Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

Brannka

a możesz mi podrzucić kontakt do tego salonu denique ?

Manka

hej no to najlepiej przedzwon do nich aby się zapisać na konkretny termin :)

Brannka

w pierwszej kolejności chciałam się wybrać na masaż :)

Manka

Cześć :-) no nie ma problemu, a na co się chcesz zapisać do Denique?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Brannka

hej, teraz miała przerwę jakieś przeziębienie mnie dopadło ale już jestem na chodzi i chcę się wybrać na Wrocławską :)

Manka

zdecydowanie, może znajdziesz u nich jakiś fajny zbieg dla siebie, ja się zamierzam dzisiaj zapisać na wizytę :)

Brannka

no to sporo tego faktycznie, to ten salon całkiem duży musi być, kurcze, muszę się wybrać :)

Manka

Hej byłam byłam, no więc sporo tego jest, mają nawet hydromasaże, vacu, oczywiście masaże, groty solne, usługi fryzjerki i kosmetyczne też, jest sucha sauna, solarium... sporo tego :)

Brannka

Cześć, Manka i jak byłaś może już na miejscu? daj znać pls ;)

Manka

okej sprawdzę podpytam na miejscu jak do denique podjadę i dam CI znać :)

Brannka

ok superowo, to daj znać, zobacz prosze co mają w ofercie z fizjo ok?

Manka

zamierzam podjechać tam w poniedziałek to będę wiedziała co i jak :) mam w sumie nie tak daleko, bo często na bemowie bywam to zajrzę i dam znać :)

Brannka

a o tym nie słyszałam, tylko tyle, że wiem że masaże mają tam w ofercie, co jeszcze tam mają?

Manka

dzięki no właśnie wiem, że są i chciałabym sie do nich do salonu wybrać, mają tam też groty solne

Erenillka

nie wiem jak to z manicurzystkami, ale generalnie w salonie cale stanowisko ze sprzetem dla manicurzystek jest i nikt takich rzeczy przychodząc do pracy nie przynosi :) nie wiem skad masz info ale najlepiej dowiaduj sie w centrali sieci jesli sa ogloszenia i jakie warunki

Manka

Cześć :-) dziewczyny czy ktoś był na masażach w centrum kosmetyki morskiej na bemowie?

@Manka

hej, jak pytałam w innym salonie o masaze to właśnie na recepcji dostałam informacje, że na wrocławskiej mają w ofercie, wybierasz się może?

Brannka

No dokładnie, bardzo fajna miła obsługa i świetna fryzjerka, naprawdę wyszło super :-)

Erenillka

A OK, no tam nie byłam nie wiem co i jak, ale jak jesteś zadowolona to najważniejsze :)

Brannka

Byłam w centrum handlowym Wileńska w końcu :) bliżej mnie pojechałam do salonu denique po prostu :)

Erenillka

No to OK jak na strzyżenie z farbowaniem i kosmetyczkę :) a w którym salonie denique byłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE