Opinie o Domino w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Domino. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Domino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino w Dzierżoniów

A ja akurat jestem zadowolony :-) To już mój czwarty rok w Domino, firma jest bardzo rozwojowa i daje wielkie szanse ludziom, którzy "naprawdę" chcą pracować oraz poszerzać swoją wiedzę. Plusy: - umowa o prace - wynagrodzenie ZAWSZE na czas - regularne szkolenia - Pakiet Medyczny Minusy: - zbyt dużo negatywnie nastawionych pracowników, którzy za wszelką cenę hamują rozwój firmy. Tą drogą pozdrawiam ich wszystkich czytając wcześniejsze komentarze, które wg mnie i z pewnoscią wielu zaangażowanych w swoją pracę pracowników Domino nie są zgodne z prawdą. Przekonaj się sam: Zapraszam wszystkich chętnych na rekrutację :-) Adam Dział Exportu

tusen

tragedia

Kamil

Firma badziew, zarobki nędza, rozwój żaden, motywacja gówniana. Jednym słowem firma kiepska. Szczerze odradzam, szkoda czasu.

z branży

na rynku dolnoslaskim nie mają dobrej opinii jako pracodawca

Czy rekrutacja na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY (NR 0947) w firmie Domino odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Facet

Ja również miałem przyjemność na chwilę pojawić się w Domino. Mała firma z wielkimi aspiracjami. Brak szacunku dla pracowników. Stanowczo odradzam.

Taki ja

Czym jeżdżą regionalne kierownicy i jaka kasa w przybliżeniu. Proszę o info.

xxxxx

Kierownik a gdzie to ogłoszenie?

Witam, Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kierownika. Czy możecie przybliżyć wynagrodzenie + jaką flota samochodów dysponuje ten pracodawca ? Dziękuję.

gosc

zgodnie z zasadą "więcej za mniej" :D:D:D:D. Tylko czekać aż to wszystko pierdyknie jak przysłowiowe domino :).

Prawdoopowiadacz

Po tym jak "szef" zobaczył opinie dopiero pojawiły się wpisy "pozytywne". Układy układziki, romanse, itd. na porządku dziennym w firmie. Kolesiostwo ponad miarę. Rozwój? Jakiś jest. Dowalenie obowiązków za tą samą pensję? Jest. Jak pokażesz, że potrafisz pracować za trzech - to będziesz pracował za trzech, a o kasę nie pytaj bo po co? Jak od razu się nie ustawisz to potem już będzie za późno. Najlepiej się nie wychylaj, rób swoje ale nie za dużo to przetrwasz w miarę spokojnie. Firma powinna przejść gruntowną reformę. I nie, nie jestem ex-pracownikiem. Pozdro "młody" wiem, że to czytasz.

gość

Zadowolony jest chyba tylko zarząd. Zadowolony z tego jak łatwo można(usunięte przez administratora)pracowników.

gosc

Mam wrażenie że faktycznie ktoś w firmie dostał poniczykowy nakaz próby poprawy wizerunku tego syfu - Domino na w/w stronie .... Normalny, zdrowo myślący człowiek po okresie próbnym umowy nie przedłuży i w sumie nie ma mu się co dziwic. W roku 2015 z kadry administracyjnej zwolniło się conajmniej 8-10 osób - są to osoby które pracowały w Domino co najmniej 2-5 lat, czyżby wszyscy to idioci i nieroby, "siedzący" wyłącznie na facebooku ?, idioci ... do momentu odejścia z Domino nie obrażając nikogo pewnie i tak, widocznie zdali sobie doskonale sprawę iż w tym syfie nie ma sensu się więcej grzebac ;-). Gorąco pozdrawiam byłym pracowników, a pseudo zadowolonym życzę powodzenia w poszukiwaniu baranow :D:D:D

tez były pracownik

Skoro było tak ok to dlaczego czas przeszły?Chyb nikt nie zmienia dobrej firmy, fajnej pracy ?No chyba ,że jest to kolejna opinia pisana na zamówienie? Ja tez pracowałam w biurze i jakos nie pamiętam szkoleń ,podnoszenia moich kwalifikacji .

alicja

konkretna firma z olbrzymim potencjałem. pracowałam w biurze, bardzo dobrze wspominam ten czas, uczestniczyłam w szkoleniach, podniosłam kwalifikacje i nabrałam doświadczenia. wynagrodzenie? kwestia sporna, nie wiem jak inne stanowiska, ale moje poparte wiedzą i umiejętnościami było ok :)

arni

jestem zadowolony. pracuję już ponad 2 lata i nie mogę narzekać.

ex pracownik

Nie sposób nie odnieść się do komentarza. Nie wiem po którym ze zdań z wcześniejszej wypowiedzi dowodzi płciowości osoby piszącej komentarz. Podkoloryzowane usłyszane brednie to nie są lecz podsumowanie oceny firmy wg mojej osoby po to powstala ta strona (a nie Hejt) którego jest w necie aż nadto. Plus który jest podnoszony w komentarzu iż wypłaty są na czas.. nie jest jakimś wow, który rzuca przyszłych potencjalnych pracowników na kolana a regulacją zawartą w umowie o opracę ( przynajmniej do niedawna tak było wg kodeksu pracy). Nie kawka i facebook zatem należało do moich zadań w firmie ale praca fizyczna. Nie wiem jakie stanowisko reprezentuje się w firmie ale po analizie i akcentowaniu wyższego WYKSZTAŁCENIA osoba na stanowisku kierowniczym na Rzezniczej lub Batalionów....więc powiem tak sugeruję obejrzeć program "Kryptonim Szef" w którym to programie takie właśnie osoby schodzą z Parnasu do ludu pracującego w firmie i mogą przejrzeć na oczy jak wygląda firma od poszewki a nie naciągać do granic możliwości realu w firmie. Z poważaniem

ex pracownik

Tak to prawda jest kilka osób głównie w biurze i salonie na Rzezniczej które pracują tam kilka lat....ale stanowi to mniej niż 10% ogółu załogi natomiast rotacja pozostałej części załogi jest taka że już chyba nikt nie stara się zapamiętywać ich imion bo i po co skoro po weryfikacji atmosfery w firmie sami odchodzą. Panie Henryku zwarzywszy na sporo komentarzy negatywnych (przed moim komentarzem ) mnieman iż ktoś w firmie doszedł do wmiosku że opinie o firmie próbuje się na siłę odkręcać i wypisywać pozytywne komentarze dla polepszenia wizerunku firmy. Ciekawe kto dostał w firmie tak zaszczytne zadanie aby ocieplać wizerunek na tej stronie skoro prawda nie jest już taka różowa.

Dobre żarty, Pani pracowała w tej firmie czy tylko opowiada usłyszane i podkoloryzowane brednie? Pierwsza podwyżka otrzymana po 6 miesiącach za spełnienie planów, kolejna po 15 miesiącach za ukazanie dyplomu ukończenia studiów, następna po 24 za osiągnięcia działu. Nikt mi nie wmówi, że nie można zarobić. Chęci, ciężka praca, zaangażowanie, a nie siedzenie na facebooku i kawka co godzinkę z koleżankami z działu. Nigdy, ale to przenigdy nie upominaliśmy się o wypłaty, ZAWSZE NA CZAS! To co Pani przedstawia to totalne bzdury wyssane z palca..

jeden z największych i najbardziej rozwijających się pracodawców w naszym regionie.

ddz_ddz

Oj Domino, musieliście trafić na niezłego trola wśród byłych pracowników piszącego tyle hejtów powyżej. Widać po jednakowym stylu pisania i wątkach odnoszących się do jednego tematu.

Zostaw merytoryczną opinię o Domino - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Domino?

Zobacz opinie na temat firmy Domino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domino