Opinie o 4M Cleaning w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 4M Cleaning. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4M Cleaning o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4M Cleaning w Warszawa

Jaka atmosfera jest między działami w 4M Cleaning?

Bocian Nowy wpis

Nie jest tak źle, na moim obiekcie pozwolili mi dzieci brać do pracy. I moje 10 letnie dziecko Sprzata ze mną klatki schodowe. Mam dodatkowe 2 zł za godzinę pracy dziecka, szybciej skończę. O odkurzacz się drugi miesiąc doprosić nie mogę tego nowego.

Dariusz

Polecam każdemu kto wie co to sumienność i ma zasady w pracy.

Omijać szerokim łukiem, firma jest niewypłacalna. Pracowników solidnych traktują nieuczciwie. Wolą zatrudniać tzw. "nierobów", niż dbać o porządnego pracownika i wypłacać wynagrodzenie na czas. Nie wiem tylko kto na tym zyskuje, bo na pewno nie (usunięte przez administratora) którzy udają, że nic złego się nie dzieje.

Marzena

Jak często się zdarzały opóźnienia w wypłatach jak tak?

Pracownicy
@Marzena

Pieniądze powinny znaleźć się na koncie do dnia 25 kolejnego miesiąca(zapis w umowie). Wielu pracowników jednak do tej pory czeka na wypłaty, a mamy już 29, dodam że jest piątek więc można zapomnieć, że pieniądze znajdą się na koncie przed końcem tygodnia. Mi i paru innym pracownikom których znam, pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja, ale z tego co wiem nie pierwszy raz podczas istnienia firmy. Proszę zrozumieć, że niektórzy muszą zapłacić za mieszkanie, rachunki etc. i nikt nie będzie czekał i słuchał usprawiedliwień. Od początku tygodnia na pytanie kiedy pensje znajdą się na kontach, dostajemy odpowiedź że na pewno dziś, trzeba czekać lub że niektórzy pracownicy dostali już pieniądze, na pytanie kto dostał jest cisza i brak odpowiedzi. Jeśli ktoś odpowiedzialny powiedziałby konkretnie, że np. wypłaty będą za tydzień, dwa człowiek wiedziałby na czym stoi, a tak można czekać w nieskończoność. Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w 4M Cleaning? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Na jakie benefity można liczyć w 4M Cleaning?

Prezes Nowy wpis

Na żadne. Pensja co dwa trzy miesiące. ZUS nie opłacany. Kasa so ręki. Stara szczotka do zamiatania i dziurawe wiadro.

Lechu

Co za bzdury liudzie tu wypisują chyba nigdy nie pracowali w tej firmie Zasuwałem na szczocie , awansowałem na kierownika obiektu , a teraz na rejonowego . Nigdy nie było problemu z wypłatami ani ze sprzętem . Chyba z powodu coraz większej liczby obiektów konkurencja się zdenerwowała bo zaczęła tracić obiekty . Weźcie się do roboty , a nie narzekajcie to obiekty nie będą wam spadać . Z całego serca polecam firmę

Oksana
@Lechu

Mnie pracuje się w dobrze i nigdy nie miałam problemu z przełożoną , pieniążki też się zgadzają

@Lechu

Niedługo zostaniesz prezesem... co za bzdury. Widzę że dyrektorom się nudzi i muszą zneutralizować negatywy. HEHE. Żenujące.

@Lechu

Kierownik obiektu ?rejonowy?nie ma podziału takiego ale plus taki ze przynajmniej ściemniasz na plus firmy

Gucio Nowy wpis
@Lechu

Lechu już nie pracuje. Zwolniony. Dyrektor tez odszedł. Kasy nadal nie ma.

BarbaraB1968

Nie polecam. Pensja co drugi miesiąc. Prezesi (usunięte przez administratora), a pracownicy nie mają co do garnka włożyć. не рекомендую. Зарплата через місяць. Керівники (usunięte przez administratora), а працівникам нема чого покласти в горщик.

Gucio
@BarbaraB1968

Ostatnio z parkingu na lawecie wyjechały samochody Porsze. Chyba na raty brakuje. Pensji drugi miesiąc nie mamy. Dzieci głodne w domu

ciekawska

Coś cicho o firmie? Istnieje jeszcze?

Agnieszka
@ciekawska

Tak, firma 4M Cleaning nadal istnieje. Co więcej - można tam ubiegać się teraz o pracę. Ponoć kandydaci weryfikowani są tam pod względem predyspozycji psychofizycznych, doświadczenia, przebiegu kariery zawodowej, posiadanych kwalifikacji. Byłabyś może zainteresowana?

ciekawska
@Agnieszka

broń boże. Kiedyś tam pracowałam 4 miesiące i największemu wrogowi bym nie poleciła u nich pracy

Weronika
@ciekawska

Witaj, @ciekawska, czemu dokładnie nie poleciłabyś pracy w 4M Cleaning najgorszemu wrogowi? Podaj proszę powody, które Tobą kierują.

Dariusz

Tak i Dobrze sobie radzi

Jakub
@ciekawska

A coś dokładniej? Czemu nikomu byś nie poleciła? O co chodzi - o kasę, kierownictwo, opóźnienia w wypłatach?...

@ciekawska

Tak istnieje i ma się bardzo dobrze wręcz wspaniale

@ciekawska

Tak istnieje .ma się bardzo dobrse

@ciekawska

Siema nie rozumiem cie kobieto nie pracujesz Ok może coś poszło nie po twojemu Ok spoko ale po co ciśniesz temat by zniechęcić innych ??może jesteś podkładka by w taki sposób odradzać pracę??daj na luz życie toczy się dalej .ja polecam firmę i szlak mnie jasny trafią jak taka osoba oczernia fime kasa jest sprzęt jest komfort pracy jest wystarcza chęci i szacunek a tym samym zyskasz wiele

obalbina
@ciekawska

Do biura sie dodzwonilam bo nzamieniono mnie na pana i do tej poty nie mam swiadectwa rozsiazania umowy

Balcer

Dziwią mnie niektóre opinie . Z mojego doświadczenia moge powiedzie, a pracuję juz dwa lata w tej firmie że wszystko jesrt ok. Wynagrodzenia nigdy sie jeszcze nie spóźniły. Zresztą mam dobry kontakt z koordynatorem i wiem jak dużo obiektów im przybywa. To chyba o czymś świadczy

Marzena
@Balcer

To dziwne, bo serio niektóre komentarze na temat opóźnień w wypłatach są bardzo wiarygodne. Może wszystko zależy od stanowiska? Jak sądzisz?

Loco
@Balcer

Zgadzam sie z opinia !!!!!!

@Balcer

Ile ludzi tyle opinii, dlatego warto to weryfikować. A jak z ciekawości ile wynosi to wynagrodzenie?

Balcer
@Marzena

Ostatnio podpytałem troche w firmie. tego co udało mi się dowiedzieć to jedyne opóźnienia były na obiekcie, na którym klient nie zapłacił fv bo miał problemy finansowe ale pracownicy i tak w końcu dostali pieniądze od firmy. Czy firma odzyskała pieniądze to nie wiem. Patrząc na to co się dzieje w Polsce i jak trudno jest teraz prowadzić działalność to sytuacje mogą się wszędzie powtórzyć . Państwo niestety nie pomaga przedsiębiorcą, a wiem coś o tym bo sam zamknąłem działalność i wróciłem na etat.

Balbinka
@Balcer

Potwierdzam firma jest spoko i dobrze się pracuje

Nieważne kto

Firma jest nie wypłacalna (usunięte przez administratora) Unikają kontaktu nie odbierają telefonu

Jakub
@Nieważne kto

Jak to się potoczyło? Odzyskałeś/aś resztę swojej kasy? Ciekawe z czego wynikła taka sytuacja ... Mam nadzieję, że już wszystko wypłacili.

Laura
@Nieważne kto

Co za głupoty wypisujesz .Kontakt z firmą jest super , biuro otwarte od poniedziałku do piątku . Nigdy nie miałam problemu z wypłatą , a wręcz przeciwnie zawsze jeszcze mogłam liczyć na pomoc .

Sławomir
@Laura

To dobrze, ze sprostowałaś ten wpis, bo łatwo komuś w ten sposób popsuć opinię. Jak już wspomniałaś o wypłatach to ile mniej więcej można zrobić na czysto? Napiszesz, bo bardzo by mi to pomogło.

ella
@Sławomir

ze 3 tysiące zarobisz jak się postarasz.

@ella

Nawet I więcej zależy od twoich chęci i zaangażowania

Bu

Czy ktoś może napisać konkretnie, jakie są warunki zatrudnienia? Umowa? Stawka godzinowa? Bo nigdzie nie widzę konkretów, tylko jakieś tam, albo dobre, albo złe opinie. Jakie środki?,jaki czas pracy?, Jak wygląda nadzór? Jakie są możliwości urlopu?zwolnienia?ubezpieczenia? Jak się traktuje czynnik ludzki? Jakie są relacje w zespołach? Jakie są relacje z przełożonymi? Czy praca jest na spoko, czy ponad siły? Zamierzam podjąć pracę, dlatego to dla mnie ważne. Czekam na info, pozdrawiam

@Bu

Hej jestem osobą pracująca tam już prawie 2 rok firma jest spoko kierownictwo też wbrew temu co wypisują inni może po prostu robią dołek pod firma taka polityka w pracy .kordynatorzy jak i kierownictwo jest bardzo w porządku w pracy robisz swoim tempem nie ma żadnych napięć zawsze da się dogadać.wynagrodzenie jest dobre zależy jaki obiekt się ma bo pensja zależna od obiektu i zarządu obiektu .relacje w zespołach śmiało mogę stwierdzić że ja pracując tam już nie jeden dzień czuję się bardzo dobrze relacje z kordynatorami są fajne na luzie beż spiny..wbrew tego co ludzie wypisują za głupoty zapraszam przyjdź i się przekonaj wiele z tych ludzi wypisujących krytykę na firmę albo jest ustawiona albo ma jakiś bol (usunięte przez administratora) więc mam nadzieję że pojawisz się. Pozdrawiam

Weronika

Jakie warunki na stanowisku osoby sprzątającej w 4M Cleaning? Doradźcie proszę, czy warto aplikować i na co zwrócić uwagę na rozmowie kwalifikacyjnej.

Aneta

Nie polecam, firma nastawiona na szybki zarobek, opinie zupełnie nieprawdziwe. Zawsze coś się nie zgadza przy wypłacie, ucinają końcówki pensji. Firma słabo zorganizowanai zaządzana przez cwaniaczków. typowe polskie myślenie.

Jacek MokotówDolny
@Aneta

Chciałem podjac prace w tej firmie ale mocno sie zastanowie czytajac te wpisy.

Wanda
@Aneta

Pracuję w firmie ponad 4 lata i nigdy mi się nic takiego nie przydarzyło. Pensja na czas i zawsze co do grosza. Mój zespół składa się z 8 osób i wszyscy zawsze mają kasę na czas . Do tej pory pracowałam w tej firmie na 3 obiektach i zawsze było dobrze .

KRS
@Wanda

Według wpisu do KRS 4 lata temu tej firmy jeszcze nie było. Rok założenia to 2016. Rozumiem że zarząd walczy o dobre słowa ale żeby nie wiedział ile firma jest na rynku?

@KRS

A nie słyszał pan o spółkach docelowych na konkretne obiekty

@Aneta

Nie wiem skąd jesteś, ale ja pracuje tu tyle lat i nigdy tak nie było. Może jesteś z konkurencji i chcesz im opinie zepsuć?

Arkadiusz Sz
@Aneta

Firma to kolejny odłam firmy City Security, której obiekty sprzątali, teraz jak odeszli Panowe Dyrektorzy na swoje to krecą te same lody co poprzednio , polecam omijać szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

Aleksandr
@Arkadiusz Sz

To jest pochodna firmy City Security. Te same Osoby te same praktyki. Bądzcie czujni. Działają pod kilkoma roznymi nazwami.

Axxx
@Jacek MokotówDolny

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Wypłaty na konto i nawet popłacone składki. Może zależy na kogo się trafi, ale ja bym spróbował.

Mariolka

Praca jak praca, ważne ,że nie oszukują i płacą na czas . Ogólnie nie jest źle w porównaniu z poprzednimi firmami

@Mariolka

Też tak uważam, w poprzedniej pracy terałem jak wół i do tego koordynator próbował rolować mnie na godzinach . Tutaj przynajmniej wszystko zgadza się z rozliczeniem miesięcznym , no i jest ludzkie podejście do drugiej osoby

Patrycja
@Mariolka

dokładnie jak napisałaś, kasa na czas to jest ważne. W ostatniej robocie wypłacali nam z opóźnieniem miesiąca, albo na raty . Tutaj póki co wszystko się zgadza oby tak dalej.

ELO
@Mariolka

Popieram , w miarę dobra kasa i przyzwoite warunki pracy .

Fred
@Mariolka

w końcu porządny pracodawca , polecam !!!

Fonzi

Super firma i super ludzie . pozdro dla ekipy z Emilii Plater

Albert

Podjąłem pracę w 4M 6 miesięcy temu i nie żałuję . W odróżnieniu od innych firm pełne wsparcie kierownictwa i nowy sprzęt na obiekcie . Jak ktoś szuka pracy w sprzątaniu to zdecydowanie polecam .

@Albert

Hej mam pytanie czy jest ktoś nad koordynatorem? Czy możliwość rozmowy z kimś o zmianie osoby nad nami? Jakąś pomoc kogoś? Że

Radosław

@Patrycja a z grafikiem nie ma problemów, nie zmieniają go np. nagle?

Norbert

Wiecie czy teraz mimo epidemii są szanse na pracę w firmie? Jak prowadzona jest rekrutacja?

Hana
@Norbert

Brak jakichkolwiek środków do dezynfekcji, partyzantka i zatrudniają każdego z łapanki, nie rozliczaja sie do konca . Firma wywodzi się podobno ze struktur City Security i jedzie na ich klientach skoro to te same osoby...

Guten Tag
@Hana

Pracowałem w tej firmie 2 lata przed wyjazdem do Niemiec i wszystko było w porządku , naprawdę spoko firma i z tego co pamiętam to zarządzający wywodzili się ze struktur Goldmann Sachs największego potentata finansowego na świecie , a nie jakieś City Security

Ronson
@Guten Tag

Dokładnie tak jest jak piszesz , ja nadal pracuję i jest git pozdro

Polka
@Guten Tag

Widzę ,że słabo znasz genezę tej firmy

@Guten Tag

Nieźle, szkoda że to nie prawda. Ale pomijając to, nawet jakby byli od samego Gatesa lub Zuckerberga to po 3 miesiącach pracy u nich proponuję omijać ich duuużym łukiem

Legia

Na Wilanowie tez mamy super . Była upierdliwa administratorka ale ja zwolnili i teraz jest nowy gościu z ktorym da sie pogdać. Nawet za dobrą robotę dostaliśmy wiecej kasy .

Szczota

U nas na obiekcie na Bemowie jest luz spoko ekipa, kasę wypłacają jak należy i da się z nimi dogadać Ja polecam

Admin Wilanów

Współpracuję z 4M od 2 lat . Sprzątają dla nas 7 obiektów i zapewniam ,że nigdy jeszcze nie spotkałam tak profesjonalnego podejścia . Brak rotacji na obiektach , nowy sprzęt , zaangażowani pracownicy i co najważniejsze doskonały kontakt z osobami nadzorującymi kontrakt . Zdecydowanie POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o 4M Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w 4M Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy 4M Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4M Cleaning?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4M Cleaning
  • Płocka 5A lok. 11