Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

HHHHH

Ludzie nie bądźcie śmieszni i naiwni, z tym żeby robić normę czy ponad normę!! Firma zanotowała straty jak większość firm ale ile lat było dobrze i zarabiali pieniądze. To co nie umieli się przygotować na gorsze czasy. A teraz gadają pierdoły ludziom na zebraniu że straty to i owo, firma wpadła na genialny pomysł wciśnijmy ludziom kit że Szwedzi zamkną firmę postraszymy ich a zaczną robić i ich ciężka praca i nie wypłacaniem premi będziemy latać dziury w budżecie firmowym. Żenada po całości!!! Tylko czekać aż ludzie zrozumieją że za to co wypłacanie nie warto tu przyjeżdżać i poszukają sobie czegoś innego. A firma powinna iść na (usunięte przez administratora) i wtedy by się oczka otworzyły wierchuszce tam na gorze!!

Wierchuszka
@HHHHH

Pozdrawiamy kolegę. Może gdzieś indziej będziesz lepiej pracował i lepiej przysłużysz się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Szymon

Oddajcie wszystkie pieniądze to każdy zacznie pracować na pełnych obrotch. Pracy jest tyle że już od niepamiętnych czasów tyle nie było więc nie kłamcie że niema pracy, ludzie nie są głupi. Teraz tylko patrzycie jak zwiększyć zysk naszym kosztem. A ludzie naiwni teraz za oddane sto złotych będą biegać i robić na akord... wieśniaki za100zl...

Zenek i Tosia
@Szymon

Pozdrawiamy cie Szymon. Zenek i Tosia.

Wojtek

Zabraliście nam -premie uznaniową, zabraliście premie za ponad normę, premię za nie chorowanie premię za dojazdy i 5% z podstawy to jest około 50% pensji a teraz jeszcze zabraliście fundusz socjalny. Z czego my k....a mamy żyć !!!!!!!! Na pockecie zap....my rano popołudniu i w nocy a z innych działów leżą sobie w domu i mamy dostać to samo? ,gdzie tu sprawiedliwość!!!!!!!! Niedługo to będziecie nam kazać przychodzić pracować za miskę ryżu bo firma jest w potrzebie!!!! My chcemy jakoś żyć i rachunki płacić !!!!!

Kierownik marketu spozywczego
@Wojtek

Przyjdz pracować do sklepu jak ci źle.

Jarosław K.

Zapraszam chętnych do pracy. 10 000 netto. Pisać kto chetny.

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zbigniew

Zapraszamy do VW. U nas też zwolnienia. "Widzieliście co solidarność dała na swojej grupie zamkniętej? Volkswagen będzie wywalał jeszcze więcej ludzi, chcą nam wszystko zabrać, świąteczne, wakacyjne i ppe. Tylko kto to może obronić ?" Dla maruderów rada. Zwolnijcie się sami i otwórzcie własną działalność. ???? Wtedy samochody służbowe będą wasze, kasa firmowa bedzie wasza.

Witold

Pytanie do kadr: Czy w obecnej sytuacji kryzysu, zwolnień pracowników i małej ilości zamówień pracownicy otrzymają coroczne "wczasy pod gruszą" z funduszu socjalnego?

@Witold

Na takie pytanie Ci nie odpowiedzą żeby wszyscy nie widzieli że nawet socjal zabrali

Fifi
@Witold

Nawet już po odpowiedzi nie zapraszają do pokoju nr3 . Parodia. Ale i tak nic nie dadzą, tyljo następne wypowiedzenia rozdadza

Znalezione

Znalezione,ale bardzo prawdziwe ”Zastanawia mnie jaki jest sens wydawania pieniędzy na firmowe imprezki, popijawy, warzywne poniedziałki, tłuste czwartki, słodkie piątki, masażystów, zjeżdżalnie i baseny z piłeczkami oraz konsole do gier w czasie pracy, hamaki z audiobookami, „emplojer brandingi” oraz inne pierdoły skoro w***ala się ludzi na zbity pysk po miesiącu postoju w firmie. Może się nie znam, może się mylę, ale wydaje mi się, że ludzie dużo bardziej doceniliby możliwość spłaty raty za hipotekę lub kupna jedzenia. A zamiast wyrzucania pieniędzy w błoto jakiś fundusz postojowy inwestujący te środki i pomnażający je na wypadek własnie takiego zastoju. Ten post dedykuję wszystkim pracodawcom, którzy nie szczędzili n w/w a teraz zwalniają i tną wynagrodzenia.”

Dawid
@Znalezione

A dlaczego zwalniają ludzi z długim stażem a nie tymi z najmniejszym. Kolejni kolesie? Firma tragiczna.

Nicram
@Dawid

Dlatego,ze to jest znajomy znajomego,albo ktos z rodziny znajomego.Polowa ludzi tam nie powinna pracowac,bo nic nie robia,ale takiego nie zwolnia.Wszyscy powinni byc traktowani rowno.A najlepsze jest to,ze z kazdym problemem mozesz przyjsc do kierownika,ale i tak ma to gdzies co mowisz,bardziej slucha innych pracownikow co maja na twoj temat do powiedzenia.To jest przykre.

Poltras

Powoli firma spada na psy juz zaczelo sie zwalnianie a kto wie czy sami niezbankrutują i starsprings upadnie z powodu Covid19

Kuba
@Poltras

Kierowniczek jak zwykle trzyma poziom. Jak on może w lustro patrzec po tych klamstwach wobec ludzi

Bartek

Dla tych którzy sie zastanawiaja kto decyduje o zwolnieniuu liderzy !

Gvg

Po raz kolejny pokazują jakie mają wartości. Pracownik jest najmniej istotny, tylko siano i ciepłe posadki sie licza

Olo

(usunięte przez administratora) totalne. Ratować swoje rodzinki i znajomych kosztem innych pracowników. Żeby tych z biura i kierownictwo też dosiegly cięcia i zwolnienia!

Poltek

Firma Starsprings powoli spada na psy zwalniają ludzi a sami kto wie czy Niezbankrutują

28/04

Jak można powiedzieć zwalananemu pracownikowi, ze trzeba zwalniać produkcje, żeby chronić biuro? No jak ?

@28/04

Normalnie, Ty jesteś robol a w biurze elyta. Nie łatwo znaleźć kogoś do wydawania rękawiczek czy do odbierania listów. Roboty niema to roboli nie potrzeba, a kawa się sama nie zaparzy.

Mateusz
@28/04

Jak kłamią to źle, jak raz powiedzieli prawdę to też źle.Ciężko wam dogodzić

@Mateusz

(usunięte przez administratora) Miało być 3 miesiące bez zwolnień. Takie zapewnienia dawał kierownik. I co? Mydlenie oczu

Aga

No i się zaczęło, zwolnienia ruszyły. Większość pójdzie na bruk, zostaną tylko rodziny i znajomi. Reszta zwykłych ludzi straci pracę żeby ratować miejsca pracy dla znajomych i krewnych. (usunięte przez administratora) TOTALNE. Zamiast zwalniać ludzi z najmniejszym stażem to lepiej znajomków zostawić. Zeby was(usunięte przez administratora) strzelił

Jarek

Zarobki na dobrym poziomie. Jak każda praca ma swoje plusy i minusy ale w tym miejscu znacząco jednak przeważają plusy. Pozdrawiam cały zespół. Jarek

Starspring Poland ludzie to nie tabelki w Excelu !!! Jeżeli pracujemy w jednej firmie wszyscy powinniśmy być równo traktowani !!! Jeżeli firma ma kłopoty wszyscy soldarnie powinniśmy zacisnąć pasa tak żebyśmy mieli do czego wracać po pandemi. Nie może być tak, że jedni mają zabrane całe premie a drudzy tylko połowe !!! To tak zwyczajnie w obecnej sytuacji jest nie uczciwe.

Kolejny raz pokazaliscie swoje prawdziwe oblicze. Cześć ludzi dostała premie.a. większa połowa firmy premie wstrzymane. Zenad

Dawid

Czy firma rekrutuje nowe osoby?

@Dawid

Dzień dobry. W obecnym czasie czynna rekrutacja została zawieszona, aczkolwiek zapraszamy do przesłania nam swojego CV i w razie konieczności odezwiemy się.

Człowiek

Dlaczego Na postoju Hala A I B dostaje 0% premii a Hala C dostaje 50 % premii? Ponoć jesteśmy jedna firma? Jest to niedorzeczne i absurdalne

@Człowiek

Zapraszamy do działu finansowo - kadrowego (pokój 3 lub 4). Odpowiemy na wszelkie pytania lub pokierujemy do właściwej osoby.

Skandal

To jest skandal. Ludzie!Postój na hali C dostają 50% premii a na Hali A i B 0 % to są kpiny z ludzi. Zakłamują nas na każdym kroku!! Kłamią że wszyscy dostają równo. Hala A i B to ludzie gordzego sortu i nie dostają nic a Hala C dodtaje 50nprocent premii!! (usunięte przez administratora)

@Skandal

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.