Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Darek

Na dziale produkcji folii jest ciężko?

@Darek

W jakim sensie cięźko? Pytasz w kontekście pracy, że dużo roboty czy jak?

@Bożena

No tak, myślałem, że to oczyiwste

@Bożena

I czy wyczerpująco fizycznie, czy nawet nie

@Bożena

A pracujesz na tym dziale?

foli

no lekko nie jest na pewno, w końcu dwie zmiany po 12h

idol
@foli

dobrze jest po 12h, w miesiącu zamiast 21 dni do pracy idziesz 14 dni i norma zrobiona, mniej czasu i paliwa traci się na dojazdy

@idol

a to ciekawe rozwiązanie w sumie

@idol

jeszcze to muszę przemyśleć, bo faktycznie z dojazdami lepiej no ale te 12 godzin... coś za coś musi być

@idol

a ty jak sie na to zapatrujesz, dajesz rade?

@Darek

No chyba widać jak się zapatruje, dosłownie napisał opinie na ten temat

friend
@idol

a ludzie tam w porządku są? da się pogadać?

Bilon
@friend

dla mnie w porządku wiadomo dużo ludzi charakterów ale ja jestem zadowolony

Pastor
@friend

Da sie da sie, ale też samemu trza się czasem jakas inicjatywa wykazac

Tr
@Pastor

Praca super ale teraz brak przyjęć kryzys

friend
@Tr

szkoda.. bo właśnie coś pasuje mi poszukać po nowym roku, ale no teraz ciężko o robotę, a ty długo tu już pracujesz? ogólnie zadowolony jesteś?

mio
@Tr

ale są na stronie ich ogłoszenia to nieaktualne już?

@mio

Ciężko powiedzieć bo właśnie kilka osób zostało zwolnionych na każdym z działów.

mio
@SSS

ja pewnie po nowym roku coś będę szukał, bo chce zmienić robotę, także będę obserwował ich strone może coś się pojawi za jakiś czas, bo końcówka roku to akurat średni czas na nowe rekrutacje raczej..

Plastyk

Na wszystkich wydziałach pracuję się po 12 godzin?

Shoko

nie na wszystkich. są też takie które pracują po 8

Plastyk
@Shoko

Napisz na których wydziałach pracują po 8 godzin i ile można zarobić na początek.

Manko
@Plastyk

butelki i preforma z tego co tu czytam

witam
@Plastyk

zarobki zależne od doświadczenia stażu pracy umiejetnosci

@witam

A jakieś widełki wynagrodzenia dla osoby z np. rocznym doświadczeniem możesz podać? Ile na takich stanowiskach można mniej więcej zarabiać miesięcznie w GTX Hanex? Czy są doliczane do tego jakieś premie np. od wydajności lub frekwencji?

Om
@Marta

Przecież to nie pracownik decyduje o tym ile kto dostanie na początek pracy no już bez przesady.. o kasie się nie dyskutuje tylko idzie na rozmowę i tam się negocjuje

LULA

Nie butelka i prefirma po 8 godzin

Butla
@LULA

A moze wezmy przyklad z cebi i przystąpmy do strajku bo marnie tu placa bynajmniej na butelkach, po 5 latach w tym zakladzie nawet 2400 nie zarobie, premie śmieszne.

Kimchi
@Butla

Zaraz ci ktoś napisze, że jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić. Przyjdzie Ukrainka na twoje miejsce i będzie robić.

LULA
@Butla

Wiem jaka jast praca i płaca na dziale butelka, ale w innych zakładach nie jest lepiej. Zamiast stękać, płakać i narzekać w kuchni między sobą. Zróbcie zebranie ale nie z kierownikiem, bo on też sam nie jest w stanie nic zdziałać. Z dyrektorem, prezesem powiedzieć co i jak, nie raz wam mówiłem. Ale co do czego dochodziło nabierałyście wody w usta i jedna na drugą patrzy. A w ten sposób lepiej nie będzie

Laluna
@LULA

Z kim,z dyrektorem...ten z bordową twarzą co nie wie co to jest dzien dobry? ????

@LULA

Tam , to nie ma z kim gadać, pracowników mają gdzieś nie szanują. Kasa, słaba podwyżka po kilku latach pracy. Ale co z tego krajowa pójdzie w górę i dalej będzie najniższa krajowa. Zapierdziel na 3 maszyny , 1 przerwa 15 min , i jeszcze jak ktoś za ciebie stanie. Ogólnie ludzie spoko , tylko nie potrafią walczyć o swoje.

Dominik

Czy jakby kolega, który u was pracuje polecił mnie do pracy, to dostanie za to jakiś hajs? Bo zamierzam się zatrudnić, a jak przy okazji coś dostanie, to w sumie byłaby to dobra opcja.

@Dominik

Kiedyś był program poleceń. Jednak nie mam pojęcia czy dalej aktualny

@SSS

Jasne, to spoko opcja jest

@SSS

To pewnie najlepiej będzie dopytać przez tego kolegę?

vxv
@Dominik

ale tak, niech się kolega orientuje, w końcu to w jego interesie nie

Sam sobie odpowiadasz?

Pogubiłem się trochę

A zresztą, nieważne

@Dominik

Tak będzie najwygodniej, nie wiem czemu od razu tego nie zrobiłeś

Lucjusz
@Kajso

Niektórzy to by chcieli, żeby wszystko za nich zrobić

Lucjusz
@Kajso

Brakuje tylko numeru do kolegi żeby zadzwonić

@Lucjusz

A czy ja kogoś poprosiłem, żeby cokolwiek za mnie zrobił??

@Lucjusz

Zadałem pytanie, na które oczekiwałem tylko prostej odpowiedzi na zasadzie tak/nie

@Lucjusz

Myślałem, że po to jest to forum m.in...

@Lucjusz

Serio, nie dopowiadaj już sobie, bo nic takiego nie powiedziałem.

nono
@Dominik

masz jakieś info na ten temat w koncu?

tomik

Szukam byłego lub obecnego operatora lub pomocnika operatora na produkcji folii

@tomik

W jakim celu?

jomik
@Asami

pewnie w celu uzyskania informacji o stanowisku

@jomik

Szukam pracownika

jomik
@Tomik

nie wiem czy dobrze rozumiem? pracownika w sensie, że chcesz go zatrudnić?

@jomik

Tak

yyy
@Tomik

chyba coś tu jest nie tak, czemu za każdym razem oznaczasz się inaczej? raz kandydat, raz klient, raz pracownik? o co chodzi?

wasyl
@Tomik

to chyba portale pomyliłeś....

@yyy

Dlaczego , bo raz mnie przepuszcza , tak, a innym razem inaczej

mitoman
@Tomik

Prosze o zaprzestanie werbowania pracownikow

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
jozek

są jakieś dodatki oprócz podstawowej wypłaty? premie, grusza?

Heman
@jozek

Tak

@Heman

aha, a jakie? tylko to co wymieniłem czy coś jeszcze?

Heman
@jozek

Tak plus jakieś dofinansowania inne

@Heman

Czyli ogólnie można liczyć na spoko socjal

Ty jesteś zadowolony?

nikos
@Heman

troche mało konkretna odpowiedź, jeśli mam być szczery, ale zawsze coś

Kass
@nikos

Generalnie chodzi o fundusz. Wspomniana grusza, plus dofinansowanie do kolonii dzieci i świadczenia świąteczne

nikos
@Kass

dobra, dzięki

donas

Praca na produkcji wymaga tu jakichś umiejętności czy doświadczenia?

@donas

raczej chęci no i dyspozycyjności

@noni

Czyli jak ktoś nie ma większego doświadczenia, to ma szanse się dostać?

nie powinno być problemu

@noni

Okej, dzięki w takim razie

@donas

a co, planujesz się zatrudnić?

@noni

a myślisz, że pytam dla rozrywki? Tak myślę o zatrudnieniu

@donas

na tym forum to nigdy nic nie wiadomo, zawsze wole zapytać

@noni

a jak wyglądają zmiany na produkcji, jak to wygląda godzinowo?

sss
@rabarbar

6-14-22

Pomidor
@sss

Ciul wie co to znaczy a koty grasują...

@Pomidor

Ej a skoro można bez doświadczenia większego to czy robią na początku jakieś szkolenie dla nowych pracowników?

@Pomidor

ale czego nie rozumeisz?

@Bożena

na pewno, przecież chyba nie chodzi im o to, żeby ktoś stał i nie wiedzial co ma robić

Sss
@donas

Doświadczenie nie jest wymagane. Wszytskiego ucza na szkoleniu

korzeń
@Sss

i to jest konkretna odpowiedź, dzięki za info

@korzeń

W zasadzie to powiedział to samo co poprzednicy i wszystkie odp były konkretne, ale szczegół

Zaczarowana Melodia

A więc premie są od sprzedaży,produkcja idzie non stop. Tzn "produkcja odpadów"bo 60 procent to odpad ale jak ma nie być tak skoro automatycy o ile Ci starsi coś potrafią to "młodsi" są tak pewni że bez nich produkcja stanie że uważają się za bogów po 22 powinien być zakaz zwracania się z problemem bo to czas odpoczynku. "Kierownik Działu"to już kosmos jakby nie jego Młodszy Pomocnik to była by całkiem klapa. Kontrola Jakości tu zależy kto się trafi loteria sama zgłaszam jeśli widzę błąd technologiczny, Liderce ta wędruje do Kontroli Jakości,już przy maszynie trzy osoby "pracownik"lider"kontrola jakości" starają się wytłumaczyć(usunięte przez administratora)(autmatykowi) że jest konieczna zmiana ustawienia cytowanie słów żebyśmy sobie (usunięte przez administratora) same ustawiły skoro jesteśmy takie mądre.Ale po za takimi jednostkowymi akcjami praca jest fajna,nie jest ciężka wymaga trochę ruchu co normalne w zakładzie produkcyjnym. Wisienką a torcie jest Pani z Ochrony człowiek miliona talentów i skarbnica wiedzy o wszystkim dziwne że ochrona do czasu pojawienia się tej Pani wogole istniała(usunięte przez administratora)Podsumowanie pracę na Dziale Butelki mogę polecić ludziom którzy nie biorą do siebie wszystkiego na swój temat zwłaszcza czytającym te strony. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z działu i kolegów.

@Zaczarowana Melodia

Czasem jak się zgłasza liderowi problem i prosi żeby zgłosił automatykowi bo nie ma kiedy odejść od maszyny to się słyszy od lidera "mam wyjebane*.No więc odpad jest bo kierownicy nie reagują na skargi

sipa

Tutaj już wszyscy mają (usunięte przez administratora) na wszystko.Zgłoś się na lidera i naprawiaj świat

@sipa

A to można się tak zgłosić na lidera i przyjmą?

Czarna

Na Dziale Butelki najgorzej mają osoby nie palące, stań za Tą za Tamtą powiedz że nie staniesz to jesteś Tą najgorszą.Powinni zrobić konkurs całoroczny pod tytułem "Jeśli na hali spotykasz kierownika działu dostaniesz premię".Co do liderek to nie są niańki a Hanex to nie przedszkole.Ogólnie praca fajna.Obecnie pracuję w firmie gdzie jest jedna przerwa 20min i w tym czasie możesz albo jeść albo palić albo siedzieć i nic nie robić kierownik jest co chwilę liderki to nie koleżanki z kawiarni ale też nie strażniczki więzienne wszystko idzie sprawnie więc nie narzekajcie bo traficie do normalnej firmy i zobaczycie co to praca.

Lena

No i witamy w naszym butelkowym piekiełku ...

kso

24 h funkcjonuje zakład?

@kso

no widzę tu, że praca na dwie/trzy zmiany

@kso

Zakład działa w trybie ciągłym. Weekendy i świeta również

czyli potwierdziło się

@SSS

i w stałych tych samych godzinach? nie ma jakichś skróconych czy innych godzin zmian w weekendy czy coś

@loan

No tym się system ciągły chyba charakteryzuje, że nie

@loan

Tak mi się w każdym razie wydaje

@loan

Ale niech toś potwierdzi, tak dla pewności,a nie tylko na chłopski rozum

PabbLo

czołem, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji folii, jakie zmiany, wymagania i ile maszyn pracuje.

Ja nie z folii, ale wiem, że to praca po 12h na 2 zmiany

Dedo
@Kawaler

I praca również w weekendy tak?

@Kawaler

A jak idziesz na 12 h to następny dzień jest wolny czy jak to wygląda?

@Bożena

Tak jak pisałem, ja nie z folii więc szczegółów nie znam dokładnie

Olo
@Kawaler

Benefit pracy po 12 godzin na dwie zmiany zarezerwowany jest na produkcji folii niestety tylko dla pracowników z Ukrainy. Polacy dla porządku zapierdzielają w zwykłej czterobrygadówce, choć jakbyś w czasie rozmowy dopytał o możliwość pracy po 12 godzin może udałoby się coś wynegocjować. Pracodawcy brakuje pracowników, więc pewnie jest przygotowany na elastyczne podejście do godzin pracy pracownika. W końcu liczy się, żeby praca była wykonana.

PabbLo
@PabbLo

To w końcu jakie zmiany bo jeden pisze tak drugi tak

klark
@PabbLo

Zadzwoń albo idź na rozmowę, to będziesz mieć jasna sytuację

ozi
@PabbLo

ale przecież jeśli chodzi o zmiany to masz to napisane w ofercie

ozi
@PabbLo

tej na ich stronie jakby co, bo ja tam patrze

brzeszcz
@ozi

Na stronie są najbardziej aktualne oferty czy na innych portalach też?

drift
@brzeszcz

Pojawiają się też na innych

drift
@brzeszcz

A jakie to ma znaczenie, czy aplikujesz przez stronę, czy jakiś inny portal?

@Kawaler

W jakich godzinach te zmiany?

@Danuta

Tak jak pisałem. Nie pracuje na folii więc nie wiem jak to dokładnie wygląda

Zezu

W ogłoszeniu jest informacja

Zezu

Tam piszą, że 6-14, 14-22, 22-6

@Zezu

z weekendami czy bez?

pomocnik technologa - ktoś coś jakieś informacje?? jakie obowiązki? wymagania?

Lion
@Marek

Trochę jak sama nazwa wskazuje, pomagasz przy konserwacji maszyn itp. ogólnie chodzi o utrzymanie ruchu na produkcji.Tak podejrzewam, nie mój dział ale z tego co kojarze. Nie ma tam na ogłoszeniu co będziesz robił? Powinny tam być wymagania typu jakieś mechaniczne czy inne uprawnienia.

heh
@Lion

nazwa nie wskazuje bo pisze pomocnik technologa a nie pomocnik przy konserwacji. maszyn.

info
@Marek

pomoc przy wykonywaniu przeglądów oraz konserwacji maszyn, urządzeń pomocniczych, form i narzędzi zgodnie z dokumentacją producenta pomoc w wymianie form i osprzętu zgodnie z założeniami i technologią przewidzianą przez producenta maszyny i formy,pomoc w utrzymaniu produkcji zgodnie z planem produkcyjnym, zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń przełożonym, kontrola i wsparcie pracowników produkcji w zakresie utrzymania procesu, zapewnienie dostępności materiałów produkcyjnych na hali folii, obsługa maszyn. Info prosto z ogłoszenia.

@info

dzięki za wszystko, doceniam że wam się chciało i tak dalej ale mi chodziło bardziej o kwestie praktyczne, ogłoszenie widzialem i zastanawiałem się jak to się pokrywa realnie już na miejscu przy pracy typu: czy ktoś przyucza, jakie są umiejętności, które warto mieć i czy trudno się dostać. takie pytania bardziej do osób które tam pracują. w sensie na tym dziale. ale dzięki jeszcze raz

@Marek

jak by ktoś wiedział to będę wdzięczny

cola
@Marek

Realnie się do końca nie pokrywa bo praca pomocnika technologa zależy od działu inna jest na preformie i butelce inna na folii. Ogłoszenie jest zbyt ogólne chyba że szukają jednocześnie na oba działy to powinny być dwie oddzielne oferty. Na preformie butelce praca to zatrzymania starty maszyn wymiana form i konserwacja na postoju. Na folii to utrzymanie ruchu gdy maszyny pracują do tego szybka konserwacja na krótkich postojach. Na rozmowie pytaj od razu o wypłatę na rękę ile zarobisz bo powiedzą ci że podstawa taka do tego są premie nadgodziny ale dalej naciskaj chcesz wiedzieć ile zarobisz na rękę za zwykły miesiąc żeby się potem nie zdziwić

@cola

super, bardzo ci dziękuję za informację, właśnie dokładnie o to mi chodziło. ale rozumiem że umiejętności trzeba mieć tak czy siak raczej podobne nie ważne jaki dział no nie? ma się kogoś do pomocy na początek?

Rumpel
@Marek

no na początek samego cię na pewno nie zostawią. wprowadzenie szkolenie itp no to musi być. nikt nie chce żeby coś poszło nie tak

@Rumpel

w razie czego mam pytać rozumiem.

@Rumpel

I od razu jakieś BHP jest ?

co
@Marek

a robiłeś kiedyś gdzieś gdzie nie było? takie pytanie mądre

Rumpel
@Marek

no oczywiście że pytać. chyba lepiej pytać niż coś źle zrobić albo popsuć

???
@cola

Mam takie pytanie, czy można sobie wybrać czy się chce iść na preformę czy na folię czy na butelkę? Bo jak tak piszesz to one się różnią. A i czy będę mógł spróbować na obu i potem najwyżej zdecydować co mi bardziej odpowiada? Czy to raczej od razu do konkretnego przypisują? Dzięki za info.

2?
@???

Skoro napisał, że tak się to różni to chyba faktycznie powinien być jakiś wybór. Może ktoś da znać jak to jest

Simon
@2?

Hej, właśnie składam na produkcje i czytam tu komentarze to od razu może się przydam. Na ofercie (przynajmniej tej co ja na nią odpowiadam) to jest "obsługa maszyn do produkcji folii" to chyba konkretnie do tego działu akurat, także no

Simon
@2?

Aaa bo to o pomocnika technologa to przepraszam

wrotki
@Marek

Zdecydowałeś się może na pracę? Bo widzę ogłoszenie i chętnie zasięgnę aktualnego info

xyz

Pracowałem 2002 roku, pewnie spore zmiany zaszły. Może ktoś ze starej gwardii ?

uz
@xyz

i to taki sentyment masz, że tu zajrzałeś?

Akar
@uz

Najwyraźniej tak, a co, to jakiś problem?

uz
@Akar

a czy ja mówię, że problem??

@uz

Dobra Panowie, nie ma co się przegadywać

@xyz

Są osoby, które pracują tu od lat, więc myślę, że na pewno z tamtych czasów ktoś się znajdzie

@xyz

Ja akurat z tych bardziej "świeżych" o ile tak to można nazwać

@.

Pewnie karierowicz po studiach...

@:)

Nie znamy się nawet, a ty pozwalasz sobie snuć domysły na mój temat i mnie obrażać

@:)

Warto byłoby się może czasem zastanowić nad tym co się pisze

@.

Niestety na gw to standard

@.

Nie ma co się przejmować

@Fate

Eh no cóż, czyli nie warto reagować skoro tak mówisz

@Fate

Nie zrozumiem takiego zachowania

Nie ty jeden ;)

@.

Niech sobie gadają, jak chcą.

@xyz

Witam Poszukuje kontaktu z kimś kto pracował jako operator do produkcji foli PET

były
@Tomik

jak szukasz to znalazłeś :)

@były

Jak się skontaktujemy ?

@były

to moj email : tomik1972@tutanota.com , wyślij numer tel. lub email do kontaktu na adres

edy

Dają tu możliwości rozwoju swoich umiejętności?

@edy

Tak, są szkolenia i możliwości podnoszenia kwalifikacji

@Todd

Często odbywaj się szkolenia? Bardziej grupami czy indywidualnie?

EDTA
@edy

Średnio co dwa lata grupami aby wziąć udział musisz przerobić rok są bezpłatne ale podpisujesz kwit że się nie zwolnisz inaczej zapłacisz

@EDTA

Okej, rozumiem, dzięki

violin
@EDTA

ma to jakiś sens

@Todd

a takie wprowadzające w pierwsze dni też mają?

@bip

No oczywiście

@Todd

i jak to mniej więcej wygląda? Długo trwa?

@bip

Zależy co dla ciebie znaczy długo, ale nie ciągnie się to nie wiadomo jak długo, bo raczej nie ma takiej potrzeby

@Todd

okej, tyle info mi musi wystarczyć w takim razie, dzięki za odp

@Todd

A jakiego typu szkolenia są możliwe? No i czy są w całości finansowane przez firmę?

Kolonista

Tak. Tydzień za friko.

podnoszące twoje kompetencje

@Bożena

Tylko to zależnie od stanowiska, więc nic szczegółowo nie powiem

@Todd

Te szkolenia są sponsorowane? Czy trzeba sobie samemu w nie inwestować?

@Danuta

Ile razy można pytać o to samo?

Weź przeczytaj najpierw wątek

nuro

Można liczyć na prywatną opiekę medyczną albo jakieś ubezpieczenie inne?

@nuro

tak można

@nuro

ubezpieczenia są grupowe

Grzegorz
@kollo

Dzięki za info, a co jeszcze wchodzi w skład benefitów? Mógłbyś wymienić? Rozumiem że umowa o pracę na start? :D

@Grzegorz

Multisport, świadczenia z funduszu

@Grzegorz

Grusza, dofinansowanie do koloni dzieci, swiadczenia świateczne

@kollo

można podpiąć członka rodziny do multisporta?

@kollo

wiadomo, że pewnie za opłatą jak już

Gien
@xcom

Z tego co się orientuję to tak

Gien
@Gien

Ale nie znam szczegółów, bo nie korzystałem z takiej możliwości

@Gien

okej, dzięki. to już na ewentualnej rozmowie będę dopytywał

@kollo

w całości firma sponsoruje opiekę medyczną ?

Czy pensja w wysokości 3600 w mieście Dąbrowa Górnicza jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Magazynier?

;)

A co, w goworku za mało płacą, że chcesz zostać magazynierem w hanexie?

Jan
@;)

Ja akurat nie mam pracy i poszukuję rzetelnego pracodawcy. Czy to firma, w której warto pracować i można bez nadgodzin zarobić te 3600 na rękę? Widzę, że szukają osób na pracownika produkcji. Premie są realnie do wyrobienia, czy uznaniowe?

@Jan

Premie miesięczne są

fight

W sensie pytasz czy w całej dąbrowie idzie gdzieś tyle zarobić? to to na pewno.

Urszula
@;)

I jak mniej więcej tutaj średnio wychodzą?

@Urszula

nie znam średniej, nie zaglądam innym do portfeli

lacala

Powie mi ktoś coś więcej o specjaliście ds. rozwoju opakowań? Widzę mile widziane prawo jazdy, tzn często się gdzieś jeździ? Wydawało mi się to takie typowo biurowe stanowisko

@lacala

Przy okazji chętnie się dowiem z jakich benefitów można tu skorzystać

tonika
@lacala

na pewno bardziej biurowe stanowisko z tego co myślę

tonika
@lacala

jest całkiem spoko pod tym względem, bo ubezpieczenie grupowe jest czy medicover sport

kitel
@tonika

Ubezpieczenie grupowe karta na obiekty sportowe to jest już standard w firmach pokroju Hanexu, tak samo jak bony świąteczne, wczasy pod gruszą czy owocowe poniedziałki, czwartki, piątki. Teraz to się trzeba wyróżnić niebanalną ofertą aby przyciągnąć klienta to znaczy pracownika

@kitel

Ja tego nie miałam w poprzedniej firmie... A ty pracujesz tutaj?

baron
@lacala

No ma podpis jako pracownik

baron
@lacala

Plus osoba z zewnątrz nie wiedziałaby raczej takich rzeczy

@baron

Podpis podpisem, ale czasem sobie ktoś nie przekliknie

@baron

Więcej się chyba i tak nie dowiem

W mieście Dąbrowa Górnicza można podjąć prację jako Brygadzista Produkcji. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5000 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

nick

O pracy w hanexie per se, czy konkretnie o pracy jako brygadzista?

nick

Bo firma sama w sobie spoko, ale jako brygadzista nie robiłem nigdy

I raczej już nie będę

James
@nick

I coś jeszcze dorzucisz do tego spamu? Napisałbyś ile zarabiasz w tej firmie albo dlaczego brygadzistą nie chcesz zostać albo dlaczego firma jest taka sama w sobie spoko

@James

Bo za krótko pracuje i uważam że bym się nie odnalazł jeszcze. Będę sobie pisał jak chce. Bo mogę.

Tak trzeba żyć
@nick

takie podejście rozumiem. nie wiem nie znam się to poczekam aż się nauczę. szanuję.

enn
@James

i 3 komentarze na temat to twoim zdaniem już spam?

Tak trzeba żyć
@enn

a niech sobie mówi co chce. i tak to nikogo nie obeszło oprócz ciebie.

Brutto czy netto ?

Lulu

Zarobki fatalne. Nie polecam .

Jaca

Czy obsługa maszyn na dziale folii jest trudna? Jakie to maszyny? I jak się tam kontroluje jakość produktu?

idefix
@Jaca

kiedyś robiłem w podobnym dziale w innej firmie to obsługa nie sprawiała mi problemu

Urszula
@idefix

A mają tu te same maszyny, które Ty miałeś tam? Też jakość kontrolowaliście?

idefix

a bo ja wiem

@idefix

Dobrze wiedzieć, ciekawe czy tu szkolą jakoś czy coś

@Urszula

Żeby mieć takie porównanie to pasuje tu najpierw pracować

Jaga
@Jaca

W praktyce

O
@idefix

Chyba wiem idefix w której firmie robiłeś. Słyszałem, że ta firma na dziale folii ma nowoczesny park maszynowy, podobno połączenie niemieckiej precyzji przyprawionej nutą włoskiej doskonałości. Nie dziwne, że obsługa maszyn nie nastręcza żadnych problemów, bo proces niemal całkowicie zautomatyzowany. Przykładowy foil PET machine processing wciskasz niebieski guzik, wciskasz biały guzik, jeszcze raz niebieski guzik i na końcu duży wystający czerwony przycisk w kształcie grzyba który finalnie kończy proces. Każdy zapamięta, łatwizna. To już nie lata osiemdziesiąte gdzie praca na produkcji opierała się na sile ludzkich mięśni. Teraz pracują maszyny, człowiek ma tylko kontrolować, wypełniać raporty, wciskać guziki bez wysiłku z uśmiechem na twarzy. To jest przecież najważniejsze by każdy przychodził do pracy z uśmiechem na ustach i tak samo z pracy wychodził. Kontrola folii oczywiście też tam była, trzeba przecież produkt kontrolować. Przede wszystkim to kontrola wizualna i tutaj trzeba zaznaczyć, że przy produkcji niektórych folii dosyć męcząca. Oczy pewnie bolą od patrzenia w ekran nowoczesnej maszyny, ale to w końcu jest praca, nie ma to tamto. Do tego dochodzą różne benefity, można się przy okazji pracy nauczyć języków obcych, na przykład ukraińskiego, rozmawiając ze współpracownikami można poszerzyć swoje horyzonty o nowe kontakty np. do lekarzy wystawiających za byle co L4. Banana można zjeść raz w tygodniu. Jak zdążysz, a jak nikt cię nie wyścignie i jesteś pierwszy przy korycie to nawet jabłko! Raz w miesiącu jest wypłata, na jadalni automat z kawą i nawet cappuccino jest, no w zasadzie wszystko jest. Nic tylko aplikować, zwłaszcza jak masz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi ta praca jest stworzona dla ciebie, a jak jeszcze swoim wózkiem przyjedziesz to brachu, bez dwóch zdań przyjęcie murowane. Firma bardzo w porządku.

Delio

Czy do pracy na magazynie wymagane są uprawnienia na wózki?

DonPedro
@Delio

Tak, jak nie masz to radzę się zainteresować, bo warto sobie zrobić a chwilę to jednak trwa

??
@DonPedro

jaka kasa ?

Yyz
@??

Co za czasy. Idź na rozmowę to się dowiedz.

DonPedro
@??

Nie wiem jakie teraz są zarobki w tej firmie. Poza tym tak jak napisał Yyz pasuje iść na rozmowę czy skontaktować się z rekruterem, bo to dość indywidualna kwestia

@Yyz

Jesteś z magazynu? Powiesz jak tam jest przynajmniej?

Tedik
@może tak

On raczej nie powie, ale ja mogę powiedzieć, że dla mnie jest okej. Stabilnie i wypłacalni

@Tedik

A dużo osób pracuje na tym magazynie?

@Tedik

A coś więcej możesz powiedzieć?

@Tedik

Na co liczyć, jak dużo pracy, godziny

Praca po 12h, pracy jest sporo, ale do wyrobienia, jak to ma magazynie

@kosmo

Z ludźmi się dobrze współpracuje?

@może tak

Ja nie miałem z tym problemu, ale to od człowieka zależy, czy tobie się będzie dobrze pracowało, to nie jestem w stanie przewidzieć

@kosmo

Oczywiście, nie mam złudzeń, że dużo zależy ode mnie, ale dobrze poznać opinie innych

@może tak

No to moja jest taka, że jest spoko w tym względzie

Okej, thx

Pracodawca nie może ani blokować ani usuwać negatywnych opinii. Może zwrócić się do admina, żeby je zablokował, ale zanim to nastąpi opinia i tak się wyświetli.

Aa

Czemu kasujecie opinie? Czemu płacicie za opinie temu portalowi?

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.