Opinie o Euroyoung Boutique w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Euroyoung Boutique. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroyoung Boutique o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroyoung Boutique w Warszawa

Iza Nowy wpis

Skąd ta cisza ?

Ala Nowy wpis

Jest ok

Witold Nowy wpis

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie , że przestaliście pisać?

AK Nowy wpis

stop hejterom

Sprzedawca

Rekrutacja przebiegła szybko.Przeprowadziły rozmowę pracownice. Poinformowano mnie że na konto ma wpłynac najniższa krajowa a reszta do koperty bo szefowa oszukuje Państwo. Umowa o pracę na 3 miesiace z najniższa krajową. Miałam lepsze oferty ale sadziłam po zapewnieniach że 2 500 to najmniej zarabiają. Prawda okazała się inna....przez 2 miesiace pracowałam bez umowy mimo moich pytań byłam zbywana....ze jutro...że jakieś poprawki bedą wprowadzone....itd. 2500 zł nigdy nie wypłacono mi takich pieniadzy. Otrzymałam najniższa krajową przez 2 miesiące i to do ręki z kasy aby nie było znaku na konto że wogóle tam pracowałam.... Nie ubezpieczyła mnie przez 2 miesiace.....wypłaciła jak dla psa bo kto normalny pracuje za taki syf. I ta osoba ma czelność nazywać sie uczciwym pracodawcą? Ja zostałam oszukana i myśle że nie tylko ja zostałam tak potraktowana. Ta osoba nie szanuje ludzi.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Silesia

Silesia

Katarzyna S.

Dziewczyny,które piszą te wszystkie negatywne opinie,chyba tak naprawdę nigdy nie musiały pracować i nie wiedzą co to jest prawdziwa praca.... Praca w Euroyoung nie należy do najcięższych a wymagania Szefowej są w granicach zdrowego rozsądku. Ja pracuję w Katowicach od samego początku i nie narzekam na nic,umowę dostałam od pierwszego dnia mojej pracy,wypłata jest zawsze przed terminem a i premia również na czas. Może i nie mam kontaktu bez pośredniego z pracodawcą ale z pełną świadomością mogę powiedzieć,że jest to jeden z najlepszych pracodawców jakich miałam. Więc czasami wystarczy zaufać swojej intuicji i po prostu samemu się przekonać jaki dany pracodawca jest w rzeczywistości. Pozdrawiam Katarzyna Sojka

Ponieważ wiele komentarzy w sposób rażący i obelżywy narusza moje dobra osobiste, takie jak godność, dobre imię, prywatność, życie rodzinne, wizerunek, cześć, pozycję zawodową i prestiż, byłam zmuszona podjąć działania będące próbą ochrony tych dóbr. Niniejszym informuję, że w związku z naruszeniem moich dóbr osobistych w postępowaniu przygotowawczym wystąpiłam do administratora serwisu o weryfikację adresów IP i uzyskałam zapewnienie, że zarówno treść wpisów, w tym moderowanych i usuniętych jak i adresy IP jest archiwizowana i będzie dostępna przez okres 5 lat na potrzeby postępowania dowodowego. Niniejszym wzywam osoby naruszające moje dobra osobiste do zaniechania tego działania, opublikowania oświadczenia i przeprosin, zwrotu kosztów działań mających na celu ochronę moich dóbr osobistych na podstawie faktur wystawionych przez podmioty, którym ochronę tych dóbr zleciłam (dotychczasowe koszty 5166,00 zł brutto, jednakże z powodu pojawiania się nowych komentarzy, koszty te z pewnością będą rosły). W przypadku bezskuteczności mojego wezwania będę domagać się opublikowania na koszt pozwanych stosownego oświadczenia i przeprosin, zasądzenia zwrotu kosztów zastępstwa procesowego, zasądzenia zwrotu opłaty sądowej od pozwu, zasądzenia zwrotu kosztów działań mających na celu ochronę moich dóbr osobistych na podstawie faktur wystawionych przez podmioty, którym ochronę tych dóbr zleciłam oraz zasądzenia kwoty 20 000, tytułem zadośćuczynienia. Informuję również, że za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą środków masowego komunikowania się grozi również kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Osoby naruszające moje dobra osobiste, zainteresowane polubownym załatwieniem sprawy mogą kierować korespondencję w formie pisemnej na adres rejestracji firmy Euroyoung.

Dominika S.

Ilość usuniętych komentarzy i zachowanie pracodawcy mówi samo za siebie. Ku przestrodze. Nie wiem czemu mój komentarz został usunięty, ale cóż. Nie mam zamiaru ukrywać moich danych. Teraz mam spokój, super pracę, z dala od problemów. :) Nie polecam. :)

INFO

Profil objęty weryfikacją adresów IP.

Estera

(usunięte przez administratora) Na początku jest pięknie i miło, potem wychodzi szydło z worka. (usunięte przez administratora)

Lexi

Dominika

Paulina

Jestem w szoku widzac tyle komentarzy! Pracowałam jako sprzedawca w Euroyoung okolo rok. Przez kilka miesięcy bylo w porzadku, atmosfera ok ( (usunięte przez administratora) szefowa rzadko dzwonila, malo sie angażowala, głównie przyjezdzala po kase albo dokumenty, kiedy już z kimś rozmawiala to z pracownicami o dluzszym stazu), zarobki normalne przy tym stanowisku w wawie, spoko godziny do 19 w tyg, w weekendy jeszcze krócej. (usunięte przez administratora) stopniowo zaczely sie coraz czestsze telefony, pracownicy przychodzili i odchodzili, szefowa miala coraz to nowe pomysly na usprawnienie dzialania butiku, my przestaliśmy sie wyrabiac z robota wszędzie byl chaos, balagan, stres. (usunięte przez administratora)

Byli pracownicy

(usunięte przez administratora) Zamiast usuwać komentarze, niech Pani przyjmie w końcu krytykę i może zastanowi się nad swoim postępowaniem. (usunięte przez administratora) Życzymy więcej obiektywizmu.

Nicki

vixa

WP

1980

Zgadzam się z opinią, że praca w Euroyoung nie jest dla każdego. Pracodawca stawia na samodzielność i kreatywność. Osobom, które nie potrafią pracować bez codziennego przydziału konkretnych zadań może być trudno.

BS
@1980

(usunięte przez administratora) Szkoda gadać. Wszyscy pracownicy z Warszawy odeszli, zostały tylko pracownice z Katowic, które próbują bronić pracodawcy (zacznijmy od tego, ze pracownice z Katowic nic nie robią, (usunięte przez administratora)

Ala

Dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroyoung Boutique - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroyoung Boutique?

Kandydaci do pracy w Euroyoung Boutique napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroyoung Boutique
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Euroyoung Boutique