Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Rafał

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy Na podstawie art. 23715 § 1 Kodeksu pracy zarządza się, co następuje: §  49.  [Praca stojąca, siedząca] 1.  Przy wykonywaniu pracy niewymagającej stale pozycji stojącej należy zapewnić pracownikom możliwość siedzenia. 2.  Przy wykonywaniu pracy wymagającej stale pozycji stojącej lub chodzenia należy zapewnić pracownikom możliwość odpoczynku w pobliżu miejsca pracy w pozycji siedzącej. 3.  Siedziska powinny spełniać wymagania Polskich Norm. Dlaczego na hali w pobliżu żadnego stanowiska pracy niema taniego miejsca. Ewentualnie znajdziemy takie w szatni, która jest na początku hali, a dla pracowników z ostatnich maszyn nie da się tego zaliczyć do "w pobliżu".

@Rafał

Zapraszamy do działu finansowo - kadrowego (pokój 3 lub 4). Odpowiemy na wszelkie pytania lub pokierujemy do właściwej osoby. W ocenie pracodawcy portal GoWork nie jest narzędziem do komunikacji między pracownikiem a pracodawcą.

Boguś

Nie rozumiem tych wszystkich pracowników co wylewają gorzkie żale na pracodawce w internecie ,a nie potrafią porozmawiać z nim osobiście. A może to nie pracownicy ?

Produkcja

Mi pasuje. Jest umowa o pracę, terminowe wypłaty, opieka lekarska więcej nie potrzebuję. Pozdro

Praca nie jest ciężka, płaca wydaje się ok. Fajnie, że jest miejsce gdzie spokojnie można wypić kawę i zjeść śniadanie. Wielkiej rotacji w kadrze nie ma. O wiele lepiej pracuje się wśród znajomych. Pozdrawiam

Dawid

Widać człowieku że długo tu nie pracujesz, rotacja jest taka że w ciągu roku przychodzi i odchodzi ponad 50osób, nawet nie zdąży się człowiek imienia nauczyć a tu już ktoś inny jest. A płaca jest taka że więcej ludzi przez rok odeszło niż się zatrudniło.

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mirek

Za takie pieniądze jak płacą tutaj lepiej znaleźć pracę w lepszych warunkach. Szkoda zdrowia na ten hałas i pył.

Hirek
@Mirek

To jest zakład produkcyjny, a nie salon masażu, gdzie leci relaksująca muzyczka i relaksująco pachnie.

Dawid
@Hirek

A w zakładzie produkcyjnym nie może być czysto i przyjemnie? Jak produkcja to musimy pracować w brudzie i pyle? Firma powinna dbać o pracowników a nie myśleć tylko o zyskach. A my na starość odczujemy efekty tej pracy.

Hirek
@Dawid

Może być czysto i przyjemnie. Ja nie narzekam, jest ciepło, na głowę nie pada, jest gdzie zjeść i wypić kawę. Jak koledze źle, niech poszuka czystszej i pachnącej produkcji a nie sieje ferment.

Tom
@Mirek

Hałas i pył ? Mirek ty chyba hałasu i pyłu nie doświadczyłeś nigdy w pracy. Tutaj na produkcji jest lux. W poprzedniej mojej pracy był hałas i pył – produkcja mebli tapicerowanych. Pozdrawiam

Jan
@Tom

Taka mentalność niewolnika, ciągłe porównania do tego co gorsze, bardziej złe. Tam gorzej, tam większy brud, tam mniej płacą. Może czas zacząć odwoływać się do lepszych miejsc, warunków. Zamiast cieszyć się że jest jak jest, starajmy się dążyć do czegoś lepszego.

Artur

Od kiedy firma starsprings przystąpi do PPK ? Nie powinno to być od stycznia tego roku? Czy zostaniemy w jakiś sposób poinformowani czy jak zwykle postawieni przed faktem dokonanym?

@Artur

Zapraszamy do działu finansowo - kadrowego. Odpowiemy na wszelkie pytania lub pokierujemy do właściwej osoby. W ocenie pracodawcy portal GoWork nie jest narzędziem do komunikacji między pracownikiem a pracodawcą.

Najniższą krajową podnieśli a podwyżki gdzie? Będziemy teraz mniej niż w biedronce na kasie zarabiać? Wstyd

Abc
@Marcin

Będzie zabrane z premii i dodane do podstawy, tak jak rok temu. Podwyżką tego nazwać nie można.

Witam. Na okreśie próbnym jakiej stawki mogę się spodziewać czy to zależy od działu pracownik fizyczny

@Nowy

Z 2200 licząc wszystkie dodatki.

Sebastian

Nie oszukujmy się szczytem moich ambicji ta praca nie jest ale pracuje się bardzo dobrze. Lider i brygadziści są bardzo spoko, jak trzeba szybciej wyjść awaryjnie tez nie ma dramatu. Pensja wypłacana terminowo, a i premie są przy każdej. Ogólnie jest OK.

@Sebastian

Zależy na jakiego brygadziste trafisz, jeden lepszy drugi gorszy. A gdyby nie premia to większość ludzi by najniższą krajową dostawała a tak chociaż minimalnie więcej. Ja osobiście bym nikomu tutaj pracy nie polecał.

Jarek

Ja w tej pracy doceniam najbardziej atmosferę. Wspólne przerwy na stołówce i wyjazdy. Pracuje się lepiej w zgranej grupie.

J
@Jarek

Wspólne przerwy:) (usunięte przez administratora) i brud wszędzie ale widać ludziom do szczęścia dużo nie trzeba... jeszcze się cieszmy że papier w kiblu jest

xxx
@J

Z tego co wiem to stołówka jest miejscem, takim jak kuchnia w domu, czyli po posiłku należy po sobie posprzątać. Zmyć kubek, sztućce, talerzyk, wytrzeć stolik, a przynajmniej zebrać okruszki i pozamykać szafki z których się korzystało. Niektórzy to robią, a niektórzy nie i potem jest problem z porządkiem. Są osoby, które sprzątają w firmie, ale ich godziny pracy to nie 24 godziny na dobę i nie są to osoby usługujące tylko ogarniające pomieszczenia po trzech zmianach. Jeżeli na każdej zmianie jest ktoś, kto nie posprząta po sobie to na ostatniej zmianie już jest bałagan zanim dotrze tam osoba, która zmieni ten stan. "papier w kiblu jest" - raczej w toalecie. Dbajmy wszyscy o porządek, a będzie miło i schludnie.

Rafał

Po takim czasie jak tu robie to nie polecam nikomu. Sam robie tylko dopóki splace kredyt i nara. Pieniądze marne...

Mirek

Jeśli chcesz pracować w starsprings musisz się nauczyć żyć szczęśliwie a nie bogato.

Pracuję tutaj już dobrych kilka lat, praca przyzwoita ale fizyczna, z tym że czego można oczekiwać od pracownika fizycznego. Atmosfera i ludzie bardzo fajni, wiadomo czarne owce też się zdążą. Płaca raczej słaba biorąc pod uwagę inne firmy w okolicy. Można sobie zrobić przerwę na siku, czy fajkę bez żadnego pytania o pozwolenie, zadzwonić, napisać smsa czy sprawdzić facebooka też nikt nie zabroni, kawę też można wypić w czasie pracy, tylko wzrok kierownika parzy w plecy :). Podsumowanie -praca łatwa, raczej lekka -atmosfera bardzo spoko -płaca(jak na inne firmy w okolicy) marna -warunki pracy dobre

Przerabiałem już kilka firm z pracą na produkcji i tutaj wygląda ona bardzo pozytywnie. Nie ma narzucania zwariowanego tempa. Każdy wie co ma robić i pracuje swoim tempem. Fizycznie każdy powinien dać radę. Stołówka pracownicza przestronna, czysta i dobrze zaopatrzona. Jest w porządku. Pozdrawiam

Praca na produkcji jest jak najbardziej OK. Firma interesuje się pracownikami, organizuje dowozy, oferuje paczki i premie świąteczne. Na hali stoją automaty. Ogólnie polecam.

Karol

Na początku jak dostałem prace nie było super kolorowo bo troszkę byłem zagubiony. Wszystko przez to, że mało się mną zajmowali i nie wprowadzili płynnie w cały proces. Z każdym dniem było coraz lepiej. Teraz nie mogę narzekać. Atmosfera bardzo rodzinna, można wyjść na papierosa, są automaty na hali i dobrze wyposażone miejsce na wypicie kawy i zjedzenie śniadania. Zobaczymy jak będzie dalej. Czekam na świąteczną premię.

@Karol

A ty jeszcze nie dostałeś premii, przecież już spłynęły?

Karol

Kaska już spłynęła we wtorek :) teraz zostały gifty świąteczne. Pozdrawiam

Czy w chwili obecnej firma Starsprings poszukuje tylko pracowników fizycznych ? Czy jest może prowadzona rekrutacja na stanowiska administracyjne? Jak wygląda proces rekrutacji ? Jak wyglądają zarobki i atmosfera ?

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska administracyjne. Proces rekrutacji to kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami. Po rozmowie telefonicznej zapraszamy kandydatów na rozmowę w siedzibie firmy. Po rozmowie oprowadzamy kandydata po hali produkcyjnej, żeby mógł poznać środowisko pracy. Po rozmowie kontaktujemy się z kandydatem telefonicznie i informujemy o podjętej decyzji.

Polecam jak najbardziej to miejsce pracy. Jak trzeba nagle wyjść wcześniej to nie ma dramatu bo jest możliwość odpracować godziny. Kawa, herbata i woda też jest dostępna bez ograniczeń. Szef wprowadza bardzo przyjazną atmosferę.

Polak

Praca jak każda inna. Dla mnie ok. Jestem zadowolony. Kasa placona bez opóźnień

Waldi

Porządna firma i ludzie fajni.

Adrian_
@Waldi

Tak uzupełniając Twoją wypowiedź nie tylko fajna firma i ludzie bo dla mnie liczy się też dopłata do dojazdów i prywatna opieka medyczna z której już nieraz skorzystałem. Ogólnie jest naprawdę OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.