Opinie o Aj Motors Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aj Motors Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aj Motors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aj Motors Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Stefan Nowy wpis

Przeczytałem że można prócz podstawy wypracować tu premie. Na jakim poziomie? To znaczy klika stówek czy raczej powyżej tysiąca? No i za co dokładnie taka premia jak ją zdobyć:)

Pracownik Nowy wpis
@Stefan

Ze 300 zł

zadowolona klientka Nowy wpis

Witam serdecznie .Chciałam podziękować za bardzo miłą obsługę na magazynie przez Pana Pawła Przewięzlikowskiego .Pełna kultura .Widać że Pan ten wykonuje pracę z przyjemności a nie obowiązku .Panu temu zależy aby każdy klient był zadowolony i wrócił ponownie .Ja na pewno skorzystam nie raz .Pozdrawiam serdecznie .Miłego dnia .

Klaudia Nowy wpis

Czy możesz opisać swoje odczucia odnośnie pracy w AJ Motors?

Miejsce pracy jest ok, teraz trochę zawirowanie ale narzekać nie było na co do tej pory. Ludzie spoko, chociaż zawsze znajdzie się kilku maruderów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Aj Motors Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
To ja

Wiadro pomyj wylane - ciekawe tylko czy przez pracowników czy konkurencje....

Abc
@To ja

Myślę że przez pracowników, dość burzliwa jest aktualna atmosfera w pracy przez kupienie firmy przez Plichte. Dużo osób w pracy rozmawia o goworku

Pracowałem w Aj Motors ponad rok. Totalna tragedia, brak organizacji, problem z płaceniem za nadgodziny, problem z samochodami. Nie polecam!

Marzena

Co znaczy, że był problem z płaceniem za nadgodziny? Czy w Aj Motors pracownicy odbierali nadgodziny w postaci dni wolnych, czy wypłaty zaległych należności się opóźniały?

Xyz

Widać że nasz marketingowiec dostał dodatkowe zajęcie jakim jest wystawianie pozytywnych opinii. Zastanów się tylko po co to robisz, skoro i tak cię zarząd nie szanuje....

M

ogólnie jestem zadowolony, wiadomo kasa mogła by być większa ale premie są jasne dla wszystkich. to tylko praca ale na kumpli można liczyć.

Krzychu

Kasa na czas, system premiowy zależy od przerobu, lux med i ubezpieczenie. Godziny pracy jak we wszystkich salonach. Ludzie spoko.

Mateusz

Dzień dobry, Czy zatrudniając się w AJ Motors można liczyć na jakieś dodatki do pensji ? Nie chodzi mi o % od sprzedaży, tylko na przykład o premię lub dodatki za niechorowanie ?

@Mateusz

Nie ma takich dodatków

Paula
@Mateusz

Poza wypracowaną premią można uzyskać dodatkowe wynagrodzenie za dodatkowy wkład w działalność firmy. Firma oferuje też szeroki zakres dodatkowych benefitów jak np korzystne ubezpieczenie grupowe czy rozbudowany pakiet medyczny.

Handlowiec

Wszystko ok, plany jak plany- realizować trzeba wszędzie. Atmosfera to duży plus pracy w AJ Motors. warto polecić

Pracownica

Dobre miejsce pracy, stabilne zatrudnienie dla tych którzy solidnie wykonują swoje obowiązki.

Czy zdarzają się nadgodziny w Aj Motors Sp. z o.o.?

Jeśli jest taka konieczność to owszem, jest to też kwestia organizacji czasu pracy. Jeśli ktoś odpowiednio planuje swój dzień, nie ma potrzeby zostawania po godzinach.

Praca w której zarząd (usunięte przez administratora) do pracy we wszystkie weekendy całej kadry oddając dzień wolny w tygodniu. Jest to poniżej ludzkiej godności... Nie możesz spędzić soboty z rodziną, ponieważ jest to polecenie szefa a z nim nie można dyskutować jak to podsumował Prezes zarządu! Pieniędzy za pracę w weekendy też już nikt nie zobaczy- " bo szef szuka oszczędności". Starają się na siłę zwiększyć sprzedaż samochodów tylko nie wiedzą jak!

ONA

Spoko firma

Wiktor

Wystarczy być dobrym pracownikiem a każda firma jest dobra, polecam pracę!

PRACUJĘ W AJ MOTORS

Pracuję w AJ Motors od 1,5 roku. Wiadomo jak się pracuje i są wyniki to jest "kasa", jak nie ma wyników nie ma "kasy" - jak wszędzie. Jestem zadowolony z pracy tutaj, przyjazna atmosfera, nie to co w innych salonach, w których pracowałem dotychczas. Z przełożonymi zawsze się idzie dogadać, wypłata na czas, normalnie umowa o prace - nie żadne działalności, jak we większości salonów. Jasne warunki , warunki premiowe otrzymałem od kierownika - szczegółowo opisane. Ogólnie bardzo pozytywnie.

BYŁY PRACOWNIK BYDGOSZCZ

Totalne dno! Pracowałem w wielu firmach sprzedażowych ale ta to jakiś dramat, totalny brak organizacji, nikt nie wie co robić, brak szkoleń, kierownictwo totalnie niekompetentne. Jest to pierwsza firma w jakiej pracowałem w której jest więcej kierowników/prezesów niż handlowców. Premie cały czas obcinane do minimum jeżeli już są, ja do dziś nie otrzymałem pieniędzy za sprzedane samochody i pewnie już ich nie zobaczę. Przypuszczam że wszystkie pozytywne opinie są nieprawdziwe bo w firmie ciężko znaleść zadowolonego pracownika. To pierwsza moja negatywna opinia o jakimkolwiek zakładzie pracy. Plany realizowałem, wywiązywaniem się z obowiązków pracownika. Ostrzegam i radzę unikać ten zakład pracy szerokim łukiem.

@BYŁY PRACOWNIK BYDGOSZCZ

Pracuje od poczatku w AJ Motors i nie przypominam sobie handlowca który wywiązywał się ze swoich obowiązków a został zwolniony lub sam się zwolnił... Wszyscy pracownicy są w ciągłym procesie szkolenia. Zarząd jest 3 osobowy, w każdym oddziale firmy jest znacznie więcej handlowców :) a odnośnie niekompetencji kadry kierowniczej... Jeśli wieloletnie doświadczenie w branży moto na stanowiskach kierowniczych jest niekompetencją to nie do końca wiem kto wg Pana oceny będzie kompetentny :)

Ryszard

Witam, idealne miejsce dla ludzi chcących pracować, przebywać w miłym gronie pracowniczym oraz zarządzających no i oczywiście się rozwijać. Pracowałem w Toruniu, ale znałem ludzi i z Torunia jak i z Bydgoszczy. Polecam.

bbb
@Ryszard

Rysiu nie pie* dol...Bo gadasz jak nie Ty

JJ
@bbb

Kto wie kto się kryje pod tym nickiem??? Już nie mówiąc o tych opiniach niżej.......

Gieroj

Jak możesz zachwalać zakład, czy ktoś ci płaci za opinie? Żal ):

Gieroj

Jak możesz zachwalać zakład, czy ktoś ci płaci za opinie? Żal ):

Ryszard
@Gieroj

W każdym zakładzie co pracowałem dałem pozytywny komentarz bo szanuję ludzi z którymi pracowałem jak i zakłady w których miałem możliwość stawiać pierwsze kroki na dostępnych mi stanowiskach, fakt bywało, że byłem - niezadowolony z różnych sytuacji we wszystkich moich zakładach pracy, ale to normalne, że nie zawsze jest idealnie - tak jakby chciało być. Więc jeśli kogoś uraziłem to "przepraszam".

Camaro1410
@Ryszard

No dobra, ale nie wszyscy są zadowoleni z pracy tutaj. Chciałeś być miły, ale nie wszystkich zadowolisz - pamiętaj. A co do wypowiedzi tutaj tych wszystkich komentarzy to jest jeden wielki hejt na poziomie półek w gliniankach w Kambodży.

Anonymous

Wszyscy co dają tu dobre komentarze to "boty" - zarządzający kazali pisać pozytywy i tyle. Brawo firmy w Polsce.

Paula
@Anonymous

I pisze to ktoś kto nie ma nawet odwagi przyznać się jak się nazywa... Nikt nikomu nic nie kazał, jeśli ktoś wyraża swoją opinię to robi to dobrowolnie. w zakresie obowiązków nikt też nie ma wpisane że musi gdzieś wystawiać opinie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aj Motors Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Aj Motors Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Fordońska 264
    85-790 Bydgoszcz