Opinie o Euroyoung Boutique w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Euroyoung Boutique. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroyoung Boutique o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroyoung Boutique w Warszawa

Samba

(usunięte przez administratora) Szczerze radzę się zastanowić. Warszawa jest dużym miastem z ilością różnorodnych stanowisk. (usunięte przez administratora) Serdecznie pozdrawiam użytkowników forum.

Strzeżcie Się

Uczciwa

Klientka

Sprzedawca

Rekrutacja przebiegła szybko.Przeprowadziły rozmowę pracownice. Poinformowano mnie że na konto ma wpłynac najniższa krajowa a reszta do koperty bo szefowa oszukuje Państwo. Umowa o pracę na 3 miesiace z najniższa krajową. Miałam lepsze oferty ale sadziłam po zapewnieniach że 2 500 to najmniej zarabiają. Prawda okazała się inna....przez 2 miesiace pracowałam bez umowy mimo moich pytań byłam zbywana....ze jutro...że jakieś poprawki bedą wprowadzone....itd. 2500 zł nigdy nie wypłacono mi takich pieniadzy. Otrzymałam najniższa krajową przez 2 miesiące i to do ręki z kasy aby nie było znaku na konto że wogóle tam pracowałam.... Nie ubezpieczyła mnie przez 2 miesiace.....wypłaciła jak dla psa bo kto normalny pracuje za taki syf. I ta osoba ma czelność nazywać sie uczciwym pracodawcą? Ja zostałam oszukana i myśle że nie tylko ja zostałam tak potraktowana. Ta osoba nie szanuje ludzi.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Imię którego nie wolno wymawiać

Droga Aniu z Katowic, nie miałaś bezpośredniego kontaktu w pracy z Panią Anią. (usunięte przez administratora) Całe szczęście uratowały Cię kilometry i tylko dzięki temu dobrze tam funkcjonujecie. Druga sprawa wszystkie rzeczy, które należało zrobić chociażby dostawy, faktury były robione przez nas , czyli przez Warszawę. (usunięte przez administratora) Wymądrzać się i wytykać palcami co należy zrobić to ja też potrafię. (usunięte przez administratora)

Chociaż nie podoba mi się poziom tych komentarzy, to w niektórych jest ziarno prawdy. Tak czy siak, nie interesuje mnie w żadnym stopniu zycie prywatne pracodawcy ani współpracowników. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Być może pracodawca miał inny stosunek do pracowników w Silesii, a być może wynikało to z faktu podporządkowania się. Zgadzam się Aniu, że poziom komentarzy przybrał bardzo żenujący poziom, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Była pracownica tego szamba

Szanowni Państwo, Poziom jaki przybrała Wasza konwersacja dalece odbiega od idei i celów tego miejsca. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, jednak nawet subiektywna opinia musi cechować się kulturą osobistą. Oceniając miejsce pracy oraz pracodawcę kierujmy się faktami, a nie zasłyszanymi opowieściami i aspektami zupełnie niezwiązanymi z tematyką. Pozostaję pracownikiem Euroyoung Silesia City Center i w mojej opinii Pracodawca Anna Poniatowska- Grotek należy do wzorowych pracodawców, dodatkowo moi współpracownicy potwierdzają tę opinię. Absolutnie nie czujemy potrzeby pozostawania anonimowymi, w razie obiekcji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Anna Przybyła

Beatka

Była koleżanķa pracodawcy

Oszukana

Czemu profil Euroyoung (bez Boutique) na Goworku został usunięty? Nie podoba mi się to, co się dzieje. Każdy powinien móc wyrazić swoją opinię o pracodawcy.

Wulgarna

A miało być tak pięknie

(usunięte przez administratora) Brak wprowadzenia nowego pracownika, ucz się sam. Rzucenie na głęboką wodę, gdzie nikt nie wyciąga pomocnej dłoni. Nikt nie tłumaczy, radź sobie sam. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euroyoung Boutique - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroyoung Boutique?

Kandydaci do pracy w Euroyoung Boutique napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroyoung Boutique
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Euroyoung Boutique