Opinie o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Lolka

Szukając zatrudnienia w branży wypatrzyłam ogłoszenie tu na Specjalistkę do spraw wsparcia sprzedaży B2B hybrydowo. Jak ta praca w systemie hybrydowym dokładnie się przedstawia, jaki stosunek dni w biurze do pracy z domu?

Xxx

Nie zakladajcie u inch zero Kontaktu 4miesiace Jada z naprawa I do jechac nie moga psxusci

Stanisław

Nie polecam firmy polenergia. Najgorsza firma na rynku. Dużo obiecują a potem straszą swoim prawnikami. NIE POLECAM

Helena
@Stanisław

Piszesz jako pracownik czy jako klient? Dlaczego firma cię straszy prawnikiem? Co się stało? Możesz napisać coś więcej i dać znać?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Doradca Klienta

Najpierw musiałam czekać około 10 minut przed drzwiami, bo chyba nikt nie słyszał moich 3 prób dzwonienia dzwonkiem, a potem w mini pokoju czekałam jeszcze około 15 minut, aż przyszły przełożony wróci ze szluga. Sama rozmowa również była bardzo długa, ponad pół godziny, przesłuchanie jakbym miała zgłosiła się na posadę dyrektora, a nie kogoś kto ma namawiać kogoś na fotowoltaikę za najniższą krajową plus niepewne premie, bo zależą od tego, czy twój zespół wyrobi normę. Oczywiście sporo (usunięte przez administratora) zbędnych typowo rekrutacyjnych pytań typu jaka jest moja największa wada czy to, że miałam ,,sprzedać siebie" słowami. Odpowiedzi nie dostałam, mimo zapewnień, że dostanę obojętnie od wyniku.

- największa zaleta, - największa wada, - scenka sprzedażowa, która była zamotana i bez sensu, - cele życiowe, - przeszłość zawodowa.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rekrutacja

Proces rekrutacji to wielkie nieporozumienie. Najpierw ktoś dzwoni i proponuje spotkanie z menadżerem, obiecując, że w konkretnym terminie zadzwoni umówić spotkanie. Po tym kontakt się urywa i nie ma żadnej odpowiedzi na wiadomości. Tak się nie traktuje kandydatów podczas rekrutacji, bo cały ten proces wpływa na wizerunek firmy. Potencjalny pracownik może w przyszłości być również potencjalnym klientem danej usługi i na pewno nie wybierze firmy, która kojarzy się w taki a nie inny sposób zwłaszcza w zakresie kontaktu i podejścia do drugiego człowieka. Ewidentnie przydałoby się poszerzenie kompetencji z zakresu EB.

Ilona
@Rekrutacja

A na jakie stanowisko była aplikacja? Bardzo niefajne zachowanie ze strony rekrutera. Ja chciałam się starać o pracę tutaj jako przedstawiciel handlowy. Wie ktoś może czy na tym stanowisku jakaś podstawa jest czy sama prowizja?

Niezadowolony klient

Ceny fotowoltaiki sa bardzo zawyżone ale czlowiek zyjacy pod presją wysokich cen prądu dal sie na to zlapac. Najpierw p. przedstawicielka oszukala nas spisujac inna wersje umowy dla nas, inna dla siebie. Obiecywala zlote góry, oczywiście tak nie jest. Po akcji z umowa, przelozony przedstawicielki, zadzwonil i chcial nas uciszyc przepraszajac za poczynania swojej przedstawicielki, a pozniej jak potrzebowalismy pomocy tego pana to zablokowal nasz numer a dzwoniac z innego odebral w sekundzie bo myslal, ze to moze znowu jakis naiwny klient.... baaaardzo NIE POLECAM TEJ ZAKLAMANEJ I OSZUKUJACEJ FIRMY.

dostępne jest ogłoszenie na etat project managera i piszą że to praca hybrydowa, a to idealny układ dla mnie ze względu na małe dziecko. Ile dni trzeba być w biurze, a jak to wygląda z pracą w domu? No i sprawa oczywista, zapytam o zarobki, bo piszą że wynagrodzenie jest atrakcyjne i to mnie intryguje.

nowy234

Witam :) Czy któs pracował na stanowisku Audytor pomp ciepła i moze się podzielić swoją wiedzą ? ;p Pozdrawiam

Katarzyna
@nowy234

A to przyjmują teraz audytorów, skoro pytasz? Daj znać, gdzie widziałeś informacje, że rekrutują, jeśli tak. I na jaki etat potrzebują ludzi, napisali gdzieś o tym?

Nie polecam, instalacje drogie, sprzedawcy slabi, co jeden menadżer to gorszy. Zero pojęcia o sprzedaży. Firma 0- taka ocena. Nie pchajcie się tam.

Iwona

No i Ty z którego stanowiska tak naprawdę to piszesz? Bo właśnie się zastanawiam skąd to się mogłoby brać, że o tej sprzedaży podobno niczego nie wiedzą a klienci dużo na forum tu piszą... czemu uważasz ich za słabych, jakiś konkret?

@Iwona

Z takiego stanowiska, że mam duże doświadczenie w sprzedaży na dużym wolumenie różnych produktów. Menadżerowie wzięci z żabki jak czteropak w promocji a to z avonu, to z okienka w banku- na pewno nie z sprzedaży. Warunki dla hanlowców co najmniej średnie. Słabe prowizje, niskie podstawy i tak odjęte od słabych prowizji. Produkt drogi w które wszyte są koszty marketingu i utrzymanie firmy. Technologia słaba, obługa posprzedażowa leży. W centrali masa dzieci w różnych działach. Za co ten hajs ? :D I kto kompetentny tam pójdzie ? NIKT. Omijać z daleka. Serdeczna rada jest masa lepszych firm sprzedażowych niż to coś po edisonie.

Migotka

Zgadzam się w pełni, ludzie którzy najżywszą się managerami bądź koordynatorami to zart. Żadnych konkretów żadnych profesjonalnych szkoleń wszystkie zapewnienia to tylko słowa w praktyce wyglada to tragicznie lepiej jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) i przytakujesz w innym wypadku mówią papa. Nie maja pojęcia o pozytywnym wsparciu pracownika. Szkoda czasu i nerwów.

Kazik

Dobrze trafiłeś Menager z Podlasia jeszcze się chwali, że jest z Avonu. Sami specjaliści od fotowoltaiki

Hubert

A czy w bankach są same osoby po finansach? Chyba normalne, że ludzie zmieniają branże? Ktoś umie sprzedawać, ma kontakty - zarabia, jeśli nie - to nie. Jak ktoś woli mieć panele za 16 tysi od znajomego wujka - proszę bardzo, ciekawe co zrobi, jak mu coś padnie.... Ludzie patrzą na cenę i nic ich nie interesuje. Niech zapytają, co jak po 15 latach przestanie działać instalacja....czy wujek będzie miał jeszcze swoją firme?

Natalia
@Migotka

Żadnych szkoleń? Ale to firma nic nie oferuje? A jak pracownik zgłosi chęć zrobienia konkretnego szkolenia, to firma odmawia czy jednak da się dogadać w takiej sytuacji i dofinansowuje?

To jakie są warunki przy zatrudnianiu menadżerów? Kto wybiera ich na te stanowiska? Powiesz kwotowo jak wygląda podstawa i prowizja dla handlowca? Czemu piszesz, że pełno dzieci? Firma zatrudnia dużo młodych osób? Czy są oni zatrudniani na umowę czy jakieś staże?

Korzystałem z usług firmy. Panele fotowoltaiczne kładziono mi na sporym obszarze i wszystko przebiegło bardzo dobrze, jestem jak najbardziej zadowolony z usług tej firmy i polecam gorąco.

emanuela

Sporo się słyszy o firmach zajmujących się fotowoltaiką, ale tutaj trzeba przyznać że działają sprawnie, kontakt na każdym etapie współpracy jak i już po zakończeniu

radosław

U mnie wszystko zrealizowali tak jak potrzeba. Nie mam żadnych zarzutów , wszystko działa jak należy!

Renata D

Firma bardzo dobrze wszystko przygotowałą i wykonała. Jestem zadowolona ze to właśnie z nimi podpisałam umowę o montaż paneli fotowoltaicznych. Polecam.

Lucek

moje doswiadczenia z firma sa bardzo dobre. Naprawde polecam, kontakt ok, ustalili termin pode mnie, ogolnie w porzadku ludzie

Polecam Polenergie Fotowoltaike jako klient. W styczniu miałem montaż paneli, wszystko ładnie sprawnie zamontowane, Panowie zostawili po sobie porządek, pełna kulturka. Opieka posprzedażowa na fajnym poziomie, na każdym etapie byłem informowany jaki będzie następny krok. Instalacja działa bez zarzutów :) Absolutnie z mojej strony nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dziwnie bo ja pracuje 2 lata, nigdy mi nic nie ucieli, jak wyrobię normę nic nie ucinają. Kasa na czas i to fajne pieniądze. Za pewne nic nie robiłeś i temu Ci potrącili haha

Krzysztof

Zależy co dla kogo jest "fajnymi pieniędzmi" To raz. Dwa - poczekaj do rozwiązania umowy.

Pracuje ponad dwa lata. Prawda łatwo nie ma, ale jak rzetelnie pracujesz masz super wynagrodzenie ale trzeba pracować a nie szukać wymówek , jak w każdej pracy. Jak komuś się nie chce zawsze znajdzie problem… Nigdy nie spóźnili się mi z wypłatą zawsze na czas.

Patryk

Dokładnie tak. Zgadzam się w 100%, najgorsza firma z możliwych. Mają specjalnie nakaz od góry żeby każdego pracownika wycisnąć jak cytrynę zabrać ile się da. Żałosne. Trzeba być (usunięte przez administratora)żeby tam pracować i w nich wierzyć.

Antoni

Omijać firmę szerokim łukiem. Dla pracowników firma dni najwięksi (usunięte przez administratora). Dla klienta tym bardziej (usunięte przez administratora) ceny 60% większe niż konkurencja a nic za tym nie idzie. W firmie tylko (usunięte przez administratora) pracowników żeby jak najbardziej cię (usunięte przez administratora) i zarobić samemu. Nikt u nich nie zarobi. (usunięte przez administratora)

niepolecam

Nie polecam. Pracowałam w oddziale w Łodzi jako konsultant ds. umawiania spotkań. Na początek zimna baza = większość bloków. Później baza ciepła, ale i tak mało zainteresowanych. Wszystko jest fajne dopóki jest robiony target, jeśli nie jest zaczyna sie nerwówka i obwinianie pracowników. Skoro przełożeni twierdzą, że można umówić z łatwością to może niech sami sie za to wezmą i pokażą jak umieją umawiać i jakie to łatwe. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy wszystko jest drogie i ludzie nie mają pieniędzy, a ta fotowoltaika jest bardzo droga. Po drugie nawet jeśli masz już chętnego to się okazuje, że nie ma już terminu dla niego, bo jest za mało terminów i za mało techników, więc premia przepada, a krytyka i tak na ciebie spada, bo nie umówiłeś i nie ma zrobionego targetu. Wieczna kontrola kto ile czasu siedzi w danym programie i co na nim robi. Generalnie stres, stres i jeszcze raz stres. Pracownicy na tym stanowisku fajni i pomocni, więc za to plus. Przełożeni generalnie mili, ale potrafią stresować.

@niepolecam

Przełożeni nie nadają się do niczego, chyba ze do lizania (usunięte przez administratora) managerowi. Bardzo (usunięte przez administratora)i fałszywe środowisko w biurze w Łodzi.

Jack Danielsa

Absolutny bałagan, brak zarządzania, brak szkolenia. Ludzie zajmują się wszystkim, ale nie tym co potrzeba. Pracujesz w sprzedaży a robisz pracę za marketingowca albo produktowca. (usunięte przez administratora) przy umowach o pracę, przy pensjach netto/brutto i prowizjach rocznych. Premie wypłacone są gdy wciąż pracujesz, nie dostaniesz premii nawet gdy wyrobisz cel. Jak Ci wstrzymują sprzedaż, nie masz możliwości wyrobienia celu. Ludzie z pokoju fajni i nic poza tym.

Katarzyna
@Jack Danielsa

Dobry menadżer to taki ktoś kto sprzeda ci swoją wiedzę za darmo. Lubi się nią dzielić. Jest bardziej osobą dla, niż od. Dla, czyli dla kogoś kogo wprowadza do pracy. Chciałby, aby ktoś kim kieruje był jak najlepiej przygotowany do pracy i miał rzetelną wiedzę. Poświęca mu swój czas. To daje efekty dla wszystkich. Dla pracownika, dla kierownika, dla Zarządu firmy o oczywiście dla Klientów.

@Katarzyna

To niestety w polenergii się nie dzieje. Tam daja niewiele od siebie ale wymagają cudów. Jeśli zespół zrobi cel? Super dobra baza, jeśli nie zrobi to znaczy ze złe go prowadzisz. Zero pozytywnego wsparcia, mozesz się starać stawać na głowie, ale spróbuj się czegoś nie domyśleć albo zapomnieć…

katarzyna

Kontakt z firmą na całym etapie dobry, szczegółowe wyjaśnienia dostałam za każdym razem kiedy o coś pytałam i kiedy coś było dla mnie niezrozumiałe, montaż i instalacja bez zarzutu, polecam firmę, bo zatrudniają świetnych fachowców którzy znają się na swojej robocie. Firma zajmuje się wszystkim kompleksowo co jest też bardzo wygodne

Zostaw merytoryczną opinię o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krucza 24/26
    00-526 Warszawa
  • NIP: 5871540127 REGON: 192727078 KRS: 0000103233

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.