brak logo

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)

Bydgoszcz

Opinie o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)

admin 2015-08-21 18:16:46
Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)!
2
swieca72 2016-05-03 11:21:14
bylem pracownikiem tej firmy,jesli pracujesz i ustalisz to placa na czas i tak jak sie umawiałes chociaz bywaja drobne rozbieznosci po interwencji dopłacają,problem polega gdy sie zwalniasz wtedy płaca ci najnizsza bez premii i mozesz dzwonic pytac na poczatku mowia ze to nieporozumienie,ze kierownik nie wnioskował o premię itd mataczenie a na koncu nie odbieraja tel itd ZENADA szkoda ze trud ktory włozył pan.Wojciech jego synowie tak marnują i nazwisko Reiski znaczy.........niewiele
mati 2016-06-07 14:37:20
Swieca nie prawda... chyba że czegoś nie domówiłem z pracodawcą ?!!!
W moim przypadku wszystko było OK,
ja nie miałem takich problemów ... umowa na czas nieokreślony umówiony zakres czynności kasa jak się umówiłem tak było co mc
Pracodawca godny Polecenia...
2
łukasz to nie imie, łukasz to zbok 2016-10-04 00:41:49
mati, weź się ogarnij trolu. Dobrze wiemy jak tam jest. łukasz albo ty asia, nie ukrywajcie się pod durnymi ksywami.
Mariusz 2016-11-29 14:11:54
Praca dobra, jeśli wykonuje się swoje obowiązki i pracuje się z pozytywnym nastawieniem to myślę, że można być zadowolonym z pracy. Nie rozumiem ludzi którzy tylko narzekają.
Zostaw swoją opinię o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) - Bydgoszcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)