Opinie o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony w Warszawa

Patriota

(usunięte przez administratora) zdrajcy Polski (usunięte przez administratora) razem z tym komochem do Rosji i Tuskiem do Niemiec . Dla was to tylko szubienica nic więcej . Takich zdrajców to jak hitler pod ścianę i kula w łeb dalej sami sobie odpowiecie

Mm

Witam wszystkich a ja napiszę o tej firmie same pozytywy bo gdyby tak nie było to nie pracowałbym w niej prawie 8 lat ( w marcu minie:) ). Pieniądze na czas stawka nie najgorsza umowa jest, ten tylko będzie narzekał komu się nie chce pracować znam osoby z innych firm które mają dużo gorzej.Także polecam pracę w tej firmie.

sza

Pracowałem na dworcu zachodnim...zawalilem sobie sam...musialem sie zwolnic .atmosfera ok placa ukraińska ale na czas nigdy nie bylo problemu.wóda Ukrainki itp wynagradza place mniejsza od minimalnej .Pozdro dla Marcina Ch (usunięte przez administratora) inspektor zawsze za pracownikiem.Pozdro Piotrek Sz

dragan

widzialem gorzsza firme czyli multus wiesio nie wyplaca wyplaty i jezsze straszy sadem pracownikow, twierdzi ze prezeska nie ma pieniedzy teraz, tylko zapomnina dodac ze zyje z prezeska pod jednym dachem i szastaja kasa nieswoja.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony na stanowisko Zatrudnię osobę do sprzątania terenu zewnętrznego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Pan Nikt

Zapewne Jagusz

Romek

Dokładnie zgadzam się z opinią wcześniej. Walą w pędzel równo. Że też go jeszcze trzymają to jest do h... niepodobne...

Nie polecam.Byla to firma ok atmosfera tez byla dobra,ale niestety to sie skonczylo.Inspektor oszukuje i kreci wciaz.Pozdrawiam P.Marcina

ochroniarz

Powiem tak, jest to Firma jak większość na naszym rynku pracy złodziejskim. Płacą na czas, dają umowy o pracę. Grafik da się ustalić pod inne zajęcia i tyle. Kto nie chce pracować, to nie wiem gdzie by chciał pracować to mu wciąż będzie żle. Najlepeiej to narzekać. Można zacząć pracę gdziekolwiek i szukać pracy dalej ja na firmę nie narzekam.

Mirek

Uspokój się bo dadatków na wrzesień nie dostaniesz

ktoś

Widocznie kolega pracuje nie w tych porządnych. Pracowałem w kilku firmach i wszystkie płaciły na czas. Między innymi w Polpatrol, A. Pleban, Patron, Impel. Wystarczy?

Uspokój się Ci mówię...

Zabolała prawda prymitywie?

Jesteś zwykły grzbiet

Co kolega rozumie przez "płacenie na czas" ??? Pracuje obecnie w trzech firmach i tylko Basma płaci na koniec danego miesiąca, pozostali na 20 lub 25 następnego miesiąca wiec nie narzekam. A z tego co zauważyłem na tym forum to wszyscy obrzucają firmy szambem a pewnie dalej w nich pracują. Proponuje zmienić branże.

ktoś

Może w twojej? Facet napisał prawdę, więc trzym puchę lemingu.

ktoś

O czym ty gadasz? Jedyna firma? Z jakimi kwalifikacjami? Teraz co drugi pracujący w ochronie ma kwalifikacje. Konkretne obiekty? To znaczy jakie? Uważasz, że tylko basma ma konkretne obiekty? Pracujesz w ochronie od wczoraj? A może jesteś prezesuniem albo dyrektorem, próbującym dodać firemce plusów? To tak jak z taksówkarzami, wchodzą na strony swoich firm i je zachwalają. Ale ja zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Każdy, kto u nich pracował, wie, jak ciężko jest potem odzyskać swoje pieniądze za przepracowane dni. Właściciel firmy nie potrafi zrozumieć(lub nie chce), że ludzie u niego pracujący są wolnymi ludźmi. Uważa pracownika za własność i w razie nielojalności karze pracownika różnymi wymyślonymi karami, lub grozi sądem. W ekstremalnych przypadkach są zdolni do pobicia w biurze, jeśli delikwent przyjdzie z pretensjami. Więc nie pierdol mi tu, że szanują człowieka, bo albo jesteś leszczem, który zaczyna pracę w ochronie, albo jesteś (usunięte przez administratora) trollem.

ktoś

Pogadamy, jak będziesz zmieniał firmę. Wtedy zobaczysz jak Basma płaci na czas. Zresztą, albo jesteś opłacony albo jesteś członkiem zarządu, bo nawet najbliżsi współpracownicy, czyli ludzie odbierający zgłoszenia, mają swoje zdanie na temat tej "firmy". Gorszego dziadostwa i upodlenia pracownika nie widziałem w żadnej innej firmie. Więc nie kadź tu, i nie pisz głupot, bo wprowadzasz ludzi w błąd. A atmosfera, to lepsza jest na Marsie niż w tym żałosnym i mściwym grajdole. Nie pozdrawiam, bo wyczuwam fałsz.

Mirek

Jedyna firma która oferuje konkretne obiekty z kwalifikacjami. Nie utrudniają pracy i szanują człowieka.polecam

Firma płaci na czas. Atmosfera ok. Polecam

dobry_pracownik

Stawka w tej firmie dla wszystkich z kwalifikacjami to 6,50 i kierownicy twierdza ,że to szczyt bo więcej ma tylko prezes.Prezes biedny bo musi Lexusem jeżdzić ,reszta jak wielki dyrektor plus kierownicy opływaja w zbytku a zwykły cieć w Baśmie idąc obok wody gdzie pływają kaczki zostaje obrzucony chlebem bo już kaczki się nawet litują nad ubóstwem ciecia w tej firmie oraz biednymi dyżurnymi ,którzy łatają wszystkie potrzeby firmy i spokojnie rzucają bez namysłu chlebek aby cieciowi w firmie Basma żyło się odrobinę lżej.Praca w tej firmie dla idiotów.

Zostaw merytoryczną opinię o Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony - Warszawa

• Jak się pracuje w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Basma Security Sp.j. Agencja Ochrony
4.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62
    01-424 Warszawa