Opinie o Diebold Nixdorf w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Diebold Nixdorf. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Diebold Nixdorf o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diebold Nixdorf w Warszawa

mm

Nie polecam. Strata czasu. Projekty dno i pół metra mułu. VB i desktopy. Projekty 20 letnie. Nikt w tym robić nie chce. Omijać szerokim lukiem. Nie dajcie się nabrać że angular i webówki.

Balbina

cześć, czy ktoś może napisać coś o księgowości w Diebold Nixdorf? chcę aplikować, ale nie znam procedur rekrutacyjnych, czy są jakieś testy z zagadnień księgowych? jakie osoby pracują w księgowości, atmosfera jest ok? dzięki za pomoc

Rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie, że niby "na luzie". Spóźnienie rekrutera 15 minut. W czasie rozmowy padło przekleństwo z ust jednego rekrutera. 1,5 godzinna rozmowa, bez żadnych specjalnych konkretów. Brak profesjonalizmu i strata czasu na rekrutacje.

kasia
@Kandydat

na jakie stanowisko rozmowa?

@kasia

Customer Service Manager

Kandydatka
@Kandydat

Też byłam na rozmowie na te stanowisko i odniosłam inne wrażenie. Rekruterzy byli punktualni a rozmowa zajęła około 2,5 godziny. W mojej ocenie rozmowy na "luzie" są ciekawsze i dają większą przestrzeń rozmówcom.

Mati121
@Kandydatka

A czy możecie proszę powiedzieć w jakich godzinach jest praca w siedzibie przy al. Jerozolimskich?

@Mati121

A na jakim stanowisku? W księgowości jest to 9-17, w innych działach podejrzewam, że podobnie biorąc pod uwagę kolejki do wind w tych godzinach :)

@Kandydat

Przynajmniej do nas-kandydatów nikt nie może mieć pretensji, jak będziemy się spóźniać. Już od dawna godziny tego typu spotkań traktuję na luzie, nigdy się nie spieszę. Jak im zależy, to poczekają.

Irek

Niestety jeszcze nie spotkałem takiej firmy, która spełnia wymagania wszystkich

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Jan Paździoch III

Bylem tam . Testy na poziomie naboru na sprzataczke. Testy do tego z błędami (naliczylem dwa ). Różnica miedzy delete a truncate oraz usuwanie elementów w kolekcji. Prosze sobie poczytać w internecie na czym różnica polega a co do usuwania elementów z tablicy przy użyciu fora. To sprawa śmierdzi od samego sformułowania problemu. Żadnych inteligentnych pytań. Niesmak . Teksty do kandydata w stylu , no pogadamy ewentualnie po testach . Co to za knajackie odzywki ? Nie informują, ze zamiast dzień dobry to siadasz do kompa i robisz test . Tez knajackie metody. Wiec poświęcam sie tu w imieniu rzeszy przyszłych kandydatów i komunikuje to. Siadasz do kompa i robisz test. Logika korporacyjna , ty czegoś nie wiesz , ktoś miał przekazać nie nasza wina. Znowu knajackie zagrywki , bądźcie dobrze wychowani , bo kandydaci sa dobrze wychowani. To nie worki na kartofle. No wiec ja się na taki chlam nie zgadzam , rekrutujcie sobie tam może krowe czy owce. Niesmak i poczucie straty czasu.

Tomasz92

Beznadziejna rekrutacja, próbują udowodnić kandydatowi, że niczego nie wie. Dodatkowo insynuacje na temat płci! Nigdy nie przeżyłem niczego podobnego na rekrutacji.

szybki bill

@Kandydat-czy oni zawsze tak nie odzywaja sie do kandydatów starajacych sie o prace? widze ze powtorka z rozrywki...czeka i czekam i nic... @Misiek - chyba niewiele sie zmieniło, mam analogiczna sytaucję

Bzzz

Ponoc wszystko do Indii przenosza

Ja1
@Bzzz

Jeden dział przenoszą do Wietnamu.

mmm

Ja dostałem dość szybko odpowiedź zwrotną z rekrutacji :)

Myślę, że do stwierdzenia braku profesjonalnie przeprowadzonego interview i szczególnie braku obiecanej odpowiedzi - nie potrzeba podawać jakie to stanowisko. Kandydatów powinno się traktować jak ludzi a nie jak śmieci. W końcu oni też poświęcają swój cenny czas na to spotkanie i oczekują chociaż tego co im obiecano. Odpowiedzi nie ma do dziś, zaś rekrutacja już na pewno się zakończyła.

Ferdek

''hej, jestem pracownikiem wincora kawałek czasu ale ostatnio dochodzą mnie słuchy jak i zapewne moich kolegów z serwisu że mają być jakieś roszady zwłaszcza w dziale serwisu po tak zwanej "fuzji" ktoś coś wie więcej co i jak??????? Podobno nasz dotychczasowy szefu ma być szefem DN. '' Własnie może w Diebold wie ktoś coś w tym temacie.?

Firma z fuzji Diebold i Wincor Nixdorf. Kierownictwo bez zmian narazie ,więc po staremu.

Ciekawy
@/

po staremu to znaczy jak ? Czy możesz dodać jeszcze jakieś informacje o firmie, o swoim stanowisku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Diebold Nixdorf - Warszawa

• Jak się pracuje w Diebold Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Diebold Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diebold Nixdorf?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diebold Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Diebold Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diebold Nixdorf