Opinie o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów w Radom

Grafik

Ja tam trafiłem z polecenia i na pewno Bede polecał dalej duży wybór i sprzęt na kieszeń każdego ja poszukiwałem dość specyficznego bo z matryca 14 było hd ips sam się zdziwiłem że tam mieli i jeszcze taniej niż allegro oczywiście dostałem fakturę pełną VAT to nie jest oczywiste kupując używany więc jestem zadowolony

@Grafik

grafik, podaj model i cenę zobaczymy czy taniej niż na allegro, jeśli tak, to idę tam i kupuje od razu 10 sztuk i wystawiam na allegro, nie ma głupich. ale coś mi się wydaje, że ściemniasz. 14 cali dla grafika? to co ty projektujesz? koperty na listy?

Bryndza

ciężko było kupić? nie chcieli ci sprzedać? sentymentalni są?

Siara

Polecam w kupiłem w piątek fajny laptop tam

Bartek

Kupiłem wczoraj tam hp g5 czy jakoś tak z3 był nie znam się ale jak Nowy w każdym razie i faktura z przed msc o 600zl wyższa jak chcecie taniej to idźcie tam

Bartek

No sam widzisz z tym i3 kosztował 1900zl a amd e1 albo Celeron każdy mówi że słabe więc nie wiem czy u cb brak wiedzy czy mózgu ale czytając komentarze wcześniejsze ewidentnie zazdroscisz każdemu zakupów a im sprzedaży

@Bartek

no ja kupiłem della z i3 na allegro za 400zł wszystko śmiga jak marzenie. Jak nówka praktycznie, za tą kasę jestem pod wrażeniem. Celerony i AMD kiepskie, lepsze i3. AMD tylko na 6 lub 8 rdzeni bym się zdecydował na stacjonarce, nigdy w lapku, tylko i3. Na allegro można i sprzedawać i kupować bez prowizji dla sprzedającego, dlatego polecam allegro

@Bryndza

No ja kupiłem 5 generacje Ty 1 to tak jak byś się cieszył że kupiłeś golfa 1 a ja nowego i przeplacilem

@Bartek

wcale się nie cieszę. Porównanie dałeś z kosmosu. Generacje procesorów różnią się od siebie niewiele technicznie, cenowo jak najbardziej. Jeśli postawiasz Golfa IV i V z tego samego rocznika, mniej więcej taka będzie różnica, owszem będzie, ale nie odczuwalna, a już na pewno nie dla zwykłego użytkownika. Dla zwykłego usera nie ma znaczenia czy używa core2duo czy i3 nawet. Różnice są zauważalne w specyficznych warunkach, ale co ty mozesz wiedzieć, ty tylko znasz ten swój marketingowy bełkot, wedle którego core2duo ma 2 rdzenie a i3 rzekomo 4. Jak się ktoś nie zna, kupi na allegro od sprzedawcy, który wciska ludziom ciemnotę, że i3 ma 4 rdzenie, czy w ms system też ludziom opowiadają takie bajki?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Waldek

No jak ja byłem było pełno ludzi i Koło 30 Laptopow ponad fajny sklep będę w poniedziałek bo dostawa :)polecam

Arczi

No ja jestem klientem mssystem od początku tej firmy przypadkiem szukając nr tel znalazłem to forum powiem tyle sprzęt tam nigdy mnie nie zawiódł nie jest tani ale to nie o to chodzi ma być dobry wolę tam zawsZe zapłacić więcej ale mieć w 100 %pewny polecam faktycznie zdarza się że jest młyn wtedy warto poczekać parę minut i spokojnie wybrać miałem tak parę razy pozdrawiam serdecznie

@Arczi

a czym się różni dell za 400zł od tego za 800? Powiedzmy, że zbliżone parametry techniczne (ten sam procesor, podobna ilość pojemności dysku oraz pamięci RAM) Jak ja tam byłem to było pusto, wręcz wiatr hulał

Klient

Ale dziś tam był młyn współczuję sprzedawcy byłem parę minut nie zdążyłem po laptopa sprzedał się zanim przyjechałem ale wrócę podobno w poniedziałki są dostawy .mam nadzieje ze Bede polecał tez

Anka

Dzięki temu forum dziś kupiłam na studia faktycznie najwięcej Deli i są podobne i też różne parametry mój chłopak wybral mi z nich taki z dyskiem ssd czy jakoś tak fajnie chodzi szkoda że było dużo ludzi bo nie zapytaliśmy o parę rzeczy ale i tak pozytywnie bylo

Grzesiek

Fajny sklep duży wybór chyba najwięcej w Radomiu długo szukałem i tak znalazłem

@Grzesiek

najwięcej w radomiu? ja widziałem jeden i ten sam model w ilości kilkunastu lub kilkudziesięciu sztuk :D A znaleźć sklep na prawdę ciężko, polecam zapytać o kebab obok stacji paliw, ludzie na pewno pomogą XD

Damian k

Też polecam zawsze tak kupuje

Monika Andrzej

Czytamy komentarze a co kupiliśmy na allegro zdjęcia piękne sprzęt jak po wojnie w Iraku znajomy dał namiar na mssystem wszystko wystawione gotowe do używania każdy jak Nowy jesteśmy w szoku polecamy

@Monika Andrzej

jak laptop z allegro nie pasuje, zawsze można odesłać, wymienią na nowy lub oddadzą pieniądze na ile miesięcy daje gwarancje ms system jedna bozia tylko wie

@Bryndza

Mssystem daje 3miesiace najmniej do 24 idź zjedz kebaba i przepij piwem :)

Polecam

No ja też dziś taki kupiłem normalnie jak Nowy i3 a cena jak Celeron polecam widać że sie starają

Klient

Kolejny fajny udany zakup hp g5 z i3 cena w media 1900 w mssystem 1400 z gwarancja fabryczna 23msc sprawdzałem na stronie hp polecam

Piotrek

No mówiłem że debil jakiś: )))i tak polecam widać że jakiś gruby imbecyl piwo i kebab smacznego: )to forum o laptopach nie o tym co jadasz :)

@Piotrek

ty cienki, bo nawet na kebab nie masz z tych laptopów używanych kupowanych na ebayu

Bryndza

idź do ms system po masło jak tam wszyćko kupujesz i hotdoga se zamów z dowozem ja kupiłem poważny sprzęt na allegro za pół ceny jaką oferuje ms system i to na gwarancji, z ochroną prawną, bo kupiłem przez internet. Teraz to w sklepach stacjonarnych z komputerami to wciskają złomy i drogo strasznie, bo muszą płacić za lokal. A w tym ms system to cebula straszna, lepiej iść na piwko mają obok sklep albo na kebab, to tak laptop tylko nowy albo z internetu, nie ma co biedakować. w ms system chcą 200 zł mniej niż daje się w markecie, a czasem nawet w markecie taniej i gwarancja na 2 lata a u cebuli gwarancja jak im się podoba

Zadowolony

Właśnie po co się odzywa jak nie zna ceny a kupiła połowę taniej to jakiś debil ja tam zawsze kupuje i ceny są niższe niż allegro konkurencja zazdrosna widzę najpierw ze w markecie teraz allegro bez sensu zajmij się bryndza swoim laptopem z media m czy tam allegro za tyś zł na pewnie 60 rat :)Ja mssystem polecam

Justyna

Ja kupiłam dziś Dell seri e czyli chyba biznesowy W sensie lepszy i lepiej wykonany takich parametrów nie Maj a laptopy nowe w przedziale cenowym 1 tyś 2 tyś zapłaciłam odpowiednio ale super jest bardzo to już lubię

@Justyna

no ale ja za takiego della z serii e dałem połowę na allegro co chcą goście z ms system, nie wiem czy przeplacanie to taki dobry system

Odp
@Bryndza

Kupiłaś innego innego proste: )

Też kupiłem polecam

Damian k

Ja nie kupiłem ale sprzedawca doradzil co kupić w innym sklepie całkowicie darmowo szukałem laptopa do gier najlepiej nowego na grzecznsrowdkiego jest duży wybór ale biznes kasy najwięcej czyli tych bez awaryjnych i drogich nam chodziło o coś do gier znalazł coś w najseksowniejszej cenie i powiedział że warto faktycznie miał rację polecam mssystem

Agata piotr

Pani Natalia ma rację my nigdy nie kupiliśmy tylko zawsze znajomi my tylko naprawiamy jesteśmy zadowoleni :)polecamy tak patrzyłam na wypowiedzi bryndza i mało merytoryczne muszę przyznać: )mssystem jest ok

@Agata piotr

co jest mało merytorycznego w moich wypowiedziach? może mam ci napisać krok po kroku jak założyć konto na allegro?

Zostaw merytoryczną opinię o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów - Radom

• Jak się pracuje w Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów?

Zobacz opinie na temat firmy Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów?

Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów
4.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • al. Józefa Grzecznarowskiego 44 lok. 5
    26-600 Radom

Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów