Opinie o Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. w Łódź

Szanowni Państwo,
pragniemy wyrazić podziękowania i słowa uznania dla Wszystkich Pracowników naszej firmy, którzy wykazali się zaangażowaniem i odpowiedzialnością w mijającym roku.
Życzymy Państwu dużo zdrowia, wielu budujących myśli, energii do osiągnięcia zamierzonych celów oraz wspaniałego 2021 roku!

Dobre miejsce do pracy i świetny program (Acceleration Pool), dla osób, które chcą rozpocząć pracę w IT. Tak jak wszędzie są plusy i minusy. Plusy - możliwość rozpoczęcia pracy w IT (3- miesięczne szkolenia techniczne bez lojalki) - przyjazna atmosfera i zgrany zespół projektowy - możliwa sporadyczna praca zdalna - niezły social (dla mnie najciekawsze: dofinansowanie do lunchu, dofinansowanie do wczasów pod gruszą i opieki na dzieci, zniżki na produkty (JBL, AKG), dodatkowy dzień wolny w roku) - trudne projekty, ale można dużo się nauczyć Minusy - dużo procedur i procesów - w niektórych projektach panuje bałagan

Osoby do AP wzięte z bootcampa gdzie pracuje jeden z pracowników harmana

Aktualność
Dla nas w #HARMAN nauka jest ważną częścią naszej codziennej pracy. Podążanie za trendami w branży lub doskonalenie naszych umiejętności technicznych sprawia, że jesteśmy na bieżąco z nowinkami. Co robisz dla swojego rozwoju osobistego i zawodowego?

Obejrzyj ten film, aby bezpośrednio usłyszeć od pracowników HARMAN o znaczeniu ciągłego szkolenia i edukacji.

We are looking for AUTOSAR SYSTEM ENGINEER

What You Will Do:
On a daily basis, you will work on features according to specification and processes, fix issues, update technical documentation, create and execute test cases.

We are looking for an open-minded, Agile driven, experienced Embedded Autosar developer who will be responsible for development and maintenance of cutting-edge telematic gateway for one of the largest Automotive OEMs.

Firma Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Functional Systems Architect. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
rafcio_100

Jak z pracą zdalną w Harman?

bylyPracownik
@rafcio_100

Nie istnieje. To tylko fikcja. Możliwość pracy zdalnej to kwestia jednorazowej sytuacji i musisz mieć dość dobry powód.

Pracownikkk
@rafcio_100

U mnie w projekcie pracujemy w pełni zdalnie od marca przez Covid. Nowe osoby też były wdrażane zdalnie bez konieczności pojawienia się w biurze. Osoby, które mają potrzebę pójść do biura, mogą (biuro jest otwarte). Przed covid, praca zdalna była okazjonalna.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.?

bylyPracownik

Nie wypłacają. Aktualnie to redukują etaty i zwalniają bez zapowiedzi. Pomimo wprowadzenia 10% obniżek pensji i skorzystania z Tarczy4.0

Radek
@bylyPracownik

Naprawde jest az tak zle ?

@bylyPracownik

Pandemia zmieniła codzienne życie wielu z nas, jest również wyzwaniem organizacyjnym dla wielu firm. W tym okresie najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. W celu przeciwdziałania negatywnych skutków Covid wprowadziliśmy kilka zmian. Skorzystanie z wprowadzonej ustawy poskutkowało czasowym obniżeniem wymiarów etatów i adekwatnie wynagrodzenia. Życzymy nam wszystkim dużo zdrowia i jak najmniej trudnych decyzji.

Connected

Po wielu latach oglądam sobie opinie o Teleca . Teraz Harman . Pracowałem kiedyś na helpdesku(usunięte przez administratora)jest spoko . Chcial mi coś zalatwic jako programiscie ale nie mialem takiego doswiadczenia zeby cos robic . Generalnie najwieksze me$@y jakie tam byly to byly na helpdesku wlasnie. Juz nie chce mi sie rozpisywac ale uwazajcie na R (usunięte przez administratora)bo to popapraniec a G (usunięte przez administratora)to nieuczciwa i nebezpieczna men$a. Wiem co mówię

A
@Connected

Nie ten czas. Powinno być 'był spoko'.

spoko firma, projekty różnorodne od infotainmentu po OTA, w miarę dobra organizacja pracy oraz w porządku ludzie. Pomimo obecnej sytuacji na rynku wypłacili premie roczne.

byłyPracownikHa

Ciekawe komu wypłacili te premie? Bo mi nie i z tego co wiem to ponoć nikomu, bo cięcia z covid. Została wstrzymana większość benefitów. Chyba że mówisz o historii i tych bonach do manu na ledwo kilka stówek raz na rok. Ja nie dostałem, ale może za krótko pracowałem. Obecnie były "premie" w postaci -10% wynagrodzenia z powodu COVID. Szkoda, że nie było prawdziwych premii (tych na +) jak szło dobrze i chwalili się kilkuset milionowymi zyskami. Są takie All hands meeteng, gdzie wszyscy biją brawo jak na dawnych zjazdach PZPR, tylko teraz w kolorze i na żywo. Więc jak to w corpo - wszystko działa w jedna stronę. Generalnie o podwyżkę hiper ciężko, więc to co wywalczysz na wejściu, to z tym zostajesz. Ja na ocenie rocznej pomimo, że bardzo się starałem to usłyszałem o gausach itd. i oczywiście.... :). No cóż jestem młody wiec pewnie naiwny. O pracy zdalnej można zapomnieć (teraz c19 to wiadomo), ale to było dla mnie kiełbasą kiedy przychodziłem do tej firmy. Jednak po kilku miesiącach pracy, jak zapytałem, jak przejść na tą pracę zdalną, to zobaczyłem tylko sarkastyczny uśmiech team lida. Moim zdaniem firma nie liczy się z jednostką. Kiedyś bez zapowiedzi wywalili cały dział. Ludzie przyszli do roboty i dostali ot tak wypowiedzenia Ot tak. (historia potwierdzona przez kilka osób). Wspominany tu Jurek W to też już nie ten sam człowiek (to też wiem z opowieści starej gwardii). Kiedyś ponoć był bardzo zżyty z ludźmi, teraz moje odczucie (z opowieści i obserwacji) jest wręcz odwrotne. Miałem z nim jedną osobistą rozmowę i na szczęście ostatnią. Z tego co wiem i widzę na firmowych spotkaniach, to pracownicy szeregowi są po jednej stronie bariery, a managerowie po drugiej. To widać. Jest mur. Ja przyszedłem do firmy jak wybuchła sprawa "praw autorskich" gdzie sprawa była mocno zatajona do ostatniej chwili, przez co sam padłem tego ofiarą. Wtedy zadałem sobie pytanie: Gdzie ja trafiłem? Widać było od razu izolację i zakłamanie zarządu i HR od reszty. Znam trochę historii, o Harmanie, Symphony i Telece - bo to wszystko jedna firma, choć mówią, że Teleca to była to inna historia. Znam jeszcze drugie corpo gdzie pracowałem wcześniej i było podobnie, choć zdecydowanie mniej corpSzczurów. Kolegów z działu w Harman miałem bardzo fajnych i nie stroniących od alko, dzięki czemu można było się dowiedzieć wielu ciekawych (nie powiem fajnych) historii . Nie polecam tej firmy. Ja się przeniosłem do innej firmy - prywatnej i oczywiście nie jest kolorowo, ale zupełnie inna atmosfera :). Mam nadzieję, że nigdy nie trafię już do corpo.

oOo
@byłyPracownikHa

Premie roczne są wypłacane w dwóch transzach - pierwsza część została wypłacona w kwietniu (i była niewiele mniejsza niż comiesięczny przelew). Premię nie dostają osoby pracujące krócej niż rok. -10% wiąże się z obniżeniem czasu pracy o 10% o czym również zapomniałeś wspomnieć. Podwyżkę dostają raczej wszyscy i w dużej mierze zależy od wyników (nie po roku i nie dla miernot). W obecnej sytuacji praca zdalna to standard (zresztą nie tylko w Harmanie) - są osoby które od marca nie były ani razu w biurze.

V
@oOo

Zapomniałeś wspomnieć, że premie są od lepszego seniora (po ejst podział na tych z lepszym i gorszym gradem). Podwyżki nie są dla wszystkich i nie mają też nic wspólnego z jakośćią Twojej pracy. Możesz mieć super oceny rok w rok i żadnej podwyżki latami. W Harmanie obniżyli czas pracy? To znaczy co, teraz jest jak na urlopie, 16 i można iść do domu, a w weekendy i święta tylko do 13?

Michal

Dużą zaletą pracy w Harmanie są projekty, które są w nim realizowane. Większość z nich dotyczy automotive. Branża jest wyjątkowo trudna i wymagająca, ale to dobry obszar do rozwoju i nauki. W porównaniu z innymi firmami mamy na pewno bardzo fajne benefity. Najlepszym jest oczywiście obiad – codziennie możesz zamówić sobie coś innego, prosto do biura. Rekrutacja nie jest prosta, ale warto próbować.

byłyPracownikHa
@Michal

Tak. Potwierdzam. To najlepszy benefit w Harman. 6PLN dopłaty do jedzonka ze styropianu.

Anon
@byłyPracownikHa

To już nieaktualne. Obecnie nie ma dopłat.

pracownikH

Jestem całkiem zadowolony z pracy w Harmanie. Przeprowadziłem się z zagranicy kilka lat temu i byłem ( to znaczy nadal jestem) pozytywnie zaskoczony pakietem socjalnym. Nawet u siebie w domu nie miałem tyle rzeczy „za darmo”. Naprawdę to jest mega zaletą tej firmy. Oczywiście, jak i każda firma ma zwoje „minusy” ale patrzmy na plusy. Jeśli chodzi o obcokrajowców to zapewniają kurs polskiego, a dział HR pomaga ze wszystkimi dokumentami aby ten pobyt był legalny. Czyli krótko – ja polecam!

@pracownikH

Kurde na Ukrainie jadłeś trawę więc nawet Łódź się wam podoba.

Wkurzony

Nie rozumiem. Napisałem zwykłą opinię. Nikogo nie obrażałem. Face to face jestem trochę agresywny. Kawał chłopa ze mnie. Możemy się umówic. Mam do was wpaść ?

Nie z Lodzi
@Wkurzony

Koniecznie wpadaj, mozesz nawet w parku zaczekac. Tylko daj znac kiedy wpadasz jeden wielki kawale, moze i z Lodzi moze i chlopa.

@Nie z Lodzi

Proszę dyskutować kulturalnie. Żaden ze mnie bandziorek. Nie będę reagował na zaczepki prowincjusza. Widać co tam poprzyjmowali.

Wkurzony

Kiedyś to miasto zapłonie.

Wkurzony

Co ma piernik do wiatraka? Może i wyrzucili. Co to ma do rzeczy ?

Nie z Lodzi
@Wkurzony

To mow od razu, ze wyrzucili. Za dużo youtube'a co? Za dużo kawusi w kuchni? Za mało pracy co?

@Nie z Lodzi

Od strony logiki to dur$ń jesteś. Napisałem może wyrzucili. Nie ma to po prostu znaczenia i związku z tym o czym piszę. Po prostu uważam, że to głupie, że w Łodzi gdzie ekonomia jest słaba pracują ludzie z innych miast. Łodzianie jada do Warszawy czy Londynu i zabierają pracę innym choć tam może być tyle miejsc pracy, że to jeszcze jakoś jest do zniesienia.

Nie potrzeba nam przyjezdnych.

Harman zatrudnia menedżerów, którzy nie są w ogóle z Łodzi. Wstyd i hańba. Czy ta firma dostawała jakieś dotacje od miasta ?

@Nie potrzeba nam przyjezdnych.

Dziękujemy za wpis. Jako firma o wysokich standardach szanujemy każdą opinię, ale nie tolerujemy hejtu oraz dyskryminacji (w tym przejawiającej się ze względu na miejsce pochodzenia lub zamieszkania).

Wkurzony
@Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.

Łódź to biedne miasto i firmy są tu witane po to by zmienić sytuację Łodzian a nie żeby odbywały się tutaj pielgrzymki. Na pewno wśród Łodzian znaleźliby się godni menedzerowie a nie cwaniaczki ze Sląska, małopolski i innych zakamarków. Czy miasto nie monitoruje jaki procent zatrudnionych to rzeczywiscie łodzianie ?

XYYZ
@Wkurzony

Powiedz nam co masz do ludzi z innych zakątków Polski? Boli Cię to? Ilu ludzi dojeżdża lub pracuje w Warszawie a nie są w Warszawie. Czy jak ktoś jest spoza Łodzi i nie jest rodowitym Łodzianinem jest gorszy? Słabiutki argument.

@XYYZ

Są miejsca, które potrzbują przyjezdnych i takie, które nie potrzebują. Łódź nie potrzebuje. Jak ktoś szuka roboty niech jedzie do Warszawy, Poznania lub Wrocławia. W cywilizowanym świecie jest tak, że firmy, które operują w danym mieście starają się zatrudnić przynajmiej jakiś procent ludzi z tego miasta a już szczególnie jesli miasto dawało jakieś dotacje czy udogodnienia. Łodzianie muszą jeżdzić do Warszawy bo łódzkie miejsca pracy są zajęte przez Ukraińców, Bełchtowian, Warszawiaków i Bóg wie kogo jeszcze. Nie tylko w Harmann. Jeśli Łodzianin kwalifikuje się do pracy to powinien mieć pierwszeństwo. Nic nie mam do przyjezdnych ale jest jak jest. Pozbawiajcie roboty Poznaniaków czy Gdańszczan. Łódź to wy już zostawcie w spokoju. My dużo przeszliśmy. Należy nam się trochę spokoju. Już szczególnie to jest irytujące w przypadku posad wyższego szczebla. W Harman na pewno jest jeden menagier z Krakowa i jeden z Wałbrzycha. Był jeden z Kujaw. Nie wspomnę juz nawet o Ruskich. Pewnie są dobrzy ale jest też wielu dobrych Łodzian, którzy muszą się walać po Polsce i Europie.

Chyba nie z Lodzi
@Wkurzony

Czyli, ze ludzie z Lodzi do wyrzutki z uczelni poza Lodzia? Moze by tak lodzian wyrzucac z firm w Wawie czy na Slasku albo w Krakowie? Czlowieku zastanow sie co piszesz. To jest tak glupie.

@Chyba nie z Lodzi

W ogóle nie pisałem o uczelniach. Pisałem o płatnych posadach czyli o tym co jest podstawą egzystencji w danym mieście.

@Chyba nie z Lodzi

Nie ma równości między Łodzią a Warszawą czy Poznaniem. Łódź to miasto chronione ze względu na swoją biedę i upadek przemysłu. Nie mam nic przeciwko Tobie jeśli jesteś niezastąpiony a jeśli może zastąpić Cię Łodzianin to proszę pracować u siebie. Czemu nie założysz firmy w swoim mieście ? Na codzień śmiejecie się z Łodzi jaka brudna i zacofana ale chętnie trzymacie tyłki na posadkach u nas. Łodzianin ma jeść kaszankę i was obsługiwać w McDonaldzie. Zagłosuję na każdego samorządowca, który ureguluje te kwestie. Firma Mega jak otworzyła się w Nowej Zelandii to od razu zadeklarowała, że będzie zatrudniać lokalsów w ramach podzięki za dobre przyjęcie a wy co? Pracujcie w swoich pięknych o rozwiniętych miastach albo walczcie o rozwój swoich wsi i miasteczek.

@Chyba nie z Lodzi

No pod Dzierżoniowem to wiele firm nie ma.

Wkurzony

Człowieku. Co Ty sobą prezentujesz ? Jak Ty się wypowiadasz na kulturalnym forum?

Czy można w Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

firma od ukladow znajomosci i wpychania niekompetentych ludzi do pracy po bootcampie sda bo pracownik harmana go polecił bo wyklada w sda. to jest zenujace. albo rodzina albo nie jtos kogos posuwa po bootcampi. cos za duzo osob tu posze o tych znajomoaciach

Każdy z pracowników zatrudnionych w HARMAN ma dostęp również do benefitów pozapłacowych, np. prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do wczasów pod gruszą, karty Multisport oraz wiele innych. https://jobs.harman.com/

haha

kolego w samo sedno. uklady ukladziki cala lodz. szacun za komentarz. postrach javy niech aplikuje do Warszawy tam zostanie juniorem. bo jednak poziom javy w wawie a lodzi to lodz to (usunięte przez administratora) no. kazdy rekruter tak twierdzi z warszawy. kolesiostwo kolesiostwo wlasny folwark sobie zrobili. zreszta co ten harman wie o javie. tam proste yaski na poziomie juniora leca dla seniorow. tu tylko c++ sie liczy. dobrze ze w wawie c++ umarlo to nikt z harmana tu nie przyjdzie

Dzięki za wpis. Jako firma o wysokich standardach szanujemy każdą opinię, ale nie tolerujemy hejtu. Jako zasadę – nie odpowiadamy na anonimowe bezpodstawne zarzuty o obraźliwych treściach.

@haha

Dziękujemy za wpis. Jako firma o wysokich standardach szanujemy każdą opinię, ale przede wszystkim te podpisane własnym imieniem i nazwiskiem. Nasze kierownictwo i zespół HR jest do dyspozycji pracowników każdego dnia, by rozwiązywać te i inne problemy.

Dzika_bomba
@haha

Nie widziałem nigdy człowieka od javy ale owszem słyszałem.

ahah
@haha

To jak to jest z tym szefem IT? Ludzie nie siadają z nim przy jednym stole czy to nieprawda?

Dzika_bomba
@Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.

Z tym Jerzym W. to jeszcze z czasów jak się grało pod namiotem pamiętam jak wstawał i wychodził to się ludzie śmiali taki wajdelota był. Mówiło się też o czymś takim jak "szkoła Wechty" czyli o Bartkach, którzy byli wybitnymi uczniami w tym innym stylu prawdomówności.

services

To jak to jest z tym szefem IT? Ludzie na serio nie siadają a nim przy jednym stole?

nick

Czy Harman wstrzymał rekrutacje? Z ich strony internetowej z ofertami pracy zniknęła Łódź i Polska.

@nick

Rekrutacja w Łodzi jest aktywna. Zapraszamy do aplikowania. https://pl.indeed.com/poka%C5%BCprac%C4%99?cmp=Harman&t=Service+Desk+Engineer+German+English&jk=46770d0284d26d98&q=harman&vjs=3

inzynier

Balagan w projektach nie jest wiekszy od tego co spotyka sie wszedzie. Atmosfera bardzo dobra i nie ma wiekszych cisnien (od typowe dla kazdego projektu deadline-y). Nie zauwazylem ani jednego kierownika psychopaty a jesli byl to jestem przekonany ze dlugo nie popracowal. Projekty dobre, kasa dobra (jesli cos umiesz i to udowodnisz), korporacyjnosc ograniczona do minimum. Mam wysokie wymagania jesli chodzi o firmy (a kilka zaliczylem) i Harman jest najlepsza w jakies dotad bylem. Laczy w sobie doskonale cechy duzej firmy (zarobki, projekty) i malej (atmosfera, swoboda).

d
@inzynier

blahahahaha, pracujesz tam już 3 dni?

Radek
@d

Pracowalem tam ponad 4 lata. Cos sie wypalilo a w zasadzie projekt przeszedl w wieczny maintanance bez zadnej przyszlosci i rozwojowosci na horyzoncie wiec postanowilem poszukac czegos co pozwoli mi poczuc sie znowu jak programista. Ja nic wiecej juz sie tam nauczyc nie moglem (tzn moglem i uczylem ale nikt z tej wiedzy korzystac nie chcial) ale o samej firmie i pracujacych tam ludziach zlego slowa nie powiem.

Tomasz G

Odnoszę wrażenie kolego, że stawianie się w pozycji wygranego niezbyt licuje z frustracją wyzierająca z Twojego posta. Proponuję zastanowić się nad sobą, bo gdybyś był szczęśliwy w nowej firmie to nie miałbyś potrzeby udzielać się tutaj w ten sposób.

Po jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi po rozmowie technicznej w biurze?

HARMAN Poland

Odpowiedzi najczęściej przekazujemy w przeciągu 14 dni od rozmowy kwalifikacyjnej. W sporadycznych sytuacjach, gdy proces rekrutacji się wydłuża, informujemy kandydata o zaistniałej sytuacji i podajemy przewidywany czas uzyskania informacji.

kandydat
@HARMAN Poland

Niestety w moim przypadku (mimo zapewnień Pani z HR i osób rekrutujących) brak odpowiedzi -> minął ponad miesiąc

Kris
@kandydat

A wysyłałeś do nich maila? Dzwoniłeś? Przez aktualną sytuację, coś mogło się zmienić.

@kandydat

Zapraszamy do kontaktu poprzez maila careerspoland@harman.com w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Gdy tylko skontaktuje się Pan/Pani z nami będziemy mogli przeanalizować co się wydarzyło.

Pytacz

Z ilu etapów składa się rekrutacja na stanowiska techniczne?

@Pytacz

Rekrutacja na stanowiska techniczne może składać się z 1-3 etapów. Mogą to być rozmowy kwalifikacyjne w biurze (ul. Ogrodowa 8) lub za pomocą webexa. Ilość etapów zależy od stanowiska. Kandydaci są najczęściej informowali o przewidywanej ilości etapów.

tester

ile zarabia tam junior tester

Tomasz
@tester

Po takim pytaniu aż się ciśnie na usta wredna odpowiedź, ale nie bądźmy gramatycznymi nazistami. Testerzy zarabiają zwykle niewiele mnie (ale jednak mniej) od programistów, choć im wyżej tym bardziej się to zrównuje. Jeśli chodzi o junior testerów to rozpiętość jest ogromna, bo zależy do wielu czynników: -> Czy tester jest manualny czy automatyczny, -> Doświadczenie, -> Certyfikacje, -> Wyjazdowość, -> Znane technologie. Najlepiej zaaplikować i sprawdzić samemu.

@tester

Oferujemy stawki rynkowe wraz z bogatym pakietem benefitów :) Zapraszamy do procesu rekrutacji. https://jobs.harman.com/

Zostaw merytoryczną opinię o Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.?

Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.