Wyższa Szkoła Języków Obcych

Poznań

Opinie o Wyższa Szkoła Języków Obcych

Lektor 2009-02-02 12:20:04
jestem lektorem tej szkoly, polecam poziom ( oczywiście dlatego że ja tam pracuje :) ) Tak na serio pracuje też w innych szkolach ale ta jest najprzyzwoitsza. Ja ucze grupy najmlodsze, dzieci 6-7 lat. BARDZO UPIERDLIWE DZIECIAKI :)
gosc 2010-08-26 20:20:35
O ile się nie mylę to tam sie kształcą studenci. A Uniwersytet Uczniowski jest dla nieco starszych osób niż 6-7 latki.
gość 2012-10-25 15:01:22
no stare wpisy nie obrazują tego co obecnie się dzieje w tej firmie, wynagrodzenia są wypłacane z duuuużym opóźnieniem, najgorzej z umowami-zlecenia, chociaż ci z umowami o pracę też nie dostają na czas, ogólnie nie polecam. na wspia mam wszystko na czas!
pika 2015-10-20 23:15:23
co racja to racje stare wpisy nie obrazuja aktualneog stanu rzeczy... a jak to jest teraz z praca w Wyższa Szkoła Języków Obcych? pytam bo chcialam sie tam dostac na stanowisko nauczyciela. a szkola wyaje sie bardzo dobrym pomyslem, ale jak tam z zarobkami. mam nadzieje ze cos kolo 2500 zl miesiecznie zarobie tam..
Zostaw swoją opinię o Wyższa Szkoła Języków Obcych - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Języków Obcych