Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)

Bydgoszcz

Opinie o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)

admin 2015-08-21 18:16
Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)!
swieca72 2016-05-03 11:21
bylem pracownikiem tej firmy,jesli pracujesz i ustalisz to placa na czas i tak jak sie umawiałes chociaz bywaja drobne rozbieznosci po interwencji dopłacają,problem polega gdy sie zwalniasz wtedy płaca ci najnizsza bez premii i mozesz dzwonic pytac na poczatku mowia ze to nieporozumienie,ze kierownik nie wnioskował o premię itd mataczenie a na koncu nie odbieraja tel itd ZENADA szkoda ze trud ktory włozył pan.Wojciech jego synowie tak marnują i nazwisko Reiski znaczy.........niewiele
mati 2016-06-07 14:37
Swieca nie prawda... chyba że czegoś nie domówiłem z pracodawcą ?!!!
W moim przypadku wszystko było OK,
ja nie miałem takich problemów ... umowa na czas nieokreślony umówiony zakres czynności kasa jak się umówiłem tak było co mc
Pracodawca godny Polecenia...
łukasz to nie imie, łukasz to zbok 2016-10-04 00:41
mati, weź się ogarnij trolu. Dobrze wiemy jak tam jest. łukasz albo ty asia, nie ukrywajcie się pod durnymi ksywami.
Mariusz 2016-11-29 14:11
Praca dobra, jeśli wykonuje się swoje obowiązki i pracuje się z pozytywnym nastawieniem to myślę, że można być zadowolonym z pracy. Nie rozumiem ludzi którzy tylko narzekają.
Mariusz 2016-12-15 16:08
Jednak się przeliczyłem. Przy najbliższej okazji robią pracownika w bambuko, nie płacą tyle ile trzeba, wymagają na prawdę ponad miarę. Najlepiej jakbyś pracował 24h/7.
Szuje...
Marcin 2016-12-21 16:07
Widać, że komuś zależy na negatywnej opinii podszywając się pod nicki i pisząc głupoty, ale raczej bym się nie kierował tymi opiniami, bo uważam, że salon naprawdę bardzo fajny, a z pracodawcą również kontakt jest na bardzo dobrym poziomie.
Robert 2016-12-27 16:47
Praca myślę, że godna polecenia, zarówno jeśli chodzi o warunki jak i jakość pracy to jest tutaj bardzo dobra. Oczywiście można liczyć na dodatkowe wynagrodzenia pod koniec miesiąca. Myślę, że jeśli jest się dobrym specjalistą to znajdzie się tu miejsce.
Igor 2016-12-29 16:59
Warunki pracy naprawdę godne, wynagrodzenie również. Szkolenia, premie, etc. - niczego nie brakuje. Jakość obsługi klientów również bardzo wysoka.
Wojtek 2017-01-11 09:32
Ja też uważam, że praca na bardzo dobrym poziomie, więc zarówno jeśli chodzi o atmosferę pracy jak i wynagrodzenie, to jest ono godne polecenia.
Julek 2017-01-13 11:10
Ja również uważam że świetny i solidny warsztat samochodowy, dlatego też chcąc poradzić sobie z problemem w samochodzie warto do nich sobie zajrzeć. Myślę , że i wam ten serwis samochodowy się spodoba.
Mariusz 2017-03-06 13:08
Dobre i profesjonalne usługi w dobrej cenie. Jeśli chodzi o serwisowanie samochodu, to moim zdaniem jest to naprawdę godne polecenia miejsce.
Mick 2017-03-06 16:39
Także uważam, że jest to naprawdę dobry i profesjonalny warsztat, a ich usługi są godne polecenia. Sprawdźcie sami, a być może również i was oferta zainteresuje.
Stefan 2017-04-05 11:18
Obsługa klienta jest tutaj na bardzo wysokim poziomie, odbywają się liczne szkolenia i kursy sprzedaży, wiec personel jest bardzo dobrze przygotowany. Atmosfera jest przyjazna, uważam, że miejsce godne polecenia.
Paweł 2017-04-26 09:44
Warunki pracy jak najbardziej dobre, jak wspomniano już organizują wiele szkoleń, a wynagrodzenie także odpowiednie do wykonywanej pracy, za ciężkie naprawy w serwisie przewidziane premie. Uważam, że praca godna polecenia.
Janek 2017-05-31 15:24
Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym warsztacie, więc wszystkim, którzy szukają solidnego warsztatu go polecam. Dobra jakość usług oraz ceny. Naprawy wykonywane są także terminowo.
Damian D 2017-06-05 13:59
Jak najbardziej mogę polecić wam to miejsce. Jest to profesjonalny serwis samochodów, wykonujący robotę szybko i solidnie, a dodatkowo w dobrej cenie.
Kamilek 2017-06-08 15:43
Też uważam, że jest to naprawdę godny polecenia warsztat, więc jeśli szukacie dobrych specjalistów, to warto sprawdzić oferowane przez nich usługi. Szybko, solidnie, no i w dobrej cenie. Polecam.
Irek 2017-06-14 09:43
Pełen profesjonalizm oraz dobre podejście do klienta. Jak dla mnie jest to naprawdę dobry i profesjonalny warsztat samochodowy.
Komil 2017-08-03 13:07
Uważam, że warsztat godny polecenia. Wykonują naprawy szybko i sprawnie. Jak najbardziej polecam wam to miejsce.
Oktawian 2017-08-21 11:03
Uważam, że warsztat naprawę świetny. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a zarazem szybkie naprawy. Zajrzyjcie, jeśli też potrzebujecie dobrego i sprawdzonego mechanika.
Sebastian 2017-09-29 11:37
Jeśli chodzi o naprawę Mitsubishi, to nie znam lepszego warsztatu. Ja tutaj swój samochód serwisuję od nowości, którego również u nich zakupiłem. Jestem naprawdę zadowolony z obsługi, jak i serwisu mojego samochodu.
Zostaw swoją opinię o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)