Opinie o Restaumatic S.A. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Restaumatic S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Restaumatic S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restaumatic S.A. w Zabrze

Helena

Witam, czy macie informacje czy obecnie poszukują w firmie do pracy na stanowisko pomocy kuchennej?

Chyba mowa o innej firmie? W Restaumatic, czyli system zamówień jedzenia online, zainwestował Inovo.vc. To największa inwestycja tego funduszu. Podstawowym zadaniem systemu Restaumatic, stworzonego przez XXXX i YYYYYY, którzy wcześniej zarządzali portalem Skubacz.pl, jest obsługa zamówień online. Narzędzie ma też podnieść sprzedaż w restauracjach i zmniejszyć koszty marketingu. Projektem zainteresował się fundusz venture capital Inovo.vc. I zainwestował w niego 2 mln zł. - Zainwestowaliśmy w Restaumatic, bo segment zamówień z dostawą do domu, w którym działa system, rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Z zamówień jedzenia w dostawie korzysta już 64 proc. Polaków, w tym aż 38 proc. jedzenie zamawia online – wylicza XXXXXX, partner w funduszu Inovo.vc. Dotychczas z systemu Restaumatic skorzystało ponad 340 restauracji w Polsce. (w tej chwili już 2200 restauracji). Pieniądze pozyskane z inwestycji umożliwią rozwój systemu; zostaną przeznaczone m.in. na wsparcie działu sprzedaży i marketingu. Mogą też okazać się przydatne przy budowaniu strategii ekspansji zagranicznej. P.S. "nie kompetentny" pisze się łącznie

Witam Mam pytanie czy firma skubacz.pl umożliwi od 1 lipca przystąpienie do PPK(Pracownicze plany Kapitałowe)? czy ustawowo możliwość ta będzie udostępniona dopiero od następnego roku? Czy pracodawca rozważa dopłatę większą niż ustawowe 1.5% wynagrodzenia? Pracodawca ma możliwość dopłaty do programu między 1.5%-4%.

ex

Co tam nowego słychać w skubaczu? Jakieś ciekawe zmiany?

Aneta

Czarna mamba największą porażka tej firmy hahahah ^^

Dyrektor Marketingu

Rekrutacja składająca się z kilku etapów, pomiędzy którymi były kolejne rozmowy z Prezesem. Pierwsza rozmowa bardzo profesjonalna z Prezesem i HR. Potem zadanie, składające się z 3 zadań (wg mnie bardzo dużo). Potem prezentacja zadania przed dyrektorami i Prezesem. Kolejnym etapem miała być rozmowa z akcjonariuszem (międzyczasie doszło jeszcze jedno zadanie/dane do zrobienia), ale jako że całość rekrutacji trwała ponad miesiąc od wysłania CV to międzyczasie znalazłem coś innego. Sam przebieg rekrutacji oceniam pozytywnie, było miło i profesjonalnie. Ale niestety zbyt wiele etapów, zadań i rozciągnięcie jej w czasie nie jest praktyczne w dzisiejszych czasach.

O doświadczenie, kompetencje, etc.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Helena

Ciekawi mnie, w jaki sposób można podjąć pracę w firmie Skubacz.pl . Na stronie internetowej tej firmy nie ma informacji na ten temat, ale może któryś z obecnych pracowników wie, gdzie należałoby ich szukać? Ciekawe, czy wystarczy skontaktować się z firmą: https://www.skubacz.pl/info/contact

Obiektywno-subiektywny

Jestem bardzo zdziwiony strategią firmy odnośnie kontaktów w internecie. Czytając to forum wychodzi na to, że każda obiektywna lub subiektywna opinia na temat firmy nie wychwalająca firmy to hejt. Ciekawie obrana taktyka masz odmienne zdanie na temat firmy coś ci się nie podoba to według przedstawicieli firmy jesteś albo hejterem albo stosujesz bierna agresję lub masz problemy psychiczne lol. To jak w latach 70 nie zgadzałeś się z partią to byłeś wichrzycielem tutaj jesteś hejterem. Proponuję wypisać co można mówić a co jest tematem tabu. Jak małpa ktoś z firmy wkleja definicje hejtu może jakby się w nią wgłębił zobaczyłby, że żadne wpisy nie mają znamion hejtu tylko są obiektywno-subiektywnymi opiniami ludzi na temat pracodawcy.Dobrze, że nie ma cenzury bo wtedy byłyby tutaj tylko w 100% pozytywy a tak "hejterzy" lol też mogą napisać opinie

Booo

Taka dyskusja jakby to była praca w samym Google a praca handlowca to zwykły telemarketing

Ciekawa

Hej,od jakiegoś czasu widzę regularnie dodawane ogłoszenia o pracę ale zanim zastanowię się nad wysłaniem cv czy ktoś mógłby opisać jakie warunki zatrudnienia oferuje firma na stanowisku handlowca?

Ciekawa

Jeśli chodzi o ogłoszenie to nie ma tam podanych informacji jak chociażby wysokość wynagrodzenia i ewentualne premię a na czasie zawarcia umowy kończąc.Jest to forum gdzie można uzyskać informację dotyczące pracodawcy więc zamiast pisać,że wszystkiego dowiem się na rozmowie warto opisać to tutaj aby nie tracić czasu obopólnie ;)

Damian

Z perspektywy czasu z sentymentem wracam do wspomnień związanych z pracą w firmie Skubacz.pl. Moje początki sięgają roku 2012, wówczas budowaliśmy wspólnie markę Skubacz, wtedy jeszcze jako portal do zamawiania jedzenia online. Pisząc "budowaliśmy" mam na myśli kwestię wizerunkową firmy na rynku, ale również tą pracowniczą, organizacyjną łącznie z adaptacją biura oraz pierwszych boxów dla handlowców :), pierwsze skrypty rozmów z Klientami , tabele, rozliczenia, plany sprzedażowe etc. Widzę, po komentarzach, że pewne praktyki stosowane w Skubaczu są niezmienne i ponadczasowe :). Jestem pewien, że 6 lat temu, gdy odchodziłem z firmy z powodu nie do końca "dobrych praktyk" stosowanych w firmie, ten post wyglądałby zupełnie inaczej i byłby pisany w zdecydowanie innym tonie. Jednak jak mówią czas leczy rany, a wraz z wiekiem przychodzą nowe doświadczenia, przez co człowiek nabiera większego dystansu do tego co było. Po latach mimo takiego zakończenia pozytywnie wspominam firmę Skubacz i osobę P. Prezesa :). OK, nie było benefitów, talonów i fajerwerów, ale za to był fajny produkt i poczucie, że jesteś częścią firmy i masz na to realny wpływ. Marku, gratuluję pomysłu, podziwiam za determinację i 3 mam kciuki :) Pozdrawiam, Damian

@Damian

I tak się odchodzi z klasą. Bez krzyku, pretensji i obrażania się. Miło czyta się słowa osoby, która na chłodno, bez wylewania emocji pisze rzeczowo.

Bi...

Nie ma co narzekać hehe współ praca moim zdaniem ok. Pytanie do damskiego zespołu ? Co chciałyście odisgnąc, aby ona została Marią Niepokalaną hehe

z

Tyle szumu o talony na huśtawki rozbujane przez wewnętrznego prowokatora.

Mimo

Pracy w sprzedaży jest pod dostatkiem i tylko pod kątem, zgadzam się z przedmówcą. Dalej już tak kolorowo nie jest. Jeśli masz nie osiągalne progi/targety, to jak najbardziej cieszysz się z dodatków które wymieniłeś, jednak traktuję to jako "chusteczkę" na otarcie łez po ujrzeniu stanu konta w dniu wypłaty. Drogi, przyszły zatrudniony ( obojętnie na jakim stanowisku), praca jest w porządku, jeśli chcesz tylko pracować.

Były kolega

Powodzenie lub niepowodzenie w życiu zawodowym czy osobistym w pewnym stopniu związane jest z inteligencją. Jednak nie jest to jedyny istotny czynnik. Dominujące są cechy osobowości, to jak ktoś radzi sobie z porażką, jak wykorzystuje nadarzające się okazje i jak kreuje szanse dla siebie. Nasuwa się pytanie co to znaczy "po raz kolejny zostałem zwolniony z pracy z winy pracodawcy" czy "dlaczego mam takiego pecha, że ciągle trafiam na beznadziejnych pracodawców" albo "dlaczego ciągle spotykam bezmyślnych ludzi". Jakie konkretnie pojawiają się w związku z tym trudności oraz jakie obszary są najbardziej problemowe i dlaczego? Być może są jakieś istotne prawidłowości, którym warto się przyjrzeć samemu lub pod okiem specjalisty.

4-letni-pracownik

Ja jestem zadowolona. Odpowiada mi nieformalna atmosfera, poziom wynagrodzenia i jasne zasady premiowania. Mamy bardzo dobry produkt, dlatego jesteśmy liderem w Polsce, Rumunii, Słowacji itd.. Mogę zrobić sobie p[rzerwę kiedy czuję, że jej potrzebuję. Świetnie wyposażona kuchnia, nawet to, że sami (oprócz sprzątaczki) odpowiadamy za porządek w ciągu dnia. Mam pewność, że zawsze będę jadła w czystym otoczeniu:)

poziomka
@4-letni-pracownik

Zgadzam się z tobą:)

banan
@4-letni-pracownik

ta, teraz mamy super zespół, fajni ludzie i świetni handlowcy, teraz już wszyscy wymiatają!

Mimek

Witam W dzisiejszych czasach to pracownik może sam wybierać w ofertach pracy a w sprzedaży to można powiedzieć, że dyktuje warunki zatrudnienia, dlatego w 2019 roku przy stopie bezrobocia na poziomie 5,8% w każdej firmie świadczenia pozapłacowe stanowią normalną wartość dodaną. Moje pytanie (odpowiedź na nie zapewne zainteresuje osoby, które rozważają wysłanie cv) jakie benefity pozapłacowe i udogodnienia dla pracownika z wymienionych poniżej (według badań Sedlak &Sedlak 90% firm oferuję obecnie co najmniej 3 z nich) w 2019 roku zapewnia firma Skubacz.pl ? - Prywatna opieka zdrowotna dla pracownika opłacana przez firmę? - Prywatne ubezpieczenie pracownika na życie i NNW opłacone przez firmę? - Karta Multisport dofinansowana przez firmę? (dopłata pracownika rzędu 20-30 zł/miesiąc) - Dofinansowanie do wakacji? - dodatek funkcyjny za brak l4 w danym miesiącu? - Dostęp do platformy multibenefit z kwotą doładowania do wykorzystania np. na bony do sklepów czy kina, teatru? - Opłacenie lub dofinansowanie do kursów językowych? - Opłacanie szkoleń zewnętrznych (zakończonych egzaminem) podnoszących kwalifikacje zawodowe? - Refundacja okularów korygujących wzrok? czy może nadal wpisuje się prace przy monitorze poniżej 4 g? - Czy nadal urlop 2 tyg wypoczynkowy może być wykorzystany jedynie w miesiącach lipiec-sierpień? - Czy jak klient umawia się na telefon biznesowy poza godzinami pracy, a pracownik działając dla dobra firmy dzwoni do niego w domu firma wypłaca już nadgodziny czy nadal stosowana jest zasada „że to twój wybór, że dzwonisz do niego my ci nie zapłacimy ani 1zł”? Jak wspomniałem zapewne nie jedna osoba czytająca opinie o firmie będzie zainteresowana w jaki sposób firma dba o swoich pracowników

Helena

Twoje zestawienie jest intrygujące i zmusza do przemyśleń na temat pracodawcy, jakim jest Skubacz.pl. Nie wiem jednak, z jakiej pozycji wypowiadasz się tutaj na forum - jesteś pracownikiem tejże firmy, czy może wypowiadasz się jako osoba w inny sposób z nią związana? Myślę, że Twoje doprecyzowanie pozwoli lepiej zrozumieć Twoją wypowiedz. Powiesz więc, czy pracujesz w tym miejscu na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Pracuję w firmie Skubacz od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z pracy. Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami poniższych osób, jest to przykre, że w taki sposób oczernia się żetelną firmę. Osoby które piszą negatywne opinie powinny się zastanowić czy ze swojej strony były w porządku. Wcześniej pracowałam w innej firmie gdzie ludzi traktowano fatalnie pod każdym względem. Teraz w końcu trafiłam do firmy gdzie liczy się człowiek.

mstnb

Żetelną? Serio? :D Swoją drogą, dobrze, że wysyłacie tam maile z szablonu, bo z taką ortografią dużo byś nie zdziałała, mistrzynio. PS. Dużo klików pod twoim postem. Zaskakująco dużo. Ale spoko. Klikajcie dalej.

M. nieSkubacz

Jakby co to jestem kolejnym pracownikiem (usunięte przez administratora) potraktowanym przez Skubacz i jeśli są chętni to opowiem, jakie tam kwiatki się działy ;) Widzę, że każdy przypadek jest ciekawy, ale mój może się okazać najlepszy ;)

Halina
@M. nieSkubacz

Sądzę, że jest wiele osób zainteresowanych Twoją opinią. Firma cały czas rekrutuje.

falcon
@M. nieSkubacz

Opowiadaj,czekam z popcornem w ręku.

Pracowałam w Skubaczu dość długo i nie zgodzę się z większością opinii. Praca jak w handlu- stresująca, nie każdy się nadaje i nie każdy wytrzymuje presję, ale za to wynagrodzenie dobre. Jeśli faktycznie pracuje się uczciwie to można zarobić fajne pieniądze. Do tego świetne biuro, nie ma problemu ze zrobieniem sobie kilku przerw w czasie pracy- robiłam plan to nikt się mnie nie czepiał. Jedynym minusem jak dla mnie było to, że nie zrobiony plan trzeba było nadrobić w kolejnym miesiącu.

RK cz.2

Na kolejną rozmowę zostałem wezwany 9-go listopada. (usunięte przez administratora)poinformowała mnie, że mój czas się kończy. Już w tym dniu miałem 2,5 umowy, został mi przecież jeszcze tydzień, ale nie. Poinformowano mnie, że mam czas do wtorku 13-go listopada, bo muszę jeszcze wybrać urlop. Poczułem się trochę (usunięte przez administratora). Bo jak to jest, że ktoś zawiera z tobą ustną umowę, a potem wyciera sobie nią gębę? Dodatkowo poniedziałek 12-go listopada był wolny, więc miałem związane ręce, to był jeden dzień pracy mniej. W teorii powinieniem czuć się w miarę spokojnie, bo przecież miałem już 2,5 umowy, warunek został spełniony. Jednak zdawałem sobie sprawę z tego, że podpisałem wypowiedzenie, a to o czym rozmawialiśmy nie zostało nigdzie uwiecznione, był to układ "na gębę". Podkreślę jeszcze raz, że aboslutnie nie mam pretensji o samo wypowiedzenie. To samo mówiłem wtedy, gdy je podpisywałem. Handel taki jest, kluczem są wyniki. Liczyłem się z tym. Nie robisz hajsu, trudno. Widocznie nie jest to miejsce dla ciebie. Jednak nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy szafują fałszywą nadzieją. Dzisiaj, tzn. 13-go listopada zostałem z samego rana zaproszony na rozmowę, ale już przez samą (usunięte przez administratora). Podkreślam, że był to już mój dzień urlopu. (usunięte przez administratora) zabrakło, była widocznie bardzo zajęta udawaniem, że nic się nie stało. Albo nie chciała brudzić sobie rąk. (usunięte przez administratora) przedstawiła mi propozycję - albo się żegnamy, albo podpisuję umowę zlecenie "na sztuki". Przyznam szczerze, że taka umowa jest dla mnie żadną umową. Każdy z nas potrzebuje stabilizacji, więc było dla mnie oczywiste, że nie mogę się na to zgodzić. Powiedziałem liderce, że czuję się (usunięte przez administratora), bo przecież spełniłem warunek. W dodatku przed czasem. Dzisiaj miałem podpiąć kolejne dwie umowy, już zaangażowałem w pełni dwóch "moich" restauratorów. Byłem gotów podpisać umowę o pracę nawet na trzy umowy z restauratorami miesięcznie (na niższych warunkach finansowych). Nic niestety nie dało się z tym zrobić. Poprosiłem (usunięte przez administratora)lecz ta nie znalazła czasu. To biuro naprawdę nie jest takie duże i nie składa się ze stu kondygnacji. Swoją drogą, chwilę później poszła zapalić papierosa.(usunięte przez administratora) decyzja jest ostateczna. Uścisnąłem Ci dłoń na do widzenia, (usunięte przez administratora), choć w ogóle nie miałem ochoty. Bo uważam, że na to nie zasłużyłaś, po tym, jak mnie potraktowałaś. Tym bardziej, że wcześniej zaręczałyście, że jestem kumatym gościem, że słyszycie jak rozmawiam z klientami i że rozmawiam dobrze, że jestem asertywny, elokwentny. Więc co takiego się, (usunięte przez administratora), wydarzyło od wtorku 30-go października, kiedy wręczyłaś mi wypowiedzenie, mamiąc jakąś złudną nadzieją, że nagle dla tego kumatego, ogarniętego i elokwentnego faceta nie znalazłaś ani minuty czasu, by wytłumaczyć to, co się stało? Potraktowałaś mnie, (usunięte przez administratora), jak półgłówka. Nie po menadżersku. Jakoś przymykałem oko na to, że często, gdy Cię o coś pytałem, nawet na mnie nie spoglądałaś i sprawiałaś wrażenie, jakbym był dla ciebie niewyobrażalnym ciężarem. Że stałem dwie minuty jak słup soli przy Twoim biurku z jakąś sprawą, tudzież umową, a Ty udawałaś, że mnie nie widzisz. Że nie odpowiadałaś na "cześć", że bywałaś butna, nieprzyjemna. Że czułem się w związku z tym lekceważony. Nie podobało mi się to, bo brakowało tutaj szacunku do drugiego człowieka, ale myślałem, że taka po prostu jesteś - pogrążona w swojej pracy, że nie zwracasz uwagi na takie rzeczy, że to dla Ciebie detale, że to nic nie znaczy, że to nie powinno o Tobie świadczyć. Ale to wszystko się dziś złożyło w jedną przykrą całość. Twoje słowo jest nic nie warte, a sama wykazałaś się dziś nieprzeciętnym tchórzostwem. Mimo wszystko życzę Ci dużo dobrego, (usunięte przez administratora). I będę o Tobie dobrze myślał, bo podejrzewam, że rozpaczliwie tego potrzebujesz.

Ślimak
@RK cz.2

Widzę, że (usunięte przez administratora) dalej nie nauczyła się szacunku i kultury... Nikt z byłych pracowników nie może o niej powiedzieć dobrego słowa i nie dlatego, że zostali zwolnieni, ale dlatego, że traktuje ludzi tak, jak traktuje. Jest to nieodpowiednia osoba na takim stanowisku. Leczy swoje kompleksy traktowaniem innych bardzo źle... (usunięte przez administratora) Co on w niej widzi i dlaczego nie widzi tego, że to właśnie ona ma destrukcyjny wpływ na firmę... Ona przecież tak bardzo nie pasuje do tych wszystkich fajnych ludzi w firmie. Ja po ponad roku, kiedy tam pracowałem złego słowa nie powiem na nikogo - (usunięte przez administratora) Nie polecę tej firmy nikomu że względu właśnie na nia. (usunięte przez administratora) jak chcesz to podeślę Ci swoją pracę dyplomową na temat: "Kompetencje menadżerskie w nowoczesnej firmie." która napisałem na 5. Tylko obawiam się, że kultury i szacunku już się nie nauczysz. Karma natomiast wraca i już do Ciebie wróciła nie raz jak wszyscy doskonale o tym wiemy. Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam (usunięte przez administratora) i życzę powodzenia - przyda się na pewno :)

Były pracownik - Daniel
@RK cz.2

Mnie też nie dziwi, że (usunięte przez administratora)potraktowała Cię w taki sposób. Czasem tak jest, jak się "awansuje" troszkę wyżej i ludziom odbija. Często zapomina się, że "podrzędny" pracownik jest najważniejszy i bez niego firma po prostu nie zarabia. Pominę już fakt, że szacunek należy się KAŻDEMU! Bez wyjątku! Jeżeli (usunięte przez administratora)okazuje brak szacunku pracownikowi na niższym szczeblu świadczy to o braku wychowania, kompleksach i desperackim dowartosciowaniu się. Tacy ludzie się nie zmienią. Tacy ludzie nie nadają się na stanowiska (usunięte przez administratora)i każdy, kto ma trochę pojęcia o tym się ze mną zgodzi. Nie ta firma - to inna. Na szczęście w tych czasach mamy wybór i możemy nie pozwalać sobie na takie traktowanie. Ja osobiście dobrze wspominam każdego! Świetni ludzie, naprawdę. Niestety nie powiem tego o (usunięte przez administratora)i też uważam, że nie pasuje do tych wszystkich ludzi... Mimo wszystko pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora):)

@RK cz.2

Dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoim doświadczeniem. Mam jednak prośbę, żebyś nie podawał we wpisach imion osób zatrudnionych w firmie. Jest to zabronione przez regulamin ze względu na ochronę tożsamości. Jeśli wpis zawiera takie informacje, może być usunięty przez administratora. W przypadku wątpliwości zajrzyj pod link: https://www.gowork.pl/regulamin

Smile

Oj czuję, że Opinie znowu szybko znikną jak ostatnie opinie byłych pracowników o pewnej osobie. Chyba szykuje się kolejne zebranie z szefem, gdzie będzie przedstawiał zalety Ulubienicy firmy, że jest the Best normalnie Steve Jobs w spódnicy, lwica polskiej przedsiębiorczości, która zdobywała wiedzę i niezbędne doświadczenie w punkcie obsługi klienta w Kauflandzie(profil LinkedIn) , przecież każdy wie że to kuźnia kadry menagerskiej.W każdej liczącej się firmie taka osoba po tylu sygnałach od pracowników które docierają do szefa dawno by już pożegnała się ze stanowiskiem...

RK
@Smile

Wcześniejsze wpisy zniknęły, bo ktoś przesadził. Nie zapominajcie o kulturze wypowiedzi, pomimo tego, że osobie, o której najwięcej złego możecie napisać, tej kultury nie wpojono. Trzymajcie poziom, a nikt tych postów nie ruszy.

Handlowiec

Brawo , nareszcie ktoś się odważył napisać 100% prawdę o tym jak funkcjonuje ta firma. Współczuję kolego że Cię tak potraktowali. Niestety nie jestem zaskoczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Restaumatic S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Restaumatic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Restaumatic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restaumatic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Restaumatic S.A.?

Kandydaci do pracy w Restaumatic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Restaumatic S.A.

Restaumatic S.A.