Opinie o Restaumatic S.A. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Restaumatic S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Restaumatic S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restaumatic S.A. w Zabrze

Czy Skubacz.pl Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, oferujemy różne formy nawiązywania współpracy (umowa o pracę, zlecenie czy B2B). Standardem zatrudnienia jest umowa o pracę, która zostaje podpisana od razu lub po okresie próbnym (wynoszącym 1 miesiąc). Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem HR (hr@restaumatic.com tel: 534 741 794).

Z ogłoszeń i pracę wynika że świetny pracodawca! Czar pryska już na rozmowie kwalifikacyjnej. Umowa zlecenie! Serio! Podziękowałam za dalsze etapy rekrutacji. Stwierdzili że nie da się tego przeskoczyc że umowa zlecenie a później możemy pomyśleć o umowie o pracę.

@Kandydat

Kamil

Niestety. Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawda

@Kamil

Panie Kamilu! Chętnie poznamy Pana opinię na temat obszarów, które mogą zostać zmienione lub usprawnione. Zapraszamy do kontaktu z działem HR (hr@restaumatic.com tel: 534 741 794).

Kostek

A ja chciałbym dodać, że daleko trzeba byłoby szukać równie dobrego pracodawcy. Może nie wszystko jest idealne ale generalnie jest ok.

@Kostek

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ważne i motywują do usprawniania procesów wewnątrz firmy. Z chęcią usłyszymy, co moglibyśmy jeszcze poprawić. Zapraszamy do kontaktu (hr@restaumatic.com tel: 534 741 794).

Dyrektor Marketingu

Rekrutacja składająca się z kilku etapów, pomiędzy którymi były kolejne rozmowy z Prezesem. Pierwsza rozmowa bardzo profesjonalna z Prezesem i HR. Potem zadanie, składające się z 3 zadań (wg mnie bardzo dużo). Potem prezentacja zadania przed dyrektorami i Prezesem. Kolejnym etapem miała być rozmowa z akcjonariuszem (międzyczasie doszło jeszcze jedno zadanie/dane do zrobienia), ale jako że całość rekrutacji trwała ponad miesiąc od wysłania CV to międzyczasie znalazłem coś innego. Sam przebieg rekrutacji oceniam pozytywnie, było miło i profesjonalnie. Ale niestety zbyt wiele etapów, zadań i rozciągnięcie jej w czasie nie jest praktyczne w dzisiejszych czasach.

O doświadczenie, kompetencje, etc.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Toruń
Green Capital S.A.

@Kandydat

kandydatka

Pani rekruterka nie jest zaznajomiona z warunkami pracy które są zaprezentowane w ofercie. W benefitach było "możliwosć pracy zdalnej", ale to jednak praca w 100% stacjonarna :D Pani kreciła że to dlatego że ktoś nie usunął (ciekawe czego jeszcze z benefitów nie usunięto? ;))

Barbara
@kandydatka

coś jeszcze się nie zgadzało?

@kandydatka

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. W Restaumaticu dostępna jest opcja okazjonalnej pracy zdalnej (kilka razy w miesiącu), dlatego w treści ogłoszenia podawana była informacja o pracy stacjonarnej, a informację o pracy zdalnej umieszczaliśmy w kafelkach benefitowych. Aktualnie opisujemy ten element bardziej szczegółowo w treści ogłoszenia i mamy nadzieję, że taka praktyka lepiej spełni swoją rolę informacyjną. W razie pojawienia się dodatkowych rekomendacji zmian, serdecznie zapraszamy do kontaktu: e-mail: hr@restaumatic.com tel.: 534 741 794.

Aktualność

Restaumatic Wita!

Chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej? Śmiało pytaj! Jesteśmy tutaj dla Ciebie - żeby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Udzielimy Ci rzetelnych informacji na temat pracy w naszej organizacji oraz będziemy brali czynny udział w dyskusjach poniżej.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy polską firmą IT, która specjalizuje się w digitalizacji restauracji. Jako Restaumatic dostarczamy cyfrowe rozwiązania, które pomagają w rozwoju biznesu i sprzedaży online, a są to m.in.:
- Systemy do zamówień jedzenia online, dedykowane strony www z aplikacjami mobilnymi,
- RePOS - autorski POS do zarządzania restauracją z możliwością uzupełnienia o dodatkowe moduły,
- QR Waiter - system automatycznych zamówień w restauracji,
- Apetilo - aplikacja do zamawiania jedzenia online,
- usługi internetowe food marketingu.

Firmę oraz jej pracowników najlepiej poznasz podczas bezpośredniego kontaktu, a świetną okazją do tego jest właśnie REKRUTACJA! Dołącz do naszej #GastroRewolucji już dzisiaj.
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj ▶️ https://career.restaumatic.com/

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR:  tel. 534 741 794; e-mail: hr@restaumatic.com

Do zobaczenia!
Zespół Restaumatic
rekrutacja

Bardzo szkoda, że firma obiecuje kontakt z wynikiem rekrutacji i nie spełnia swoich obietnic. Czlowiek siedzi jak na szpilkach, z wypowiedzeniem w szufladzie, a tutaj jakieś jaja sobie robią. Żałuję poświęconego czasu i odrzucenia dobrych ofert.

Czy w firmie trzeba być odpornym na stres ?

XYZ
@Michał

Tak

Ktoś

Firma nie udziela informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej, mimo iż obiecuje ze odpowiedz będzie . Nie polecam- brak szacunku do kandydata .

Czy pracownicy Skubacz.pl Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

P.

Każdy ma prawo decydowania czy chce uczestniczyć.

Uwaga! Opinia pozytywna! ???? Pracuje w firmie juz dłuższy czas i uważam, że jest to najlepsza praca jaką miałam. Pozytywy: - wynagrodzenie na czas, - poczucie stabilizacji, - luźna atmosfera, - szef z poczuciem humoru, - szacunek do drugiego człowieka, - swoboda w wyrażaniu swojej opinii, - możliwość rozwijania się, - dobra rada i słowo od szefa. Wiadomo, ochrzani mnie też czasem ☺, ale wszystko jest zawsze na poziomie. Konstruktywna krytyka. Wszyscy mamy prawo do własnej opinii, ale niech każdy rzucający kamieniem, zanim to zrobi, zastanowił się ile razy firma poszła mu na rękę w jakiejś sprawie, ile szans dała. Spojrzał na sprawę z drugiej strony - wtedy kiedy jeszcze pracował, kiedy jego ocena firmy nie opierała sie na złości, czy frustracji wywołanej zwolnieniem. To się nazywa trzeźwa ocena i myślę, że każdy zanim cos napisze, powinien takiej dokonać. Tu zaglądają ludzie w poszukiwaniu informacji prawdziwych. Rzucajac na prawo i lewo błotem, nie bruździ sie tylko firmie, ale odbiera sie też innym szanse na znalezienie naprawde fajnej pracy. Do każdego rezygnującego po rzeczytaniu tego "bloga": - przyjdź, przekonaj się sam. Nikt cie u nas nie zje, a mozesz zyskać naprawdę wiele ????

Mimek

Gdzie ty pracowałaś, że dla ciebie wynagrodzenie na czas to pozytyw to Obowiązek! pracodawcy jak pracownika pracować. Poczucie stabilizacji proponuję przeczytac wpisy rk mówią o poczuciu stabilizacji Brak. Luźna atmosfera ok. Szef z poczuciem humoru ok. Szacunek do drugiej osoby taki ze na zebraniu szefowa mówi czy wy jesteście Debilami taki tu szacunek. Swoboda wyrażania opinie powiesz co myślisz a i tak nikt tego nie weźmie pod uwagę. Możliwość rozwoju żadna zero.

Kiedyś tam byłam

Też podeszłam z powodu braku stabilizacji w zatrudnieniu. Pomimo tego, że pracowałam długo, obawy o kolejny miesiąc zawsze były.

Kłamstwo definicja
@Mimek

Kłamstwo – wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe. Kłamstwem mogą być także wypowiedzi zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, o ile autor przekazu nie ma świadomości tego faktu. Jak wynika z badań ludzie wypowiadają kłamstwa od 1 do 3 dziennie

Uwaga

Niskie poczucie własnej wartości deformuje obraz rzeczywistość.

Wiecie czy Skubacz.pl Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jacek

Czy Twoja nazwa użytkownika ma jakikolwiek związek z tym, jak postrzegasz pracę w firmie Skubacz.pl? Chciałbym ustalić, czy warto tam aplikować, więc może na podstawie Twoich doświadczeń mógłbym ocenić tę kwestię. Pomożesz?

Zbyszek

Bardzo fajna firma, bardzo fajna praca w miłej, przyjaznej i wesołej atmosferze. Większość aktywnych tu hejterów zwyczajnie nie umie poradzić sobie z emocjami lub porażką. Wystarczy poszukać innej pracy, aby przekonać się, że jest tu sympatycznie. Nie bez przyczyny nie odchodzą stąd pracowicy, ktorzy potrafią wykonywać swoją pracę. Polecam aplikować, później dawać z siebie wszystko. W zamian można otrzymać serio wiele dobrego.

Zbigniew

Czy informacje o sprzedaży firmy są potwierdzone, bo ja nie znalazłem nigdzie tego typu wiadomości. Interesują mnie obecne rekrutacje, więc jeśli ktoś wie, czy będą prowadzone przyjęcia chętnie się tego dowiem.

Mam pytanie

Dlaczego nikt nie zapytał pracowników czy jest ktoś uczulony na sierść zwierząt? Myślałam, że bieganie psów między boksami i sikanie na podłogę nie jest standardem firmy.

Helena

Witam, czy macie informacje czy obecnie poszukują w firmie do pracy na stanowisko pomocy kuchennej?

Chyba mowa o innej firmie? W Restaumatic, czyli system zamówień jedzenia online, zainwestował Inovo.vc. To największa inwestycja tego funduszu. Podstawowym zadaniem systemu Restaumatic, stworzonego przez XXXX i YYYYYY, którzy wcześniej zarządzali portalem Skubacz.pl, jest obsługa zamówień online. Narzędzie ma też podnieść sprzedaż w restauracjach i zmniejszyć koszty marketingu. Projektem zainteresował się fundusz venture capital Inovo.vc. I zainwestował w niego 2 mln zł. - Zainwestowaliśmy w Restaumatic, bo segment zamówień z dostawą do domu, w którym działa system, rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Z zamówień jedzenia w dostawie korzysta już 64 proc. Polaków, w tym aż 38 proc. jedzenie zamawia online – wylicza XXXXXX, partner w funduszu Inovo.vc. Dotychczas z systemu Restaumatic skorzystało ponad 340 restauracji w Polsce. (w tej chwili już 2200 restauracji). Pieniądze pozyskane z inwestycji umożliwią rozwój systemu; zostaną przeznaczone m.in. na wsparcie działu sprzedaży i marketingu. Mogą też okazać się przydatne przy budowaniu strategii ekspansji zagranicznej. P.S. "nie kompetentny" pisze się łącznie

Witam Mam pytanie czy firma skubacz.pl umożliwi od 1 lipca przystąpienie do PPK(Pracownicze plany Kapitałowe)? czy ustawowo możliwość ta będzie udostępniona dopiero od następnego roku? Czy pracodawca rozważa dopłatę większą niż ustawowe 1.5% wynagrodzenia? Pracodawca ma możliwość dopłaty do programu między 1.5%-4%.

Zostaw merytoryczną opinię o Restaumatic S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Restaumatic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Restaumatic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restaumatic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Restaumatic S.A.?

Kandydaci do pracy w Restaumatic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Restaumatic S.A.

Restaumatic S.A.