Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Martyna

Widzę, zdania są różne ale ogólnie wypada na plus. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że nie jest to moja pierwsza praca, mam z czym porównywać i nie jest źle. Płaca ok i na czas, atmosfera bardzo pozytywna. Ogólnie na razie nie szukam innego miejsca pracy. Pozdrawiam

No to czas na cos pozytywnego. Premia swiateczna ok. paczka tez. Choc wiadomo zawsze moglo by byc lepiej????

Jako

W innych firmach dają więcej. Tu dają minimum. Raz na integrację pojadą w te same miejsca i tyle

.....
@Jako

jakie wg Ciebie jest minimum ? Masz konkretne informacje ? Pracowałeś w innych firmach ? Może rozdawali skrzynki ze złotem jako świąteczny upominek?

Bmw
@.....

Integracja nie była raz! Kręgle a dodatkowo wyjazd zagraniczny w tym i w zeszłym roku. Mało?

Ryszard
@Bmw

Fajnie, że firma dba o integracje między pracownikami. Mógłbyś napisać, jak często zdarzają się wyjazdy zagraniczne oraz czy pracownik ponosi z tego tytułu jakieś koszty?

Stenia
@Ryszard

Wyjazdy zagraniczne były chyba trzy. Pracownik nie ponosił żadnych kosztów, poza tym co musiał wziąć na własne wydatki.

Grażyna
@Stenia

Ja z kolei chciałam uzyskać informacje o atmosferze w Starsprings. Można dogadać się z pracownikami i przełożonymi? Wiele osób na GoWork chwali sobie relacje z tym pracodawcą, a jak Wy to oceniacie?

Stenia
@Grażyna

Atmosfera jest OK. Wiadomo, że ludzie są różni, ale i pracownicy i przełożeni są w większości OK.

Pracownik produkcji

Pracuje obecnie w tej firmie jest godna polecenia, pensja ok chociaż zawsze mogła by być lepsza, premie, integracje, warunki ok, atmosfera ????. Polecam nowym oczywiście tym którzy chcą pracować...

rsy

Mi się pracuje bardzo fajnie przyszedłem z konkurencji i spotkało mnie zupełnie inne podejście znaczy szanują pracowników, płacą dobrze, atmosfera fajna ja polecam dla nowych

Franciszek
@rsy

To miło, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, to dobrze świadczy o pracodawcy. Mówisz, że polecasz pracę w Starsprings Poland nowym osobom, oznacza to, że firma organizuje jakieś szkolenia? Jak one wyglądają i czy są płatne? Napisz proszę kilka słów na ten temat, jestem ciekaw tej kwestii.

Misia
@Franciszek

Pracuję ładnych parę lat i cieszę się że firma płaci za mnie za dojazdy i wizyty prywatne u lekarzy. Są paczki na święta, kasa na święta, wyjazdy firmowe nawet zagraniczne, karnety sportowe, naprawdę nie ma na co narzekać

Bbb
@Franciszek

Ostatnio firma płaciła za nasze szkolenie i egzamin na operatora wózka widłowego ????

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jaka umowa obowiązuje w Starsprings Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Staż 5 lat

Umowa o pracę, nie żadne zlecenia czy coś...

abc

Pracuje mi się tu dobrze. Każdy pracuje swoim tempem bez poganiania. Coraz więcej kobiet na produkcji, które radzą sobie na równi a czasami nawet lepiej niż mężczyźni. Lewusom odradzam- pracujesz sumiennie i jesteś normalnym człowiekiem to polecam. Miłe, przyjacielskie i pomocne Panie z kadr i księgowości.

Natalia
@abc

Cieszę się, że odpowiada Ci atmosfera w firmie Starsprings Poland Sp. z o.o. To ważny aspekt dla każdego pracownika. A co możesz powiedzieć na temat zarobków? Uważasz, że są adekwatne do wykonywanej pracy?

@Natalia

Na początku jak wszędzie jest ciężko. Umowy na 3 potem na 6 miesięcy potem na stałe. Trzeba przez to przejść a z każdą umową jest lepiej. Dodatkowym atutem są autobusy dowożące pracowników z Poznania, Szamotuł oraz Pniew.

Def
@abc

W tej firmie nie ma działu kadr....

edc
@Def

No chyba jest w biurowcu?

Agnieszka
@abc

Szukałam właśnie takich informacji, a więc bardzo Ci za nie dziękuję. Jestem jeszcze ciekawa, jak to w Starsprings jest, jeśli chodzi o dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego. Możesz mi powiedzieć coś na ten temat?

@Agnieszka

Firma finansuje ubezpieczenie zdrowotne- mamy darmowy dostęp do prywatnych lekarzy nie ważne czy pracujesz w biurze czy na produkcji.

Xyz
@abc

jak robota jest zrobiona to i pensja konkretna. Młodzież co przychodzi ma chyba za duże wymagania... Dla mnie ok

pracownik tymczasowy

a kim jest ta lalunia co chodzi wystrojona jak do calkiem innej(niechlubnej) pracy? czy to jakas 'asystentka prezesa'? czy ona nie widzi tego, co z siebie robi ? :PPPP

Qaw
@pracownik tymczasowy

Zazdrość?

pracownik tymczasowy
@Qaw

zadna zazdrosc, za jakis czas bede inzzynierem, wiec cenię inne aspekty. Po prostu zastannawia mnie ta kwestia, zastanawia mnie jaki jest powod/cel? no chyba, ze nie ma zadnego, wtedy tez slabo jesli to jest puste dzialanie :)

lila

Ale zakład pracy, a szczególnie firma produkcyjna, nie jest od prezentowania swojego ciała i powinno się przychodzić do pracy odpowiednio ubranym. Pytanie tylko, czy oprócz tego,że chodzi wyzywająco ubrana, wie co tam w ogóle robi, bo "wyglądać " to nie wszystko. Ale fakt jest taki, że niektórzy w tej firmie (w biurze) ani nie wyglądają, ani nie mają pojęcia co tam robią, choć uważają się za Bóg wie kogo.

Trelemorele
@lila

A co za różnica jak chodzi ubrana? Niech lata nawet w samych gaciach, co to Was obchodzi? Patrzcie na siebie, każdy nosi co chce i nikt nie powinien ingerować w to. To nie jest jakiś klasztor, czy muzeum w którym obowiązuje dresscode. A Wy kur..wy do roboty a nie na goworku pisać bzdury

sallazar
@pracownik tymczasowy

może powiesz jej to prosto w oczy albo na piszesz tu podpisując się nazwiskiem misiu kolorowy? wstydź się.

Ci, którzy odeszli w samą porę

1) kolejne upały , a wiatraków nadal nie ma 2) ni ma woda niby jest, ale czy ktoś czyś filtrynj masz wiedzy i doświadczenia ? To nic jeśli jest znajomkom 7) może 3)niby wielka tajemnica wynagrodzeń - śmiech na sali 4)jedna wielka obłuda 5) nie jesteś swój ? Zapomnij, ze będziesz mieć „dobrze” . Nie jesteś taki sam jak „rządzący” lepiej poszukaj nowej pracy 6)

Praca jak praca. Nikt tu nikogo siłą nie trzyma. Mi się podoba.

My

...cyrk z tymi podwyżkami!!!

Damian
@My

Na hali B po 500zł a na hali A 200zł. Brawo. Pracownicy bardzo zadowoleni

@Damian

Kierowniku trzeba byc szczerym wobec pracownikow, a nie tylko ich unikac i zbywac!

Ziomek

Właśnie dostałem zaproszenie na rozmowę. I po przeczytaniu tego wszystkiego zastanawiam się czy w ogóle warto tam iść????????

@Ziomek

Nie idź pył. Dym hałas i słabo płaca! Pracowałem jakiś czas i się zwolnilem. Pracy jest dużym.

@Ziomek

Warto, każdy powinien zobaczyć to na własną oczy, wtedy łatwiej uwierzyć że te komentarze są prawdziwe.

@Michał

Szkoda zdrowia na te prace zęby oglądać ten bałagan tam. Wyciągi są dla pozoru. Szkoda płuc zęby tam pracować.

Pracownik pocketu

Może to nie miejsce na takie prośby ale czy firma mogla by kupić widelce i łyżeczki? Bo 3 sztuki na 100 osób na hali A, to trochę mało, a herbatę nożem slodzic to...

@Pracownik pocketu

No i każdemu z wypłaty będzie pojechane ha ha

Bartek

Nie polecam tego zakładu nikomu. Płacą około 2200na początek, najniższa krajowa plus premie. Warunki szkodliwe, hałas, bardzo duże zadymienie i zapylenie. Praca dość lekka fizycznie.

Krokodyl
@Bartek

Dla początkujących standard to 2100 zł więc nie więc skąd ten zarzut? Chcesz zarabiać więcej to pokarz co potrafisz a program płacowy jest przygotowany.

Maras
@Bartek

A 2200 a rękę!!! to mało na początek! To premia ma mobilizowac a hali i C jest dobrze skalkulowana. Tylko potrzebna jest kreatywność i chęć coś zrobić więcej sjase można wycuagnisc pod 4tys

@Krokodyl

2100 na początek? Standard? Chyba na Podkarpaciu! Realia są takie że teraz w tym regionie minimum to 2500-2700, dla pracowników z jakotakim doświadczeniem powyżej 3tysięcy netto. Firma odstaje w tym temacie, daleko za konkurencyją. Widać to po nowych pracownikach, których po prostu za te pieniądze niema????

Bartek

Kto pracował w Starsprings, ten w cyrku się nie śmieje.

Zenon

Opinie nagminnie są usuwane.

@Zenon

Szkoda gadać. Tak być chyba nie może. Wpisy usuwają dla obawy firmy. A jak ludzie się zwalniają to kierownik nic z tym nie robi!

Krokodyl
@Zenon

Głupoty są usuwane

@Krokodyl

Ciekawe Ci co się zwolnili ostatnimi czasami nieźle pracowali i jakoś się zwolnili. Zresztą wymagania duże A prosić się o pieniądze nikt od was nie będzie. Bo to nie komuna. Za komunę było lepiej niż w takiej firmie. Nie oszukujmy się jest co raz gorzej. Jak by tak nie było nikt z nas by się nie zwalniał na start jest za mało. Inne firmy dają więcej. See more

Zygmunt

A na święta pieniądze będą ? Osobny.przelew czy znów zabiorą premię i wyrównanie będzie w postaci świątecznej premii?

Tymon

Firma nie zbyt ciekawa niskie zarobki, dużo obowiązków, podejście do pracownika 2/10. Ogólnie nie polecam.

Zenek

Ochłapy A nie wypłata.

Przyszła jałmużna z starsprings !!!! O

NA

To się ciesz, że 10 dostałeś wypłatę!

Fasola

Czy to jest jakieś forum szkolne czy firmowe?? Dziecinada W kit...

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.