Opinie o FG SYSTEM Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FG SYSTEM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FG SYSTEM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FG SYSTEM Sp. z o.o. w Białystok

Najgorsza firma pożarnicza ,nie dość że (usunięte przez administratora) klientów to i swoich pracowników. Codzienne użeranie się szefostwa między sobą.Pracowników traktują jak niższy poziom ,tam już nikt nie pozostał do pracy.Brak normalności w tej firmie ,oni żyją tylko nienawiścią do konkurencji a tą nienawiść widać w ich twarzach.Odradzam pracę w tej firmie.

Remigiusz

Drogi sąsiedzie, nie zrozumiałeś pewnej rzeczy. Napisałeś prawdę iż tam jest pełno aut pracowników ale praktycznie brak jest osób kompetentnych z którymi można pracować. W firmie zatrudniane są w większości osoby po znajomości bez posiadanej wiedzy w tej branży.

Nick Nowy wpis

Remigiusz Nowy wpis

Czy oprócz minimalnego wynagrodzenia FG System oferuje swoim pracownikom takie benefity, jak: karta multisportu, prywatna opieka medyczna lub inne dodatki ?

Co wchodzi w socjal FG SYSTEM Sp. z o.o.?

Czy FG SYSTEM Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Byłem pracownikiem w tej firmie praca jak praca zarobki nieco ponad najniższa krajowa na wiele rzeczy przymyka się oko i robi nie zgodnie z przepisami. Atmosfera może i okej ale przede wszystkim zaszczepiana w pracownikach jest nienawiść do konkurencji spowodowana nie wiadomo czym chyba chęcią wybicia się i wzbogacenia się. Bardzo nie czysta gra wobec innych firm na rynku z tej branży nie wiem jak jest w innych firmach ale tu konkurencja to wróg numer jeden. Zero współpracy tylko wojna z innymi firmami

Zgadzam się stanowczo odradzam. Wieczny (usunięte przez administratora). Do tego spora klika osób w rodziny i innych "podopiecznych" bez wykształcenia i kompetencji, którzy mają specjalne prawa, inny donosiciele (pewnie z charakteru) i reszta INŻ. po uprawie marchewek na stanowisku dyrektorskim po rolniczej (nepotyzm)....i tak zrobią z Ciebie (usunięte przez administratora). Nie rozumiem, czemu ta firma jeszcze istnieje....

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FG SYSTEM Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zofia

W 2020 roku firma szukała specjalisty ds. sprzedaży, do pozyskiwania nowych klientów i opieki nad nimi. Pensja: 2,6 tys. brutto, choć fakt, że w innym miejscu to samo ogłoszenie zamiast kwoty miało wpis: do ustalenia... Ile się dziś zarabia w sprzedaży FG, kiedy życie w B-stoku kosztuje już tyle, co w Warszawie? :3

Łukasz

Czy firma FG System rekrutuje obecnie pracowników? Na jakie wynagrodzenie możne liczyć osoba z doświadczeniem w branży przeciwpożarowej? Czy w firmie są wyjazdy służbowe z noclegiem (delegacje) jeśli tak to czy często, na jak długo i w jakie rejony kraju? Proszę o rzetelne odpowiedzi

Orzeł Instalatorstwa

Franek ! Ratuj nas ! W Spec-Cyrku źle się dzieje ! Nieudolna familia przejęła władzę. Grota Cezarego wyschła a Rudy nie chce się wypiąć by było lepiej ! Oddamy Wam biurowych, dorzucimy im extra jakąś łopatę do kopania rowów kablowych, tylko niech ta chora gehenna idiotyzmu biurowego (usunięte przez administratora) się skończy. Pozdrawiamy Fani działalności krecika ;)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w FG SYSTEM Sp. z o.o.?

Janusz

Bruce Almighty

Wpis firmy konkurencyjnej

Pracus
@Alfred

Masz rację przymyka się oko za dużo Ci szansy dali bo ja na miejscu szefa już dawno bym cie zwolnił (usunięte przez administratora)

Kolega kolegów
@Alfred

To w końcu wpis z konkurencji czy były pracownik ?

@Bruce Almighty

W związku z tym, jak wygląda praca w FG SYSTEM z Twojej perspektywy? W których kwestiach zgadzasz się z @Alfred? Rozwiń swoją wypowiedź i podziel się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego pracodawcy, a także wymień te cechy, które wyróżniają go od pozostałych.

Lejek
@Zofia

W przeciwieństwie do konkurencji (firmy matki) FG zapewnia normalną umowę o pracę i ustawowe stawki za nadgodziny

@Lejek

Czy aby zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników, FG SYSTEM zapewnia satysfakcjonujący system motywacyjny? Chodzi mi tu o udzielanie pozapłacowych profitów w postaci świadczeń lub różnych inicjatyw. Jak ta kwestia prezentuje się w firmie?

Pan Misio

Zarządzanie na poziomie początku lat 90 . Rebus wie wszystko i tylko kombinuje jak pomoc drugiej firmie która pada. Zero poszanowania dla pracowników - współczesne niewolnictwo. Ruddi Szubbert wygrzebał już chyba wszystkie rodzynki rebusowe - nie polecam

Bruce Lee Karate Mistrz

Nikt tyle nie da co my naobiecujemy ;)

Fg

Dla mnie ta firma to jest dno i wodorosty nieluki którzy zostali zwolnieni z porządnej firmy lub byli na celowniku do zwolnienia a teraz sie zrobili raptem tacy fachowcy wszystko malpuja z firmy matki nawet slogan kompleksowa ochrona przeciwpożarowa nie umiecie czegoś nowego wymyślić w tej firmie trzeba dopiero chorować na 5 właścicieli

ZWOLNIONY;)
@Fg

Witaj myślę że fajnie by było jakbyś się pochwalił tu tak oficjalnie jak tam wyszło szkolenie w KZK a może ja coś tu wrzucę tak żeby można było poczytać o super firmie rodzinnej tu przynajmniej nikt nie wykasuje tak jak pod waszymi postami bo tu nikt nie opłaca żeby były pozytywne komentarze to co zaczynamy ?

DZIECKO OD MATKI
@Fg

Matka nie zostawia swoich dzieci ;)

Koledzy z firmy Fg System - myślę, że nie powinniśmy się zniżać do polemiki z "Uczonymi" z naszej byłej firmy. Prawda broni się sama i każdy inteligentny Czytelnik bez problemu wyrobi sobie zdanie o jednej i drugiej firmie, na podstawie sposobu wyrażania się i poziomu dyskusji. Dajmy im się babrać we własnym błotku.

BYŁY PRACOWNIK do zwolnienia ;)

I ZOBACZ TAKIE NIEUKI ( TY NAPISAŁEŚ NIELUKI ;) ) I FIRMĘ ZAŁOŻYLI ;) A TY UCZONY CZŁOWIEK musisz pracować dla rodziny i TAKIE BŁĘDY ROBISZ WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

INNY SORT

widać że z konkurencji pisze nawet chyba wiem i kto bo firma ma ponad rok i jakoś ludzie nie uciekają w przybywają pozdrawiam buraku ;)

Jeśli szukasz pracy to musisz sam sprawdzić przecież wiadomo że branża przeciwpożarowa nie jest zbyt szeroka i konkurencja nie da zbyt dobrej opinii o FG. Chcesz pracować złóż cv bo jeśli chcesz żeby cię oszukano na kasę i traktowano gorzej niż murzyna w czasach niewolnictwa złóż cv do Specpoż Białystok o czym świadczy duża rotacja pracownicza w ich firmie. Pozdrawiam Michał W.

Proponuję omijać tą firmę szerokim łukiem, szefostwo to straszne buraki i co najgorsze nie szanują pracowników, a wymagania kosmiczne.

Lider
@Andrzej

Buraka poszukaj sobie w rodzinie ( albo popatrz w lustro). Dla pseudo-fachowców wymagania kosmiczne - dla normalnych pracowników rutyna. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Bananowy Olek

Czy ktoś zna firmę FG SYSTEM z Białegostoku, bo szukają pracowników. Czy warto tam złożyć CV?

Zostaw merytoryczną opinię o FG SYSTEM Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w FG SYSTEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FG SYSTEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FG SYSTEM Sp. z o.o.
  • Powstańców Warszawy 8