Opinie o A&J Company Daniel Tracz w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A&J Company Daniel Tracz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A&J Company Daniel Tracz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&J Company Daniel Tracz w Łódź

Lidia Nowy wpis

Piszecie o niskich zarobkach, czekaniu na pieniądze nawet 6 miesięcy, karach umownych za nieprzepracowanie 30 dni. Właściciel proponuje umowę o pracę czy zlecenie? Czy byli pracownicy doczekali się spłaty zaległego wynagrodzenia? Szukam czegoś dorywczo, ale teraz już sama nie wiem, czy aplikować.

S Nowy wpis
@Lidia

Ja wypłaty się nie doczekałem. Szukaj czegoś innego jak nie chcesz żałować

Kolejny

Teraz jest AJ Marketing. Potem bedzie "Dymacz Tracz". (usunięte przez administratora) ludzi hurtowo, trzeba cos z nim zrobic.

Oszukana Nowy wpis
@Kolejny

Gość co rusz otwiera nową firmę i (usunięte przez administratora) ludzi na kasę. Obiecuje od miesięcy opłacenie faktur i to nie nadchodzi. Wsadźcie go do pierdla, bo to taki (usunięte przez administratora) chodzący i wiesniak, że to głowa mała

tak Nowy wpis

Pracowałem 2 miesiące, nie dostałem wypłaty za 2 miesiąc. Po prostu urwali kontakt. Nie przesłali również PITu.

Damian

Jeśli zastanawiasz czy zacząć pracę w tej firmie albo czy iść na rozmowę NIE IDZ! jak nie przepracujesz 30 dni czeka Cię kara 1000 zł za szkolenie które nie istnieje zrobia wszystko abyś nie dostał wypłaty zamiast dbać o pracownika

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie A&J Company Daniel Tracz.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Wojtek

Firma nie szanuje pracowników A łaskawy pan daniel tracz każe ci się cieszyć i całować cię po rękach za to że dał Ci 1600 zł, bo nie każdemu udaje dostać się wypłatę w tej firmie serdecznie nie polecam nikomu tej pracy

Praca polega na chodzeniu po domach i oszukiwaniu ludzi, zarobki są na poziomie 1600 zł, rozliczenia są co 3 miesiące gdzie tak czy inaczej ich nie zobaczysz po zwolnieniu trzeba czekać 6 miesięcy na rozliczenia gdzie i tak ich nie dostaniesz czyli tracisz parę tysięcy złotych, promotor zwanym również jako Daniel nie szanuje pracowników zależy mu tylko na pieniądzach. Nie polecam tej pracy nikomu w biedronce na kasie się tyle zarabia co u nich tylko ze w biedronce mniej pracujesz....

Witam serdecznie nie polecam firmy jeśli ktoś myśli o zarobkach powyżej 1600 zł miesięcznie. Obiecują prowizje za 3 miesiące której się nie dostaje swoje biuro którego nie dostaniesz i po zwolnieniu czekasz na rozliczenie pół roku myślisz ze dostaniesz kilka tysięcy tak jak powinno być natomiast daniel tracz daje marne 500 zł za 10 godzin pracy codziennie i co druga sobota. Podejście do pracownika jest śmieszne nie polecam i radzę czytać BARDZO uważnie umowy

Mateusz

Nie polecam, po rezygnacji trzeba czekać na wypłatę nawet 6 miesięcy!!!

ŚWIETNA PRACA :)

Kmx

Super atmosfera, fajni ludzie az chce sie pracować jestem tu od kilku miesięcy zarobki na poziomie 3-4 tys msc.

Od samego wejścia czuć w powietrzu super atmosfere jaka panuje w tej firmie. Pracuję trzeci dzień i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem co będzie dalej ale na ten moment jestem nastawiona na rozwój w tej firmie i wierzę, że mogę tu wiele osiągnąć :D Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Company Daniel Tracz - Łódź

A&J Company Daniel Tracz
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 5/9 lok. 602
    91-348 Łódź