Opinie o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony w Warszawa

Tito

Może ktoś zna nr do rekrutacji w Warszawie będę wdzieczny

Tito

Czy firma może nie potrzebuje pracowników ochrony bez kwalifikacij może ktoś coś wie?

Umowa na najniższą krajową , warunki socjalne na obiekcie słabe , dali tylko czajnik , wymagania 24 godziny pracy 3 przerwy po 20 minut . (usunięte przez administratora) , tragedia znalazłem już innego pracodawcę . Nie polecam

@Marek

A możesz powiedzieć na czym polegała Twoja praca przez pozostałe 24 godziny? Bądź wiarygodny .

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem pracującym, chyba że kontrahent zadecyduje inaczej,ale zazwyczaj pracowicie. To tak jak w innych obiektach i firmach z branży ochrony.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony na stanowisko Zatrudnię osobę do sprzątania terenu zewnętrznego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jam

Jakie sa zarobki na h?

@Jam

Zależy jaki obiekt i gdzie???? A Ciebie jaki region lub miasto interesuje???

Max

Polecam. W/g mojej oceny dla wartościowego pracownika warunki bardzo dobre.Wyplata na czas i koleżeńska atmosfera.

Basmolud

Tragedia organizacja zerowa podejście do pracownika żadne na kasę trzeba czekać nie dotrzymują terminów

makro

firma nie weryfikuje umiejętności pracowników, liczy się sztuka. w razie krytycznych sytuacji większość pseudo ochroniarzy traci głowę. nie znają procedur, bez sprawności fizycznej. śmiechu warte. dyletanci. jaka firma tacy pracownicy. jeśli ktoś chce się upodobnić do nich to proszę. ja odradzam. pozdrawiam.

Fizyczny

Pracuje w tej firmie 7 miesięcy i powiem, że jest ok. Pieniądze są na czas. Inspektor normalny człowiek. Ma doświadczenie zawodowe i życiowe. Ludzie z biura mili i uprzejmi.

wit

same ubeki interesują się tylko kasą dla siebie. brak etatów o pracę. pracownicy-,,ochraniacze'' prawie wszyscy grubi jak wieloryby bez sprawnosci fizycznej i intelekyualnej odradzam.

Soldier

Cześć. Pracuje ktoś z Was na GI w Krakowie?

Tomasz
@Soldier

tak i co?

naszczęściebyłypracownik

Szmaciaże (usunięte przez administratora) i gnoje w całym kierownictwie tej smutnej firmy.

Ilona
@naszczęściebyłypracownik

Proszę, byś wyrażał się w sposób kulturalny. Wpisy na forum czyta wiele osób i tego typu słownictwo jest tutaj nie na miejscu. Możesz wyrazić swoją opinię pod warunkiem, że będzie ona zgodna z regulaminem forum i polskim prawem. Zachęcam do lektury regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Czy pracujesz w Basma Security? A może wiesz również, czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje?

Haczyk

Same negatywy oszukują nie płacą na czas omijajcie ich szerokim łukiem. Slawek H. to baran

gość
@Haczyk

To się zwolnij,jest tyle pracy do wyboru.

Pracowalem tam 6 miesięcy nie polecam oszukują na wypłacie braki po 300 lub 400 to norma co chwila telefony bo nie ma ludzi tragedia

Gość.
@Marek

Posty pisane przez jedną i tą samą osobę, proszę opisać gdzie mają miejsce takie sytuację???

Czarny
@Gość.

A mi się co miesiąc zgadza, co do grosza. Jak masz braki zgłoś do koordynatora, to wszystko wyrówna.W jakim regionie takie braki masz??? Ja pracuję w woj. lubelskim i na umowę o pracę zawsze mam pieniążki na kącie każdego ostatniego za dany miesiąc. A jak są jeszcze godziny na innym obiekcie na zlecenie to pieniążki są do 15 tego następnego miesiąca. U nas na obiektach jak narazie wszystko się zgadza. A z pracownikami niema problemu, co chwilę ktoś przyniesie CV do objektu i pytają o pracę. Ja pracowałem w różnych agencjach w lubelskim, tam odchodzą różne numery. Przecież jak komuś taka czy inna firma nie pasuje można śmiało zmienić.

Obrazowicz
@Czarny

Objekt w Warszawie jak większość kasa pod stołem wożenie w kopertach ochrona dla zadłużonych i emerytów wozi inspektor i Sławek H. to samo na twierdzy w Dęblinie

@Gość.

U was na obiektach dokładnie wiecie gdzie a udajecie naiwnych.

Tadeusz K.

Czytam i oczom nie wierzę. Pozytywne opinie to chyba sami o sobie piszą właściciele. Pracuję w Lublinie kasa zawsze 4 lub 5 dni później i braki w godzinach. Słabo to u nich funkcjonuje jak się odezwiesz to straszą że zwolnią.

Basmek

Ogólnie (usunięte przez administratora) minimalny etat reszta albo koperta albo zlecenie bez składek na emeryturę. Bez perspektyw.

Koneser997

Opinie pisane przez pracodawcę dobra sciema. Prawda że nie płacą na czas kręcą a ludzi źle traktują. Albo bierzesz pod stołem albo braki w wypłacie.

zainteresowana

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich i w związku z tym chciałabym dowiedzieć się , czy w tej firmie obecnie zatrudniają, tylko na umowę o pracy, czy zlecenia? Czy wśród was są tacy, które posiadają kilka umów.? Poprzednie , gdzie pracowałam była spółka, umowę o pracy miałam w jednej spółce a zlecenie w drugiej. Z góry dziekuję

@zainteresowana

W basmie jest umowa o pracę a na drugą spółkę jest umowa zlecenie ale jak ktoś chce więcej godzin niż norma.Te godziny na zleceniu przeważnie na innym obiekcie.

Remiks

Basma to super firma. Zatrudnia pracowitych a jak widać po forum niektórzy do takich się nie zaliczają stąd te wulgarne wpisy.

Baraspor

Kibel...

Zostaw merytoryczną opinię o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony - Warszawa

• Jak się pracuje w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony
4.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62
    01-424 Warszawa