Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

Erenillka

twitu - 2013-05-27 07:21:15 Erenillka - 2013-05-26 08:37:15 Okres próbny masz w Denique 3-6 miesięcy na umowie zlecenie, potem umowa o pracę na pełny etat.Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź :) a samozatrudnienie wchodzi również w grę może?Tak, możesz być też na własnej DG, dziewczyny które tak miały były zadowolone i nawet więcej im miesięcznie pieniędzy wychodziło, mimo kosztów DG.

twitu

Erenillka - 2013-05-03 07:37:59 Nie wiem jak we Wrocławiu ale podejrzewam, że tak samo w końcu to sieć :) System rozliczeń tak jak pisałysmy, podstawa+prowizja, jak ktoś ma dużo klientów to można naprawdę dobrze zarobić :)ok dzięki wielkie, a jak z warunkami pracy jeśli chodzi np. o umowę o pracę w denique czy zlecenie??

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
twitu

Witam piszę z zapytaniem o zarobki w Denique we Wrocławiu. Chciałabym tam aplikować. Może ktoś napisać ile tam zarabia fryzjer i jak jest z regularnością płatności?

Erenillka

To zależy jaki masaż Cie interesuje, przeważnie od ok 50zł/30min, ale to zależy od rodzaju.

Marila

Generalnie jest OK, czasem zdarzają się jakieś opóźnienia teraz ale firma reguluje wszystkie zaległości, także pod tym kątem nie można narzekać.

Marila

Dokładnie tak jak piszesz, masz podstawę + oczywiście prowizja, jak ktoś ma sporo stałych klientów to wychodzi się naprawdę fajnie co miesiąc :)

Havvika

Witajcie :) Powiedzcie jak z rozliczeniami, jaki jest system - podstawa + prowizja w Denique czy jakoś inaczej ??

Nickied

Marila - 2013-03-07 07:49:49 Nickied - 2013-03-06 08:08:37 Marila - 2013-03-05 09:58:11 A powiedz mi proszę jak możesz jeszcze, jak z terminowością rozliczeń przez firmę ??Generalnie przeważnie wszystko jest płacone w terminie, teraz ze względu na kryzys trochę wolniej to idzie ale nie zdarzyło się aby pieniądze nie dotarły, także wszystko jest regulowane :)OK dziękuję, to istotna w końcu rzecz prawda, ale skoro jest OK to będę musiała się w stronę Denique kierować, bo w małych salonach pojedynczych to wygląda niestety gorzej.Cześć i jak tam, coś dalej z Denique działałaś w sprawie pracy ??

hasska

Moim zdaniem bardzo dobry salon kosmetyczny, z miłą obsługą i dużym wyborem usług z których można na miejscu skorzystac.

Nickied

Marila - 2013-03-03 08:47:23 No też prawda, zobaczymy teraz za jakiś czas, do tej pory jest zadowolona i mówi, że w salonie jest spory ruch, także klienci są a wtedy i pensja wychodzi dobra :) Nie dopytywałam już konkretnie ile ale mówi, że nie można narzekać z tego co rozmawiała z dzieczynami w salonie które tam dłuższy czas pracują :)Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to i ma klientów :) taka prosta zasada, a jak są klienci no to wiadomo, zarabia się lepiej, tutaj w denique system jest prosty i przejrzysty, także nie można narzekać.

Nickied

Marila - 2013-03-01 10:02:07 Tak, no własnie jest bardzo zadowolona, tak jak pisałaś wcześniej miała sporo szkoleń i mówiła, że skorzystała na nich.No to dobrze, szkoleń w denique jest faktycznie sporo i jak ktoś chce i potrafi to na pewno na nich skorzysta aby poszerzyć wiedzę i umiejętności, takie jest moje zdanie :)

Nickied

Marila - 2013-02-27 07:21:19 Na fryzjerkę w denique się dostała :) jest zadowolona więc to najważniejsze :)aa ok i jak zadowolona jest faktycznie w denique ?? rozmawiałaś z nią jak ocenia ??

Marila

Na fryzjerkę w denique się dostała :) jest zadowolona więc to najważniejsze :)

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE