardę i grupą uderzyć...

co prawda to prawda
@Kszksz

jednym słowem: to zależy.. ale dzięki za wskazanie plus minus widełek na produkcji, przydatna informacja

gdzie?

gdzie tu szukać aktualnych ofert pracy? szczególnie interesuje mnie produkcja

@gdzie?

zobacz sobie na ich strone internetową, tam napewno mają aktywne ogłoszenia, szukasz czegoś na dłuższy czas?

@magman

ok, czyli tam powinny być aktualne z tego, co piszesz

@magman

no najlepiej na dłużej, ogólnie to zależy mi właśnie na czymś stałym, a ty długo tu pracujesz? jak ci się tu pracuje?

@gdzie?

nie powiedział bym że jakoś długo, ale z tego co ci mogę powiedzieć to spoko, nie ma jakiejś większej filozofii, ludzie do pogadania, jest umowa wiec defacto wszystko co potrzebujesz.

@gdzie?

na co w ogóle startujesz?

@magman

a to spoko, jak ludzie są w porządku, bo różnie to bywa..

@magman

ja to chcę na produkcję na dział produkcji folii, ogólnie tam macie 3 zmiany z tego, co piszą w ogłoszeniu, ja tak nie pracowałem jeszcze nigdy.. trudno się przestawić?

Ale z czego przestawić?

@gdzie?

Bo jak z jakiejś biurowej pracy albo siedzącej ogólnie to ciężko będzie tak myśle, ale jak już fizycznie pracowałeś na jakieś inne zmiany, to czy ja wiem? No jakoś bardzo się to nie różni, tylko no w nocy masz nie przysypiać w pracy

@gdzie?

Ja tam ogólnie lubie nocki, klimacik specyficzny, dla mnie spoko

@Perun

nie no ja już pracowałem fizycznie, więc o samą robotę się boje, tylko robiłem max na 2 zmiany, więc 3 to taka nowość dla mnie

@Perun

a to spoko, może akurat by mi podpasowało

belzebub

da się przyzwyczaić

@belzebub

no to dobrze może faktycznie..., a jeśli chodzi tak ogólnie to jak ci się pracuje?

Kszksz
@gdzie?

Zadzwoń do firmy do działu kadr, i z pewnością zaradzą na Twoje zagwostki. Raczej przydzielą Cię gdzie będzie zapotrzebowanie i tam gdzie się w ogóle im nadasz, jak większości firm. Czy folia czy butelki czy preformy to wszystko jest PRODUKCJA, więc jak powiesz że chcesz na produkcję to masz duże pole do popisu. Pozdrawiam.

Luki

Zatrudniają agencyjnie, czy przez firmę?

jorgu
@Luki

z moich znajomych tutaj to wszyscy przez firmę, nie znam nikogo z agencji, ale też nie znam tutaj wszystkich

Luki
@jorgu

Okej, ale to już wiem, że jest możliwość bezpośrednio, a o to mi chodziło, dzięki

@jorgu

a to dobrze wiedziec, ze tak jest

Rocky
@Luki

Tylko przez firme z tego co sie orientuje..powierdzi ktos?

Mączny
@Rocky

Zgadza sie kolego

Darek

Na dziale produkcji folii jest ciężko?

Bożena
@Darek

W jakim sensie cięźko? Pytasz w kontekście pracy, że dużo roboty czy jak?

@Bożena

No tak, myślałem, że to oczyiwste

@Bożena

I czy wyczerpująco fizycznie, czy nawet nie

@Bożena

A pracujesz na tym dziale?

foli

no lekko nie jest na pewno, w końcu dwie zmiany po 12h

idol
@foli

dobrze jest po 12h, w miesiącu zamiast 21 dni do pracy idziesz 14 dni i norma zrobiona, mniej czasu i paliwa traci się na dojazdy

@idol

a to ciekawe rozwiązanie w sumie

@idol

jeszcze to muszę przemyśleć, bo faktycznie z dojazdami lepiej no ale te 12 godzin... coś za coś musi być

@idol

a ty jak sie na to zapatrujesz, dajesz rade?

Asami
@Darek

No chyba widać jak się zapatruje, dosłownie napisał opinie na ten temat

friend
@idol

a ludzie tam w porządku są? da się pogadać?

Bilon
@friend

dla mnie w porządku wiadomo dużo ludzi charakterów ale ja jestem zadowolony

Pastor
@friend

Da sie da sie, ale też samemu trza się czasem jakas inicjatywa wykazac

Tr
@Pastor

Praca super ale teraz brak przyjęć kryzys

friend
@Tr

szkoda.. bo właśnie coś pasuje mi poszukać po nowym roku, ale no teraz ciężko o robotę, a ty długo tu już pracujesz? ogólnie zadowolony jesteś?

mio
@Tr

ale są na stronie ich ogłoszenia to nieaktualne już?

SSS
@mio

Ciężko powiedzieć bo właśnie kilka osób zostało zwolnionych na każdym z działów.

mio
@SSS

ja pewnie po nowym roku coś będę szukał, bo chce zmienić robotę, także będę obserwował ich strone może coś się pojawi za jakiś czas, bo końcówka roku to akurat średni czas na nowe rekrutacje raczej..

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.