Dworek Galosa

Stronie Śląskie

Opinie o Dworek Galosa

Karolina 2016-02-25 19:28
Dworek jest super!Byłam tam na weselu i sala zrobiła na mnie duże wrażenie.Polecam!
marzena 2016-03-21 11:33
Piękne miejsce. Polecam!
agnieszka 2016-04-23 11:43
Super wesele jest w takim dworku. niezapomniane przeżycie.
Ewa 2016-05-18 22:20
Ci co polecają Dworek Galosa, nie kłamią. Również polecam!
Longin 2016-06-03 23:26
Dworek Galosa, to piękne miejsce. Polecam!
Rysio 2016-07-29 13:11
Podczas ostatnich wakacji byłem w tej miejscowości i na tydzień zamieszkałem w tym ośrodku. Ogólnie mnie się wszystko bardzo podobało. W dzień były zawsze jakieś atrakcje. Można było okolice zwiedzać, a wieczorem odpocząć w wygodnym pokoju i obejrzeć telewizję. Sympatyczne miejsce na urlop.
Marcin 2016-08-12 11:01
Podczas ostatnich wakacji spędziłem udane dwa tygodnie w tym ośrodku. Bardzo spodobała mi się profesjonalna obsługa jak i fajne i wygodne pokoje. Można powiedzieć, że wszelkie ywgody były i mogłem komfortowo odpocząć. Dodatkowym atutem była atrakcyjna okolica.
nika 2016-09-27 17:31
Bardzo lubimy podczas lata gdzieś jechać na urlop i teraz trafiliśmy do Dworka Galosa, który nas zachwycił. Bardzo ładna okolica wokół obiektu, a sam obiekt jest na wysokim poziomie. Pokoje są super przestrzenne, a łóżka bardzo wygodne. Bardzo polecamy to miejsce wszystkim, którzy chcą się zrelaksować podczas urlopu.
dagmara 2016-10-03 18:21
Była z mężem dwa tygodnie w Stroniu i nocowaliśmy w Dworku Galosa, gdzie zagwarantowali nam świetny pokój, a także wszelkie wygody potrzebne do miłego spędzania czasu. Bardzo miły i profesjonalny dworek.
myszka 2016-12-11 16:26
Wybrałam się z chłopakiem na romantyczny weekend w góry i wybór padł na dworek, bo bardzo ładnie wyglądał na zdjęciach w internecie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej i z ciężkim sercem było nam odjeżdżać po tak wspaniale spędzonych dniach w dobrych warunkach.
eRTa45 2017-01-14 13:26
Czasami warto zaryzykować i poszukać coś nowego i w zeszłym roku byłam w Dworku Gallosa, gdzie panuje domowa atmosfera, pokoje są czyste o zadbane, a cennik nie jest wygórowany. Super miejsce dla miłośników gór.
antek 2017-02-15 13:08
Spędziłem kilka dni a krótkim urlopie w Stroniu i zatrzymałem się w Dworku na nocleg. Miejsce bardzo sympatyczne, a warunki do nocowania idealne. Ocena celująca.
ewka18 2017-03-13 18:08
Miałam przyjemność bawić się na studniówce, która była organizowana w dworku, była to fantastyczna zabawa na 102 fajerki. Uważam, że to był świetny pomysł na organizację takiego święta w tak ekskluzywnych wnętrzach jakie posiada dworek.
Ania 2017-06-14 07:06
Marzysz o Bajecznym odpoczynku. Odwiedź Dworek Gallosa. Serdecznie polecam :-)
Zostaw swoją opinię o Dworek Galosa - Stronie Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworek Galosa