Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

Nickied

Cześć, ja jestem :) a na jakie stanowisko do denique się dostała ??

Marila

Cześć :) jesteście jeszcze? chciałam odświeżyć wątek, mojej znajomej udało się dostać do nich i jest póki co zadowolona :) fakt faktem sporo szkoleń było na początku ale była z nich faktycznie zadowolona :)

Nickied

pogorex - 2013-02-19 19:29:09 Dzieki za odpowiedz. Nno cudów w tych czasach nie można sie spodziewac ale dobrze ze płacą. Powiedz mi a ile można miesięcznie zarobić i jaką się dostaje umowe?Stawki zawsze zależą od ilości godzin i klientów, umowa jest na poczatku na zlecenie przez pierwsze miesiące, a jak się sprawdzisz to masz normalną umowę o pracę, pełny etat, to jest fajne w denique imho.

pogorex

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
maj

pogorex kasa jak kasa, jak masz stałych klientów to możesz wyciągnąc parę tysi. A czy planowo płać? Wiesz jest kryzys i ta branża tez go dotyka, ale płacą względnie regularnie

pogorex

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko fryzjera w Denique we wrocłąwiu, powiedzicie jaka kasa i czy płatność regularna?

Marila

Nickied - 2013-02-03 07:48:53 szkolenia są, nawet dużo faktycznie, ale dla mnie to na plus, zawsze dodatkowa wiedza, papierki i przede wszystkim umiejętności jeśli tylko ktoś chce i potrafi z wiedzy skorzystać.Racja, mi tez na tym zależy ale jak są no to dobrze :) mam nadzieję, że jak się pojawi ogłoszenie to uda mi się skontkatować i aplikować do nich :)

Marila

super :) dziękuję za info :) muszę się z nimi skontaktować, a jak ze szkoleniami, podobno jest ich sporo

Nickied

Można, wyżej już coś było na ten temat pisane, jeśli w innym salonie jest miejsce to możesz się przenieść bez problemu.

Marila

Nickied - 2013-01-30 08:43:33 No niestety i w małych salonach kosmetycznych nie bardzo jest jak iść dalej, tutaj jeszcze jest możliwość zostania menadżerką salonu czy iść do centrali.No właśnie, w sieci zawsze są jakies opcje. A kojarzysz może czy można przenosić się potem w ramach sieci między salonami ??

Marila

Nickied - 2013-01-28 18:43:33 Hej, no tak jak w sumie było pisane, rozliczenie na podstawie i prowizji, więc od Ciebie zależy ile faktycznie zarobisz. Teraz rozliczenia trwają trochę dłużej - trochę zwolniło w branży ale i tak na pewno szanse utrzymania są większe niż w jakimś małym saloniku na rogu, wiadomo. Do konkretnego salonu chcesz iść?Dziękuję za info :) no właśnie, ja wcześniej pracowałam trochę w małych salonach ale jest to tak niestałe, że mam dość i dlatego zainteresowało mnie denique, żeby była to sieć, zawsze większa stabilność.

Marila

Nickied - 2013-01-25 08:38:50 No generalnie jak to w kryzysie idzie wolniej ale wszystko jest regulowane i t jest spory plus :) tutaj popieram przedmówczynieWitajcie, możecie podpowiedzieć jak z pracą w Denique na stanowisku fryzjerki? CHciałabym aplikować i szukam opinii.

radwa

Hm no mówie, starają się płacić w regularnie. Bynajmniej ja nie narzekam na terminowość wpłat.

towari

Do jakiegokolwiek z ich salonu warszawskiego - jestem fryzjerka. Dlatego też pytałą, jak płacą czy regularnie czy mniej.

radwa

Aplikuj aplikuj, w tych czasach do dobrze mieć jakąkolwiek prace...A do którego salonu chcesz sie zgłosić? I jestes fryzjerka czy kosmetyczką?

towari

Tak myślałam, ale to w sumie normalne. Ważne, że płacą:). Pytam bo zastanawiam się czy aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE