•AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS

Opinie o •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS

Jol

Juwentus Gdańsk bardzo w porządku. Można wiele ogarnąć. Najgorszym debilizmem jest mit, że płacą co 2 miesiące niby 1 wypłatę. Dostajesz mądry jeden z drugim wypłatę np. 31 stycznia zamiast 10 lutego i to za styczeń. Czego barany nie mogą pojąć.

kamil
@Jol

Nie pisz glupot baranie bo wypłaty w juventusie są co dwa miesiące pracowałem to wiem.

Witam Tępe Barany

Ja nie mam złego zdania do powiedzenia polecam Firmę, widać że większość was wyrzucili bo się nie nadajecie do pracy dlatego taką złą opinie piszecie nieroby (usunięte przez administratora) :))

As Nowy wpis

Przerzucaja ludzi na inny obiekt nie pytajac o zdanie ludzi maja zanic szczególnie mlodych a starych wyrzeraczy trzymaja. Troche szacunku dla ludzi

Arnold

Dzień dobry, czy prowadzicie rekrutację na handlowca usług sprzątających? Jestem z Sopotu.

@Arnold

Jak nie ma ogłoszeń to musisz się skontaktować z kadrami. Ja też by się zatrudnił, ale nie znalazłem żadnego info, że rekrutują. Jak się coę dowiesz to pisz.

pracownik1
@Roman

W kadrach nic nie powiedzą. Trzeba czekać na oficjalną rekrutacje.

Mirek Nowy wpis
@Arnold

Ciągle szukają handlowców i dyrektorów do Gdańska. Nie ma chętnych......

Jol

Ale jak to płacą co 2 miesiące? Opiszesz dokładniej? Bo nie rozumiem. Dzięki

kamil Nowy wpis

Człowiek Ochrony

Dwa i pół roku spędziłem w tym (usunięte przez administratora) w Gdańsku radz sobie sam ???????????? jak masz coś ważnego koordynatorzy na urlopie, to nic jedziesz do pracy 70 km i nic dodatku, nie wspomnę amortyzacji 3.000 możecie liczyć 3.400 też za 260 godz mi wychodziło 14..zł na ręke po 6 tygodniach pensja później po 2 tygodniach i takie byle co byle było, teraz mam inną firmę o umowę o pracę,urlop chorobowe wszystko cacy i co 10go wypłate. Powiem tak.. Na przetrwanie może być ale jak się ogarniecie idźcie w pioruny, Tam masz Plecy albo z dnia na dzień Cię przeniosą bo Szulist imienia nie podam ma człowieka w Gdyni na Łużyckiej 6 , jak go Wyczółki że dorabia na boku w czasie pracy cekoluje i maluje a jest dowódcą to mnie chcieli się pozbyć a nie jego bo profity z biletów parkingowych lecą i inne.. Rasomując Radek super koordynator z nim mógłbym (usunięte przez administratora) Szulica i zająć jego miejsce, słaby jest tylko wtyczki ma i się buja. Pozdrawiam was wszystkich Ochroniarzy walczcie dla siebie o siebie o prawo do godnego bycia.. A po za tym od stycznia tam w firmie szykują się redukcje radził bym już coś innego ogarnąć bo nie pasuje im że ustawa obowiązywać będzie że umowa tylko o pracę ma być a śmieciowa nie będzie istnieć, ciekaw swoją drogą jestem jak zagrają hihi 3,,,4 pod firmy?

rilke
@Człowiek Ochrony

Skąd masz informacje, że od przyszłego roku nie będzie umów zleceń.

@rilke

Czyli od stycznia przyszłego roku będą już przyjmować na czas określony? Skąd masz takie info? W firmie to ogłosili?

rolo Nowy wpis
@Roman

Takie słuchy chodzą i przepisy mają się zmienić.

Bono

Masakra to mało! ręka rękę myje.Tam gdzie byłem lider to despota a koordynatorzy to Już w ogóle (usunięte przez administratora) .Jedyny plus że zawsze kasę dostawałem na czas

@Bono

Wiadomo, że kasa na czas to duży plus. A ile tego było? To znaczy dobrze zarabiałeś i odszedłeś tylko ze względu na atmosferę?

@Roman

Jak się dochodzi z firmy to zwykle i jedno i drugie jest na rzeczy.

VIN

A zatrudniają oni w ogóle zdrowych ludzi, takich w sile wieku czy tylko niepełnosprawnych, rencistów i emerytów?

Małgorzata
@VIN

Widziałam teraz ogłoszenia Juwentusa o pracę dla osób do ochrony obiektów w Gdańsku i Gdyni i nie było w nich mowy o wymaganiu orzeczenia o niepełnosprawności. W anonsie dotyczącym Gdyni mile widziani są studenci, oferuje im się elastyczne godziny pracy. Daj znać, jeśli będziesz składał aplikację!

Warto wyjaśnić.
@VIN

Najlepiej stopień umiarkowany lub znaczny=umowa o pracę na czas określony. Stopień umiarkowany lub znaczny+renta=umowa o pracę na czas nie określony. Stopień lekki, i student to tylko zlecenie bo tak samo tani jak niepełnosprawni 2 i 1 grupy inwalidzkiej. A to że nie wymagają orzeczenia oznacza że nie dają umów o pracę tylko śmieciówki. Pracuję w firmach ochroniarskich od ponad 2 lat i niestety to tak działa. Po za Memlingiem który nie daje śmieciówek, bo jest zakładem pracy chronionej i nawet zlecenia nie da studentom bo pieniążki z PEFRONu. Drugim wyjątkiem jest Impel. Tam możesz mieć 1 grupę niepełnosprawności i rentę, a i tak zlecenie dostaniesz. To tylko dwa wyjątki potwierdzające moją regułę. Po za tym powiedzieli że można na zleceniu dorobić, przy pełnym etacie. Jak dla przyszłego pracownika to lepiej niż mam teraz.

Rufi

Ciągle szukają na stanowisko dyr usług porządkowych. O co chodzi? Nie ma chętnych??? Czy nikt tu nie chce pracować???

nowy pracownik

mam pracować w tej firmie proszę o opnnie tej firmie

Leszek

Pracuje w Juwentusie 1,5 roku i mam o firmie jak najlepsze zdanie. Pozdrawiam.

Adminek2535
@Leszek

A jak płacą co miesiąc czy co 2 miesiące

Piotr4t665
@Adminek2535

Co 2 miesiące co jest denerwujące

Dawid
@Piotr4t665

Eee, jak to co 2 miesiące? Nie ma opcji żeby wypłacali normalnie co miesiąc?

Hombre

Absolutnie nie polecam pracy w dziale handlowym w Gdańsku. Szkoda słów !!!

PKO

Wiecie może czy będą robić jakieś problemy jak się ktoś zwolnią z dnia na dzień? Po przeczytaniu tych opinie niechętnie chce iść do tej pracy, a mam umowę jeszcze niezaksięgowaną Dzisiaj mam mieć 1 dzień

Ona

Idę dziś na rozmowę do biura w gdansku Na pracownika biurowego....jak tam jest ile płacą da się wytrzymac

@Ona

Robisz 240 Godzin i wychodzi ci tak 3000 tys

neutralny
@Ona

.....duże upss jak są tak mili w biurze jak poza nim dla innych pracowników to ubespiecz się od pressingu i kup dyskretny dyktafon na pewno przyda się do walki o odszkodowanie...

rilke
@Witam Tępe Barany

3000 tys to trzy miliony złotych miesięcznie! Kosmiczne zarobki w Juventusie, a tyle narzekań!

Z dnia na dzien, po 10 latach pracy, bez podania powodu, powiedziano mojej mamie, zeby nastepnego dnia nie przychodzila do pracy, bo nie przedluzaja jej umowy (smieciowej). Pozostawiam bez kometarza, sami ocencie jaka to firma.

Motyl

Czytając opinie niektórych osób można się zastanawiać co do firmy JUWENTUS lecz prawda jest inna. Osoby piszące negatywne komentarze na temat że zostały zwolnione to musiały sobie na to zasłużyć, od czasu kiedy pracuje w JUWENTUS'ie nigdy się nie spotkałem że ktoś został zwolniony bez powodu! Kolejna spawa to Koordynatorzy.. można o nich mówić wiele ale są to osoby, które gdy potrzebuje się pomocy zawszę postarają się pomóc i nie olewają ludzi którzy się przykładają do pracy. No właśnie.. co można zrozumieć przez "przykładającą się do pracy" w głównej mierze chodzi o zaangażowanie i poziom jaki się reprezentuje, co niektórzy myślą że na ochronie się nic nie robi i się zgarnia za to kasę. Rzeczywistość jest zupełnie inna praca ta wymaga od ludzi dyscypliny, zaangażowania ale przede wszystkim MYŚLENIA! Gdy trafia się na obiekt trzeba się liczyć że są tam różni ludzie, różne charaktery i trzeba umieć walczyć o swoje i nie dać się gnoić bo osoba bez charakteru nie poradzi sobie w życiu. Jeśli chodzi o płacę to firma płaci najniższą krajową stawkę leczy patrząc ile można wypracować godzin to w systemie 24/48 pracując 10 DNI w miesiącu można zarobić powyżej 3000 zł. Pracując 2 lata nie mogę powiedzieć złego słowa!

HR
@Motyl

MOTYL, za 240 godzin w miesiącu można zarobić powyżej 3000zł brutto czy netto!? nie napisałeś. Chociaż to nie ma znaczenia gdyż normalny miesiąc roboczy to 160 godzin nie wiem czy wiesz?? Zatem gdzie ta rewelacja - przelicz czas na pieniądz ?? to jest bida, by nie powiedzieć wykorzystywanie pracownika. Żal że ludzi tak się wyzyskuje. Płace jak w afryce.

Czy w firmie Juwentus mogą pracować kobiety ?

Motyl
@Ania

Oczywiście, w firmie pracuje wiele kobiet.

Mm
@Ania

Jestem kobietą i pracuję w Juwentusie

2letni pracownik

Witam, od dwóch lat pracuję w w/w agencji i nie mam zamiaru rezygnować na chwilę obecną. Jestem osobą uczącą się, według takiej umowy wypłaty powinienem dostawac do 25 dnia miesiąca, a już 18-20 pieniążki są na moim koncie, ani razu mi się nie zdażyło żebym dostał po 25 dniu msc. Fakt faktem, płacona jest najniższa krajowa dla osób nowych, ale czego więcej oczekiwać za siedzenie na tyłku i robienie obchodów co 2 godziny, a mimo tego przy 240 godzinach (10 dni w msc) można zarobić ponad 3 tysiące. Koordynatorzy pierwsza klasa (Pan Damian M i Pan Dominik S) , zawsze wiem że mogę w każdej sprawie do nich zadzwonić i od razu zostanie mi udzielona pomoc, mimo dużej ilości pracy wykonywanej przez nich. Szczerze nie wiem skąd się biorą negatywne opinie na tej stronie, wszystko co przeczytałem zaprzecza mojemu doświadczeniu z tą firmą. Moim zdaniem problem nie jest z agencją Juwentus a raczej z byłymi pracownikami, którzy nie potrafią pracować i najchętniej chcieli by mieć płacone za siedzenie w domu przed telewizorem. Dziękuję i Pozdrawiam

Sica

Po ponad dwóch latach pracy zostałam zwolniona jak śmieć bez żadnej konkretnej przyczyny... Zawsze stawiała się na wszystkie wezwania, wykonywałam pracę dodatkową za innych pracowników biura, zero zwolnień, spóźnień itp. Tak poprostu! Wróciłam z urlopu i NIESPODZIANKA!!! Oby "karma" do nich wróciła. Do RUDEGO że zdwojoną mocą!!! Wszystkiego NAJGORSZEGO im życzę i nie polecam!!!

Janusz

Moje sugestie dla •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS: Nie można się dodzwonić do działu rozliczeń agenta ochrony. Na razie brak wypłaty za luty. Firma kantuje i wykorzystuje pracowników na każdym kroku. Zatrudniają na dwie umowy zlecenie, to co jest zawarte w tych umowach, jest CHORE. Pomniejszony ZUS odciągany, co dwa miesiące. Wiele, rzeczy potrzebnych do pracy, trzeba kupować na własny rachunek. Wypłaty płacone w trzech ratach, stawka godzinowa zmienna i niejasna. Tolerowanie pijanych pracowników w pracy, byle ktoś był na obiekcie. Oszczędzanie na każdym kroku.

Nie polecam firmy juwentus, zero poszanowania do porządnych pracowników, natomiast poblazanie alkoholikom. Lider obiektu nieogarniety, nie umie nawet zrobić porządnie grafiku, dostosować do potrzeb pracowników, ciągle krzyczy oraz ubliza innym pracownikom. Ciągle są tworzone nowe plotki, a ochroniarz który za każdym razem przychodzi na kacu jest lepiej traktowany od reszty pracowników. Juwentus, niby wielka firma, a tak na prawdę za grosz poszanowania pracowników oraz brak normalnych umów, nie wspominając o pomijanym zusie płaconym co 2 miesiące... Stawki pracowników wszystkich są równe, nie zależnie od obowiązków pracowników... Stanowczo odradzam pracę w firmie juwentus.

Zostaw merytoryczną opinię o •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS - Gdańsk

• Jak się pracuje w •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS?

Zobacz opinie na temat firmy •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS?

Kandydaci do pracy w •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

•AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS