Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Jaka stawka na Grupach Interwencyjnych od nowego roku ?

@Nowy

Zero podwyżki, stawka została z zeszłego roku

@patrol

A ile miałeś w zeszłym roku ? 17 ?

@patrol

A ile bylo w poprzednim roku ?? 17 ?

Nie całe 17

@patrol

Do patrol, a pozwolenie na broń masz ? Ile godzin miesięcznie pracujesz ??

Tak mam,240h

@patrol

To 4 tys wyciągniesz... A powiedz mi jak wypłatami, płaca w ratach ? I czy ogólnie jesteś zadowolony z pracy ?

Do patrol, i jak Ci się tam pracuje ? Płaca na czas ? Pozdrawiam

Rekrut

Dzień dobry, Nie polecam tej firmy ponieważ to jest jakiś żart, który nie da się opisać. Miałem być przyjęty na obiekt i dostarczyć wszystkie dokumenty w środę a inspektor dzwoni do mnie dlaczego ich nie dostarczyłem jak sam mówił, że mam czas do środy a później się wybiela, że nic takiego nie mówił. Szanujmy swój czas i pieniądze, bo pozałatwiałem wszystkie dokumenty a ktoś odwraca kota ogonem. Nie poważna osoba na tym stanowisku. Nie polecam firmy. Jednym słowem ocena (usunięte przez administratora)

Stara dama

Dziwię wam się że pracujecie w juwentusie czytając te wszystkie komentarze ludzie przejrzyjcie na oczy jawnie was robią w bambuko jakiś chory system wypłat wynagrodzenia do tego stawka słaba jest tyle dobrych agencji np w Warszawie ja powiem wam szczerze bo co by mi zależało was okłamać pracuje w ochronie w wawie na osiedlu zamkniętym zero czujek spanie od 23 do 5 rano zero kontrolnych kasa do 4 płacona w całośći bardzo mi was szkoda że pracujecie w juwentusie

@Stara dama

A jaka to firma bo mam zamiar uciekać z juwentusu

Stara dama

I mamy 15 zł na rękę od 1 01 jak się ma umowę o etat a chłopaki co mają umowy zlecenie mają 16 zł na godzinę To taka uczciwą stawka za spanie

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Los

To prawda że wypłaty są co dwa miesiące?

Xxx_com

Czyli jaka jest stawka na umowie o pracę? Ile dostaliście za te 240 godzin w miesiącu ? Słyszałem że 24zl na godzinę prawda to?

Okol

Wiecie czy można zwolnić się z dnia na dzień? Dzisiaj miałem mieć 1 dzień w pracy, ale dopiero teraz przeczytałam te opinie. Umowe mam jeszcze niezaksięgowaną. Czy będę robić jakieś problemy?

Das
@Okol

Tak , dopiero jak wyrobisz godziny to ci potraca

Okol
@Das

A co potrąca? Gdy zwolnię się po 1 dniu, bo nie bardzo rozumiem

...
@Okol

Stresujace jest oczekiwanie na kolejne przelewy po 2 miesiacach wielogodzinnej pracy

Tak

Tak .

Gosc x
@Okol

To jest taka praca ktora rzuca sie z dnia na dzien . Pamietajcie oni z wami zrobia to samo , wiec polecam rzucać bez skrupulów .

Kaizer
@Gosc x

Popieram .Ja tak zrobiłem. zadzwoniłem i powiedziałem że rezygnuje z pracy w trybie natychmiastowych w dodatku tuż przed świętami.Nie miałem żadnych skrupolow ponieważ (usunięte przez administratora) n wszystkim co idzie .Umowa zlecenie,śmieszna stawka 13zl netto na reke ,zero dodatków nocnych,zeto dodatków za wekeendy i święta, zero dodatków na paliwo, brak urlopu i chorobowego ,w dodatku składki odprowadzają co 2 miesiące a co miesiąc placa 13 na reke heh.To gdzie są moje pieniądze?W dodatku to praca w korporacji .Tam jesteś ochroniarzem,pracownikiem biurowym i logistykiem za 13 na reke haha.Powodzeniu w szukaniu frajerow.Jak odchodziłem to chcieli mnie zatrzymać siła bo nie mają ludzi heh.Daja ci umowe śmieciową a traktują jakbyś miał umowe o pracę.Dali mi umowe o pracę traktując ją śmiecia to tak samo ja ich potraktowałem.Radze unikać tej firmy.

były

Tak juwentus traktuje ludzi chciałem wziąć urlop i jechać na groby rodziców poprosiłem koordynatora o urlop to powiedział mi że urlopu nie dostanę bo w wolny czas jaki będę miał po służbie on musi mną obstawić inny posterunek na którym jest brak ludzi .Zgłaszam sprawe do PIP i do sądu pracy nie polecam tek firmy nikomu jako pracodawcy bo to sami (usunięte przez administratora) i cwaniacy.

Łukasz
@były

Może warto było jeszcze porozmawiać z kierownikiem i spróbować innego rozwiązania? Czy to był zwykły urlop, czy tak zwany urlop na żądanie? To może być istotny szczegół w ocenie całej sytuacji. Zawsze warto szukać porozumienia.

@Łukasz

To jest urlop co mi się należy bo pracuję na umowę o pracę tak że on mi żadnej łaski nie robił przypuszczam że to tylko taka jego złośliwość aby nie dać mi tego urlopu .

@były

Jeśli chodzi tu o zgłoszenie do PIP to nic nie da Ponieważ nic z tym nie zrobią, pracodawca ma prawo zadecydować jeśli ma luki w grafiku a pana obowiązkiem jest stawienie się do pracy, każdy pracownik ma prawo do dnia wolnego jeśli Pan pracodawcy zgłosił to za późno i z dnia na dzień może mieć Pan, pretensje do siebie tu pracodawca nie jest winien to pan ustala sobie, co miesiąc do każdego dnia 20 trzeba zgłaszać kierownikowi kiedy Pan chce mieć wolne. Jeśli chodzi tu o sąd pracy lub o pip to tak już wspomniałem nie ma sensu co kolwiek z tym zrobić bo w tym momencie Pan się ośmiesza. Wystarczy rozmowa z kierownik lub z nadzorujacym Pana obiekt. Jeśli kierownik ma luki w grafiku to jest jasna sprawa ze będzie brał ludzi z innego obiektu aby na danym obiekcie gdzie brakuje mu ludzi tylko żeby obsadzie go pracownikiem, każdy kto pracuje w ochronie zdawał sobie sprawę że to praca jest gdzie zawsze coś lub ktoś może odwalic. Wiedział Pan naco się pisze podpisując umowę. Zgadzam się ze juwentus nie płaci ludzia za nadgodziny ale jeśli ktoś nie wywiązuje się z umowy tylko na forum steka że firma a jeszcze do tej pory pracuje to jakie daje Pan przykład nie można nazwać Pana pracownik ochrony ponieważ ma Pan do samego siebie pretensje że nie zgłosił Pan prędzej że chce Pan mieć wolne, powtarzam pip ani sąd pracy nic nie pomoże tylko wy śmieją Pana.

@Dyrektor działu Handlowego

Idż się lecz bo jesteś chory albo jesteś(usunięte przez administratora)

Noła
@Dyrektor działu Handlowego

Nie wyśmieją. Nie mogą. Muszą sprawdzić firmę i dać pisemną odpowiedz z wnioskami dla firmy do wykonania. Kodeks pracy się kłania odnośnie urlopów-polecam. Sąd zawsze trzyma stronę pracownika a tu jest tyle nadużyć ,że głowa boli. Więc prosze nie mówić że to nic nie da -da,tylko trzeba mieć odwagę ,żeby to zgłosić i podpisać się pod skargą. A to mogą zrobić tylko Ci,którzy odchodzą a Ci którzy zostają siedzą cicho bo żal im pracy. Sąd będzie miał co robić z zusem i skarbówką włącznie.

ROBOL

PRAWDA

@Łukasz

Jaki urlop??? Tam są śmieciowe umowy zlecenia.

Witam. Piszcie nowe opinie a ciagle pokazujecie te same wpisy.Pozdrawiam.

Dyrektor działu Handlowego

Mądry to Ty jesteś facet na forum. Gimbus możesz być sam jak wystąpie do administratora tego forum o sprawdzenie co to za burak ktory oczernis ludzi chyba facet nie wiesz z kim zadzierasz .

Markus Aurelius
@Dyrektor działu Handlowego

Tak tak pozdrowienia dla pana dyrektora działu handlowego, widzisz oczernianie tam, gdzie ktoś śmieje się z błędów językowych. Nie spinaj się tak, facet, bo Ci żyłka pęknie. Świat jest piękny, trzeba umieć dostrzec jego piękno. Szkoda życia na nerwy ;). Aha, i byliśmy per Pan, ale skoro wolisz na Ty, to mi też pasuje.

Dyrektor działu Handlowego

A pan to specjalista od języka polskiego chłopie weż się do roboty a nie komuś zwracasz uwagę jak piszę ???

gienek
@Dyrektor działu Handlowego

ty mi nie pitol tutaj kocopołów bo po 24h nikt niema prawa robić, ani zmuszać do nadgodzin. Jak macie odwieczny problem z ludźmi to może końcu zacznijcie płacić zgodnie z obiecaną stawką, przestańcie ludzi traktować jak (usunięte przez administratora) a większość waszych koordynatorów i szefów ds.ochrony to są chamy i prostacy którzy nie poradzili sobie w solidzie, konsalnecie, securitasie, albo zostali z stamtąd zwolnieni za przekręty i przyszli do juwentusu bo juwentus bierze wszystko. A tak wogóle to juwentus to ze wszystkich ogólnopolskich korporacji to najgorsza firma jaka tylko może być!!!!!!!!!!!!

@gienek

Wybacz ale mając takich ludzi upośledzonych który często narzekają na swoją prace nikomu nic nie pasuje stawką oraz stale narzekania bo mogło być więcej .... to jest praca i tu kokosowe nie zarobisz chyba że znajdziesz lepszą ofertę lub wyjedziesz na marchewkę do Holandii to wtedy możesz mówić o zarobkach . Co do firmy ja jako dyrektor działu handlowego nie narzekam bo wykonuje swoje obowiązki i mam wynagrodzenie wypłacone na czas więc nie wiem czemu narzekacie jak zapewne i tak pracujecie w naszej firmie na te swoje kieszonkowe ... Pozdrawiam i więcej pozytywnej energii życzę

Jaką masz umowę?

@rilke

była to umowa o pracę bo już nie pracuję w tym (usunięte przez administratora)

jamar
@Dyrektor działu Handlowego

Literówki to pikuś bo każdemu możą się zdarzyć ale stylistyka to jednak (usunięte przez administratora) Tak jak ta firma czyli godnie Pan reprezentujesz ten po(d)miot gospodarczy. Życzę nieustającego zadowolenia z samego siebie.

darek_92
@były

Z tego, co doświadczyłem, wiem, że w firmach ochroniarskich nie ma możliwości wzięcia urlopu na żądanie, bo kompletnie rozwaliłoby to grafik. Gdyby ktoś rano zadzwonił do koordynatora, że nie przyjdzie na służbę (bo np. ma kaca) - wtedy portier nocny musiałby robić 24h - dniówkę po nocce - masakra !

@Gość

W ochronie nie ma zleceń.Jest tylko umowa o pracę,Wyrok Sądu Pracy z 2020 roku.Jeżeli ktoś jest zainteresowany wytłumaczę na forum.

Gosc
@zibi

To czemu wszyscy mają zlecenia i wyplaty co drugi miesiac?

@Dyrektor działu Handlowego

Taki z ciebie dyrektor działu handlowego jak ze mnie baletnica. Gdybyś faktycznie był dyrektorem to byś tu takim chamstwem nie rzucał. Pewnie byłeś zwykłym ochroniarzem i wyleciałeś i teraz pomyje wylewasz.

Kolo
@zibi

Pewna firma ze Szwecji która na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat jest o dziwo daje etaty od zaraz

Mariusz
@darek_92

Jeśli jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę jest urlop na żądanie i to się tylko tyczy dla osób z orzeczeniem...

@Dyrektor działu Handlowego

Masa błędów językowych. Piszący nie potrafi złożyć prostego zdania. Wstyd!

Lukasz
@Gość

Umowy dostaja glownie osoby z ulomnosciami tj z grupami. Wiec to mozliwe ze na umowe o prace. Wiekszosc zdrowych 99% dostanie smieciowa bo zysku nie bedzie jak by dawali o prace

1962
@Lukasz

Według ciebie pracownik z orzeczeniem jest gorszy od pracownika bez orzeczenia bo na mój rozum to jest taki sam człowiek jak ty

Książę
@były

Nikt cię nie wysłucha gdy masz umowę zlecenie,czytaj dokładnie umowę...to ty mu mówisz kiedy jesteś dostępny,a jeśli masz także umowę z ich Agencją Pracy Tymczasowej,to do nich składaj wniosek o urlop płatny, należy ci się za miesiąc przepracowany od 1-2 dni urlopu płatnego poczytaj o swoich prawach w internecie,w Googlach poszukaj informatora o pracy w agencjach pracy tymczasowej.

Piotr Olech
@Noła

Też pracowałem od 3 08.2021 a dziś mamy 12.08 i jeszcze nie mam umowy. Umowa z 2 firmami. Opinia pracowników zła, zgłosiłem do najwyższej izby kontroli, do ABW i do zus oraz jutro do inspekcji pracy wraz z nagraniami rozmów telefonicznych oraz nagraniem wideo może z odebrania umowy.

Realist
@Noła

Tak z tym ze na pogrzeb wlasnych rodzicow ŁASKI nie zrobisz. Nalezy sie i tyle.

fffwwwwfff
@zibi

Wytlumacz chetnnie sie czegos dowiem na ten temat. Te cholerne cwaniaczki sa wszedzie z tymi umowami smieciowymi na spolki

Ta pracownica
@Dyrektor działu Handlowego

Ty to może masz na czas dyrektorze, ładnie się obławiacie na pracownikach, płacicie nam co 2 mies, mimo to że co miesiąc macie ponad 10 tys. jesteście (usunięte przez administratora) tyle w temacie, a płacenie 2 całych pensji w jednym miesiącu a kolejny miesiąc zostawianie ludzi bez pieniędzy do życia jest nie zgodne z prawem (pytałam i adwokata i prawnika i w państwowej inspekcji pracy) jak się wkurzę to jeszcze do skarbówki polecę, bo takich przekrętów dawno nie widziałam

@zibi

Chetnie sie czegos dowiem w tym temacie. Jakis namiar ma Ciebie ??

@fffwwwwfff

W ochronie nie ma zleceń.Jest to umowa o prace gdyż spełnia wszystkie warunki .Mam wyrok Sądu Pracy.Teraz od jakiegoś czasu nie ma aż tak wielkiego znaczenia jak kiedyś.Płacili ile chcieli i odprowadzali składki od pierwszego zlecenia.Faktycznie teraz to tracimy na urlopie i chorobowym/można się ubezpieczyć i po 3 miesiącach chorobowe funkcjonuje/.Sprawa jest o tyle istotna że w sprawie ustalenia stosunku pracy nie ma przedawnienia.Jest to ważne dla tych POF,którzy będą przechodzili na emeryturę i nie będzie z czego ją naliczyc.Mozna tą sprawę oddać do Sądu pracy w miejscu zamieszkania lub w miejscu gdzie firma ma siedzibę.Nie ma żadnych opłat a sprawa jest wygrana.Proszę się nie sugerować o dobrowolnej podpisanej zgodzie na zlecenie.Jest to nie zgodne z prawem.Znaczenie ma rzeczywisty sposób wykonywania obowiązków a nie nazwa dokumentu.Gdyby była faktycznie potrzeba pomocy to pomogę.Mam to przećwiczone.Nie jest to skomplikowane i nie jest potrzebny prawnik Pozdrawiam

@zibi

Jakis kontakt meilowy do Pana?

@Marcin

zbigniew.fil@poczta.onet.pl

Slawek
@były

Niech wprowadza umowę o pracę to będą mieli ludzi bez tych śmieciowej zlecenia

Uzik
@były

Bo nie miał kim obstawić fajansiarz

Ta pracownica
@Dyrektor działu Handlowego

Zastanów się co piszesz, akurat w moim przypadku pip bardzo pomógł. Skoro nie masz pojęcia o prawie obowiązującym w naszym kraju dotyczącym praw i obowiązków pracowników oraz pracodawców. To dyrektor z ciebie jak ze mnie ksiądz. Zanim napiszesz kolejny bzdurny komentarz, przeczytaj sobie książkę prawo pracy i doedukuj się. Wiedza nie świecisz, świecisz jedynie głupota

Grzesiek
@1962

Dołożę cegielke - masz racje taki sam czlowiek jak ja ale NIEPELNOSORAWNY. Patrzac na rodzaj wykonywanej pracy gdyby nie pefron dam sobie reke obciac ze osoba z niepelnosprawnosciami byla by w agencjach ochrony niczym 6 tka w totka.

@Dyrektor działu Handlowego

A z czego masz swoją pensje?? Za nasze godziny gdzie zapierniczamy po 300 godzin i jeszcze wam daje pefron a jak by to wszystko policzyć to płacicie grosze. Macie co chwilę wyjazdy integracyjne i co tam robicie?? Pochwal się nam bo jesteśmy ciekaw

Karol
@pracownik

Właśnie dyrektorku pochwał się co tam robicie i ile kasy na to przeznaczacie naszej kasy która musimy wypracować. Nawet juwentiys nie płaci za nocki czy niedziela czy święta a już nie wspominając za dojazdy do pracy. Dla was to jest wszystko a dla zwykłych pracowników to nic nie ma tylko jeszcze koordynatorzy grożą

Pracownik.
@Dyrektor działu Handlowego

Jeśli zgadza się pan że Juwentus nie płaci za nadgodziny to jakim prawem ma mnie wysłać na nadgodziny na inny obiekt . Pan pracuje za darmo.? Nikt nie ma prawa kazać mi pracować za darmo.

@Dyrektor działu Handlowego

Jak na dyrektora to poziom wypowiedzi na piziomie zerowym.

@Dyrektor działu Handlowego

O losie.... Kto pisal te wypociny? Ok. Nie mam polskich znakow na klawiaturze. Moj blad. Troche piznalem rzw "dyrektorow dzialu hsndlowego " i "zastepcow dzialu handlowego". Tak naprawde szefow kierownikow ochrony. Odpowiadaja za kontrakt. Osobiscie poznalem tam tylko jednego czlowieka na poziomie. Podpowiem, ze ma (mial) wasy )))) reszta to luzna grupa dziwnych ludzi. A prezesowi skapcowi w to graj. Ogolnie srednio polecam firme. Toksyczne uklady. Ped za wynikami. Glupi do bolu skapy prezes. Cwany dyr personalny(finansowy?). (Akurat jego polubilem). W siedzibie wszyscy chodzilismy w garniturach. Szkola poetow ) niestety czar pyskal, gdy ktos sie odezwal....))) generalnie prace odradzam. Zle nawyki na przyszlosc gwarantowane. Obcowanie z idiotami rowniez. Pst. Przeczytajcie wpis powyzej. ???????????????? Taki jest wlasnie poziom intektualny "zastepcow dyrektora ds sprzedazy" ))) pst 2. Dyrektorow sprzedazy jest tak kilku. Zastepcow dyrektora sprzedazy kilkunastu (kilkudziesieciu). Tam tak naprawde kazdy jest dyrektorem. Szkoda tylko,ze nie potrafi zdania po polsku napisac....????????????????

Ochrona 11

Czyli za przepracowane 240h w miesiącu na umowę o pracę ile dostaliście?

Student

Wie ktoś czy grafik można dostosować sobie pod zajęcia na uczelni?

gosc

Mial juz ktos przelew za grudzien ? Mieli dzisiaj puszczac?

Wczoraj dostałem przelew

Wrocław
@gosc

Nie i cholera wie o co chodzi

stach
@gosc

nie mam jeszcze przelewu godz.14:50 31.12.2021 Firma schodzi (usunięte przez administratora).

@gosc

Tak 200zl mniej do wyplaty.

Ochrona 11

Jakie są zarobki w tej firmie?

@Ochrona 11

19,70 brutto na umowie zlecenie

Wkurzony
@Ochrona 11

Na umowę o pracę nie dali żadnych paczek ani bonów na święta, a teraz wynagrodzenie za grudzień w kwocie 1807zł, gdzie powinni dać 2060zł...ponad 250zł w plecy...odchodzę...

Młody

A ile to netto z pierwszej i drugie umowy zlecenie ?

Ochrona 11

A na umowę o pracę jaką jest stawka?

@Młody

Jest coś takiego jak kalkulator wynagrodzeń

Jakub
@Wkurzony

Pytałeś skąd taka różnica? Przecież to jest niedopuszczalne, ktoś was zrobił w balona... Wyjaśnij to jak najszybciej! :)

A wiecie czemu tak dali o 260 zł mniej

@Wkurzony

Czyli za 240 godzin pracy za miesiąc grudzień dostałeś niespełna 2000zl?

Ana
@pracownik

brak możliwości odliczenia składki zdrowotnej,nowy ład pisoirow

@Jakub

Yez dostalem za grudzień 196zł mniej. Odpowiedź jaką uzyskalem ,ze to nowe wyliczenia polskiego ładu. Tak,ze firma może za to nie ponosić odpowiedzialnosci. Tule,ze najmniej zarabiający mieli zyskać a nie stracić. Bede u rsdcy prawnego sie dowiadywal czy to nie pracodswca ma obowiazek oplacać ten nowy podatek.

Cienko.

Od kiedy najniższa krajowa w tej firmie to 1918 złotych.? Za grudzień taka wypłata.

@Cienko.

Pełny etat =2061 netto za rok 2021

Wiesław

Juwentus lepiej zacznijcie płacić normalnie wypłate pytanie czy kordynatorzy też dostają wypłatę jak pracownicy kolejni udani jeden umnie spoko drugi (usunięte przez administratora) co potrafi ryja drzeć tylko i obiecuje za to zapłacimy i za to

Nowy2021

Witam jak wyglada płaca w juwentus i co to oznacza że ZUS płacony jest raz na 2 miesiące co za haczyk ?

1962
@Nowy2021

Wypłata jest w trzech ratach czyli w jednym miesiącu dostajesz kasę a wnastepny miesiąc nie.i firma zyskuje na zusie bo w tym miesiącu gdy nie dostajesz.wyplaty firma nie odprowadza zusu

Juventus Turyn
@Nowy2021

No i jeszcze jedna sprawa to taka że chodź składka chorobowa jest dobrowolna na umowie zlecenie i to zleceniobiorca ( pracownik ) decyduję czy chce ją opłacać czy nie to tu Juwentus z góry zakłada że nie będziesz opłacać składki chorobowej bo w razie choroby czy opieki nad dzieckiem musieliby płacić zasiłek chorobowy gdyż zatrudniają powyżej 20 osób i tak przewiduję ustawa. Ostrzegam by nie godzić się na coś takiego!

@Juventus Turyn

Od nowego roku trzeba zaczac ogladac paski i zlozyc wizyte w ZuS bo od nowego roku od kazdej z umow musi byc odprowadzane skladki

Ile zarabia ochrona w Auchan

@Gość

Ponoć nic nie zarabiają. Chodzą nawet słuchy, że dla prestiżu nawet dopłacają. Trudno w to uwierzyć, ale ponoć to prawda.

Nicolaus
@Gość

Nawet pytania nie umiesz zadać,Ochrona w Auchan jest zatrudniona na umowę o pracę i zarabia tyle co na podpisanej umowie plus pakiet socjalny,dopłaty do wyżywienia,pakiet medyczny itp.Ty pewnie pytasz o Agentów Juwentusa,zatrudnionych jako agenci służby zewnętrznej? Zarabiają tyle ile godzin wg.stawki na umowie wypracują,ja mam koło 220 godzin i jest mi z tym dobrze.

Jaro

Firma usiłuje przejąć obiekt handlowy w Świnoujściu zapewne dogadali się z kierownictwem ale nie mają swoich ludzi więc będą bazować na obecnych pracownikach, jeszcze nie złożyli żadnej oferty, na co zwrócić uwagę , czy opłaca się do nich przechodzić, jak wyglądają u nich rozliczenia i dbanie o pracownika ? jakieś dodatkowe korzyści, dodatki ?

Ecik
@Jaro

Nie polecam.pracy w tej firmie pracownika mają za śmiecia o dodatkach nie ma mowy.nie płacą za godz.nocne ani za niedziele i święta.dotego wypłaty w. trzech ratach ZUS jest płacony co 2 miesiące.wiec zastanów się czy warto pracować w takiej firmie.

pracownikwarszawa

Nie polecam pracy w juwentusie, gdzie dla przełożonych jesteś (usunięte przez administratora) Nie płacą za godziny nocne i za pracę w niedziela i święta. O kurtki się doprosić to graniczy z cudem żeby nie marznąć to trzeba w swoich chodzić A jeszcze na niektórych obiektach pracują osoby prawie 80 letnie. Taka to jest praca w tym juwentusie a sami żyją w marmurach i zarabiają olbrzymie pieniądze na nas. To później mogą na wyjazdach służbowych chlać wódę a dla pracownika to figa z makiem i zabierniczaj po 300 godzin

Piotrek96

Czy coś wiadomo czy to jest prawdą że od nowego roku juwentus ma płacić podobno co miesiąc wypłaty bo chodzą takie słuchy

Rocki

Prawde piszesz trzeba z nimi do sodu z pozwem za godziny nocne bo nie placo ja idę do sodu z nimi niech placo za co się nalezy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus