SPEC-POŻ Mańkowski, Średziński Spółka Jawna

Białystok

Opinie o SPEC-POŻ Mańkowski, Średziński Spółka Jawna

Naprak 2014-08-22 10:12:59
Pracuję w firmie SPEC-POŻ Mańkowski, Średziński od kilku lat, jestem zadowolonym pracownikiem. Zarobki jak na rynek białostocki są w porządku. Praca w branży ochrony przeciwpożarowej jest ciekawa, wielozadaniowa i wymagająca. Firma SPEC-POŻ rozwija się w stabilnym tempie, jest zatrudnionych wielu specjalistów, którzy podchodzą do zadań z pełnym profesjonalizmem. Z czystym sumieniem polecam.
pracownik 2015-05-12 18:41:46
nie ma co narzekać, praca w porządku, płacą na czas, nadgodzinami sobie sporo dorabiam, ja nie narzekam. Zaczytuje klasyka odnośnie innych komentarzy "dobrze tam, gdzie nas nie ma"
białek 2016-01-12 20:51:02
Niedawno podjąłem pracę w SPEC-POŻ, na chwilę obecną jestem zadowolony. Zagadnienia bardzo ciekawe, personel towarzyszący jest pomocny, a wynagrodzenie wypłacane na czas i zgodnie z ustaleniami.
pracownik 2016-01-13 17:27:40
Fajni ludzie i bardzo miła atmosfera naprawdę polecam
ziarek 2016-01-15 09:06:11
Umów się na rozmowę, może akurat się uda.
Danilo 2016-02-05 10:23:17
Pracuję w w tej ,,firmie'' prawie rok i mam wrażenie, że komentarze pisane są przez Zarząd. Firma jak to firma, nic szczególnego nie proponują. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, wielkimi minusem jest ogromna rotacja( przez jakiś rok około 30 osób, jeżeli jesteś dobry sam odejdziesz, zaś jeżeli nie przypasujesz po tygodniu Cie wyrzucą bez słowa wyjaśnienia. Najniższa krajowa na umowie, o ile ją dostaniesz. Szukajcie dalej, Pozdrawiam
ygtr 2016-05-06 18:21:08
@hotel teraz jezeli chodzi o zatrudnienie to mzoesz probowac jako specjalsta do spraw systemow przeciwpozarowych w Białymsotku chodzi o monitorowanie rynku i produktów z dziedziny ppoż, alarmów, pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem, współpraca z pozostałymi działami
miki 2016-07-29 19:24:10
ja też uważam, że skoro w ofertach pracy podają lukratywne warunki umowy to powinno tak byc i powinni dawac to co pisza w ofercie,jak sa jakies premie to powinny być
joe 2016-08-29 22:11:51
Mam wrażenie, że ww. dyskusja prowadzona jest przez pracownika/-ów. W tej bajecznej krainie ( jak to poprzednicy określają) przeciętna osoba wytrzyma góra 2-3 tygodnie(usunięte przez administratora)
michał 2016-08-30 10:12:06
Ale dobrze, że jest zapewniona umowa o pracę, bo przecież to się odpowiednio wiąże z socjalami. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki
Nick 2016-10-13 00:36:39
Skądś to znam ...
Nick 2016-10-13 00:36:58
Skądś to znam ...
zamek 2016-10-13 10:48:03
no tylko podstawowa kwestia czy ta umowa o prace to jest zapewniona od razu jak się zatrudnisz czy otrzymasz ją jednak po jakimś okresie i za jakieś zasługi
Zwierzak 2016-11-02 09:21:43
Czy macie jakieś aktualne wieści nt. SPEC-POŻu? Podobno już zostali sami Mańkowscy.
KOLEGA kolegów 2016-11-08 19:42:05
Firma rodzinna się zrobiła
Zostaw swoją opinię o SPEC-POŻ Mańkowski, Średziński Spółka Jawna - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEC-POŻ Mańkowski, Średziński Spółka Jawna