Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Kaktus75

Czy wypłaty w Juwentsie są tak jak na umowie dopiero 20 następnego miesiąca czy są wcześniej? Umowa zlecenie.

Hgh

Czy pracował ktoś w HR/Kadrach i mógłby podzielić się opinią?

Janusz

Jak jest z wypłatami w Juwentsie z umowy zlecenia? Na umowie jest że do 20 następnego miesiąca.Czy wypłaty są wcześniej czy równo 29-tego? W Constalnecie też było że wypłaty do 15-tego a były dużo wcześniej.

Agnieszka
@Janusz

A skąd wiesz ze jest umowa zlecenie? Skoro dopiero pytasz o prace, chciałabym żeby ktoś rozjaśnił czy nie ma szans na UoP?

Maria

Również możesz mieć lumbago ,kiedyś też będziesz stary ,nigdy nie ocenia się książki po okładce-znasz to powiedzenie ,każdy chce pracować więc nie dyskryminuj osób chorych, kiedyś i ty będziesz chory ...emeryci czy rencisci wypracowali sobie lata pracy kosztem zdrowia a teraz muszą pracować na leki czy badania za najniższą krajową -gdzie również z ich pieniędzy dokładane jest do pensji zdrowych pracowników ,więc zastanów się co piszesz, takim ludziom należy się szacunek ,jeśli chodzi o wszystkie firmy ochroniarskie to jest wiadome "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Marto

Masz rację popieram opinię pracowałem w tej niby firmie

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Zośka

Może czas powiedzieć prawdę… Przez jakiś czas pracowałam jako recepcjonistka w jednym z Warszawskich biurowców. Praca nie wymagała ode mnie dużego wysiłku, lecz nie należę do osób, które lubią siedzieć na tyłku. Nie odeszłam z tego powodu, bo myślę że każdy, by był zadowolony z dobrej kasy, a małego wysiłku. Odeszłam z powodu „panów ochroniarzy”, podobno nie byłam pierwszą osobą, której „coś przeszkadzało”. Uważam, że koordynatorzy powinni nauczyć swoich pracowników do czego służy e-mail. NIE!! Nie, do wysyłania „prywatnych” wiadomości!!! Tak samo jak wypisywanie na mediach społecznościowych!!!! Szczególnie jak się ma rodzine :) DZIEWCZYNY! To jest tylko przestroga, można być silną i udawać, że jest zajebiście dla kasy. Tylko na dłuższą mętne tak się nie da pracować. Usłyszałam, że jestem „słaba”, bo odeszłam przez facetów. Odeszłam, bo zawalczyłam o prace marzeń. Dawno nie byłam tak szczeliwa. Nie męczcie się dla kasy! Życie mamy jedno ♥️

:QT
@Zośka

to co piszesz jest karalne z punktu widzenia prawa Polskiego. Zgodnie z art. 218 § 1a Kodeksu karnego, pracodawca, który złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy (do których to należy prawo do równego traktowania w zatrudnieniu), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

ThePunk

Wydaje mi się że te wszystkie negatywne opinie to chyba tylko przez jakis totalnych gamoni co mysla ze nic nie beda robic a zarabiac chca, ja pracuje na duzym obiekcie we Wroclawiu i nikt u nas nie narzeka , kasa zawsze na czas jak chcesz wolne to dostajesz bez problemu wartownia jak i biuro z klimatyzacja mikrofale lodowki etc... prezenty na swieta od koordynatora bezpieczenstwa obiektu, z koordynatorem juwentusu zawsze mozna sie dogqadav tylko trzeba poprostu pracowac a nie wiecznie narzekac a tym co sie nie podoba droga wolna po co pracujecie jak jest tak źle

Rilke
@ThePunk

Jakbyś pomyślał, choć można mieć wątpliwości, to wszystkie obiekty ochraniane i socjal, jak byłyby tak ekskluzywne jak opisałeś, to z pewnością wszystkie komentarze nie mialyby negatywnego odzewu.

Kozak

Kto dostał drugą częśc wyplaty Ładna minka tak .... Brzydka nie ...

lolo

Panie durektorze wody brak munduru brak w Krakowie nawet po 2 latach pracy muszę oddać stare stargane spodnie wstyd. Ludzie wartościowi odchodzą.

Małgorzata Różniatowska

Hej Dostaliście już przelewy wynagrodzeń?

Mitolog
@Małgorzata Różniatowska

Tak napewno

Kaktus

Witam.Mam zamiar zatrudnić się w Juwentusie od 1 lipca mam zatem pytanie kiedy będę mógł liczyć na pierwszą wypłatę .Czy sierpniu czy dopiero we wrześniu? Bo z tego co czytam wypłaty są co dwa miesiące..

@Kaktus

Prawdopodobnie dostaniesz do 14 sierpnia za lipiec a później 25 sierpnia za sierpień+ jeszcze jak masz nagodziny to do ostatniego dnia miesiaca są wyplacane radzę pogadać z koordynatorem jak jest w miarę ogarnięty.....

1961

Taki upał.firma.nie zabezpiecza wody w pomieszczeniu gdzie przebywam mam prawie 40 stopni ciepła nikt nami się nie interesuje koordek na urlopie mówi aby mu nie przeszkadzać takimi głupotami jak zaopatrzenie obiektu w wodę pracuje na umowę o pracę firma nie robi mi żadnej laski to jest ich zastany obowiązek kordek powiedział mi że firma mi płaci grube pieniądze wodę sobie powinien kupić sobi sam

Pisior

Ma ktoś wypłatę za czerwiec czy nic nie wiadomo

jaskier

zacząłem pracę od tego miesiąca, kiedy dostanę moją pierwszą wypłatę?

trolm
@jaskier

też chciałbym wiedzieć, ta sama sytuacja. Warszawa

Zośka

Szkoda, że prawdziwe oponie są usuwane…

Sara

Czy ktoś coś wie na temat przelewów za nadgodziny? Zawsze miałam przelew 20. A w tym miesiącu coś spóźniają się z przelewem.

Ann

Ktoś coś wie czy wypłaty dla studentów za maj już wyszły? Zazwyczaj są 20,ale ostatnio było 23

korona
@Ann

Czyli jeśli zatrudniłem się 1 czerwca wypłatę za czerwiec dostanę około 20 lipca?

ytong

Radość z otrzymanej po 2 mscach wyplaty jest bezcenna , wiemy rozumiemy ......

bvb

Radość z otrzymanej po 2 mscach wypalty jest bezcenna , wiemy rozumiemy ......

Pensja

Bank BNP Paribas o 11 wpłynęło 2 300 zł za 228h

Rilke
@Pensja

10 zł na godzinę? Przelew jest dowodem, by wnieść pozew do sądu. To jest gruba sprawa, nie tylko dla wymiaru sprawiedliwości, ale i dla skarbówki, i PIP.

Maria
@Pensja

Za tyle godzin pracy ???Czemu tak mało płacą????

Aneta
@Pensja

wplynela pierwsza rata,wiec po co ta zalosna demonstracja?

Xxx

Pracowałem w junentus rok czasu Wypłata co drugi miesiąca. 28 kwietnia zostawiłem mundur na obiekcie Brak wynagrodzenia za ostatni przepracowany miesiąc pisze smsa do Kordynatorki , maila brak odpowiedzi. Piszę maila do kier regionalnej brak odp . Dzwonię na infolinię do Warszawy oni mnie odsyłają . Do kier regionalnej. Regionalna do Kordynatora on mówi że czeka na dokumenty z Warszawy . Dzwonię znów do Warszawy. Mówię że kordynator odsyła mnie do was. Twierdzi że nie dostał dokumentów. Warszawa mówi że oni nic nie wysyłają. Że to kordynator z Katowic ma do nich wysłać.. Dokumenty z moimi ostatni rozliczeniem. Kręcę i mataczenie na każdym kroku.

Zofia
@Xxx

koniec końców udało Ci się załatwić sprawę z ostatnim rozliczeniem?

Xxx
@Zofia

Po prawie miesiącu dokumenty. Z Warszawy dotarły do katowicach. Na rozliczeniu końcowym nie zgadza się kwota do wypłaty, z ilością godz. Z przepracowaną na obiekcie

@Xxx

zglosic do PIPu

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus