Opinie o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek w Płock

Ziomek

Witam. Nie polecam zakupu samochodu w komisie Auto-góry. Po zakupie samochodu miałem problem dojechać nim do domu, oszuści i cwaniak. Omijanie szeroko.

@Ziomek

Konkrety- bo to co piszesz to nic to po prostu heyt koniec kropka w tym temacie. Łaskawie co kupiłeś może wiesz jaki rocznik jak firma za jakie pieniądze, wtedy będzie można po prostu do tego jakoś sie odnieść , a tak ??? Za chwile napiszesz ze jakiś tam warsztat czy mechanik twojego autka nie chciał naprawiać bo jest za bardzo zajechane Widziały gały co brały Szkoda było kilku złotych dla mechanika żeby choć pobierznie przepatrzył wypatrzony wysniony samochodzik, A skorzystać z przysługującego prawa do wizyty przed zakupem w stacji obsługi , no nie bo żal stówki. Jak wybrałeś tak masz i nie czepiaj sie wszytkich w koło .

@Obserwator-2

Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw .

Michael

Same szroty nie polecam bite malowane liczniki walone????

Stały Klient Auto-Góry
@Michael

A cha proponuję Płock ul.Bielska ...tam akurat powyższa opinia na 200% pasuje powodzenia w zakupach, tylko nie siorpać potem w rękaw.

Bo zeza dostaniesz

mechanik

po przeczytaniu wszystkich opinii twierdzę że prezes to właściciel albo naganiacz chciałem przyjechać i kupić dzięki ostrzeżeniom nie zrobię tego niech fiut bankrutuje razem z prezesem.

@mechanik

Samo obrażanie kogos lub jak w tym przypadku siebie jest po prostu prymitywne i żenujące. To że Prezes pisze dając dobra radę " że nikt za kupującego nie podejmuje decyzji"-no cóż to prawda nikt do niczego nie zmusza Pewnie za długie teksty pisze Prezes i co niektórzy pogubili sie i nie ogarneli tematu.Wszyscy co pluja na jakies firmy no bo tak , bez jakiego kolwiek powodu bez podania wiarygodnych faktów to jest prosta rada- wynajem długoterminowy , parę stówek na miesiąc i o nic sie nie martwi, ewentualnie musi mieć samochód koniecznie na własność no to salony ze wszystkimi niespodziankami badziewiatym serwisem wmawianiem klientowi bzdetów itd.

Zadowolony klient tej Firmy
@mechanik

nie obrażaj klienta "Prezes-a" bo poza prymitywnym zachodaniez z Twojej strony nic w Twojej wiedzy na temat samochodów nie przybędzie !!! Co nie mozesz się pogodzic z tym że klient"Prezes" jest zadowolony z obsługi w Firmie AutoGóry i pisze na temat?! Ogarnij sie ...

Klient

Nie polecam tego komisu, zero profesjonalizmu, źle podejście do klienta. Klienta mają gdzieś, dla nich liczy się żeby jak najszybciej sprzedać samochód.

Obserwator -2
@Klient

KONKRETY PROSZĘ TAK DLA PORZĄDKU !!! Nie tam jakieś smętne paplanie tylko co spowodowało że tak a nie inaczej napisałeś. Za trudne to nie zaczynaj dyskusji .

@Klient

Zgadzam się z tymi słowami jak najbardziej, nie polecam

@Obserwator -2

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek na stanowisko Zamiatanie oraz pracę porządkowe Stryków jedna zmiana? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
tomcio8775

ODRAZAM TEN KOMIS KUPILEM U NICH SAMOCHOD I NIE DOJECHALEM DO DOMU NA TRASIE PADLO TURBO DO TEGO PO JAKIMS CZASIE ODEZWAL SIE DWUMAS I SPRZEGLO SLIZGALO NIE POLECAM!!!!

@tomcio8775

Zapytam co pokazywał licznik kilometrów 50 tysięcy czy 250 tysięcy przejechanych kilometrów ??? Kupując używany samochód trzeba sie zastanowić przyswoić trochę podstawowej wiedzy, co po jakim czasie się zużywa, a jak nam sie nie chce to wynajem długoterminowy w Skodzie czy Hyundai-u za kilka setek na miesiąc i po sprawie Czy każdy Polak musi mieś obowiązkowo na własność samochód - po co mu to ??? Wynajmuje jeździ tankuje, serwis go nie interesuje i wszystko w temacie. Nie Polak od urodzenia na wszystko narzeka, po pierwsze na to że urodził sie Polakiem !!!

Januszek
@tomcio8775

Koło dwumasowe - jedne rozlatuje sie po 100 tysiącach inne po 200tysiącach wszystko zależy od stylu jazdy i producenta. Ja jeżeli idę zakupić samochód używany to po pierwsze korzystając z prawa mi przysługującego kieruje sie z nim do stacji diagnostycznej To nie tylko moje prawo ale i obowiązek .O ile się orientuje komis AutoGóry nie ma jakiś zahamowań żeby to przeprowadzić. Kłopotliwe no ale spokojny sen, należy wybrać co komu lepiej pasuje. Nigdy nie kupuję od sprowadzających pojedyncze sztuki chyba ze konkretnie na zamówienie, ale to inna bajka i inne finanse. Jest jeszcze jedna możliwość -młode roczniki polizyngowe ew z przejęć bankowych , firma w Warszawie lub Wrocławiu Udokumentowany serwis i kilometry (przebieg faktyczny). Zresztą nawet i w komisie AutoGóry są samochody z gwarancją tak jak we wspomnianych firmach.

Stały Klient AutoGóry
@tomcio8775

Mało że drukowane to powinieneś na czerwono napisać?! No niestety piszesz ze złości DRUKOWANYMI LITERAM a i tak nikt Twoich krzyków nie słucha i nie bierze poważnie !!! Brak jakichkolwiek konkretów nie zdecydowałeś się do tej pory a minęło trochę czasu (14.10.2017 19:05 ) a dziś 01.07.2021 )) i co niczego świat sie nie dowiedział o Twoim zakupie ,dziwne nieprawdaż ?!

@Stały Klient AutoGóry

Altruista, spedza cale dnie na obronie komisu. Wsz w to wierza marcin,ze to nie ty :)))

@Obserwator-2

Cytujac klasyka"Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw"

@Stały Klient AutoGóry

Cytujac klasyka: Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw

No niestety

Zakupiłem tam jakiś czas temu auto. Stan wydawł się ok. Pomimo tego że pousuwane były wsz.naklejki dot.wymian oleju i rozrządu. Wstawiłem auto na wymiany. Auto "tułało" sie przez 4 tyg po mechanikach. Trup. Auto poszlo na czesci. Tj sprxedane jako uszkodzone.Czy dolane było coś co zagęscilo olej czy takiego trupa juz komis kupil...nie wiem...kupowalem juz kilknascie aut. Wiadomo ze zawsze trzeba w auto uzywane zainwestowac.naprawic.ale nigdy nie zdazylo mi sie, ze auto bylo w takim stanie, ze nie dalo sie naprawic. ..i tyle.

@No niestety

Woda, kit, nic nie mówiące sformułowania, komis samochodowy to nie picernia jednemu smakuje drugiemu nie! KONKRETNIE co za samochód rocznik jaki silnik jaki przebieg, a takie PITU PITU to se można posmędzić wiadomo gdzie.. ,, Zakupiłem tam jakiś czas temu auto. Stan wydawł się ok. ,, Z tego sformułowania kupił jakies auto , gdzies tam nawet nie pamięta gdzie ,,wydawało sie ,, co to znaczy wydawało sie skeca ze śmiechu i,patrząc z politowaniem na takiego gościa, dlaczego jeżeli motoryzacja nie jest Jego mocną strona to korzysta z tz. ,,STACJI DIAGNOSTYCZNEJ, do czego ma prawo , a nie ,,wydawało się, i w dodatku gdzieś tak nie pamięta nawet gdzie...Ludzie ogarnijcie się Zakup samochodu używanego to nie kupno butelki wody mineralnej !!! Znając takie wpisy bo to się pojawiają odpowiedzi raczej nie będzie bo to zwykłe szczucie i tyle ...

misiu kolorowy
@Stały klient

a może gość nie chce mieć nieprzyjemności ze strony komisu jeśli poda dokładne inf.? nie pomyślałeś o tym?

Chary portier
@Stały klient

Ty ale ty też nie napisałes "staly kliencie" ile to i jakież auta nabyłeś:)

@misiu kolorowy

Gość może mieć nieprzyjemności za szkalowanie tz. pomówienie z mocy prawa . Może wreszcie ci co opluwają innych dla własnej przyjemności zastanowią się co wypisują. Ja na miejscu właściciela AutoGóry tak dla przykładu zrobił bym użytek z takiego bezmyślnego ,bezpodstawnego oczerniania...

@Chary portier

Nie pisałem bo to nie był to temat, zaraz by były że wychwalam,, AutoGóry ,,albo nowe zarzuty, podejrzenia itd. Tu nie ma dyskusji tu jest doszukiwanie się jakby kogoś złapać za słówko ,takie odnoszę wrażenie jak czytam komentarze na tym forum .Jak napisze same pozytywy to zaraz, a może ty w zmowie z właścicielem i tak w kółko.

@Stały klient

Odpisujesz na kazdy negatywny komentarz. Uwierz ludzie nie wierza w twojego wymyslonego przyjaciela-obronce co to co tydzien fure kupuje w auto-gory

@Stały klient

A gdzie tam masz marcin szkalowanie? Poducz sie.zaloguj swoim imieniem a nie udajesz, ze to wymyslony przyjaciel. Taaa wsz wierza, ze jakis czlowiek codziennie siedzi na go work i zajmuje sie "obrona" komisu....i rzuca sie do kazdej osoby, ktora pisze nieprzychylne komentarze.

Odrobina odwagi. A nie piszesz jako zmyslony przyjaciel. Zenada

@Stały klient

Cytujac klasyka "Ile ktoś kupił to jego byznes jego pieniądze i nic ci do tego pilnuj swoich spraw"

Firma do mega BANI. Brak szacunku dla klienta, dezorganizacja i ogólne rozpierdziel.

Stały Klient Auto-Góry

Proszę o konkrety to jako stały klient tej Firmy odpowiem opierając sie na własnym doświadczeniu !!! Prosze pisać zrozumiałem językiem i konkretnie .Postaram się równiez konkretnie odpowiedzieć Pozdrawiam

Nowatorskie podejście
@Stały Klient Auto-Góry

Cóż za altruizm. Przeszczęśliwy klient bierze na swe barki odpieranie ataków niezadowolobych klientow. Baaa merytorycznie odp.na temat usterek w zakupionych pojazdach. Nieprawdopodobne. ty, marcin, myslisz ze ludzie sie lapia na tego zmyslonego przyjaciela?

Peter

Witam wszystkich tych którzy czytają te opinie. Chciałbym nie zgodzić się tu na tej stronie z wieloma opiniami i oszczerstwami wobec w/w firmy.Osobiscie kupiłem busa z tego komisu który spełniał moje wymagania,a że to nie był pierwszy bus w mojej firmie wybrałem to co szukałem panowie bardzo dokładnie przedstawili mi auto które szukałem,i oglądałem.Auto jeżdzi do dziś wiadomo że to nie są nowe auta i mają swoje wady ależ również zalety.Każdy ma prawo wyboru,i proszę nie piszcie takich głupstw

Mati

Uwaga na opla signum 1.9 cdti 150km kolor czarny, piękny zewnątrz i wewnątrz ale silnik, turbo, dpf, pompa paliwa, czy nawet opony to tragedia, warto było wydać na mechanika który sprawdził auto przed zakupem, zdecydowanie odradzam zakup tego pojazdu.

kliient

Nie polecam tego komisu brak szacunku dla klięta. Umówiłem się na ogędziny samochodu telefonicznie w ogłoszeniu była podana cena 26500 zł sprzedający zapewniał że auto jest w bardzo dobrej cenie więc powiedziałem że jeśli faktycznie tak jest i auto wygląda tak jak na zdjęciu to jestem zaintersowany . Umówiliśmy się na rano , po przyjezdzie sprzedawca nwet nie wyszedł do mnie tylko przez telefon powiedział że auto kosztuje 36500 zł.Po długej rozmowie przez telefon nie udało się doprowadzić do porozumienia więc po przejechaniu 150 km musiałem wrócić do domu lżejszy o koszt i stracone 4 godziny.

Beata

Ktoś ma wgląd w funkcjonowanie Auto-Góry od strony pracowników? Jakieś plusy i minusy pracy w biurze? Od razu dziękuję za każdą odpowiedź.

Olek

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że nikt nie zagląda na forum? Wprawdzie firma dobrze oceniana ale szkoda, że nie ma tu wpisów.

Miro

Firma to dobry pracodawca i jak widać na forum nie ma chętnych do pisania!

Klient

Polecam. Kupiłem u nich toyotę i jestem zadowolony. Byłem u mechanika i nie miał do czego się przyczepić. Wszystko sprawne zgodnie z zapewnieniem sprzedającego.

Beata

Widzę, że zmieniliście zupełnie temat tego forum. Jak sama jego nazwa wskazuje, służy ono do gromadzenia opinii o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek jako pracodawcy, nie usługodawcy. Proszę Was więc bardzo uprzejmie o przestrzeganie przeznaczenia tego wątku i zamieszczanie wpisów tylko zgodnych z tematem tego miejsca. Może znajdzie się tu ktoś, kto zechce powiedzieć na początek, jak wygląda kwestia zarobków w tym miejscu? Czy są na tyle korzystne, że polecilibyście firmę potencjalnym kandydatom?

P&P

Zdecydowanie nie polecam! Zero profesjonalizmu i całkowita lekkomyślność. Zależy im tylko na tym żeby jak najszybciej sprzedać samochód bez myślenia o kliencie. Umawialiśmy się z komisem że przyjedziemy po kupno samochodu. Komis wiedział, że jesteśmy na niego zdecydowani. Jechaliśmy ponad 150km marne. Okazało się że samochód został przed naszym przyjazdem sprzedany. Ja rozumiem, że biznes to biznes, ale wypadałoby chociaż zadzwonić i z grzeczności poinformować o tym fakcie. Nawet nie uzyskaliśmy żadnego słowa przepraszam. Omijajcie ten komis szerokim łukiem. Całkowita lekkomyślność ze strony syna właściciela !!

Obserwator -2
@P&P

Czy była jakaś konkretna rezerwacja typu zadatek np. Raczej nie bo by samochodzik czekał. A deklaracja przez telefon no sory ale niczego nie zapewnia z żadnej strony , a ni że klient będzie i zdecyduje się, ani ze ktoś go nie ubiegnie. Żaden powtarzam żaden komis nie rezerwuje nic na odległość tak na słowo i nie zapewnia że samochodzik będzie czekał !!!

@Obserwator -2

Gościowi raczej chodziło o to żeby poinformować go o sprzedaży, umówił się, wyjechał w drogę, dostałby info i nie ma problemu. Dla właściciela komisu umowa ustna nie liczy się - zwykły Mirek handlarz/cwaniak ("a może jak ten złom pójdzie to ten co przyjedzie tyle km to weźmie inny"). Wg mnie dobrze się stało bo u nich same "perełki".

Wanda

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Auto-Góry? Czy to pracodawca godny polecenia? Jaki rodzaj umowy oferuje? Czy zatrudnione osoby mogą skorzystać z pakietu benefitów pozapłacowych? Napiszcie, czy według was warto starać się o pracę w tym miejscu, i jaka panuje tam atmosfera.

Ziomuś

(usunięte przez administratora) !!! Jeśli juz kupujecie u nich samochód to nie pozwólcie na zaniżanie kwoty na fakturze... w razie problemów z samochodem, nawet jeśli sprawa pójdzie do sądu i wygracie to oddadza wam tyle co wpisaliscie. Kupilem u nich samochochód, oczywiście faktura zaniżona (pretensje mam do siebie...), samochód zepsół się po przejechaniu kilku dziesięciu km. (usunięte przez administratora) i cfaniaki...

Pracujacy

Firma jest bardzo dobrym pracodawcą. Polecam!!

Romek

Wiatam. Objechałem dzisiaj wszystkie komisy w Płocku - żenada same szroty o obsłudze szkoda gadać. Na koniec trafiłem do Auto Gór . I tu szok - full aut - chyba największy wybór , fajna ekipa sprzedawców dużo konkretnych wiadomości na temat sprzedawanych aut - i tu drugi szok nic nie ukrywali jeśli coś nie tak było z autem. Jazda próbna pomiar lakieru - bez problemu. Wizyta na stacji diagnostycznej tak samo. Wybrałem Audi A6 na stacji okazało się że wszystko jest ok tylko są jakieś małe luzy na drążku - w sumie nic dziwnego ma 250tyś przelotu. Specjalnie się nie targowałem ,i tu trzeci szok sami od firmy dali rabat na naprawę . POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek - Płock

Auto-Góry Firma Handlowo-Usługowa Marcin Wieczorek
2.2/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Osiedlowa 2
    9402 Płock