Opinie o Oil-Tom Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oil-Tom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Oil-Tom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oil-Tom Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

DżingisHan

Co za dno dna :)))) haha komentarze mowià same za siebie. Tylko idiota poszedłby tam pracować. Proponuje pozew zbiorowy założyć firmie. Z tego co wiem już jakaś sprawa w sàdzie pracy sie odbywa. Sprawy sà darmowe, także śmiało można walczyç o swoje. Nie dajcie siè tak traktowaç. Potem tacy pracodawcy myślà, że im wszystko wolno. Powodzenia

były

Każdy odchodzący jest dla nich potencjalnym złodziejem. Do nikogo nie ma ani szacunku, ani zaufania. Żadnego pracownika się niedocenia, a wręcz przeciwnie, ciągle krytykuje i oczernia. Im więcej chcesz zrobić dobrego tym jesteś gorszy, a Twój czas jest becenny. Caritas Polska na OT. Księgowość/biuro popełnia mnóstwo błędów, za które odpowiada pracownik stacji. Dlaczego?

doBurej suki

Bije kulturą jak zwykle od Pani czyt. Nikt. Ja poczekam spokojnie, a Pani może się powoli pakować ze swojego domu. Komornik zajmie wszystko a Pani trafi przed sąd i prokuratura się już Panią zajmie. A ten palec się przyda pod celą. Będzie miała pani dużo czasu do zabawy nim. hahahaha

Susi

Słyszałam że firmę będzie rozkradał komornik. Niech spijają swoją śmietankę prezesostwo wraz z byłym prezesem T.P. teraz będą mieli czego chcieli. Pół roku i po firmie. Tak jak wspominał zarząd 2 lata pod rządami PANI PREZES i po firmie. Gratulacje Pani Aneto ciekawe jak Pani sobie teraz poradzi w nowej sytuacji. Pozdrawiam środkowym palcem ;D

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oil-Tom Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
wzw

Czy jest licytowana to nie wiem, ale wiem jedno na pewno na dno nie idzie bo już tam dawno jest

kiedy bym tam nie przejezdzal to zadnego auta tankujacego tam niema

Ktoś

Dokładnie bo (usunięte przez administratora) na to nie zasługuje, wystarczy że go nie ma a firma to żenada !

Nikt

Jakieś złe informacje masz.

Witam słyszalem ze powoli firma jest licytowna czyzby firma szla na dno?

Navi

O i ukazała się prawdziwa natura Pani Prezes... ;)Jeżeli miałbym wybór to wolę być tam.... I proszę nie krzyczeć jak w pracy, tylko poszukać co znaczy pisanie z włączonym przyciskiem Caps Lock...

Nikt

Chciałbym zauważyć ze to nie jest juz PHU Oil-Tom Tomasz Pietrzyk tylko OILTOM SP. Z o.o.

byla pracownica
@Nikt

Bo się rozwiodlo szanowne małżeństwo

ktoś

Dokładnie każdy ocenia po sobie... A jechane tu masz strasznie... Wszyscy się mylą ? Dodatkowo wpisywanie pochlebnych opinii o swojej firmie jest żenujące...

NOCOMMENT

KAŻDY OCENIA PO SOBIE.

ktoś

Przecież to na 99% napisała szefowa... Jeśli jesteś krętaczem, nie mówisz prawdy, szanujesz ludzi tylko wtedy gdy ci są do czegoś potrzebni i na wszystkich patrzysz z góry, to taka osoba z automatu uważa, że jej pracownicy to złodzieje, oszuści itp...

wrrr

Dalej jesteś tego samego zdania ????

dobra rada

Pani Prezes,nie ma skutku bez przyczyny! Tak ekipa w dg zrobiła, na ile Pani im pozwoliła i na ile ich Pani zmusiła.

polak

juz raz tak ekipa w dg zrobila i do tej pory ta stacja w dg nie daje sobie rady.

hahahaha !

Hahahaha, Pani prezes... Proszę się nie pogrążać... Ciekawe czemu jest taka OGROMNA rotacja na pańskiej stacji... Co chwilę nowe ogłoszenia, że potrzebna osoba do pracy. To chyba jednak nie świadczy dobrze o firmie... Skoro co chwilę nowy pracownik. Bo pracownika macie za nic. I tak jak poprzednik pytam: JAKA DOBRA OPINIA?! Pani?! Przecież to jakieś kpiny ;]

nierób

Pani Prezes, z całym szacunkiem: jakiej dobrej opinii?

suka

Dokładnie zamiast rozpisywać jak to wam źle idzcie gdzieś indziej, nie pozwolę sobie żeby jakieś nieroby psuły mi moją dobrą opinie. Nie pasuje idzcie pracować na Orlen, ciekawe jak tam się będzie wam pracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Oil-Tom Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Oil-Tom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oil-Tom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Oil-Tom Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słoneczników 9
    42-622 Dąbrowa Górnicza