Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Pracuś

Witam, standardowo proszę dajcie znać jak pojawi się pierwszy przelew na zleceniówce

@Pracuś

@P

Ja dostałem

Książę
@P

Pewnie znowu mają problemy z kasą, przecież muszą swoim wypłacić pensję bo potrzebne na wakacje za granicą a leszcze mogą poczekać

poltergeist46

Wie ktos kiedy pierwsze przelewy w Wawie za lipiec , mialy byc do 10 lipca robione??

poltergeist46

Kiedy pierwszy przelew lipiec??

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

anna.wozniakowska@onet.pl

Od lar współpracuję z firmą Juwentus, jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo szybka reakcja na wszelkie sygnały, uprzejmość zespołu pracowników i jest dla mnie ważnym elementem kontynuowania współpracy. Anna Woźniakowska Poradnia Logopedyczna Logann

P
@anna.wozniakowska@onet.pl

Toć to portal, gdzie opinie powinni zamieszczać pracownicy firmy, a nie klienci

Pracus

Dostaliście przelew za lipiec?

rilke

Dostałem wczoraj

Krzysztof
@Pracus

Ja jeszcze też nie dostałem do piątku powinien być max do soboty

Ździchu

Pracowałem na biurowcu Generation Park, bardzo fajny obiekt, ludzie w porządku , dowódcy też. Tylko szef ochrony obiektu, były wojskowy często wydziera się (poziom słownictwa to nie kiedy żenada), czepia się o każdą błachostke, ludzi starszych od siebie traktuje jak gówniarzy i przed każdą służbą trzeba sprawdzać grafik czy jakiś zmian nie ma bez twojej wiedzy.

KilerWLKP

Chcial bym się dowiedzieć od was czy jak Mam umowe od 1 lipca a na umowie pisze że wypłatę mam do 25 każdego następnego miesiąca nie powinnlem dostać kasy za te 25 dni dzisiaj

@KilerWLKP

Nie.Pieniadze za lipiec dostaniesz najpierw okolo 11 sierpnia pierwszą część a po tygodniu resztę za lipiec.Na koniec sierpnia dostaniesz za sierpień. Niestety w tej porąbanej krętackiej firmie tak to wygląda

Ale wypłaty są od 25 do 25 więc nie powinnlem dostać czasami za 25 dni kasy

KilerWLKP

Witam chciał bym się od was dowiedzieć jak zaczęłem pracować od 1 lipca a mam na umowie ze wypłata do 25 każdego następnego miesiąca nie powinnlem dostać wypłaty dzisiaj

Pracuś
@KilerWLKP

"a mam na umowie ze wypłata do 25 każdego następnego miesiąca" W takim razie wypłatę dostaniesz dopiero w sierpniu

Marc.0707
@KilerWLKP

Cześć Wypłatę dostaniesz w sierpniu. Sam piszesz, że pracujesz od 1 lipca a wypłata do 25 następnego miesiąca.

Kris

Poczytalem. I prawdę mówiąc prawie dalem się nabrać na pracę w tej Firmie. Ale pamietajac Panstwa wpisy,zapytalem o kwestie płacy i odpowiedz jaka otrzymalem od Pani chyba Koordynator z Łodzi potwierdzila Panstwa wpisy. Pensja co 2 miesiace w 3 ratach to jakis absurd w obecnych czasach. Dojechać na wlasny koszt,do Lodzi do Firmy po śmieciową umowe i po marynarke boedo bo reszta garderoby własna, niekaralnosc na wlasny koszt i niby szkolenie to jakis zart. Z czego i na co chcą szkolic czlowieka z licencją piwrwszego stopnia do pracy w markecie Auchan w Piotrkowie Trybunalskim? Polecialo zdrowie więc nie idzie pracowac tak intensywnie jak kiedyś ale zeby qejsc w takie cos to już chyba musi byc desperacja. Podziekowalem milej Pani za pracę za darmo.

Antek
@Kris

Nic nie szkola poza tym co ci ktos pokaze na obiekcie

Xcz men
@Kris

Klienci niech im placa faktury co 2 msce , to wtedy bedzie sprawiedliwie .

Xcz men
@Kris

Oni wycisna z kazdego ostatnie poklady energii a pozniej nastepny prosze .

wx
@Antek

najśmieszniejsze jest to że od tego są ci Dublerzy ale oni nie mają czasu aby się pofatygować bo jeden pierdzi w biurze a drugi w fotel samochodu - śmiech bo ledwo ogarniają to co mają - dublerzy

Duster duck

A jak to mówią wypłata wizytówką firmy . Tu akurat nie ma sie czym chwalić ale powinno dac nam wszystkim do myślenia .

Qaz
@Duster duck

Dlatego odeszłem z tej firmy i czekam na ostatnią wypłatę pozdrawiam.

Kawior
@Qaz

Ostatnią wypłatę pobierasz z kasy juwentusie po zdaniu rzeczy!

...
@Kawior

Nie wszedzie tak jest ja dostalem na konto .

Ana

Czy ktoś z was wie ile na rękę płaci juwentus, bo różne sumy podają. Ile za godzinę na rękę jak na umowie zlecenia 18,3 brutto

Dimitri Mantini

I am from Belgium and currently live in Warsaw. I have been married to a Polish woman for 12 years. Graduated in Political Sciences, master, ULB Brussels Belgium. I speak French which is my native language, Italian C2, Polish A1, English A1. I have experience as a Security Team Manager in Belgium, then I worked in an Italian call center in Warsaw, I was without experience number 1 or 2, currently I work at AstraZaneca CCIG in Warsaw , I would like to change the domain a bit more hectic is enriching. I am a very active, communicative and open person which means that I can easily build positive relationships. I am open to suggestions! Thanks see you soon Téléphone ???? 518518297

jamar
@Dimitri Mantini

Nieważne jakie posiadasz doświadczenie albo jakie znasz języki obce. Najważniejsze jest orzeczenie o niepełnosprawności.

Kawior
@Dimitri Mantini

To Twój Polski opiera się na dziękuję i dowidzenia. Żenada 12 lat (usunięte przez administratora)z Polką i nie potrafisz się nauczyć polskiego.

Gosc x
@jamar

Oraz kwalfikacje do klamki bez palca wskazujacego to najlepiej .

Edi

Jak jest fajny obiekt ma sie rente to idzie wytrzymac te nadgodziny chociaz ze wody mineralnej niema to wstyd

Gościu

Miałem zaszczyt pracować jeszcze w latach dziewięćdziesiątych w tej firmie. Za dwa tygodnie pracy poprosiłem o małą zaliczkę bo nie miałem naprawdę na chleb. A nie byłem z Warszawy. Oczywiście dostałem figę. No i dałem sobie spokój z oszustami i dziadami. Została mi czapka na pamiątkę.

Pracus

Dostaliście drugi przelew?

Sds
@Pracus

Nie, jeszcze nie było przelewu.

Jeszcze nie

Piotrek46545

Ja dostałem ale i tak mi brakuje 160 zł

natass

a kiedy będzie następna wypłata? Dopiero we Wrześniu? Xdd

Bubu

Taki upał a firma ma pracowników daleko w czterech literach (usunięte przez administratora) obowiązkiem firmy jest zabezpieczyć wodę do picia a firma totalnie to olewa nikt się nami nie interesuje koordynatorzy nie pokazują się na obiekcie tygodniami dziś dzwoniłem do koordynatora z pytaniem kiedy dostarcza wodę jego odpowiedź brzmiała tak firma ci płaci to sobie kup jak chcesz dalej opracować to morda w kubel

Fiziu
@Bubu

Super firma i koordynatorzy , siedzisz sobie na obiekcie nikt nie dzwoni , nikt cie nie odwiedza oni tylko patrza czy jestes a nie co robisz to masz pelna swobode i luzik blusik .

Andy
@Fiziu

Czyli , masz czas dla siebie i .....spokoj tamci to sie odezwa jak ktos dopiero sie poskarży inaczej nosa z nory nie wystawią .

Książę
@Bubu

Jeśli masz umowę zlecenie to masz sobie sam kupić napoje,chyba że masz jakiś aneks do umowy.prawdopodobnie jesteś też pracownikiem agencji pracy tymczasowej juwentusa, więc poczytaj sobie o prawach i obowiązkach w relacji agencja pracy tymczasowej ,firma która cię wynajmuje poprzez agencję.I to ta firma ma ci zabezpieczyć sprawy socjalne i napoje ale po kilku dniach upalnych(trzeba sprawdzić po ilu),jeśli firma która cię wynajmuje zapewnia swoim etatowym pracownikom napoje,to na równi praw socjalnych ma ci także dać pić.

blues
@Fiziu

pozostawiają duża swobodę , obyś chodził i wtedy nie muszą się nadmiernie interesować więc mają luz .

...
@Bubu

Na kelnerów nie licz oni nic nie dowiozą.

on
@Fiziu

Człowieku ty to naprawdę śmieszny jesteś. Widać że głęboko wchodzisz kordynatorom gdzieś. super firma teraz to naprawdę pojechałeś grubo. Pracownik nie ma nic a oni na Poloneza marmury pozakładali

kolz
@on

nie rozumiesz w tym tego podwójnego przekazu .

Juwentus to wielkie nieporozumienie. Ludzie z stopniem niepełnosprawności pracują po 60 godzin bo nie ma komu zastąpić a 48 to już nagminnie. A kordynatorzy co chwilę wydzwaniają do pracownika żeby przyszedł na zastępstwo bo ten zasłabł a ten nie przyjechał. Dodatków za nocki - zero dodatków za pracę w święta - zero, nie wracają za dojazdy. Tam poprostu nic nie ma. Tylko grożenie, grożenie bo ktoś poszedł na zwolnienie. Później się dowiaduje że kordynatorzy mówią że tylko udaje albo że tylko chodzi na zwolnienia. Poprostu juwentus to jest (usunięte przez administratora). A co chwilę się słyszy że kordynatorzy to na urlopie a człowiek się musi z nimi wykłócić żeby chociaż tydzień dostał

Lisa

Pracowałam w firmie jako recepcjonistka,etat ma uop,reszta na zleceniu,śmiech na sali,wypłacanie urlopów tylko według minimalnej krajowej,a nie właściwej stawki. (usunięte przez administratora),nie można się nic dowiedzieć,i tak robią jak chcą. Koordynatorzy zmieniający się co 3 miesiące. Brak szans na awans,podwyżkę. Traktowanie pracownika jak zła koniecznego.

@Lisa

Nie znam pani Lisy ale stoprocent raci cala prawda. Nie polecam nikomu. Wspulczije tym co bedom chcieli tu pracowac. Naprawde odradzam. (usunięte przez administratora) rekrutacja trwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus