Opinie o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów w Radom

4.1/5
Na podstawie 34 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów w Radom

natalia f

kazdy tu pisze ze kupił czemu nie piszecie ze tam mozna naprawic przeciez tam sa dobre ceny rowniez na naprawy wiadomo ze jak jest cena z czescia to nie moze byc tanio bo czesci nie rosna na drzewach :) ale cenowo jest rozsądnie my czesto korzystamy z usług na grzecznarowskiego 44 i nigdy nas tam nikt nie zdoił :)

@natalia f

ja raz byłem, chciałem kupić laptopa, pacze a tam ceny 2 razy większe niż na allegro. kryste panie krzycze i wybiegam w pośpiechu

Paulina

Kupiłem w mssystem laptopa lata temu działa do dziś był używany roczny ale sprzedawca mówił od razu że to dobry laptop i podziała więc stwierdziłam że pochwalę bo zasługuje skoro dobrze doradzi polecam

Odp
@Paulina

Kupiłam t9 słownik; )

hp elitebook

Witam kupiłem wczoraj laptopa na prezent niestety okazało sie ze moja dziewczyna chciala mniejszy czyli 13-14cali kupiony byla 17calowy .jezeli chodzi o zwrot towaru wedlug prawa istnieje mozliwosc ale tylko jezeli okaze sie ze jest wadliwy ten byl sprawny naszczescie sprzedawca okazał sie normalny i pomogł wymienił na inny mniejszy zona siedzi zadowolona a ja z niego własnie pisze ta opinie bardzo polecam

karola

jezeli laptop na prezent to chyba tylko tam. chodzi o to zeby nie mial sladow uzytkowania kupiłam chłopakowi do ciezarowki na rocznice powiedzialam ze uzywany ale wygladal jak nowy wiec spoko ten sklep mysle ze wroce po nastepny dla mnie tym razem

@karola

no, ale oni chcą 800zł za laptop, który na allegro kosztuje około 300zł, jesteś pewna, że to dobra inwestycja?

Odp
@Bryndza

Tak kupiłam i jestem zadowolona na allegro uszkodzone

@Odp

ja kupiłem na allegro na raty 0 % i powiem Ci, że rewelacja, lepszy niż mój poprzedni, cena OK, na pewno w radomiu bym tyle nie zaplacil, tylko 2 razy wiecej

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista SEM
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. utrzymania infrastruktury
Katowice
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy DevOps
Wrocław
INCAT Sp. z o.o.
Zen.

Polecam

Basia szydłowiec

Polecam!!! Mssystem radom zawsze tam kupuje dziś kolejny z rabatem :)

Zbyszek

Byłem kupiłem jestem zadowolony

Big.Jack

Polecam ten sklep. Super laptopy za naprawdę rozsądne pieniądze.

a

bardzo polecam mssystem na grzecznarowskiego zawsze pomoga i doradza dzis juz kupilem chyba 15sty laptop polecam andrzej Durr Poland :) bede polecał nastepnym

jurek

Coz tu gadac laptopy tam sa fajne widac ze nie po naprawach i zadbane cała moja firma tam kupuje polecam

xxx

polecam

cygan
@xxx

fajny komputer ale popros o jakis rabat albo gratis pewnie sie zgodza.:) Hp elitebook to jeden z najdroższych laptopow Biznesowych wiec napewno warto.Jezeli chodzi o ten sklep to wszyscy znajomi kupili i nikt sie nie sparzył.

gosia

ja sie zastanawiam czy zakupic u nich cos takiego prosze mi powiedziec czy sie oplaci ten sprzet bede wdziewczna nie znam sie chodzi ze parametry ma fajne Biznesowy Laptop HP EliteBook 850 G2 Procesor I7 5600U 4gb ram,dysk SSD 120GB Grafika Intel HD 5500 Matryca Full HD matowa dotykowa klawiatura podświetlana kamera,mikrofon czytnik kart usb 3.0,Display port Windows 10 Profesional gwarancja fabryczna 12msc

wojtek k

witam,serdecznie laptopa kupiłem rok temu okazał sie swietnym zakupem wczoraj kupiłem nastepny w dalszym ciagu sklep sprzedaje fajne tematy

Igor

Bardzo fajny sklep laptopy jak nowe.polecam mssystem

Ela

Polecam.mssystem

Beata

Tez polecam

Pailins

Też polecam system jest ok

Irek gosia

Też polecamy Irek Gosia mssystem phu jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów - Radom

• Jak się pracuje w Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów?

Zobacz opinie na temat firmy Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów?

Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów
  • al. Józefa Grzecznarowskiego 44 lok. 5
    26-600 Radom