Opinie o Mille Sapori Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mille Sapori Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mille Sapori Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mille Sapori Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Mille Sapori Plus Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Kierowca. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Graźka

Kilka lat temu pisano tu o prowizji 3% od obrotu dla przedstawiciela handlowego, czy to się zmieniło od tego czasu? Może zwiększyli to troszkę? Są też dodatkowe premie za realizację zadań w danym miesiącu? Ogólnie to w necie napisali też o obowiązku pozyskiwaniu nowych klientów, dla mnie to jasne. A czy od firmy dostałabym na początek również pod opiekę obecnych klientów, aby też nie startować tak zupełnie z niczym?

@Graźka

Zapraszamy do aplikacji na wybraną rekrutację. W trakcie spotkania wyjaśniamy kwestie związane z zatrudnieniem i systemem premiowym.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były Logistyk

26.07.2023 02:07

Były Logistykikona wywiad

Pracowałam w tej firmie przez dwa miesiące, co wspominam bardzo źle. Nie życzę takiej pracy największemu wrogowi. Pracodawca nadmiernie kontroluje pracowników, zerkając im w monitor, dopytując ciągle o detale, typu: godzina napisania wiadomości do kierowcy. Ponadto, pracodawca oczekuje, że pracownik będzie - na zawołanie - pokazywał swoje komunikatory na komputerze. Była też taka sytuacja, kiedy ani ja, ani przełożona, nie mogłyśmy dodzwonić się do kierowcy, żeby poinformować go, że załadunek nie odbędzie się wieczorem, tylko rano. Przełożona kazała mi przejść się po wszystkich magazynach i szukać tego kierowcy. Kiedy kierowca oddzwonił, potwierdził, że zmiana godzin załadunku nie stanowi problemu. Okazało się, że nadmierna nadgorliwość przełożonej była zupełnie zbędna. Kiedy indziej kierowca dzwonił do mnie w poniedziałek o godz. 20:51 w związku z czym nie odebrałam - byłam poza godzinami pracy. Oddzwoniłam we wtorek o godz. 8 rano i podczas rozmowy kierowca powiedział, ma ustalony z magazynem załadunek na środę. Przełożona miała do mnie pretensje o to, że powinnam była odebrać telefon w poniedziałek wieczorem, przez co pozyskałabym tę informację od kierowcy zdecydowanie wcześniej. Dla mnie jednak ważne jest poszanowanie mojego czasu wolnego. Miałam też sytuację obowiązkowej pracy w sobotę - od godz. 8:31 do godz. 21:49 - i w niedzielę - od godz. 10:00 do godz. 14:00. Niestety nikt nie potwierdził moich nadgodzin, ponieważ w umowie mam określony czas pracy - od poniedziałku do piątku, od godz. 8 do godz. 16. Tym samym, nie otrzymałam wynagrodzenia za te nadgodziny. Po drugie, cały dział komunikuje się w języku włoskim. Wymagania dotyczące stanowiska nie uwzględniały włoskiego jako obligatoryjnego języka. Czasami miałam wrażenie, że pozostali pracownicy wykorzystują moją nieznajomość języka i rozmawiają o mnie. Nie rozumiałam też, dlaczego używają tego języka, jeśli nie było takiej potrzeby. Nie podobało mi się też podejście Działu kadr do godzin pracy. Najpierw twierdzono, że mogę przyjść do pracy wcześniej, czyli o godz. 7:45 i tym samym wcześniej wyjść, czyli o godz. 15:55, bo miałam autobus o 15:59. A pewnego dnia dostałam reprymendę za „wyjście 5 minut wcześniej”. Poza tym, przychodząc do pracy o godz. 7 rano, nie mogłam włączyć komputera aż do godziny 8 (kiedy to oficjalnie zaczynałam pracę), mimo że byłam już na miejscu.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Logistyk.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Były Logistykikona wywiad

Zgodnie z umową, w teorii, tak. A faktycznie, gdy chciałam przez jeden dzień pracować z domu, to przełożona nie wyraziła zgody.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Były Logistykikona wywiad

Zachowania przełożonej, o których wspominam szerzej w tym wywiadzie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Były Logistykikona wywiad

4000-5000 zł netto, choć jest to niska stawka jak na standardy finansowe na tym stanowisku.

Były Logistykikona wywiad

Nie. Nigdy w życiu - z powodu zachowań przełożonej.

Były Logistykikona wywiad

Żadnych. Najpierw obiecano mi, że awansuję i zastąpię przełożoną, jednak ta kobieta nie zamierzała zmieniać stanowiska, czy firmy.

Były Logistykikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Były Logistykikona wywiad

Bardzo źle - z powodu zachowań przełożonej, rozmów w języku włoskim (kiedy masz poczucie, że to o tobie rozmawiają) oraz z powodu średniego wieku w firmie (45+). Co do języka włoskiego, postaram się wyjaśnić sytuację. Mieliśmy zespół zakupów i logistyki. Łącznie ze mną to było 5 osób: 3 osoby to Polacy, 1 osoba to Włoch i ja - Ukrainka. Rozumiem, że rozmowy z włoskimi klientami/kierowcami, musiały odbywać się w tym języku, ale po co rozmawiać po włosku między sobą. wewnątrz działu, kiedy obok siedzi osoba nie mówiąca w tym języku?

Były Logistykikona wywiad

Wprowadzić zmiany w kadrze zarządzającej, w dziale Logistyki.

Pomimo zapewnień o informacji zwrotnej w kwestii rekrutacji, bez względu na jej wynik niestety nikt nie odpowiada :) Nie wiem po co zapewniać, lepiej już nic nie mówić

@Kandydat

Dzień dobry, informację o zakończonym procesie i decyzji wysyłamy do Kandydatów na koniec miesiąca. Serdecznie prosimy o cierpliwość.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mille Sapori Plus Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta ds. Gastronomii (Przedstawiciel Handlowy)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy rotacja pracowników w Mille Sapori Plus Sp. z o.o. na Doradca Klienta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 11 października na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ciekawski

Kolego a Ty z pracy odszedłeś czy zostałeś zwolniony ?

Kadry

Stale się rozwijamy stąd często prowadzone są rekrutacje na publikowane stanowiska. Rotacja nie jest naszą praktyką. Wielu pracowników jest z nami od wielu lat. Serdecznie zachęcamy do aplikowania na publikowane ogłoszenia.

@Kadry

Odnośnie dłuższego stażu pracy widziałam opinie że podwyżki lub premie są przyznawane za wyniki, zgadza się? czyli przysługują tutaj może jeszcze podwyżki stażowe czy właśnie nie bardzo?

...

Sami odchodza

@...

Ciekawość tylko każe doprecyzować jak często jeśli już? Biuro faktycznie się rozwija jak wspomniano wyżej? Jakimi predyspozycjami wyróżniają się osoby, które decydują się na to by zostać?

Adrian Wrocław

Uważać lepiej na tą firmę. Gdyby ktoś szukał tam pracy, to zapisywać wszystko dwukrotnie i prosić o podpis pod każda obietnicą bądź słowami dyrektorki tej firmy. Nawet związane obietnice które są potem wstawione na umowie nie obowiązują tej firmy gdyż znajdą jakiś sposób na wybielenie siebie. (usunięte przez administratora) z premii

Renata
@Adrian Wrocław

Podasz jakiś przykład na to? Co obiecali i na obiecankach się skończyło?

@Adrian Wrocław

Obie strony (pracodawca i pracownik) są zobowiązane do przestrzegania zapisów umowy. Taką mamy praktykę i zawsze tych zasad przestrzegaliśmy. Uważamy, że zapisując wszystko jednokrotnie w umowie, można czuć się u nas bezpiecznie. :)

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Kadry

Na otwartą i ciekawą rozmowę w dobrej atmosferze. Czekamy na naszych kandydatów. ????

NIE PRACUJ TAM !!!

Nie polecam pracy jako Doradca Klienta Ds. Wina na terenie całej Polski. Nie polecam z prostego powodu - Dyrektorem tej kategorii jest stara, zgorzkniała i smutna osoba, która postanowiła, że jej podwładni przeżyją jej menopauzę razem z Nią. W efekcie tego mamy do czynienia z mobbingiem (szykowany jest już pozew zbiorowy byłych pracowników wobec tej Pani) - musisz przygotować się na niesprawiedliwe i kłamliwe ocenianie Twojej osoby już na początku pracy. Tak naprawdę w krótkim okresie zwolnili się najlepsi pracownicy firmy w tej kategorii - osoby uznane i cenione w branży - w Warszawie zespół praktycznie nie istnieje bo działania tej Pani doprowadziły do zwolnień. Każdy dzień pracy w tej firmie uzależniony jest od humorów tejże Pani - dziwię się, że ją jeszcze tam trzymają.

Też były
@NIE PRACUJ TAM !!!

W punkt!

@NIE PRACUJ TAM !!!

Każda opinia ma dla nas znaczenie, bo tylko słuchając innych możemy stawać się lepsi. Ale w tym przypadku mówimy o komentarzu pełnym nieuprawnionych inwektyw. Jest nam przykro z powodu tego komentarza, ponieważ nasza Dyrektor jest nie tylko świetnym fachowcem, ale też miłą i serdeczną osobą.

Kadra zarządzająca kompletnie nie docenia pracowników ani ich nie szanuje. Ludzie z dużą wiedzą i poczuciem humoru uciekają stąd. Wyjątkiem jest Dyrektor Sprzedaży, który jako jedyny potrafi słuchać i rozmawiać z pracownikiem. Dział HR robi co może aby poprawić komfort pracy, ale niestety zarząd skutecznie im to uniemożliwia. Awans w strukturach firmy praktycznie nie istnieje (marginalne przypadki).

Czyli na wyższe stanowiska biorą ludzi z zewnątrz a nie tych co już pracują i mają doświaczenie? A co z kasą? Dają jakieś podwyżki czy to też stoi w miejscu?

Kuba
@Adam

Często są zewnętrzne rekrutację.

Agata
@Kuba

Może po prostu pracownicy nie chcą aplikować, albo szukają osób, które do firmy wniosą coś nowego? Jestem ciekawa, skąd to wynika.

@Kuba

Na wyższe stanowiska? A co o ma na celu, dzięki temu mogą komuś potencjalnie mniej zapłacić?

bluray
@Agata

Polecam popytać pracowników co w firmie się dzieje . Nikt nie chce tam pracować bo jest mobbing, szantażowanie pracowników bo obetną pensje. Ciągła presją wywierana na ludziach, zero szacunku dla drugiego człowieka. Każdy tam siedzi bo albo ma kredyt albo co innego. Teraz ciężko i dobra pensje. Pracownicy nie aplikują bo płaca jest marna , obowiązków wiele ale pensja słaba. Co do firmy -slaby obieg informacji od głównych kierowników a wymagania jak za milion złotych. Pracownicy są jak murzyny -pracuj za (usunięte przez administratora) Ta firma powinna zająć się inspekcja pracy !!!

Beata
@bluray

piszesz o dosc powaznych zarzutach wobec firmy, myslisz ze jak ktos przyjdzie do firmy i zapyta o warunki pracy to przy złym traktowaniu ktos szczerze odpowie? raczej watpie ;) łatwiej chyba tutaj anonimowo odpowieddzic i opisac sytuacje, nie? Może więc jakieś przykłady skoro chcesz już kogoś ustrzec? :)

ktoś
@bluray

konkretne przykłady poprosimy tego co Pani opisała. Pisać ogólnie każdy potrafi

@bluray

o jakie obowiązki teraz chodzi, że podobno tak ich dużo? zastanawia mnie ta kwestia odnośnie kredytów, to tu ludzie tak blisko ze sobą są, że wymieniają się tak prywatnymi informacjami?

Kadry

Przykro nam czytać taką opinię. Działamy tak, by każdy czuł się szanowany i miał poczucie, że może się u nas rozwijać. Zawsze staramy się, by ścieżka kariery wyglądała tak, że pracownik za dobre wykonywanie obowiązków jest doceniany w formie podwyżki, premii czy awansu (takich przypadków w firmie naprawdę nie brakuje).

@Adam

Ciągle się rozwijamy. Dlatego prowadzimy wiele rekrutacji zewnętrznych jak i wewnętrznych. Przy wyborze kandydatów kierujemy się tymi samymi zasadami: cenimy kompetencje, doświadczenie i potencjał. Gwarantujemy, że nasi pracownicy za dobrze wykonywaną pracę są odpowiednio wynagradzani i mogą liczyć na podwyżki oraz premie.????

Czy Mille Sapori Plus Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Kierowca

Sport masz w postaci charytatywnych nagdodzin :-)

@Kierowca

Cześć Kierowco :) Jak to w postaci charytatywnych nadgodzin? Nadgodziny w Mille Sapori Plusie nie są płatne? Jeśli nie, to jak są rozliczane? Może są do odbioru? Często się zdarzają?

@Kierowca

Proszę o sprecyzowanie zarzutu "charytatywne nadgodziny". Jako osoba odpowiedzialna za naliczanie wynagrodzeń w firmie informuję, że wszystkie nadgodziny są rozliczane i wypłacane. Jeśli chodzi o kierowców/dostawców ich nadgodziny rozliczane są ryczałtem. Czy aby na pewno zna Pan Kierowca zasady wyliczania wynagrodzenia? W przypadku wątpliwości zawsze można skontaktować się z odpowiednią osobą w Dziale Kadr, która na pewno te wątpliwości wyjaśni. Zapraszam.

Osoba
@Jolanta

Zapraszam inspekcje pracy na wizytę :)

@Kadry

Byłem kierowcą I nigdy nie miałem wypłaconych nadgodzin, w 20-22 dni pracy robiłem po 190 godzin a czasami ponad 200 a wypłata ciągle 155zł dniówki więc co wy gadacie o jakiś wypłatach nadgodzin hahhaha, no chyba że mnie coś ominęło to proszę o kontakt to się rozliczymy ????

George

Szukasz pracy czy karty Multisportu?

Zgoda
@Ktoś

Potwierdzam, płatne są tylko "dniówki" - za nadgodziny nikt nie wypłaca. Jak jest mało pracy, zmuszanie do urlopu. A jak dużo to robisz za długo 8h+

@Zgoda

A co w sytuacji gdy nie masz już płatnego? Wtedy luny dzień w pracy się szykuje? Pzt., z czego wynika tutaj ta zmienność w zapotrzebowaniu? Niepoprawne zarządzanie czy specyfika branży?

Tak :)

Helena

widziałam wzmiankę o jakimś szykowanym pozwie zbiorowym przez byłych pracowników... Czy to prawda? w firmie już odbywały się jakieś tego typu sprawy? z jakim efektem?

Były kierowca

Nie polecam tego "(usunięte przez administratora)pracy" praca codziennie po 12h często po 14-16 czyli wyjeżdżasz o 6 wracasz o 23-24. Pracownicy zmuszani są do łamania przepisów prawa pracy oraz BHP. Wypłacanie wypłaty"pod stołem" brak wypłacania nadgodzin oraz pracy w soboty zgodnie z kodeksem pracy. Samochody niesprawne technicznie brudne zaniedbane. Nielegalni pracownicy z Ukrainy bez badań oraz umowy. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich instytucji oddział Kraków.

Byly
@Były kierowca

Pięknie opisane wszystko się zgadza

Jerzy
@Były kierowca

Ona – czemu dramat? Wiesz, fajnie jakbyś powiedziała coś więcej, bo takie krótkie wypowiedzi kompletnie nic nie mówią :D

Obecny pracownik
@Były kierowca

Jak bym nie pracował w tej firmie to może bym uwierzył w te bajki. Samochód to brudny w kabinie ,bo kierowca leń i nie potrafi śmieci wywalić tylko kitra w drzwi.

@Były kierowca

Pana zarzuty są bardzo poważne. Niestety, nie możemy się do nich odnieść bo nie znamy konkretów ani Pana nazwiska. Możemy się tylko domyślać po dacie wpisu. Czy próbował Pan rozmawiać z przełożonymi nie tylko w swoim oddziale? Może warto było wyjaśniać nieporozumienia na bieżąco? Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na dalszą karierę zawodową.

@Były kierowca

Też jestem pracownikiem w Mille Sapori, pracuję już parę lat jako przedstawiciel. Jest zasuwanie po 13 godzin. Jeśli kierowca w hurtowni myśli, że będzie jeździł po 8 godzin to niech nie przychodzi. Proszę nie obrażać naszego kolegi z Ukrainy, bo to nieprawda. Pracuje zdecydowanie dłużej niż ja. Nie ma mowy w tej firmie o pieniądzach spod stołu. Wszystko jest rozliczne przez księgowość w centrali w Warszawie. A o czystość samochodu powinien dbać kierowca.

un sapore

no już nie przesadzaj że jako przedstawiciel z kilkuletnim stażem pracujesz po 13 godzin, bo sprowadza się to do zbierania zamówień i od czasu do czasu na wizycie u nowego klienta, a najczęściej: wyjazd, kawa u klienta i gdzieś w zacisznym miejscu telefony i wklepanie zamówień do systemu, a z drugiej strony 3% od obrotu... to przy takiej kasie można i 13 godzin pracować

Devu

Pracować można, ale trzeba wiedzieć za co , 240 godzin w miesiącu to 1.5 etatu . Proponowane wynagrodzenie to 3600 net. To jest 15 zł / godz. Sami sobie odpowiedzcie jak atrakcyjna jest oferta pracy w tej firmie .

Renata
@Devu

Ale wciąż rozmawiamy o stanowisku przedstawiciela? Czy jakieś inne masz na myśli?

kandydatka

dzień dobry, czy ktoś może się podzielić opinią o pacy w księgowości?;)

nowa_ja

Witam. Pojawiło się ogłoszenie Specjalisty d.s windykacji w Warszawie. Może ktoś więcej opowiedzieć o pracy w Warszawie na Gierdziejewskiego? widze wkomentarzach , że w 2020 też szukali na to stanowisko do pracy

Xyz
@nowa_ja

Byłem na rozmowie prace na to stanowisko w 2020 jak dopiero to stanowisko tworzyli, od tamtej pory widziałem już 4 albo 5 razy tą ofertę pracy, także chyba nie za ciekawie

nowa_ja
@Xyz

Dziękuję

@Xyz

Ale coś nie spodobało Ci się na rozmowie i dlatego nie chciałeś dalej kandydować czy niestety nie złożyli Ci oferty?

Papco

Witam. Jak wygląda praca jako magazynier w Krakowie ? Jakie kierownictwo ma podejście do pracownika? Jak wygląda wypłata netto i godziny pracy w tygodniu i weekendy?

Ristorante

Mille sapori byla dobra firma zawsze na czas dostawy dobry kontak z handlowcami. Teraz to co sie dzieje to jakas pomyłka dostawy przyjeżdżają bardzo późno godzina 17⁰⁰ 18⁰⁰ a nawet na zamknięcie lokalu.Współczuję tym kierowca robic tyle nadgodziny.Zawsze czegoś brakuje w dostawie zero informacji od Przedstawiciela Nie polecam firmy.Bardzo tego żałuję bo produkt byl dobry

ristorante
@Ristorante

czyli nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat, nadal obsługa jest dramatyczna, dobrze że są inne firmy na rynku do których człowiek ma zaufanie i obsługa na poziomie... A jak u Was z dostawami owoców morza świeżych ?

Były kierowca
@Ristorante

Firma nie płaci ani grosza kierowca za nadgodziny. Magazynierzy z Ukrainy lubbz ulicy dlatego ciągle pomyłki

Qulson

Pracował ktoś jako magazynier i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Tratoria
@Qulson

Nie polecam. Właśnie obniżają wynagrodzenia dla wszystkich pracowników na samozatrudnieniu o 1500 zł. Ludzie pracują po paręnaście godzin dziennie i teraz zamiast podwyżki im zabierają. Szukaj pracy gdzie indziej

Daw......
@Qulson

Ja nadal pracuje w Odział Poz i nie można narzekać,zarobki bardzo dobre,atmosfera fajna.Kierownik wymagający ale przynajmniej wszystko jest jak powinno być.Takze polecam pracę jako magazynier

@Daw......

a o jakich zarobkach mowa? ile można wyciągnąć miesięcznie? Umowa o pracę czy zlecenie?

Nie polecam oddziału w Wrocławiu

@Ktoś

Dlaczego nie polecasz? Co jest nie tak z oddziałem Mille Sapori Plus we Wrocławiu? Długo byłeś ich pracownikiem tak w ogóle? I na jakim stanowisku pracowałeś w firmie? Jednak takie informacje są ważne by dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat :D

Dziewczyna
@Jolanta

Kierownictwo Wrocławia to jakaś porażka, brak kierowców, brak sprawnych busów, brak towaru, brak wszystkiego. Pracownicy tyraja po 14h dziennie, ponieważ kierownictwo nie umie ogarnąć niczego. Brak logistyki, magazyn to jakiś dramat. Zero szacunku do człowieka.

Ona
@Jolanta

Widać nie tylko w Krakowie dramat cała ta firma to nieporozumienie

@Dziewczyna

Po 14h dziennie? To w takim razie jak przy takim trybie pracy wygląda wynagrodzenie w firmie? Jak często się zdarza praca po tyle godzin dziennie? Czy później można sobie to jakoś odebrać? Jak wygląda cały grafik pracy?

@Jolanta

Byłem kierowcą i nawet był taki dzień gdzie robiłem 16,5 godziny od 4-20:30 płatność to jakieś marne 155zł za tyle godzin. A większość dni to od 10 godzin w górę

Były pracownik magazynu
@Ktoś

Kolego stawkę poznales jak przyszedłeś do pracy ?zadnej premi nie ma?Z tego co mi wiadomo to większość kierowców rano spaceruje,pije kawkę gada z kolegami ,chwalą sie ile to pizzy wciagu dnia dostaja .A później tylko gadanie ze ja do 20 jeździłem. Juz nie powiem ze zakupy tez robia w ciagu pracy .Zgadza sie? A po co Ty przyjechales na 4:20 ??? O tej godzinie magazyn towaru nie wydaje ,towar gotowy jest na 6 albo i nawet na 7 .

@Były pracownik magazynu

O 4:30 wyjechałem bo musiałem być o 6 po towar w oddziale w Poznaniu, zanim wróciłem to była 8 i dostałem tyle punktów że skończyłem pracę o 20:30, jak się nie myśli żeby dać dodatkowego kierowcę żeby chociaż w jedno z trzech województw pojechał to później kierowcy jeżdżą po 12-16godzin. Jeśli chodzi o punkty dostaw to miałem kilkanaście punktów we Wrocławiu, punkt w Kobylej Górze(Wielkopolskie) Oławę, Opole i Nysa

@Były pracownik magazynu

-nie ma żadnej premii za nadgodziny -A co mogą robić kierowcy którym każe się przyjeżdżać do pracy na 7 A towar na magazynie naszykowany na godzinę 11, jakby był towar naszykowane o 7 to na pewno byśmy nie stali i nie gadali z kolegami tylko byśmy ruszali w drogę, aha no i jeszcze na faktury trzeba czekać dodatkowe pół godziny zanim wydrukują -co do pizzy dostałem jedną na pół roku o godzinie 19 (od 7 byłem w pracy) -o zakupach nigdy nie słyszałem ani sam nie robiłem,no chyba że hot doga albo kawę na stacji ale nie ma co się dziwić po 10-15godzinach pracy

@Były pracownik magazynu

Zatrudniałem się na kierowcę A nie na magazyniera żeby pomagać układać towar na palety, za to nikt mi nie płaci

@Ktoś

A jeśli byłeś magazynierem to nie wiem kiedy,na pewno nie za mojej kadencji bo jak ja pracowałem to towaru nie było szybciej niż 9

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

Kadry

Oczywiście. Można u nas rozpocząć swoją ścieżkę kariery zawodowej. Proszę o mailowy kontakt z nami - adres znajduje się stronie internetowej. Na pewno taki mail trafi do Działu Kadr. Pozdrawiam.

Majkel

Kazdy ma sznase na prace. I w każdej pracy trzeba sie uczyć na nowo.

Nie daj Boże sie pomylic !

za kazdy maly blad wzywaja na dywanik i potracaja z wyplaty !

Szoszo
@Nie daj Boże sie pomylic !

A za co Ci potracili? Zepsułeś coś?to pewnie musiałeś zwrócić. To tak samo jak bym zespół Ci telewizor tez byś chcial abym Ci odkupił. Mam racje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mille Sapori Plus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mille Sapori Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mille Sapori Plus Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kazimierza Gierdziejewskiego 7
    02-495 Warszawa

Mille Sapori Plus Sp. z o.o.