Opinie o Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc w Katowice

hołota motłoch

chrześcijanki , katolicy i inne wiary i nie wiary opamietajcie się, co niedziele chodzicie do koscioła a tu się tylko opluwacie nie wstyd wam, gapicie się w te komórki, straszycie policją,,piekło przed wami stoi otworem

Zyga

Uderz w stół a nożyce sie odezwą - najbardziej rozjuszone są te co najwięcej maja na sumieniu , tu się juz nie da pracować naprawdę czas (usunięte przez administratora) za pare groszy dawać się poniżać , siedlisko żmij to kulturalnie napisane

Praca na 5+

ktoś

No i bajka się skończyła, mało kto robi serwisy po pracy, juz wiekszość hula sobie jak chce, i to jest ta dobra zmiana, a przepakowywanie z drogich opakowań do tanich co niektórym całkiem dobrze wychodzi, chyba kamery są odwrócone albo "awaria" monitoringu bywa

Obserwujacy ktosia
@ktoś

A skad ty możesz wiedziec kto jakie ma serwisy i kiedy je robi?? W gacie tez ludzia patrzysz? Widocznie masz za mało obowiazkow na swoim stanowisku pracy zamiast bawic sie w Rutkowskiego zabierz się za swoją robote.

hhhhhołota
@Obserwujacy ktosia

nie ma co robic na sklepie czasami, to i się obserwuje co nie co , większośc się chwali że gdyby nie płatne serwisy to by ich dawno w tym miejscu nie było, kimkolwiek jesteś dla tych samych powodów tu jesteś kasa kasa kasa dodatkowa w godzinach pracy (chyba że jesteś z góry to przepraszam), to nie jest krytyka , ale wkur.... bierze jak proszek w cenie 115 zlotych pańcia kupuje za 30 kilka to jeden z przykładów.....i dalej nie chcielibyście wiedzieć....acha a gacie co niektórzy mają brudne :)

Obserwujacy ktosia
@hhhhhołota

Hahaha ze tak powiem do pracy raczej wszyscy chodza dla kasy no chyba ze wolisz charytatywnie to juz nie moj problem rachunki za bóg zapłać sie nie zapłacą, na sklepie zawsze jest co robić widocznie niektórzy wiedza jak się ustawić zeby zarobić a sie nie narobić. Skoro tak ci źle ze ktos proszek taniej kupuje to jaki masz problem podejść do kierowników a moze akurat zrobi ci lepsza cene kazdy tak chodzi a przynajmniej wiekszosc to moze tym z brudnymi gaciami by sie takowy przydal tanszy a swoja droga to duzo sklepów znam gdzie chemia jest co najmniej o polowe tansza wiec po co przepłacać :) i sie prosić wystarczy zrobic zakupy gdzie indziej :)

kierownik
@Obserwujacy ktosia

podaj mi sklep gdzie pracownikowi obnizą cenę o ok 60 zł, z tego wynika ze leclerc to kosmos,,,,, czytaj obserwatorze ze zrozumieniem,wchodzenie (usunięte przez administratora) prezesowi ci wychodzi najlepiej

Mariola
@Obserwujacy ktosia

A z tond, że tam pracuje gamoniu- myślenie nie boli. Spróbuj czasem!!!

BlackRose
@Mariola

Taka jesteś mądra a prostego słowa nie umiesz poprawnie napisać. Porównanie do Małej Mi? Śmieszna jesteś, wiesz w ogóle jak ona wygląda? Bo z tego co czytam nie masz pojęcia o czym mówisz a jednak mówisz. Jak napisał Ignacy Krasicki "Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny" i to dość dobrze ujmuje to co napisałaś i Twoje zachowanie oraz brak kultury. Muminki były dość znaną bajką jak wymieniasz jakąś postać i porównujesz ją do kogoś wypadałoby wiedzieć jak dana postać wygląda. ;) Pozdrawiam, więcej pokory, nauki oraz przemyślenia przed następnym komentarzem.

BlackRose
@Mariola

Poza tym ładnie tak kłamać? Najpierw "stały klient" a teraz, że tam pracujesz? Może się zdecyduj na 1 opcję? ;)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik działu Drogeria/Perfumeria w firmie Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
lucy

Tak patrzę i się dziwię jacy ludzie są.......nie chcę cytować sławnych ludzi ale powiem tak i napiszę dużymi literami OPAMIĘTAJCIE SIĘ FALA KRYTYKI MOŻE WASZ DOPAŚĆ I WTEDY POWIECIE DLACZEGO TAKI BYŁEM ...............

Ktos

Czemu od razu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) porostu niektorzy ludzie patrza swojej roboty zeby ja zrobic i wyjsc i zostawic zycie leklerkowskie w murach leklerka a nie chodza po sklepie robia obchody i rżąc jak konie smieja sie na caly sklep szukajac plotek sensacji i uzalajac sie jak to im zle i nie dobrze i malo placa i najgorsza robota swiata nie podoba sie wypad dajcie innym w spokoju pracowac

Ktos

Chetnie tylko co to da plociuchy zawsze zostaną plociuchami a karma wraca sie to kiedys odwroci przeciwko nim i to będzie wystarczający porzadek

Ktoś tam
@Ktos

Wolność słowa .... Najlepiej przemilczec ... Może jest coś w tym prawdy co mówią innym ludziom skoro się tak oburzyłaś. Prezesowie mają to gdzieś co się pisze oni się tylko cieszą że mają tania siłę roboczą. W innych sklepach pracownicy sklepu nie mogą kupować przecenionego towaru ani pracownik nie może mieć żadnych serwisow. A w Leclerku wszyscy biora na reklamówki towar przeceniony i mają serwisy które robią w czasie godzin pracy tak samo pracownicy jak i kadra kierownicza.

Nołan

Bardzo dużo osób tutaj narzeka na leclerk Katowice..ja się pytam, czemu te osoby nadal tam pracują, skoro jest im tam tak źle. Nie mają serwisów, pączek, małe wypłaty, kierownicy tacy źli, prezes najgorszy...jest tak źle według tych osób, że tam chyba nikt nie pracuje, towar sam się wykłada, sklep nic nie zarabia... Jest Ci źle, to zmień pracę..zmień na te lepsze sklepy, gdzie będzie to wszystko o czym marzysz i przestań p1eprzyć, bo takie żale są po prostu już śmieszne. I nie, nie jestem dup0włazem, tylko pracuje i nie patrzę nikomu na ręce.

@Nołan

Wypowiadam się bo wiem co tam się działo i słyszę co się dzieje już tam nie pracuje dłuższy okres czasu z czego bardzo jestem zadowolona bo na niektóre osoby nie dało się patrzeć a one dalej tam pracują i się nie zmieniły niestety na lepsze a myślę że na gorsze... A co do prezesa nic do niego nie mam wpożądku koles

Proszę czytać moja wypowiedź dokładniej!!!!!

Ma gda

Niunia heh pierwsza plotkara na pok-u

Dzidka
@Ma gda

pare osób przez nia straciło pracę, parę odeszło ciekawe którą z nas teraz upoluje

Amelka

sprytnie kamery przekierowują, ale o tym też większość wie :)

Zośka

Mam pytanie do chudej pani z serów czy kilogramowa tzw."dupka" oczywiście przeceniona najdroższego sera w sklepie to jest dla wszystkich????czy tylko dla osoby chodzacej, donoszącej na górę o pracownikach nawet o ich prywatnych sprawach. Jak można pracować w takiej atmosferze donosicielstwa i wynosicielstwa byle odsunąc od siebie uwagę.

ktoś

bardzo dziękujemy Pani Prezes i Panu Prezesowi za zrobienie porządku z serwisami, zobaczymy jak długo to potrwa, cały sklepy prawie oserwisowany :), Juz niektóre się burzą i kombinują jak nie zostawać po pracy albo przyjeżdżać wcześniej ,zawsze można fotkę zrobić tym pracującym.

Pani

Czytając poniższe komentarze twierdze ze ludzie którzy w ten sposób oczerniają innych i zajmują się plotkami i wypisywanie bzdur na tej stronie powinny przyjść i powiedzieć co chcą osiągnąć wypisując przykre uwagi na temat pracowników jak również swojego pracodawcy pana prezesa ....czemu nikt nie powie co dobrego robi dla nas jakim wyrozumiałym i cierpliwym jest człowiekiem pracując z taka cholota która to wypisuje!!!dziwie się ze jeszcze ta osoba ma czelność tu pracowac i pobierać pensje oś „niby” takiego złego pracodawcy i pracowac z takim ludźmi jak twierdzi !!!! I skończcie wypisywać te wszystkie (usunięte przez administratora) i obelgi bo skończyć może się nieciekawie

@Pani

a co robi dla nas roboli dobrego??? rajcuje ich to że pracownicy są skłóceni i jeden na drugiego dziwnie patrzy, chyba jesteś dobrze nagradzana finansowo i paczkowo i bonowo i napewno masz sporo specjalnych cen :)

zuzka
@Pani

wystarczy jedna dobra zmiana : serwisy robimy po godzinach pracy i to jest sprawiedliwość której każdy normalnie pracujący za 1600 z groszami oczekuje i tyle w temacie ale góra tego nie zrobi bo to jest dobra rzecz.

robakowa

Nie każda krytyka to hejt. Odróżniaj hejt od konstruktywnej krytyki.

Pan

czy to jest groźba? ooo

ZZZZZ
@Pani

słowo hołota pisze się przez samo "H", my też tu pracujemy nie chcemy być tak nazywani, chcemy tylko żeby było sprawiedliwie, no ale wiemy przynajmniej jak się mówi o pracownikach , bardzo ci dziękujemy za to słownictwo

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc?

Z tego co mi wiadomo to wynagrodzenie w calosci przechodzi na konto mozna rowniez odebrać w formie gotowki

Monia

Te wszystkie wpisy nic nie dają, po co się męczyć i wypisywać, trzeba uciekać z tego sklepu , jesteśmy w większości taniutka siłą roboczą a spożywka i chemia dalej hulają w godzinach pracy z serwisami!

Taniutka siła robocza
@Monia

a biedne kasjerki są wykorzystywane totalnie popołudniami robia to czego spożywka nie wykłada bo zajęte są swoimi serwisami, tylko wychodza z wielkimi torbami tanich zakupów,

Mała
@Monia

Dodaj do tego przemysłówkę też robią serwisy w czasie pracy za nie małe pieniądze.

Taniutka siła robocza
@Taniutka siła robocza

Kasjerki same chcą wychodzić i układać bo z nudów można przy kasie paść ida za darmo dobre kobiety i lizuski

Mionia
@Taniutka siła robocza

Kasjerki nie dajcie się tak wykorzystywać---nikt z działów by sobie na to nie pozwolił . Pracujecie na działach jak woły i nic z tego nie macie --wszyscy pracownicy dostali oprócz bonu na święta paczki (około100)a co wy dostaliście..nic tak Was szanują.

julka
@Mionia

Kasjerki zawsze były traktowane najgorzej, i sa nadal. trzeba (usunięte przez administratora) stąd bo taka patologia jak teraz się zrobiła, nawet panie z POK maja sie idealnie za nic nie robienie.Ciekawe czy kierowniczka kas wie co się dzieje popołudniami, jak długo czeka się na rozmiankę pieniędzy, albo na wycofanie a jak już któraś łaskawie skończy swoje zakupy i nadejdzie to jeszcze z pyskiem takie to moga paczki dostawać, (usunięte przez administratora) panu w spodniach w kratkę obcisłych i obrzydliwie eksponujący swoje klamory to odpowiada, wyzwiska jedna na druga od złodziejek a tak naprawdę to jest oduwanie uwagi od prawdziwych wynosicieli z przodu i z tyłu, psychologiczne podejście do pracownika!

Biolo
@julka

Bo kasjerki sobie na to pozwalają, powinny poczytać sobie w umowie co należy do ich obowiązku..Nie są pracownikami hali ani internetu i za wszystko co dodatkowo robią powinny mieć zapłacone .. Wiedziałaś kiedyś jakiegoś pracownika na kasie żeby im pomógł.?

@Mała

To skoro każdy dzial robi serwisy w czasie pracy to po co drazyc temat tak, samo panie z poku i kas rabia w czasie pracy jak i reszta pracownikow wiec co tu kogo dziwi

@Biolo

Odezwij się że nie pracują w danym miejscu to Ci zmienia umowę albo powiedzą do widzenia lub na Twoje miejsce jest 100innych a jak się człowiek zwolnił to potem szukali jakiś czas ludzi do pracy i gdzie było 100na twoje miejsce smieszne

Pracownik leclerc

Czytam poniższe wpisy z niedowierzaniem. Nie rozumiem po co piszą te wszystkie rzeczy ludzie którzy tam pracują. Już dawno powinno zmienić pracę. A nie narzekać i pracować dalej. Nikt ich na siłę tam nie trzyma. Jestem jednym z pracowników i nie zgadzam się z poniższymi opiniami. Pracy jest czasem duży. Ale nikt nie myśli chyba żeby przyjść do pracy sobie odpocząć. A jednak zdąża się. Panie kasjerka które mają najwięcej do powiedzenia. Popołudniami jak ruch jest mniejszy siedzą na kasach i czytają gazety . To oczywiste że są proszone o pomoc na działach . Jeżeli nie są zadowolone to naprawdę ciężko mi jest zrozumieć co jeszcze robią w tym miejscu . Poza tym wypłata jest zawsze na czas . Są bony pracownicze co miesiąc. Jest duża kwota w bonach na święta. Wczasy pod gruszą. Elastyczny grafik . Jeżeli chodzi o serwisy to kasjerki również je mają. Z tego co wiem to nawet kilka. A tym zazdrosnym proponuję taki serwis mieć. Nie jest to nic trudnego wystarczy zapytać. Jestem zadowolona z pracy . I poleciłabym ją każdemu. A osobom które mają tyle do powiedzenia poniżej polecam się zwolnić. To wy taką atmosferę wprowadzacie. Nakręcacie poniżej afery. I narzekacie na wszystko. To my tworzymy to miejsce pracy. I za takie postawy jak poniżej powinno wam być Wstyd. Nie chce Z takimi osobami pracować!!!!!

@Pracownik leclerc

Zgadzam sie w 100% jezeli komuś sie nie podoba nikt nikogo na siłę nie trzyma. Niech każdy pilnuje swojej roboty, jezeli człowiek pracuje a nie zaczyna codziennie dzien od spaceru i obchodu po wszyatkich dzialach to zdąży wyłożyć towar jak i swoj serwis (skoro kierownictow na to pozwala) co do robienia nie swojej roboty trudno czasami trzeba zrobi swoje plus policzyc towar posprzatac i duzo duzo innych robót nie koniecznie wpisanych w umowie trudno... Byl czas ze i na kasach potrzebowali pomocy i jakos tego nikt nie pamieta jak ludzie z działów na kasach siedzieli, a jezeli teraz panie z kas prosimy o pomoc to juz wielka afera ze sa wykorzystywane... Atmosfera miedzy dzialami nie koniecznie sprzyjająca dobremu nastrojowi ale tak to bywa jak każdy szuka afery plotki i sensacji... Wszyscy widza błędy innych a swoich juz nie weźcie sie ludzie do roboty a nie róbcie łaski ze przyszliscie do pracy i chcecie odpocząć bo za to wam, nie płacą Amen

@Pracownik leclerc

(usunięte przez administratora) Świetna praca za 1600,bonu nie liczę bo tyle wydaje się na bilet na autobus...wczasy pod gruszą starczą na waciki. A bon świąteczny jest zblizony do kwoty w innych zakładach pracy. (usunięte przez administratora)

@Pracownik nr 2

Tobie to się chyba w głowie poprzewracalo kiedy ktoś z działów siedział na kasie....? Panie z internetu ale to rzadko i na chwilę...

@Soni

Jakies 3-4 lata temu Sama osobiscie siedziałam jak i dziewczyny z chemi przemyslowki czy tekstyli takze jeszcze jak byly wczesniejsze pracownice wiec nie wiem komu sie tam poprzewra alo ale ja sklerozy nie mam

kasjerka
@Pracownik leclerc

a dlaczego kasjerki nie dostaja paczek na święta tak jak reszta działów, gorsze jesteśmy? mamy klientów na głowie często się tłumacząc a propo cen tu inne i tam inne, a miejsce do rozliczania pieniędzy woła o pomstę do nieba, jedna na drugiej się gnieździmy, jest hałas i jak tu dobrze i spokojnie policzyć kasę i jeszcze cię gonią bo albo kasetek brakuje albo sa zepsute, napewno nas b ędzie mniej jak kasy samoobsługowe nastaną czyli wywalą.

Kasjerka
@Pracownik leclerc

Mają serwisy kasjerki, ale robią po godzinach pracy, rzadko się zdarza żeby w trakcie szychty schodziły z kasy ,w dzien wolny przyjeżdżają żeby to zrobić nawet panie z POK.

Soni

Grubo naprawdę grubo Jaka inteligenta osoba obrzuca mnie błotem na forum,tylko dlatego że bronie kasjerek..Takim wpisem napewno nie zniżasz się do mojego poziomu(usunięte przez administratora)Brak słów.

On czy ona

A któż to taki ta podopieczna???

Ewka

Troche przesadziłaś, zycie prywatne kogokolwiek nie powinno cię interesować , zajmij się swoim ciekawe czy jest takie krystaliczne, a z jakiej racji prezes ma pilnowac pracowników, co może jeszcze pejcz mu dać i ma zaganiać, większość go nie lubi bo to kamienna twarz nie ma podejścia do ludzi ale sprawy prywatne z kim kto co robi nie powinny cie interesować. My tu piszemy o pracy a nie kto z kim śpi.

Praca wciąż za minimum krajowe, ludzi coraz mniej za to obowiązków więcej. Szefostwo nie szanuje dobrych starych pracowników, więc atmosfera jest jaka jest. Nikt już nie chce się przyjmować, bo za te pieniądze w dzisiejszych czasach nikt nie jest w stanie się utrzymać. Ale popatrzmy z drugiej strony, obroty sklepu spadły, ruch jest coraz mniejszy, jeśli sklep nie zarabia to skąd wziąść kasę na podwyżki? Najłatwiej się narzeka. Przykre że zamiast się wspierać wzajemnie to każdy dla każdego wrogiem, nie polecam pracy głównie ze względu na atmosferę

Mionia

Jak sklep nie zarabia to się go zamyka proste Jeśli chcesz to pracuj za pięciu za najniższą krajową a nie pisz że ktoś narzeka.

Małgośka

Ludzie przestańcie obrzucać się błotem, atmosferę tworzymy my pracownicy i "NADPRACOWNICY", jednym wolno wszystko a inni morda w kubeł , wyjście jest jedno nie podoba ci się tu praca to zmień, szkalować innych każdy potrafi, nie oceniaj innych , wszyscy pójdziemy do piachu szkoda życia na złość, robota poszła w kąt bo teraz każdy gapi się w komóke! chyba jest zakaz!

Zbulwersowana

Przynajmniej miałabyś na tyle odwagi i podpisała się pod poniższymi komentarzami, które są zwykłymi obraźliwymi obelgami .Wszyscy wiemy kim JESTES!!

Amelka

dlaczego w leklerze nie ma deklaracji antymobbingowej? w większości firmach jest , Każda firma powinna posiadać tzw. politykę antymobbingową. Dokument, w formie wewnętrznego zarządzenia lub regulaminu, ma na celu opisanie procedur postępowania w przypadku podejrzenia o wystąpienie zjawisk mających cechy mobbingu. Polityka antymobbingowa chroni pracodawcę, jednocześnie dając pracownikom możliwość podjęcia konkretnych działań w przypadku podejrzenia o stosowanie mobbingu w danym zespole. Ponadto w przypadku ewentualnego zgłoszenia przez pracownika zaistnienia sytuacji mobbingowej do Inspekcji Pracy lub Sądu Pracy pracodawca może bronić się, informując, że pracownik nie wykorzystał dostępnej procedury wewnętrznej, której celem jest przeciwdziałanie zjawiskom mającym znamiona sytuacji niedozwolonej prawem.

Ryba psuje się od głowy

kto jest winien zachowania się ekspedientki z ryb? oprócz niej samej ? dlaczego nikt nie reagował na jej zachowania, bo było to rękę kierownikowi, i tym wyżej, przymykali oczy bo nikt nie chce się już przyjąc do tego sklepu, czuła się bezkarna, zamiast jej pomóc dawać ostrzeżenia, to większośc ją obgaduje i się bawi jej kosztem,jeszcze jej donosili flaszki,ak ochrona kontroluje sklep? Na ryby proponuje kasjerkę z kasy nr 9, tak się chwali że ludzie jej szukają zawsze do niej przychodzą, największy kabel przyda się w tamtych rejonach sklepu zwiększy się sprzedaż ryb dzięki wspaniałej kasjerce, tylko problemem będzie pilnowanie wielkich białych reklamówek w lodówce przy kasie nr 9 od ochroniarek!!!

MB

Dzień dobry, Drodzy Państwo piszcie którego sklepu dotyczą skargi i uwagi. Spółka Silesiadis to dwa sklepy. Na Katowice bez skrupułów wylewacie brudy, a widzę, że ostatnie grudniowe wątki dotyczą Sosnowca. Zarówno samego sklepu, jego bądź co bądź autonomicznego kierownika, kierowników działów i magazynu na którym się "tyle" dzieje, nikt już tak chętnie palcem nie wskazuje. Wtedy jest tylko Silesiadis, a to E.Leclerc Sosnowiec. Tak na marginesie w Katowicach żaden kierownik nie ma serwisów, więc jak piszecie o wykładaniu ich w czasie pracy proszę wyraźnie zaznaczyć, że to kierownicy w Sosnowcu zmuszają pracowników do ich wykładnia w ramach codziennego planu pracy, lub że robią to sami w godzinach pracy. Bądźmy uczciwi w wylewaniu żali.

Pimpa
@MB

Na tej stronie są tylko opinie o pracownikach z leklerc Katowice a poniżej są z Leklerc Sosnowiec. Opinie są z Katowic chyba że ktoś się pomylił.Proszę nie pisać jak się nic nie wie..W tym sklepie kierownicy wykładają serwisy w czasie Pracy i nikim się nie przejmują.. . uważają że jak są kierownikami to wszystko im wolno..powini iść na przeszkolenie do Biedronki czy Lidla ..bo dostają kasę za nieróbstwo ..

Lula
@MB

Oj ale wyszło czyli ten sam bałagan dotyczy r ównież Sosnowca, jedna firma jeden bajzel i wykorzystywanie ludzi i co góra z tym robi????? ma nas w (usunięte przez administratora) uważa nas wszystkich za zło..... dobrego roku mieliście orędzie noworoczne :))))????

Ziuta

Skoro nie wiesz co się dzieje na Katowicach co po ch....się udzielasz

Witajcie w Nowym Roku życzę aby był dla pracowników tej firmy lepszy :) Moim skromnym zdaniem: czytając te wszystkie wpisy dlaczego czegoś nie zrobicie z tym, porozmawiać z przełożonymi, właścicielami , może nie wiedzą o tym albo nie chcą wiedzieć, dlaczego tak długo dajecie się wykorzystywać, pracowałem i widziałem wiele,dla duzo osób to fajne praca, obniża sobie ceny na towary niby daty ważności się kończą ha ha, wynosi się od strrony magazynu , jedzonko darmo, chemia darmo, płacą jak płacą ale tania siła robocza zrobi serwis za darmo, każdy chce pracować i żyć normalnie ale dopóki sie dajecie robić w bambuko to nie narzekajcie bo to jest obłudne. Zawsze można odejść chociaż to też nie jest wyjście.

Zostaw merytoryczną opinię o Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc - Katowice

• Jak się pracuje w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc?

Silesiadis Sp. z o.o. Supermarket E. Leclerc