Opinie o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony w Warszawa

Czym Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony zachęcają? Jakie mają dodatki?

Tylko dodatek do umowy o pracę za przepracowane godziny nocne.

żakuj

należy się tylko w Basma security to zapomnij ,nie płacą na czas i stawka niby 14,50 pln a faktycznie to 13,90 lub 14,08 gr na Godz netto z długą bronią . Basma była dobrą firmą a teraz idzie na (usunięte przez administratora) nie płaci żetelnie, Nie polecam odchodzę

żakuj

Basma to była kiedyś niezła firma ale od 2019/2020 tak m/w przełomu roku wszystko się zjebako bo nie płac a na czas i stawki po chuxu Poprostu lipa albo inaczej omijajcie z daleka .Basma security obiekt Nieświeska ....ja i kolega odmawiamy pracy ale jutro t nie

Endriu

Żadnych dodatków nie ma nie rzetelny pracodawca.to (usunięte przez administratora) nie POLECAM

Twój dowódca
@żakuj

A jesteś pewien ze pracowałeś na przełomie 2019/2020 w Basma Security. Zanim coś napiszesz Tomaszu zastanów się dwa razy.

sufo11

Basma security nie polecamy ,krzak zaczyna być gorzej jak u Kowalczyka, pracownikom SUFO nie dają umowy o pracę tylko śmieciówki - a jak ktoś sie upomina to zaraz mobing ,zalegają z wypłatami a za urlop wypoczynkowy jak był kolega na umowie to czekał dwa miesiące. (usunięte przez administratora)

Bol

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa.

Ilona

@GRZYWKA ! Czy posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę?

@Ilona

Ty powiedz najpierw kim jesteś, dobra? Bo jakoś nie zauważyłem, żebyś była tu kimś ważniejszym od zwykłego forumowicza. Jeśli mam przed kimś podawać swoje dane, to chciałbym wiedzieć, że jest to osoba, która pilnuje porządku na tym forum.

Ja też

Grzywka pewnie już dawno zmieniła firmę skoro Basma taka (usunięte przez administratora) Tobie też to polecam kolego. Nie męcz się. Jest tyle wspaniałych firm. Dostaniesz umowę o prace i super stawkę. Maseczkę i rękawiczki jednorazowe bo Basma to na pewno nie daje takich gadżetów.

@Ja też

Pracuję w tej firmie i środki ochrony(maseczki, przyłbice, rękawiczki)normalnie dostaliśmy. Nie jest idealna, ale da się normalnie pracować.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony na stanowisko Zatrudnię osobę do sprzątania terenu zewnętrznego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Plix

Czyli rozumiem że jak od czwartku to można liczyć na to że zostanie wysłana w poniedziałek Jeszce ????????????

@Plix

Myślę że tak, ale to oczywiście na umowę o pracę, bo zlecenie kilka dni puźniej.

Ciekawy

To etat i zlecenie z Basma Security ?

@Ciekawy

Z innej spółki.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Plix

A czy wogole była wypłata bo nadal 0zł na koncie?

On
@Plix

Tu nie ma pracowników Basmy tylko płatne trole wiec raczej nikt Ci nie odpowie. Ja dostałem wiec chyba były.

@Plix

Tak wypłaty były już od czwartku.

Do 10 tego firma przelewa tylko i wyłącznie na umowę o pracę za 168 godzin.

Kuba

A ja powiem tak. Pracowałem w tej firmie dwa lata temu. Pracowałem w sumie w 6ciu firmach i do nich mogę się odnieść w ocenie. Każda firma wypłacała mi na czas, basma też. W żadnej firmie nie miałem żadnej kary finansowej. Dwie odliczyły mi za mundur jak zrezygnowałem, basma nie. Pieniądze jak to w ochronie wszędzie marne ale w żadnej nie miałem tej najniższej na rynku tylko parę groszy więcej. Basma co do stawki klasowała się w gurnym przedziale. Grafik w baśmie udało mi się pogodzić z jeszcze dwiema pracami i nikt się nie dąsał. Doróbki z partyzanta jak w każdej firmie: na kiepską fuchę nie ma chętnych a koordynator musi kogoś znaleźć, generalnie jak ktoś chce zarobić i ma czas to zarobi a kto niema czasu to niech nie szuka pracy w ochronie tylko osiedlowym ważywniaku, będzie miał 1800 za 168h i wolne niedziele i święta. Stawka i warunki socjalne są zależne od klienta a nie firmy ochroniarskiej. Znasz angielski, nie spóźniasz się, golisz się przed pracą, patrzysz w monitor i reagujesz - będziesz miał lepszą stawkę na lepszym obiekcie z lepszym zapleczem socjalnym i wyższymi wymaganiami co do ochrony. A jak chcesz nic nie robić to siedzisz w butce metr na metr ze zmiennikami po których strach na krześle usiąść. Taka jest ogólna zasada wszędzie w tej branży. W basmie byłem tylko na prestiżowym obiekcie więc i kolegów w pracy miałem normalnych. Generalnie basma jest firmą którą z czystym sumieniem mogę polecić osobom które chcą pracować w ochronie, nie wiem czy mają obiekty dla tych którzy chcą tylko przesiedzieć w pracy ani jak na tych obiektach jest jeżeli są. Sam myślę o tym żeby wrócić do basmy, szkoda że od kilku dni "strona w budowie" chyba poprostu podjadę w wolnej chwili. Pozdrawiam.

Dowódca WSO
@Kuba

Na początek doradzam słownik ortograficzny,panie "bardzo dobry" pracownika,czytając Twój post wiem już ze poza cieciowaniem u prywaciarzy niewiele jeszcze widziałeś.

Dere
@Kuba

Kuba to ewidentnie biurowy pracownik Basmy

@Kuba

Po pierwsze, naucz się języka polskiego, tak pisanego jak mówionego(o ile odróżniasz te dwie formy). To ze Basma ci płaciła, to jeszcze nic rewelacyjnego. Innym nie płaciła w ogóle, albo 1/3 i też według ciebie jest w porządku?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Atmosfera jest ok, bo w dobrych agencjach ochrony takiej jak Basma pracownicy szanują pracę, wiedzą że pieniążki są na czas na kącie. Jak jest pracownik szanowany przez firmę to i pracownik będze szanował swoich przełożonych i kontrahenta dla którego pracuje.

@Gość

Chyba na koncie, prymitywie. Nie potrafisz nawet napisać poprawnie jednego słowa. Byłem w tej żałosnej firmie, przez pewien czas kierownikiem, ale jak się zorientowałem na czym polega praca w tej firmie, to uciekłem, bo to jest zwykłe (usunięte przez administratora) Tutaj człowiek\pracownik jest nikim, totalnym zerem, wykorzystywanym do zarobku. Nie mają żadnych moralnych hamulców, żeby pracownika, który im nie pasuje, zgnoić, zdeptać, upokorzyć i ostatecznie okraść z tych pieniędzy, które im się formalnie należą. Nie boją się tak traktować byłych pracowników, ponieważ wiedzą, że rzadko który odważy się iść do sądu, ale jak jeden poszedł, to zapłacili karę, więc może czas na powtórkę.

@Gość

A kto stwierdził, ze Basma jest dobrą agencją ochrony? Ty? A kim ty jesteś, żeby takie wyroki ferować? Naprawdę, gdyby Wyszkowski i Mianecki, chociaż trochę znali ludzi, to nie kazaliby takim imbecylom się wypowiadać. To świadczy o firmie i o jej możliwościach, nie tylko materialnych, ale też kreatywnych. Przecież wysyłają do dyskusji o firmie ludzi, którzy nie są w stanie sami wyartykułować jednego porządnego zdania. Oni potrafią tylko pobić, albo zwolnić potajemnie pracownika. Szmatlawcy i żałosne gnidy.

Ale widać że poskutkowało bo strach Ci nie pozwala na to żebyś się przedstawił. Oddaj lepiej pieniądze były kierowniku i pamiętaj że wiedzą gdzie mieszkasz. Szkoda mi teraz Ciebie. Plus taki ze forum się ożywiło ????

Witam.Firma Basma jest jedną z najlepszych firm jakie są teraz na rynku.Pieniążki na czas zawsze ostatniego danego miesiąca,koordynator Pan Tomasz jest wymagający,ale zawsze z szacunkiem do pracownika.Minusem jest że ciężko się dostać do firmy,ale chyba dlatego że mało kto z firmy odchodzi a jak ktoś podpadnie na obiekcie nie z własnej winy to starają się pracownika przenieść.Grafik Szef dostosowuje do możliwości i potrzeb pracownika.Firma warta uwagi.Polecam

@pracownik

A reszta rodziny zdrowa? Ty kue*a pracowniku. Jakbyś miał odrobinę honoru, to byś się przyznał kim jesteś. Pamiętaj tylko jedno, śmieciu. To nie jest twoja firma, jesteś tylko trybikiem. i jak każdy trybik, trzeba go będzie wymienić. Nie jesteś wieczny tylko żałosny, bo myślisz, że jesteś nie do wyruchania. Ta wieśniacka czapka też ci nie pomoże.

GRZYWKA !

Pracuje w firmie Basma od Lutego 2018 roku i jest to jedyna firma która jest godna polecenia jako miejsce pracy w ochronie!!!! Wiem co piszę bo w paru firmach pracowałem lub raczej [kołchozach] Basma to firma która szanuje pracownika a nie patrzy żeby wydoić go jak inne pseudo firmy.Praca w firmie Basma to po prostu przyjemność !!! Życzyłbym wszystkim pracownikom ochrony żeby takich firm jak Basma było jak najwięcej !!!

Jaś
@GRZYWKA !

Ile ci dali za ten wpis sciema tylko boki zrywać. Wszystkim normalnym odradzam zamiast etatów zlecenia przelewy opóźnione wepchną Cię na obiekt i dorabiaj osłów zero warunków pomieszczenie ochrony to skład mopów i wiader do sprzątania gdzie wepchneli biurko i krzesło ot cały socjal .

Też pracownik
@Jaś

Powiedz kolego gdzie takie ciężkie warunki pracy dostałeś i co rozumiesz pod pojęciem przelewy opóźnione. Firma jako jedna z niewielu płaci na czas i opłaca ZUS . Proponuje zainwestować w swój rozwój i poszukać czegoś co spełni twoje oczekiwania.

@Też pracownik

A jak Ty oceniasz warunki pracy w Basma Security? Interesują mnie zwłaszcza wynagrodzenie i forma umowy.Dziękuję.

Też pracownik
@Ilona

U mnie na obiekcie 24/48 i umowa o prace. Premii nikt nie obiecywał ale pieniądze co miesiąc są na czas.

@GRZYWKA !

Chyba ci grzywka spadła na oczy. Przepracuj tyle co ja, a potem się wypowiadaj, mimozo cholerna..

Ja tez

Jak długo wytrzymałeś ? Czy może dalej tam pracujesz ?

Brat Haczyka

Potwierdzam ta firma to porażka kręcą na godzinach podrabiają kwity tragedia gdzie pip i zus ?

@Brat Haczyka

Kwestie, które poruszasz to poważne zarzuty względem pracodawcy. Warto byś przeanalizował swój komentarz przez dodaniem go ponieważ takie opinie mogą mieć swoje konsekwencje prawne. Skup się w swoich wypowiedziach na technicznych kwestiach dotyczących warunków pracy, zatrudnienia czy też atmosfery w firmie. Takie komentarze będą dużą pomocą dla użytkowników forum.

@Brat Haczyka

Twój nick mnie zaintrygował. Sławek to Ty?

Norbert

@Fizyczny Zupełnie mnie to nie dziwi bo firma jest bardzo dobrym pracodawcą więc wystarczy dobrze robić swoje!!

@Norbert

Czyli co? Pozwalać się okradać bez mrugnięcia okiem? Żeby taki Jas kradł godziny i zapisywał na córeczkę? Jesteś kur*a normalny, (usunięte przez administratora)

Bodyguard81

(usunięte przez administratora) co innego mówią w biurze a inaczej na obiekcie robie 6 miesięcy i co miesiąc brak po 200 lub 300 zł inspektorek ściemnia baba w biurze telefonów nie odbiera. Nie polecam odchodzę z tego syfu.

@Bodyguard81

I masz rację, bo szacunku, ani uczciwej zapłaty nie dostaniesz.

Czy w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony są regularne szkolenia pracownicze?

Gość.

Tak, czasami aż za dużo. Poprostu nie zawsze wszyscy mają czas na szkolenia bo w innych firmach także pracujemy.

@Gość.

To znaczy w jakich? Basma deratyzacja i Basma sprzątanie? Człowieku, jak ty dajesz radę?(usunięte przez administratora)

arek

zatrudniają w większości emerytów i inwalidów bo im się to opłaca sami są na etatach a większość pracowników na śmieciówkach. ci którzy nie myślą o emeryturze piszą o nich pochwalne wiersze.

Romek
@arek

Rozumiem że pracujesz w kadrach tej firmy skoro wiesz ilu mają emerytów i inwalidów.

@arek

U nas na obiektach w Lublinie nikt nie ma ani orzeczenia o niepełnosprawności a wszyscy mamy etaty. Od lat nie ma zmian kadrowych na naszych obiektach. Mało tego najstarszy pracownik-63 lata więc gdzie są ci Emeryci.

@Gość

@Gość Uważam, że dobrze, jeśli Basma Security daje możliwość pracy osobom ze stopniem niepełnosprawności. Na jaką umowę zostają zatrudniane nowe osoby?

@Ilona

Na umowę o pracę i to więcej niż najniższa krajowa.A osoby ze stopniem niepełnosprawność na tym rynku nie mają problemu ze znalezieniem pracy,cały czas szuka IMPEL,MEMLING SECURITY ,OCHRONA 24 itp....

@Gość

(usunięte przez administratora)Jeśli na obiekcie jest wymóg taki a nie inny, to żaden emeryt ani rencista nie może tam pracować, czym więc próbujesz się chwalić, swoją głupotą, czy dyrektor Marcin dał ci złe odpowiedzi, bo nie sądzę żebyś sam, przy twojej świadomości i elokwencji, zdobył się na takie górnolotne oświadczenie. Czasami ręce opadają, jakich idiotów robią dowódcami albo kierownikami. Szkoda, że to nie boli, bo może niektórzy daliby sobie spokój.

ja wiem

Jak się pracowało to było cacy. Jak wywalili z roboty to teraz strzela się z ucha i to bez krępacji.

Jam

A zarobki jakie?

@Jam

Zależy jaki region, są regiony że 20zł na godzinę na rękę i więcej, a są regiony że najniższa krajowa lub najniższa na zlecenie tj. 14.70 a od nowego roku 17 brutto.

@ja wiem

Nie bądź taki demagog(o ile wiesz co to słowo znaczy). Właśnie jak się pracowało to nie było cacy. Bardzo rzadko Basma wyrzuca pracownika, to raczej pracownicy odchodzą mając dość ucinania im wypłat, a to o 100zł, a to o 250zł. I zawsze księgowa znajdzie powód. Chcesz kmiocie niedouczony wiedzieć? To powiem, nigdy A. Pleban, czy Polpatrol, w których pracowałem, nie oszwabili mnie nawet na złotówkę jak odchodziłem. Było uczciwie zapłacone, rozliczone i przy pożegnaniu było: "może się jeszcze spotkamy na innym obiekcie". Tylko Basma nigdy nie darowała nielojalności i pozostania na obiekcie z inną firmą, chociaż sama nie miała nic do zaoferowania, byleby firmie, która wygrała przetarg, zrobić jak największe kłopoty. I domyślam się, że zwykli pracownicy tu nie piszą, tylko śmietanka basmowskiej władzy, więc tym bardziej powiem ci, że gardzę waszą firemką jak mało czym. (usunięte przez administratora) W końcu dojdzie to do odpowiednich czynników.

Filip

To prawda ze można 20 na godzinę zarobić ? Ktoś napisze stawki?

@Filip

O 20 nie słyszałem ale 14-16 na pewno tak

Po 20 są obiekty o których nie bardzo mogę mówić-lecz jest to uzależnione od regionu.Ale to dobrze ponieważ firma szanuje pracowników. Często są propozycje wyjazdów w delegację jak są przejęcia obiektów to i pieniążki są większe, co by nie mówić naprawdę firma jest wpożądku. Zawsze wypłacają na czas.

@Gość

Chętnie pojadę w te regiony gdzie płaca po 20 zł. Pochwał się tą tajną wiedzą.

@Gość

Firma jest tak w porządku, jak twoja ortografia (usunięte przez administratora) Basma lubi takich właśnie ciemniaków po podstawówce, bo może im wcisnąć każdy kit, zresztą nie podejrzewam kierownictwa o lepsze wykształcenie. To byli ubecy, przyzwyczajeni do gnębienia słabszych i wszelkich form terroru, więc obecnie robią to samo, zmieniły się tylko metody. Ale były przypadki, kiedy waleczni inspektorzy Basmy, dorwali na przystanku byłego pracownika i skopali go do nieprzytomności. Pamiętam nazwisko tego człowieka, tylko pozostaje pytanie czy jeszcze żyje.

Firma przez ostatnie miesiące chyba sobie żartuje z pracowników. Księgowa do wyrzucenia!

1960

Zgadzam się zupełnie nie zna się na przepisach tam trzeba kontroli Urzędu skarbowego.(usunięte przez administratora)

Ja2

To musiała zajść Ci za skórę

@Ja2

Długo by pisać co ona wyprawia zupełnie nie zna przepisów nie potrafi nalicza chorobowego nie zna przepisów o podatkach itd itd o wszystko trzeba z nią walczyć pokazywać przepisy ona zaprowadzi firmę na (usunięte przez administratora)

@1960

Dokładnie, oszwabili mnie na 500 zł w ciągu dwóch miesięcy. Nie honorują zaświadczeń o zatrudnieniu na etat z innych firm. Mszczą się za najdrobniejszą nielojalność. A jak chcą się kogoś pozbyć, to nie informują go o tym, tak żeby taki ktoś przyjechał na obiekt, stracił czas i pieniądze i dowiedział się w ostatniej chwili, ze już nie pracuje. Stara metoda Basmy na utrudnienie ludziom życia. Żadna inna firma tak nie postępuje, ale co się dziwić. Nie tak dawno było przecież głośno o tym, że prezes Basmy(były milicjant, nawet dzielnicowy Woli), razem z byłymi i niedopuszczonymi do służby policjantami, okradł w Poznaniu taksówkarza z obrazów. Dostali wyroki do odsiadki, ale widocznie to za mało. Już kiedyś kombinowali z zatrudnieniami na czarno i jak to wyszło na jaw to zapłacili karę.Widocznie nic ich to nie nauczyło, bo ciągle kombinują jak tu kogoś okraść. Firma z zerowym zaufaniem i bydlackim podejściem do pracownika.

Tito

Pytam poważnie czy mógłby ktoś podać mi nr do działu rekrutacyjnego a jak nie to chociaż meila na którego mógłbym wysłać cv

Ja2
@Tito

Wysil się bardziej. Na prawdę nie jest trudno zdobyć ten numer.

Tito
@Ja2

Nie bądź taki podpowiedziałbys koledze w potrzebie, ????

Sławomir
@Tito

Napisz na jakie stanowisko będziesz aplikował, bo nie znalazłem w sieci żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy do firmy przyjmowane są osoby ze stopniem niepełnosprawności i czy tacy pracownicy mają odpowiednie udogodnienia do swojego stopnia orzeczenia? Liczę na Twój komentarz.

1960

Jak baseny.nie zmieni.ksiegowej to kasy nie będzie ta baba to jakaś porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony - Warszawa

• Jak się pracuje w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony
4.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62
    01-424 Warszawa