Opinie o Domino w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Domino. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Domino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino w Dzierżoniów

Doda

Pracuje w firmie już ponad 5 lat, od początku czuje, że weszłam do dużej rodziny bo takie jest Domino. Po okresie próbnym dostałam podwyżkę, po skończeniu studiów Szef również mnie wynagrodził, jakiś czas później była znów podwyżka. Obecnie jestem zadowolona z mojego wynagrodzenia, zarabiam więcej niż minimalna. Angażuje się, a Szef to docenia, już niejednokrotnie się o tym przekonałam. Dodam, również Szef jest dobrym wsparciem, potrafi współczuć i pomóc w trudnej sytuacji i nie chodzi tu tylko o pracę. Kobieta w ciąży, również ma poczucie bezpieczeństwa bo wie że po długim czasie nieobecności ma gdzie wrócić, a to jest bardzo dużo.

Szczera prawda
@Doda

Duża rodzina ??? Hahahaha a na święta dostajesz szampana z biedronki i kalendarz "Domino" na kolejny rok. Firma Przekręt .Najstarszy z braci bawił się kiedyś w kupownie camperów po kolizjach i jeden z takich przez niego kupionych był z tego samego rocznika co bus Domino. Więc postanowili wyciągnąć oryginalne szyby z busa i wstawili do Campera, odpicowali i pogonili jako bezwypadkowego. Robią przekręty na przekrętach. Przez ostatnie 2 - 3 lata przetoczyło się przez tą firmę lekko z 70 osób jak nie lepiej.Sam znam około 30 osób które tam pracowały i każdy wypowiada się na temat Domino w sposób NEGATYWNY !!!!!!!! ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE !!!!!!!!

były.magazynier
@Doda

tak a czy za zniszczon jeszcze nie płaciłesz bo tego chyba niewiesz

Monika P.

Witam ponownie. Od mojego wpisu minęło zaledwie 19 dni a Panowie znów szukają na to samo stanowisko" Pracownik Biura Obsługi Klienta (oczywiście potrzebują też innych pracowników wciąż..... :-) Tak wnikliwa analiza kandydata była nieskuteczna, może technikę należy zmienić.? Gratuluje właścicielom nieudolności Zarządzania, jestem pełna podziwu naprawdę. :-)

ev-ed
@Monika P.

Z tego, co wiem w tej firmie jest kilka gałęzi sprzedaży, a co za tym idzie - kilka BOK, więc skąd pewność, że nadal chodzi o dokładnie to samo stanowisko?

Just
@Monika P.

A wiesz moze jakie zarobki oferowali?

Monika.P.
@Just

Parę ładnych stówek ponad podstawę plus premia. Mimo wszystko polecam spróbować znowu pojawiło się ogłoszenie jest kolejna szansa. Mam też znajomą która sobie rzeczywiście chwali tam pracę. Nie zawsze wszystkim wszystko odpowiada ale polecam.

były.magazynier
@Just

monika i tu masz racje pare ładnych słówek na wozek w dominoepack nie polecam chyba że ktos chce uprawnienia stracić jeżdzisz na wózku bez badań lekarskich

R

I kolejnie 3 ogłoszenia pojawiły się na OLX .To nic dziwnego każdy się zwalnia . Powiedzenia DOMINO.HA HA HA HA

Na szczęście Były Pracownik

Mam kolejną świetną historię, wiele osób z byłych pracowników mogło by to potwierdzić. Pracowałem jako magazynier na Parkowej, ale dzień w dzień byłem oddelegowany na magazyn na Rzeźniczą do pakowania kibli.Musialem być też ciągle pod telefonem bo jak klient kupił płytki to jechał po odbiór na Parkową. A jako że Magazyn Parkowa był zamknięty to musiałem wracać się na Parkową wydać towar i ponownie zamknąć magazyn i wrócić do pakowania na Rzeźniczej. Dzień w dzień robilem po kilkanaście takich kursów. Pewnego dnia szefostwo postanowiło dać firmowy rower żeby szybciej pokonywać odległość między Parkową a Rzeźniczą. Przez te kilka lat pracy w tym śmiesznym domino pracowałem na każdym magazynie , dostarczałem towar do klientów , często gęsto również ten towar wnosiłem do domu bo to był obowiązek.Zadnych dodatkowych profitów za to nie uzyskiwałem. Jeździłem z paczkami na Niemcy. Robiłem też za szofera szefowej i innych osób pracujących w domino, byłem malarzem, sprzątaczem, i wykonywałem jeszcze wiele innych dziwnych prac. Jeszcze raz odradzam pracę w tej Firmie.Bo dorobić sie można w niej tylko garba.

Czy rekrutacja na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY (NR 0947) w firmie Domino odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Na szczęście Były Pracownik

Firma domino to dno.rotacja ogromna. Brak szacunku do pracownika.Premia ciągle zabierana doslownie za bzdety. Mateuszek nie szanuje nikogo z pracowników .Atmosfera jest grobowa. Opisze pewną sytuacje. Przychodzisz o 8 do pracy na magazyn .o 9 dowiadujesz sie ze o 12 jedziesz z paczkami do Cottbus a potem jeszcze do Drezna po zasraną pocztę. Wracasz do domu koło 12 w nocy , i nastepnego dnia stawiesz się na 8 do pracy na magazynie. Dosłownie obóz pracy. Każdemu odradzam , pracujesz ponad siły za marne pieniądze.

Monika P.

Serdecznie witam. Pomimo wszystkich Waszych odczuć, opinii postanowiłam aplikować w zeszłym tygodniu do firmy Domino. Wszyscy żyjemy w niesłychanie skomplikowanym otoczeniu, zapewne najbardziej złożonym i najszybciej się zmieniającym w dziejach naszej planety. Trudno po nas oczekiwać szczegółowego analizowania i roztrząsania każdej sytuacji, należy odnaleźć tą chwilę i być przygotowanym zawsze na sytuacje niespodziewane. I tą zasadą zarządzający tą firmą kierują się w swoim postępowaniu. Zaproszono mnie na rozmowę w ten sam dzień, było to dla mnie pierwsze negatywne zaskoczenie. Wszystkie plany sprawnie przeorganizowałam by podążyć na spotkanie. I.......właśnie nigdy w życiu nie przeżyłam takiej rozmowy. Spotkałam dwóch panów SŁUŻBIŚCI specjalistycznie wyselekcjonowana osobowość antyspołeczna, z marmurowymi posągowymi twarzami. Do tego jeden z rekrutujących miał jakże ważne niezmiernie sprawy..... w telefonie do którego ciągle był wpatrzony. Rozumiem firma jest bardzo ważna pieniądze uciekają, każda sekunda cenna. Ale gdyby poddać tak częstą rekrutacje analizie przynosi to firmie straty. Panowie...... ja też rekrutowałam kandydatów z moim szefem do pracy.....a prezes nigdy przenigdy nikogo tak nie traktował lekceważąco. Poważna rozwijająca się firma prestiż.....drugi minus, wystarczyła grzeczna informacja z szacunku że to bardzo ważne. Pomimo tego że świetnie znam asortyment całej firmy na to pytanie w tej dziwnej ciężkiej atmosferze nie odpowiedziałam..... nic.(Widocznie jestem zbyt słaba przegrałam z przeciwnikiem, tylko czy to miał być przeciwnik.... szukałam "partnera" do współpracy. Nikt nie mówił o drugim etapie w tej rekrutacji ale panowie postanowili lepiej upewnić się w swojej decyzji. Szanuje należy precyzyjnie wyselekcjonować kandydata/kę. Po za tym ja też nie miałam okazji zaprezentować swojej wiedzy. Zaproszenie dostałam na drugi etap bardzo dziękuje. Ale ja zadecydowałam że: kupiliśmy bilety na samolot, ale lecimy w zupełnie przeciwnych kierunkach. Mimo wszystko oceniam Was dobrze trochę dopracowania szczegółów i w swoim zespole znajdziecie miejsce dla utalentowanych osób które mogą wnieść wiele. Polecam każdemu współpracę z tą firmą. Panowie szukają cech : Bezwzględności, odporności psychicznej, charyzmy, skupienia, siły perswazji, spokoju w sytuacjach stresowych, jakkolwiek by to ująć, cechy, które różnią prawdziwych mężczyzn od chłopców. Myślę że jeśli ktoś chce pracować z pasją i determinacją znajdzie tam swoje miejsce. Powodzenia. :-)

Kamila

Jak dla mnie wszystko jest ok. Wiadomo, ze ile by sie nie dostawalo to i tak bedzie za malo zawsze i wszedzie. Ja akurat pracuje tu 6 lat, byla to moja pierwsza praca i serio czuje sie spelniona. Staram sie, wiec i podwyzki sa, po rozmowie z Szefem i pokazaniu czego sie nauczylam pierwsza podwyzka i kilka kolejnych, za dodatkowe obowiazki dodatkowa kasa, za skonczenie studiow nastepna podwyzka, takze jak ktos chce to podwyzke dostanie. Mam umowe na czas nieokreslony, prywatna opieke medyczna i ani raxu nie ucieto mi premii. Nie powiem bo poczatek byl ciezki, ale wszedzie sa ciezkie poczatki. Teraz jestem w ciazy i troche balam sie reakcji Szefa i tez niepotrzebnie, bo dostalam pelne wsparcie i wiem ze mam gdzie wrocic. Nawet moj maz ciagle mowi, ze mam dobrego Szefa, ktory widzac nas na ulicy zatrzyma sie i porozmawia nawet o pogodzie. Rodzinna atmosfera, swietna ekipa, ciekawa praca i nawet niezle wynagrodzenie. Wszystko zalezy od nastawienia i checi uczenia sie ;)

zlozecv

A rzetelne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków zawartych w umowie o pracę to "zasrany obowiązek pracownika". Czy wszystkie osoby, z którymi obecnie pracujesz, stosują się do tego? No i masz odpowiedź :-) Poślizgi przy wypłatach oraz pozbawienie premii za tylko jeden drobiazg to niestety nadal codzienność w wielu firmach.

niezlozecv

"wynagrodzenie zawsze na czas" wypłata wynagrodzenia na czas to zasrany obowiązek pracodawcy, więc nie ma co się nad tym tak spuszczać

Mam zamiar startować do tej firmy jako pracownik fizyczny na magazyn, dajcie proszę informacje czy to dobry wybór lub kilka uwag jak tam jest z góry dziękuję. Jestem nowy w Dzierżoniowie i szukam pracy na miejscu.

zzzzz

Muszkieter jest tylko jeden !!!!!:):):)

nick

Dokładnie, podstawiona przez "trzech muszkieterów"....

ciekawska

Szkoda, że nie ma IP pod komentarzem , od razu byłoby wiadomo, czy to pisze ta sama osoba ;)

Potwierdzam twoje słowa Adamie, dodam tylko jedno - Jedną z podstawowych działalności dorosłego człowieka jest praca. To właśnie ona wypełnia nam prawie połowę życia i decyduje o jego kształcie oraz o nas samych.

zzzz

Jeżeli jest tak super to podpisz się pełnym imieniem i nazwiskiem !!

aaaaa

Kolejna opinia pisana na zamówienie młodego:)

zainteresowany

Prosze nie żartuj sobie dziewczyno!!!!

M.

Pracuję w Domino od kilku miesięcy, ciągle studiuję, jak na jedną z pierwszych prac to mam całkiem fajną wypłatę - dostaję kilka stówek więcej netto niż krajowa brutto. Pracuję pod tym "juniorem" i ani razu nie usłyszałam łaciny, nie ma mobbingu, atmosfera wśród pracowników jest fajna - jak się nie sieje fermentu to go nie ma (to chyba dosyć proste?). Co jakiś czas mam okazję przedyskutować swoje pomysły z przełożonymi, czuję, że to, co mam do powiedzenia jest brane pod uwagę. Naprawdę nie mam zastrzeżeń co do szacunku co do pracowników, a nie pracuję tu od n lat. Może coś się zmieniło albo wcale nie było jak opisywane? Pozdrawiam, M.

-----

PS. awans jest możliwy ale na magazyn na Rzeźniczą przy pakowaniu ubikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Domino - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Domino?

Zobacz opinie na temat firmy Domino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domino