Opinie o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów w Radom

artek

kupilem w msystem lapka lenovo ThinkPada fajny sprzet i wersja której długo szukałem czyli z matryca IPS i 512 SSD , liczyliło sie tez dla mnie że wystawiaja fakture vat 23% a nie jak u reszty albo wiekszosci sklepów jakies rachunki uproszczone albo vat marza polecam artek wierzbica

Czy psuja w każdym razie kupiłem jakiegoś śmiecia na ul moniuszki w Radomiu a oni zrobili coś z czego mogę korzystać wreszcie

marcin j

polecam dzis odebralem z naprawy Marcin

@marcin j

tak często się psują?

Patryk

Szanowni Państwo, Kupiłem laptopa u Pana Michała 5 lat temu. Przez ten okres zawsze mogłem liczyć na konsultacje, serwis czy po prostu radę. Mógłbym użytkować go dalej, jednakże dzisiaj kupiłem drugi i to tylko dlatego, że trzeba nadążać za technologią. Gorąco polecam MS System Radom bo z pewnością będziesz zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.

@Patryk

ile miał rdzeni? 10 za 800zł?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anna Kalita

polecam mssystem na grzecznarowskiego zaprowadzialam tam znajomych i sa zadowoleni z zakupów jezeli chodzi o ceny ,sa w miare wiadomo ze wszystko znajdzie sie taniej ale jak to w sklepie, można dotknąć , porównać czasem wymienić na inny to zaleta tego sklepu...

Basia
@Anna Kalita

na allegro można odesłać bez kosztów dodatkowych a sprzedawca musi oddać kasę za wysyłkę i gwarancja lepsza, pewniejsza Pozdrawiam

kondzik

pisze komentarz ze świeżo kupionego laptopa w ms system ,szkoda ze nie wysyłaja za pobraniem tylko musiałem (usunięte przez administratora) z ostrowca

Basia
@kondzik

człowieku, ciesz się, że tylko z Ostrowca, z NASA przyjeżdżają po te laptopy, bo nie mają na czym pracować

Dąbrowscy

Kupiliśmy tam Asusa fajny stan i parametry mało używany z gwarancją bo o to najbardziej chodziło laptop fajny wybór ok polecamy jak coś będzie nie tak napiszemy

@Dąbrowscy

słuchajcie, chętnie sprawdzę, czy kupili Państwo laptopa w tej firmie. Poproszę o paragon i chciałbym zajrzeć Państwu w dowód :D

Dąbrowscy
@Kolunio

Swoje przyzwyczajenia z policji zostaw w pracy psie wystarczy że sąsiada MAMY z policji z frajerami nie gadamy Asus super jesteśmy zadowoleni polecamy laptopy na grzecznarowskiego

@Dąbrowscy

wyrażasz się jak trzecioligowy człowiek mafii, nie wiem czy mogę ci zaufać. Moim zdaniem jesteś jakiś kłamca i oszust! bede omijał szerokim łukiem, wolę allegro

Bryndza

Janusze reklamy z ms system... sami siebie polecają pod damskimi nickami

Też polecam kupiłem hp probooka jest idealny o ma pół roku według strony Hp polecam mssystem

Kinga tomek

Polecamy mssystem

Włodek

Witam ja tez zadowolony z zakupów w mssystem

A

POLECAMY FIRMA TRANSPORTOWA A&E MAMY OD NICH OK 30 LAPTOPOW KAŻDY BEZ PROBLEMÓW DZIAŁA

K

Moja kancelaria ma sprzęt z mssystem na ulicy grzecznarowskiego absolutnie nigdy nie było z nim problemu tak samo jak z obsługą zawsze dobrze doradzają

@K

ja mam z allegro i też sobie dobrze doradziłem, wybrałem po interesujących parametrach, a jak duży wybór, ojej

Programista Wyklęty
@Bryndza

Co Ty pitolisz, zwróć proszę uwagę, że w radwagu szukają programisty ze znajomością angulara. jak się dowiedzą ile się płaci za ten framework, zaczną płakac, lamentować. już humansoft w radomiu szukał z angularem, jak sie dowiedział jakie są stawki, zrezygnował z wymagania umiejętności pracy w angularze. podejrzewam, że podobnie będzie z radwagiem, bo to firma, w której za punkt honoru kierownictwo stawia sobie zapłacenie jak najmniej. nie wiem, czy oni robią zakłady kto bardziej utarguje cene za pracę, czy oni tak mają wpojone od młodości, że nieswoim z nie-układu należy płacić jak najmniej. nie wiem, tylko pytania stawiam. ja oczywiście życze kierownikom z radwaga jak najgorzej, zeby nie znaleźli nikogo, bo za te cebuliony co płacą, nikt normalny pracować nie chce, tylko desperaci.

Ewelina

Patrząc na te komentarze stwierdzilalam ze kupię bo widzę że ludzie zadowoleni i faktycznie wybór duży obsługa fajna doradza mając na stanie ponad 30 Laptopow mają w czym .jestem zadowolona będę polecala dalej

Piotrek c

Polecam .Piotrek c

Bożena Sławek

Polecam wymiana no my tam akurat Matryce wymieniliśmy faktycznie ceny dobre mogą sobie pozwolić bo sprzedają dużo Laptopow a to przy okazji na Słowackiego chyba powiedzieli 300 tam 200 więc spora różnica polecamy

Programista Wyklęty
@Bożena Sławek

dla cebuli 100 zyla to majątek, jak dla kierownika wieśwaga 500zł mózg se wymień

Bryndza

na allegro za 160zł z wysyłką miałbyś sensowny dysk ssd, nowy za 210 zł a nie wiesz na pewno czy dostales nowy czy używany ja się znam na komputerach więc kupuję na allegro

Paweł świątek

Polecam wymiana dysku z hdd na ssd tam mnie kosztowało systemem i programami wiadomo sterownikami 250zl dobre ceny mają

Polecam ten sklep szkoda że godziny otwarcia zgadzają się z moją pracą slevsprzedawca dziś zaczekal na mnie sklep miły obsluga ok doradzili porównał em z takim samym na olx i allegro ta sama cena więc plus ze tu widzę tam nie dodatkowo faktura VAT więc kupiłem wckwicue netto polecam

Market

Ta bryndza to widzę że muli strasznie ale chyba nikt nie zwraca uwagi już tu na nią bo widać że jakiś handlarzyna: )nasza firma ma cały sklep zaopatrzony w sprzęt z mssystem i wszystko działa polecamy

@Market

mikrofalówka działa?

Zostaw merytoryczną opinię o Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów - Radom

• Jak się pracuje w Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów?

Zobacz opinie na temat firmy Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów?

Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów
4.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • al. Józefa Grzecznarowskiego 44 lok. 5
    26-600 Radom

Ms-System Sprzedaż Używanych Laptopów