Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)

Bydgoszcz

Opinie o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)

admin 2015-08-21 18:16:46
Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)!
swieca72 2016-05-03 11:21:14
bylem pracownikiem tej firmy,jesli pracujesz i ustalisz to placa na czas i tak jak sie umawiałes chociaz bywaja drobne rozbieznosci po interwencji dopłacają,problem polega gdy sie zwalniasz wtedy płaca ci najnizsza bez premii i mozesz dzwonic pytac na poczatku mowia ze to nieporozumienie,ze kierownik nie wnioskował o premię itd mataczenie a na koncu nie odbieraja tel itd ZENADA szkoda ze trud ktory włozył pan.Wojciech jego synowie tak marnują i nazwisko Reiski znaczy.........niewiele
mati 2016-06-07 14:37:20
Swieca nie prawda... chyba że czegoś nie domówiłem z pracodawcą ?!!!
W moim przypadku wszystko było OK,
ja nie miałem takich problemów ... umowa na czas nieokreślony umówiony zakres czynności kasa jak się umówiłem tak było co mc
Pracodawca godny Polecenia...
łukasz to nie imie, łukasz to zbok 2016-10-04 00:41:49
mati, weź się ogarnij trolu. Dobrze wiemy jak tam jest. łukasz albo ty asia, nie ukrywajcie się pod durnymi ksywami.
Mariusz 2016-11-29 14:11:54
Praca dobra, jeśli wykonuje się swoje obowiązki i pracuje się z pozytywnym nastawieniem to myślę, że można być zadowolonym z pracy. Nie rozumiem ludzi którzy tylko narzekają.
Zostaw swoją opinię o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)