Opinie o Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. w Zaścianki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. w Zaścianki

Wiecie czy Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Każdy pracownik pracujący w trybie home office otrzymuje sprzęt od firmy (laptop oraz telefon)

Olek

@Niutas ale to z Anglii przenoszą do Polski produkcję?

Daniel

Jest aktualnie jakaś rekrutacja w firmie, może ktoś ma wiedzę w temacie?

Czy w Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Janusz

Oczywiście. Kierownictwo jest uczciwe, miłe i wyrozumiałe. Atmosfera jest super!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zoja

Największa wadą firmy jest to, że wymaga spełniania obowiązku pracy? Nie wszystkim podoba się praca w dobrej firmie!!

Cozaroznica

Zarobki za najniższą krajową. Praca na 3 zmiany. Grafik z tygodnia na tydzień. Praca w oddziale w Białymstoku głównie na siedząco. Organizacja beznadziejna, raz każą pracować po 12 godzin bo się niby nie wyrabiamy żeby po 2 tygodniach odsyłać do drugiej firmy(w zaściankach) bo nie ma pracy gdzie praca stojąca i zostajesz tam na parę tygodni. Przerwy w bardzo różnych godzinach że względu na mikroskopijną stołówkę. Premia najwcześniej po 8 miesiącach. Potrafią też w czwartek powiedzieć że nie przedłużą umowy i człowiek od poniedziałku nie ma pracy

Przemysław

@Lela, czy za dodatkowe godziny pracy firma Multi Packaging Solutions przewidziała dodatkowe premie dla pracowników? Jak oceniasz współpracę w zespole. Czy możesz napisać, że pracownicy są dla siebie życzliwi i służą pomocą? Odpowiedzi na te pytania są poszukiwanie przez potencjalnych kandydatów. Nawet pojedyncza odpowiedź może ich przekonać do aplikowana.

@Przemysław

Premie są nie zależnie od nadgodzin. Albo dostajesz albo nie. Wiadomo ze jak zepsujesz zamówienie to firma ponosi koszty co sie równa z brakiem premii. Pracownicy jak to ludzie. Jest człowiek i człowiek . Każdy jest inny. Ogólnie atmosferę oceniam na dobra . Napina sie atmosfera gdy wszyscy pracują po 12 h po kilka tygodni nawet miesięcy .

@Lela

Wspomniałaś o pracy w systemie 12-godzinnym. Czy tego typu harmonogram jest standardowym systemem pracy, jak układają się wtedy dni wolne i czy pracownik może składać życzenia grafikowe? Dzięki Twojej opinii, inne osoby, które do tej pory wyłącznie obserwowały wątek być może włączą się do dyskusji.

Lela

Zarobki moim zdaniem sa w miarę ok. Praca stojąca Przede wszystkim . Jesli ktoś nie ma życia prywatnego to polecam. Pracujesz od poniedziałku do piątku po 12 h , pomimo zapewnień o zmianach 8 h. No i należało by iść w sobote na 8 jeszcze , bo jak nie to jest wydawane polecenie służbowe i nie ma już nikt nic do gadania.

STASIEK Z BROŃCZAN

WITAM JAKIE SĄ TAM ZAROBKI ,BO NIE MOGĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ OD NICH.

@STASIEK Z BROŃCZAN

Niestety nikt tego Panu nie powie , bo każdy podpisuje papier o zachowaniu tajemnicy o zarobkach ????

Przemysław

@W, czy próbowałeś podejmować rozmowy z szefostwem, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany atmosferą w firmie? Czy taka rozmowa przyniosła rezultaty? @MojaOpinia, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Czy od daty publikacji Twojej ostatniej opinii, zaszły w firmie jakieś zmiany o których warto opowiedzieć?

W

Wyrywanie kartonów, stanie 8h na nogach i nie można na CHWILKĘ usiąść, bo "nie jest to praca typowo siedząca", pracownicy też trafiają się niczego sobie - kablują na siebie do liderów, nie wiem, co im to daje , może wyższą wypłatę? Generalnie, myślę, że praca powinna być za wyższą stawkę, pleców nowych nikt nam nie kupi i oczywiście zgadzam się z tym poniżaniem pracowników publicznie. Nigdy nigdzie nie widziałam takiej atmosfery, a pracowałam w wielu miejscach. Mam wrażenie, że kierownicy myślą, że zamiast ludzi - pracują woły. Smutne.

MojaOpinia

Przedmiotowe traktowanie ludzi, poniżanie przy współpracownikach. Nie spotkałam się do tej pory z takimi standardami pracy.

El pracuś

Zarobki to najniższa krajowa na start przez 3 miesiące, później dają więcej plus premię zależy jeszcze od stanowiska. Ogólnie przemiał ludzi tam jest na najniższych stanowiskach bo słabe pieniądze dla takich ludzi są.

WArmianin
@El pracuś

dziękuję za odpowiedź, zaoszczędziłem sobie czasu, bo za takie pieniądze to mi się nie kalkuluje mam dzieci na utrzymaniu.

EL pracuś
@WArmianin

zależy jeszcze na jakim stanowisku, jeśli masz doświadczenie na maszynach to zarobki niby są spoko, jeśli nie to zaczynasz od najniższego poziomu, mnóstwo pracy a zarobki za taką pracę to masz gdzie indziej przy mniejszym wysiłku fizycznym

@El pracuś

Ja właśnie będę pracował in german

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. - Zaścianki

• Jak się pracuje w Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.?

Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.