Opinie o Radosław Komarzeniec Phu Radeks w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radosław Komarzeniec Phu Radeks. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Radosław Komarzeniec Phu Radeks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Komarzeniec Phu Radeks w Gdynia

iza

Chodzę do tego sklepu od dłuższego czasu i jest ok.

Matylda

Bardzo dobry sklep, nawet jeżeli nie ma jakiegoś napoju, alkoholu ect. co chce kupić to szef zawsze zamówi. Z chemii niemieckiej to samo. Nawet leki z niemieckiej apteki mi ściągnęli. Polecam, widać, że maja dobre podejście do klientów i pracownikow. Pozdrawiam

niunia
@Matylda

Chemi nie zamawiają ???????? sprzedają stara z zaplecza a cała chemia na sklepie szampony odżywki kremy do rak produkty dla DZIECI są bez dat i przeterminowane !!!

Kiljan

Bardzo fajny sklep. Kiedyś pracowała w nim moja znajoma i była zadowolona. Pracodawca w porządku i nie kombinował z towarem. Po terminie wyrzucali, albo komuś oddawali. Osobiście lubię chodzić do tego sklepu. Polecam

@Kiljan

Towar oddawali? Śmiech na sali. Albo datę naklejali nowa albo szefowa do do domu zabierała. Lepiej sprawdź jak tam niemieckie produkty to się zdziwisz.

niunia
@Malina

Dokładnie kpina tera przy kasie stoi nivea z data przeterminowaną gdzie termin się kończył w 2017roku

iza

Chodzę do tego sklepu i nie słyszałam, by coś było nie tak. Z tego co wiem dziewczyny są zadowolone z pracy i z szefa. W święta jest czasami właściciel -bardzo miły i uprzejmy. Pozdr./

Irena
@iza

To fajnie, że obsługa Radeks jest w porządku. Mam zamiar się tam wybrać. A można tam płacić kartą?

Lila
@Irena

Można

@iza

Miły i uprzejmy tylko jak chce Cie na zakupy większe naciągnąć. Jak klientów nie ma to często krzyczy i obraża.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radosław Komarzeniec Phu Radeks? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Malina

O widzę, że sporo pozytywnych opinii się posypało. Szefostwo nie próżnuje. Hahaha. To tylko świadczy, że dalej się tam źle dzieje. Odradzam pracę tam. Jedna wielka tragedia i brak szacunku dla pracownika. Mobbing od rana do wieczora. Co innego na umowie, a co innego w realu. Jeśli w ogóle umowa jest, bo często im się nie opłaca. Bardzo duża rotacja pracowników. Nie dajdzie się oszukać na te urocze komentarze, które od niedawna się tu pokazują. Jest to wielka próba ratowania wizerunku. Ludzie się nie zmieniają.

Misiek

Sklep bardzo Ok

Halinka

Obsługa Ok

Halinka

Pracowała kiedyś moja koleżanka podczas studiów, zadowolona z wynagrodzenia i premii, nawet bony świąteczne dawali. Narzekała na godziny pracy, że do 24. Uwielbiam tam niemieckie czekolady... mniam słodycze zawsze najlepsze i oryginalne.

Zoja.

Zgadzam się z opiniami. Sklep fajny, obsługa też, praca również, przełożony super gość.

Krysia

Sklep okej. Kiedyś pracowałam dorywczo i było spoko. Polecam

Sylwia

Polecam, czysto, ładnie, miła obsługa. Nie ma się do czego przyczepić:)

Pracowałam i polecam. Pracodawca bardzo w porządku. Wypłaty zawsze na czas, w razie potrzeby zaliczkę można dostać przed wypłatą. Ogólnie ze wszystkim idzie się dogadać, grafik itd.

Nikola

Zgadzam się sklep super, obsługa i towar na 5+. Nawet jak cos przez pomyłkę kupiłam nie ten smak, to mi wymienili bez problemu.

Luxky

Porządny sklep, podpisuje się pod pozytywnymi opiniami ????polecam. Pozdrawiam stały klient.

Luxky
@Luxky

Znaki zapytania miały być :))))

Grzegorz

Sklep na piątkę, ceny normalne, towar Ok , atmosfera i obsługa (w tym czasami właściciel:) The best!!! Gorąco polecam Grześ

Marianna

Od lat z przyjemnością chodzę i robię tam zakupy. pracownicy różni, ale większość miłych i uprzejmych. Właściciel mega sympatyczny i żartobliwy. Zgodzę się z poprzedniczką towar w porządku i mają normalne daty, nic nie zamazują. Oryginalne z Niemiec. Właściciel sam mi przywoził różne rzeczy na zamówienie. Spożywką też spoko mega duży wybór w chipsach, alkoholu, lodach i napojach to na 6:)

Dorota

Fajny sklep, fajny klimat. Na luzie szef i dziewczyny które sprzedają. super mili, oceniam na 5+

Kupuję chemię softlany, teramedy itd.. Mam bzika na punkcie dat ważności i nigdy nic nie kupiłam w tym sklepie po terminie. Z resztą z chemii większość ma datę ważności od otwarcia, zawsze wszystko sprawdzam :) Spożywka też ok :) pozdrawiam

Jakie są mocne strony pracodawcy Radosław Komarzeniec Phu Radeks?

Lula

Można się zawsze dogadać, grafik elastyczny. Praca lekka, bez stresu:). Szef dba o pracownikow jak i o zadowolenie klientów. Chcą sprzedawać dobre towary i dbają o czystość. Polecam

mruk

sklep jest ok . obsluga bardzo mila, a szef jest w dobrych relacjach z personelem. bardzo pomocni, uśmiechnięci, polecam

Irena
@mruk

Fajnie, że napisałaś, bo nie byłam pewna, czy warto kupować w Radeks. Co ogółem myślisz o ich produktach? Które polecasz?

Ola
@Irena

Najlepiej chemię z 2004 r. Która kazali zmyc zmywaczem, ewentualnie kawy które mają zmyty dzień końca terminy przydatności, albo batony przy kasie

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Komarzeniec Phu Radeks - Gdynia

• Jak się pracuje w Radosław Komarzeniec Phu Radeks?

Zobacz opinie na temat firmy Radosław Komarzeniec Phu Radeks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Radosław Komarzeniec Phu Radeks
4.3/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Adm. J. Unruga 39
    81-181 Gdynia