logo •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS

•AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS

Gdańsk

Opinie o •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS

danek 2016-02-11 16:05
Ja polecam pracowałem kilka lat, zgadza się że płacą od zlecenia , ale zleceń jest tyle że zawsze są oczekujące. Wynagrodzenie na wysokim poziomie jak na polskie realia- tyle że trzeba zapieprzać.
nikoś 2017-08-31 16:02
nie polecam jako instalotor....praca zawsze do późna i tną na czym mogą najpierw obiecują nie wiadowo jaka kasę a potem tną jak mogą. wszystko jest wyliczone jak pojedziesz do klienta coś poprawić to płacisz z własnej kieszeni a przecież nikt nie jest idelany. jak czegoś zabraknie na magazynie to jedziesz drugi raz i firma ci tego niezwraca no i używasz swój własny samochód a to zawsze jest z korzyścią dla firmy nie dla ciebie.
na szczęście były już pracownik 2017-09-18 15:34
Wpisałem kiedyś pozytywną opinie tej firmie...i cofam swój mandat zaufania ponieważ inni młodzi ludzie czytając pozytywny wpis mają będny obraz rzeczywistości.Na chwilę obecna wygląda to tak...ze jeżeli jesteś szanującym sie młodym człowiekiem z niezłą opinią...to trafiając do JUWENTUS po zmianie kierownictwa...na obecne musisz mieć świadomość że na bank będziesz pracował z exormowcami,lub exzomowcami...wiec opinie zrujnuja ci w okamgnieniu...bo piją,kradną i awanturują się na obiekcie czego kierownictwo zwyczajnie nie chce z jakichś powodów widzieć...co bardziej szanujące sie osoby zwyczajnie dojeżdzają na dziś do Gdyni...bo ludzkie tam traktowanie...i opinii nikt wam nie zepsuje.
chce mi sie żygać na wspomnienie pracy z wiecznie 2017-09-18 15:43
to jaja z pogrzebu niepełnosprawnych okradają ponad wszelką logige...a zadreczanie telefonami niby z centrali to standard...z 10 obchodów dziennie potrafią zrobić ci 30...bo niby system w Warszawie nie przekazał....ale tak to jest jak sie zatrudnia wiecej Exzomowców i exormowców...niż pracowników...puki co jeden młody człowiek z dobrą opinia zasuwa na trzech emerytowanych exzomowców..i exormowców..których najechało sie do firmy z Warszawy po wygranej Pis...kto sie szanuje...ten w Juventus...nie pracuje
Zostaw swoją opinię o •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS