Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

radwa

Jak w każdej branży jest kryzys, wiec i w tej też. Natomiast pensje są płacone dosyc regularnie. Zdarza sie 1-2 dniowe opóźnie ale pieniądze docieraja.

towari

Ja mam pytanie o terminowość przelewania pensji? Jak to wygląda?

Nickied

Potem masz normalnie umowę o pracę na pełny etat ;-)

bemolka

Nickied - 2013-01-04 08:16:16 bemolka - 2013-01-03 08:17:01 cześć dziewczyny, podpowiedzcie jak długo trwa okres próbny w denique na tą umowę zlecenie ??okres próbny w denique trwa do 6 miesięcy, ale większość dziewczyn w salonie pracowała na próbnym 3 miesiące czyli standardsuper dziękuję za informację :-)) A potem jaka jest umowa? to jest normalna umowa o pracę ??

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
logo firmy Serwisant rowerowy

bemolka

evirka

Nickied - 2013-01-01 10:25:19 evirka - 2012-12-31 08:15:48 Nickied - 2012-12-29 07:09:34 evirka - 2012-12-28 08:09:10 od grudnia dopiero także dopiero zaczęłam :) mam nadzieję, że zostanę :)aa ok, to daj znać za jakiś czas czy zostałaś i jak tam idzie praca :)no nie ma problemu, podzielę się opinią, zobaczymy jak się realia mają do tego co to tu niektórzy wypisują ;-)No napisz napisz jak będzie mogła już po jakimś czasie, będzie dla innych zainteresowanych pracą w Denique.Jasne, napiszę za jakiś czas jak już będę mogła coś więcej podrzucić na temat salonu :)

evirka

od grudnia dopiero także dopiero zaczęłam :) mam nadzieję, że zostanę :)

Nickied

evirka - 2012-12-26 08:57:54 Nickied - 2012-12-25 11:30:16 Jak pracujesz normalnie na etacie no to masz okresloną ilość godzin + nadgodziny jak chcesz więcej pracować.Cześć :) tutaj popieram, ja póki co jestem na próbnym więc zlecenie ale jak się sprawdzę to przejść mam na umowę normalną.hej! ile jesteś już na próbnym w denique??

Cieka

A jak z pensjami? czy liczba przepracowanych godzin ma znaczenie?

Nickied

evirka - 2012-11-02 11:16:38 no dobra, to jesteśmy w kontakcie, jak się już finalnie dowiem i zacznę to napiszę jak to w praktyce wszystko wygląda Fajnie, dzięki :) no to będę czekała na info od Ciebie, do usłyszenia!

Nickied

evirka - 2012-10-31 09:01:50 Nickied - 2012-10-30 20:02:48 evirka - 2012-10-29 08:56:20 Nickied - 2012-10-28 09:42:59 Jasne, no to warunki tak jak było mówione, imho są w porządku bo jasno i czytelnie, do tego pamiętam, że nie było pracy na części etatu, tylko pełny etat na umowę i to też plus.Tak, jest tylko pełny etat, bez jakiś ćwiartek itd ale to bardzo dobrze, no zobaczymy, mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i wkrótce będą miała szkolenia i zacznę pracę :)Fajnie, to daj znać jak sie coś tam ruszy i będziesz wiedziała już na czym stoisz :)dobra, jak już bede dokładniej wiedziała co i jak to napisze :) po świętach powinnam pójść na ostatnią rozmowę bo wstępnie jestem umówiona i juz bede wtedy wiedzieć/OK to super :) jak wrócisz z denique to podziel się wiedzą co do warunków ja podeślę może do wątku swoją znajomą która w tej branży też szuka pracy to jak już się dostaniesz to jej podpowiesz może co i jak

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE