Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SALON DENIQUE

Pracowałeś w firmie SALON DENIQUE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kerka - 2014-08-11 16:56:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tez wlasnie slyszlam ze po jakims czasie przy stalych klientach finansowo bardzo fajnie to wychodzi, ktos z was aktualnie pracuje ?
zdjecie uzytkownika
Patiii - 2014-08-13 09:31:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zawsze są też klienci którzy trafiają pierwszy raz czy tak po prostu z ulicy nawet nieregularnie do tego
zdjecie uzytkownika
kerka - 2014-08-14 10:21:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak jasne, to też na plusik, a może któraś z dziewczyn ma już jakieś info ?
zdjecie uzytkownika
Diana - 2014-08-14 13:31:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam dziewczyny. Trafiłam na tę stronę z oficjalnej strony internetowej Salonu Denique, w której widzę że są oferty pracy dla fryzjerki, kosmetyczki oraz manikiurzystki. I tutaj mam nie lada dylemat. Bo jak prowadziłam własna działalność w Radomiu to zajmowałam się tym wszytkim, taki full zestaw prowadziłam. Ale musiałam zamknąć zakład jak przyszedł duży zus do zapłaty. Napiszcie, gdzie w Denique jest największa kasa do wyjęcia, bo nie ukrywam, że to mnie teraz w W-wie najbardziej motywuje do pracy. Niby na fryzjerstwie pieniądz wszędzie jest największy, ale jakby co to mogę skupić się tylko na kosmetyczce. Napiszcie dziewczyny jak co kolwiek wiecie i nie zrażajcie się do własnej działalności. Ona nie boli, chyba że w ciągu dwóch lat nie uda Wam się rozkręcić na tyle zakładu to wtedy może boleć.
zdjecie uzytkownika
Patiii - 2014-08-15 09:40:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć. No racja, własna DG fajna rzecz bo inaczej można to wszystko skalkulować, koszty dojazdu etc., pracując w Denique też możesz być na samozatrudnieniu :)
zdjecie uzytkownika
kerka - 2014-08-18 09:46:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ktoś był w Denique na własnej działalności? jak wychodzi się na tym ?
zdjecie uzytkownika
Patiii - 2014-08-19 10:18:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
któraś z dziewczyn wcześniej o tym pisała i była bardzo zadowolona, na pewno całkiem sensownie się wychodzi bo możesz sobie w koszty sporo rzeczy wrzucić, a na pewno przez pierwsze dwa lata tego małego zusu :)
zdjecie uzytkownika
kerka - 2014-08-20 08:27:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ok dzięki wielkie za info, mam się jutro wybrać do jednego salonu i dopytać o pracę na miejscu :)
zdjecie uzytkownika
Patiii - 2014-08-21 09:13:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie ma sprawy, jeśli się czegoś dowiesz nowego to pisz bo sporo dziewczyn szuka info :)
zdjecie uzytkownika
Gezza - 2014-08-25 15:25:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Riza - i jak tam, byłaś w Denique, możesz coś więcej napisać ?
zdjecie uzytkownika
Patiii - 2014-08-25 15:34:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kerka - masz jakieś aktualne info, pojechałaś do Denique w końcu ?
zdjecie uzytkownika
Livva - 2014-08-26 09:41:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Marqa - możesz coś więcej napisać, jakie stanowisko, jak warunki, płaca etc?
zdjecie uzytkownika
Patiii - 2014-08-26 09:58:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no właśnie, dziewczyny jak się wybrałyście to dajcie obie znac co i jak :)
zdjecie uzytkownika
Livva - 2014-08-27 08:54:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no właśnie tak też przeglądam i jestem ciekawa czy ktoś obecnie kto pracuje by się wypowiedział
zdjecie uzytkownika
arlena - 2014-08-27 09:06:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
orientujecie się może czy teraz szukają w Denique ?
zdjecie uzytkownika
Livva - 2014-08-28 09:21:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najlepiej poszukaj ogłoszeń w necie albo konkretnie w salonie :)
zdjecie uzytkownika
arlena - 2014-08-28 09:30:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ktoś może z pracujących jest tutaj aby podpowiedzieć czy szukają ?
zdjecie uzytkownika
Livva - 2014-08-29 10:33:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
któraś z dziewczyn szła na rozmowę więc chyba poszukują aktualnie albo szukali niedawno, najlepiej wybierz się do salonu
zdjecie uzytkownika
arlena - 2014-08-29 10:57:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzieki to może ktoś coś więcej napisze jak ma doświadczenie ???
zdjecie uzytkownika
kerka - 2014-08-30 08:55:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć! słuchajcie ja wiem że szukają i wybieram się do salonu na rozmowę w przyszłym tygodniu, na fryzjerkę ale też szukali kosmetyczki, manicurzystki.
zdjecie uzytkownika
arlena - 2014-08-30 09:02:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak będziesz już po rozmowie to napisz pls :) bo jestem ciekawa jakie są warunki etc
zdjecie uzytkownika
kerka - 2014-08-31 09:41:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
okej napiszę jak już będę po rozmowie :)
zdjecie uzytkownika
arlena - 2014-08-31 09:54:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
fajnie to czekam na info od Ciebie :)
zdjecie uzytkownika
zellaa - 2014-09-01 08:14:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć!! czy jest tu ktoś kto pracował w Denique może ??
zdjecie uzytkownika
arlena - 2014-09-01 08:19:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcześniej wypowiadały się dziewczyny które kiedyś pracowały, może tam poszperaj w wątku, a co cię interesuje?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON DENIQUE

Twoj email:
Wiadomość: