Opinie o Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. w Zaścianki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. w Zaścianki

bez sensu

Jeżeli lubisz być pniżany i traktowany jak śmieć to jest praca dla Ciebie. W tej firmie liczą się tylko słupki i wyniki, a pracownik to koło zębate które ma (usunięte przez administratora) i najlepiej nie odzywać się. "Po co pijesz kawę zaraz wyjdziesz na halę to tak ci ciśnienie podniosą, że tak kawa będzie zbędna".

Kajtek
@bez sensu

Atmosfera aż taka zła że aż ciśnienie się podnosi? A kto ją wprowadza? Tylko przełożeni a pracownicy się w miarę dogadują? Nie można nic zrobić żeby to się poprawiło?

Marjan Nowy wpis

Witam, jakie są zarobki na stanowsku konstruktora / technologa?

@Marjan

A to szukają obecnie, wiadomo coś na ten temat? Bo ja właśnie się rozglądam za ofertami pracy do nich po tym, jak mi kolega podpowiedział, żeby tu zerknąć, no i niestety słabo mi idzie. Nic nie widać. Jak coś to jaki etat w ogóle?

@zainteresowany Nowy wpis

W której Medycynie Pracy kandydaci do pracy robią badania?

To co się dzieje na tej hali, że nie trzeba pić kawy, bo wejście tam już podnosi ciśnienie?:D Chcę tu się dostać na produkcję, niby widzę, że nie polecacie roboty, ale brakuje mi konkretów. To jak traktują pracownika, ze nie ma w tym szacunku? Przytoczy ktoś konkretną sytuacje? Zarobki ponoć niskie, czyli ile płacą? Minimalną krajową czy coś więcej? Ktoś jeszcze z was miał ten problem, że przyjął się na stanowisko pakowacza, a wrzucili go na inne?

Joanna

6 lat temu ostatnie ogłoszenie mi pokazuje, naprawdę? Od tamtej pory nie było żadnych rekrutacji? Dajcie znać, czy jest coś nowego. Interesuje mnie to stanowisko liderki, a właściwie lidera. Bo chyba nie mają nic przeciwko kobietom na wyższych stanowiskach ogółem? :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jan

Czy ktoś coś wie na temat Żółtek jak tam się pracuje i jakie dojazdy .Bo były wcześniejsze wpisy ale chyba zostały usunięte czy aż tak żle jest w tych Żółtkach bo ogłaszaja w radiu jard ze to praca blisko domu ale chyba tylko tych osób które mieszkają np. w Choroszczy albo jak są w pobliżu jakieś wioski bardzo proszę osoby które tam pracuja o szczera odpowiedz ponieważ szukam pracy

@Jan

Pracodawca zapewnia darmowy transport autobusem do lokalizacji w Żółtkach z Białegostoku. Nie dojeżdża tam żadna komunikacja miejska, więc albo samochód prywatny albo autobus pracowniczy.

Józia
@Anna

Bardzo fajna opcja w sumie, oferują jeszcze jakieś udogodnienia dla pracownika? Jakieś spoko dodatki, benefity? Wiadomo, najlepszym byłaby większa wypłata :) Chciałabym się przyjąć za pakowaczkę.

Aga
@Józia

Myślisz ze fajna opcja bo darmowy autobus ,który nie ma klimatyzacji pojeździj a później powiesz czy fajna opcja bo myśle ze zmienisz zdanie i miejsc siedzących dla wszystkich nie ma .A praca przyjdź i się przekonaj jaka a później napisz czy Ci się podobało ????

bez sensu

Kajtek
@bez sensu

Dominika

Fajnie, że się tak udzielacie, ale nie widzę żadnych opinii o pracy w biurze, dokładnie w HR. Ktoś coś? :) Czy moglibyście mi powiedzieć o możliwościach rozwoju zawodowego w Waszej firmie?;) Można liczyć na szkolenia czy kursy? Co ze ścieżka kariery, jest możliwość awansu? Widełkami również nie pogardzę:)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.?

NICK

(usunięte przez administratora) Mowione jest ,że Praca ma Byc Na stanowisku Pakowacz. Na Rozmiwie wychodzi,że Poszukują Drukarzy lub Pomocnikow drukarza. Tak się nie robi.

Łukasz
@NICK

O, czyli miałeś ostatnią rozmowę kwalifikacyjną w firmie? Czekaj, aplikowałeś na stanowisko pakowacza, a powiedzieli, że szukają drukarza albo pomocnika drukarza, dobrze zrozumiałem? Czyli co, nici z pracy czy może zdecydowałeś się na któreś z tych stanowisk? Mógłbym Cie poprosić o napisanie kilku słów na temat przebiegu rekrutacji, są jakieś etapy, kontaktują się później?

@Łukasz

Urzad Pracy Wprowadza Ludzi w Błąd za nasze Podatki zresztą.Informuje o Wolnym stanowisku na Pakowacza .Podczas rozmowy z Rekruterem okazuje się,że szukają Operatorów maszyn czy Pomocnikow drukarza itp itd. Wielki KOP w (usunięte przez administratora) w tym wypadku należy Się dla Urzędu Pracy.

Jak dużo osób pracuje w Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o.?

Lila

Bardzo dużo fakt ze zatrudniają osoby z zagranicy jak trzeba a jak nie ma pracy to zwalniają obecnie Westrock to firma która ma zarobki bardzo słabe kiedyś opłacało się tu pracować zarobki były dużo lepsze teraz przy inflacji nie ma podwyżek penie mniejsze niz rok temu osoby które nie maja zatrudnienia przez zakład tylko agencje maja większe premie niz pracownik który pracuje kilka lat na umowę o prace .Kierownik i dyrektor wchodzą na hale nawet dziedobry nie mówią .Traktują ludzi jak przedmioty tu liczy się tylko norma nawet jak jest mało pracy to norma musi być a później mycie maszyn sprzątanie itd Nie polecam tej firmy pod względem płacy dwa lata temu bym polecił .

Dominika
@Lila

a te zarobki na słabym poziomie to ile tak szczerze wychodzi na miesiąc? Chętnie bym sama oceniła czy opłacałoby mi się tam iść pracować... Często się zdarza, że tak zwalniają ludzi przez przestoje? No i jaka jest różnica w premiach między wami a tymi zatrudnionymi przez agencję, może to jakieś groszowe sprawy?

Buka

Nie polecam pracy w tym miejscu. Zero szacunku do pracownika. Wykorzystują cie na maxa. Traktują jak śmiecia.

Paulina

A w jaki sposób się przejawia ten brak szacunku o którym piszecie? Jak są ludzie traktowani? Chciałam jeszcze zapytać o atmosferę między pracownikami. Jest ok?

Marian

Jakie zarobki są na stanowisku inżynier procesu lub lider?

Czy pracownicy Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ira

Tak maja bal drukarza

@Ira

i to sami sobie organizują czy firma wszystko robi? Ciekawi mnie w sumie kwestia integracji w firmie, bo to jednak zawsze sprawia że atmosfera jest lepsza

Anonimous

Organizacja w dziale rekrutacji - słaba. Po umówieniu się na rozmowę o pracę (zdalnie), w dzień rozmowy (piątek) brak kontaktu z rekruterką. Dzwonię.. nie odbiera. Zgłoszono sprawę do sekretariatu i Pani oddzwania po weekendzie, że trzeba było wcześniej zgłosić brak linka do spotkania i że już kandydatka została wybrana. Zero profesjonalizmu. Ciekawe czy rekruterka w ogóle przyszła na spotkanie, bo by zauważyła, że nikogo nie ma i (chyba by) zadzwoniła lub chociaż odebrała swój telefon. Przynajmniej sobie przerwę na kawę zrobiła.

@Anonimous

O kurcze, Ty tak na poważnie? :( Bo jeśli tak to naprawdę przykro, jak widać jednak ta całą cyfryzacja trochę wadzi a u nich chyba nawet zawodzi. Ciekawe jak wygląda tu praca zdalna w takim razie. :/ Tu też mogą być jakieś problemy?

Anonimous
@Krystyna

Niestety..:/ Tu raczej nie zawodzi cyfryzacja po prostu osoba rekrutująca nie zainteresowała się tym, że ktoś nie zalogował się na umówione spotkanie. Żadnej informacji z jej strony nie było "czy są jakieś problemy techniczne", telefonu także nie odebrała gdy chciałam te problemy zgłosić... cisza z ich strony. W poniedziałek zadzwonił ktoś inny i powiedział tylko "szkoda, że nie poinformowała Pani wcześniej, oby następnym razem się udało". Nieprzyjemna sytuacja zarówno jeśli chodzi o organizacje jak i stosunek do kandydata. Wystarczyło odebrać telefon i problem na pewno by się rozwiązał.

@Anonimous

Słabo, serio faktycznie mogli odebrać. No przynajmniej ktoś się skontaktował, czasami jednak zdarzają się takie sytuacje, celowe to raczej nie było. Mimo wszystko skoro życzą powodzenia, to może jednak warto spróbować kiedyś znowu? Czy sama w sobie branża aż tak Cię jednak nie ciągnie, bo w sumie jakiego stanowiska ta rozmowa miała dotyczyć?

Sgs
@Anonimous

Trzymać się jak najdalej od tej firmy dla nich liczy się norma nie człowiek praca w 30 sty stanie na linii nikt nie zamieni do łazienki ani żeby napić się wody były pracownik

Olga
@Sgs

to jak jest tak gorąco to nie macie nawet żadnej dłuższej przerwy?

Sgs
@Olga

Jak pracowałem była jedna 10 min jak tem przekroczyła 27 st z tego co slyszalem to teraz podnieśli do 28 praca sama w sobie jak to praca nie należy do lekkich jak sie pracuje w takim upale jedynie ci na plus to mieli zarobki w miarę dobre nie wiem jak teraz

Bartosz

Kto obsługuje wymianę i pranie odzieży roboczej WestRock zaścianki??

Wiktoria

Witam wszystkich. Ostatni czas był bardzo trudny dla wielu firm z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Chciałabym poczytać, jak Multi Packaging poradziło sobie z pandemią. Jak odczuliście tę sytuację jako pracownicy? Napiszcie proszę coś na ten temat w komentarzu, im więcej informacji, tym lepiej. Dziękuję i pozdrawiam.

Czy często w firmie Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Niutas

Pewnie tak bo u nas zamykaja Nottingham i cala produkcje przenosza do Bialegostoku . 140 osob stracilo prace.

Daria
@Niutas

Nie przenoszą całej produkcji do Białegostoku tylko zostaje ona podzielona też dla MPS w Tczewie, maszyny też przyjeżdżaja do Tczewa.

Gibon
@Daria

Serio? Z tego co wiem, to GSK postawiło warunek, że cała ich produkcja zostanie przeniesiona do Białegostoku. Nie obrażając nikogo, Tczew jest daleko za nami, jeśli chodzi o jakość i wydajność. Zresztą nie bez powodu krąży w MPS opinia, że jak jest ciężkie zamówienie, najlepiej to wysłać do Białego, bo tam to zrobią...

EMKA
@Gibon

Zaznaczam iż są to informacje o naszych klientach i są to dane poufne !!!!

Przemysław
@EMKA

Witam. Ja mam pytanie całkowicie nie związane z klientami ani z czymkolwiek co naruszałoby kwestię poufnych danych. Chcę ustalić, czy firma Multi Packaging Solutions oferuje od pierwszych dni zatrudnienia pełną umowę o pracę? To dosyć ważna kwestia dla wielu potencjalnych pracowników, więc miło by było móc coś ustalić. Może dzięki Wam mi się to uda?

Czy Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gibon

Jeśli chodzi o działy produkcyjne, to tak. Maszyny offsetowe pracują w systemie równoważnym, zmiany po 12h. Natomiast introligatornia albo równoważny lub trzyzmianowy, w zależności od stanowiska.

Dr.Kwiatek

Mam pytanie.. Ile zarabia osoba na stanowisku lider zmiany , i jakie kwalifikacje są potrzebne do takiego stanowiska ( oczywiście prócz braku kręgosłupa moralnego , służalczości i łatwości donoszenia na kolegów i koleżanki... bo takie są głosy w Białymstoku) Chodzi mi o to czy lider musi znać zagadnienia techniczne , urządzenia , i technologię procesu ... Czy poprostu chodzą po hali maszyn i są dumni z tego że są liderami i mogą upokażać innych. Jestem drukarzem i zastanawiam się czy warto aplikować , tylko nie chcę słuchać codzień głupot od liderów nie mających zielonego pojęcia o poligrafii.. Lider zarabia więcej niż operator offset???

Lider
@Dr.Kwiatek

2700 netto

Magazyn w Białymstoku omijać szerokim łukiem..

Ciekawy
@Paweł

a Możesz coś więcej....? Bo taka opinia nic nie wnosi a każdy chciałby wiedzieć czemu....

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. - Zaścianki

• Jak się pracuje w Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.?

Multi Packaging Solutions Bialystok Holdings Sp. z o.o.