Juwentus

Opinie o Juwentus

NightRobin007

Pracuję już trochę w Juwentusie i powiem tak... Jeśli chodzi o koordynatorów są w porządku , można się dogadać. Mają bardzo fajne i ciekawe obiekty z ciekawymi zadaniami . Wypłata jest zawsze na czas. Koordynatorzy zatrudniają osoby kulturalne , tolerancyjne ( w przeciwieństwie do pewnej innej firmy ochroniarskiej z Wrocławia ). Co za tym idzie nie pozwalają na jakieś chamstwo i oznaki nietolerancji wobec kogokolwiek ( osoby innej narodowości , osoby LGBTQ itp. Osobiście polecam pracę w Juwentusie.

men75
@NightRobin007

juventus nie daje umów o prace na czas nie określony tylko przenosi cie dom innej spułki

Lenka

Nie rozumiem tych negatywnych opinie. Pracuję w Juwentusie od 5 lat. Pracowałam na różnych obiektach i stwierdzam że firma jest OK. Wypłaty są zawsze zgodnie z umową. Wszykie niezadowolony mogą szukać innej pracy.

Olga
@kamil

Czyli według Ciebie nawet pupilkom jakimś by nie wypłacili normalnie?

Marc07

Mam takie samo zdanie po 3 latach pracy

NightRobin007 Nowy wpis

men75 Nowy wpis
@NightRobin007

Co jaki czas w Juwentus można ubiegać się o podwyżkę?

Puntek Nowy wpis

Raz w roku dostaniesz podwyżkę jak wszyscy pracujący

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Juwentus odbywa się w siedzibie firmy?

Ciekawy 1999

Tak. Rozmowa kwalfikacyjna odbywa się w biurze Juwentus

P

Jakie są warunki pracy na biurowcach?

Brałeś udział w rekrutacji do Juwentus. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Szkoda czasu na pracy w tej firmie. Proces przyjmowania trwa 2 tygodnie pech chciał trafiłem na haotycznego koordynatora. Po złożeniu dokumentów miałem przyjechac na podpisanie umowy. Przyjechałem i trafiła się inwentarzyzacja. 2 miałem szkolenie na budynku i miałem jechać z koordynatorem załatwić umowę jednak kazał mi przyjechać dziś. Ileż można jeździć? Zero szacunku i poszanowania czasu dla człowieka

Meggi

Witam chciałabym zatrudnić się w firmie do sprzątania. Napiszcie jak wyglada sytuacja czy umowy śmieciowe. Słyszałam że wyplata z różnych umów w 3 ratach ktorych nie można się doprosić. Czy moze mi ktos odpisać jaka prawda. Jaka stawka na godz mi powiedzieli 15 netto. Prawda czy mydlenie oczu. Moi drodzy czekam na waszą opinię i wiadomosc. Pozdrawiam.

Masz rację ja też pracuję w ochronie w juwentusie i mam zamiar zrezygnować i poszukać co innego też w ochronie gdzie płacą co miesiąc a nie tak jak u nich czyli w marcu rok temu dostałem wypłatę za marzec na koniec marca w kwietniu bez wypłaty za kwiecień 2 przelewy czyli 2 raty koło 25 maja za maj na koniec maja czerwiec bez wypłaty i tak ciągle do tej pory więc nie polecam

Irena
@Meggi

Witam, dobrze slyszałas, bo tak jest. Odchodzą, bo i tak nie zapłacą.Pozdrawiam.

@Piotr

W jakich terminach płacą?

@Piotr

A jakie są terminy płatności?

Od 1 grudnia zaczynam pracę na jednym z biuroców, gdzie wchodzą na obiekt. Koordynator wydaje się wporzadku moje pytanie jak jest płacone z dwóch umów za grudzień?

Robert1966

Aplikowałem do tej firmy. Po pierwszej rozmowie było ok. Potem zero odzewu. Wystarczył by jeden telefon z informacją że wybrali inną osobę. Bez podawania przyczyn. Ale to pana dyrektora przerosło.....

Barbara
@Robert1966

A mówili Ci, że się odezwą nawet jak nie będą zainteresowani? Czy nie wspominali o tym?

Lenka

baca
@Lenka

W Polsce czy na Ukrainie ?

Ta pracownica
@Lenka

Tak tak są tak zgodnie z terminem ze aż naginają kodeks pracy i są nie zgodne z prawem pracy ???????????? śmiech na sali Jeżeli myślisz że to jak płacą w miesiącu dwie pensje, a potem kolejne półtora miesiąca czekasz na kolejną wypłatę jest płatnością w terminie i zgodnie z umową na której jasno napisane jest do 25 następnego miesiąca, jest płatnością w terminie to jesteś w błędzie. Przyjęłam się w styczniu 10 lutego dostałam wypłatę, 25 lutego dostałam wypłatę a w marcu nic. I teraz mi wytłumacz, co ja mam z takimi pensjami mówić swojemu dziecku....? Nie dostaniesz jeść bo firma płaci mi co półtora miesiąca?

pieniacz
@Ta pracownica

Dostałaś zapewne wypłate jednego miesiaca za dwa z góry, wiec nie jesteś stratna tylko liczyć nie potrafisz.

Zenon
@Ta pracownica

Trzeba czytać co się podpisuje, a nie płakać i biadolić nad swoim losem. Oczywiście że jest to jawny wał, jednak pod warunkiem, że udowodnisz związek finansowy między dwiema firmami, tj. Juwentusem i tą drugą firmą z której płacą składki, a to jest praktycznie niewykonalne dla zwykłego Kowalskiego. Przeczytaj dobrze umowę z Juwentusem! Sama zrzekłaś się płacenia obowiązkowych składek, które opłaca już ta druga firma, która z kolei wynajmuje Ciebie Juwentusowi i płaci za Ciebie składki. Jeśli nie udowodnisz, że obie firmy należą do tej samej osoby lub grupy osób, to wszystko jest legalne i zgodne z prawem, a warunki tych umów cywilno-prawnych są przez Ciebie zaakceptowane w momencie złożenia podpisów pod nimi, także wiesz.. :)

Marc07

Mam takie samo zdanie po 3 latach pracy

Danuta
@pieniacz

A czemu niby tak się tam dostaje wypłaty? Normalnie nie potrafią zapłacić, dziwne, serio

kamil
@Ta pracownica

Tak to prawda w marcu zero pieniędzy każą czekać do kwietnia tak jest Warszawie też ,ja już nie pracuje i wątpie czy odzyskam pieniądze będę musiał zgłosić sprawe do pip.

Paulina
@kamil

i pracownicy się na to zgadzają by tyle czekać na wypracowaną pensję ? nikt nigdy nie zgłosił tego zachowania do PIP, przeciez za coś trzeba zyc, a jak pensji nie ma to za co ? pracodawca nic sobie z tym nie robi ?

kamil
@Lenka

O jedyna zadowolona dostaje wypłate co miesiąc buhaa....nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Olga
@kamil

Czyli według Ciebie nawet pupilkom jakimś by nie wypłacili normalnie?

Punto

Ile dostaliscie na godzinę za marzec mi wyszlo 16zl umowa zlecenie

Czy w Juwentus występują paczki/bony świąteczne?

baca

tak a czym chcesz obdarować firmę ?

Ta pracownica

Jak sobie narysujesz to dostaniesz ????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Juwentus? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mark

Rozliczenie z nadgodzin co dwa miesiące ,żeby pracodawca uniknął większych podatków . Przy tych zarobkach to śmieciowa bida...

kibic

Nie mam nic wspólnego z tą firmą jestem tu.. bo ciekawiła mnie opinia o tej Firmie,ale mam pytanie do piszących - skoro jest tak fatalnie to czemu nie pójdziecie do sądu pracy? Ja bym tak zrobił!! Powodzenia-kibic.

......
@kibic

przyjdź popracuj i pojdziesz sam .

Gucio

Na smieciowce?

Fan
@kibic

Bo takie firmy majom pieniądze czyli prawników a ty nie masz kasy wiec szanse na wygranie zadne

Std
@Gucio

Na smieciowce ze skladkami co 2 msce

Kris

Witam nie dawno zaczełem pracować w juwe.Praca jak praca w każdej trzeba się narobić.wypłaty jeszcze nie dostałem więc się nie wypowiem.

Lala

stawka - najniższa, czyli 17zł brutto, umowy podpisuje się 2 z 2 rożnymi firmami, żeby mogli ominąć jakieś podatki od zatrudnienia pracownika - nie wnikałam. godz 240 (10dni). praca w zależności od miejsca. u mnie praca w porządku, kierownik (przed którym odpowiadam na terenie zakładu, którego pilnuję) jest naprawdę w porządku. koordynatorzy juwentusu natomiast nie do końca wiadomo od czego są. wpadają tylko na kontrole, jak trzeba przywieźć rachunki, to dzwonią, żeby przyjechać po nie.

Jerzy
@Lala

Czy w firmie tej masz w ogóle możliwość na to, aby awansować na wyższe stanowisko? Napisz mi proszę, czy osoby, które angażują się w wykonywanie swoich obowiązków mogą liczyć na fajną stawkę i awans w rzeczywistości?

Jak wygląda ścieżka awansu w Juwentus?

Ta firma to porażka wypłata jak w Rumunii co dwa miesiące i grosze a wymogi jak w Europie w nocy wielkie naloty jak przyśnierz to kiedyś won a teraz sami zrozumieli że za chwilę ci robiący naloty sami będą zapierać to ostrzeżenie ogólnie (usunięte przez administratora) nie polecam!

Zawiedziony

Tragedia, miesiąc do pracy przyjmują,osobno niekaralność,badania,szkolenie we Wrocławiu,umundurowanie (chociaż go wcale nie przypomina,pracowałem w dwóch firmach teraz obecnie w Piast,ale zawsze to kierownik papiery i mundur na obiekt przywoził a tam to jest chyba od picia kawy i zaliczania godzin.

rambo77

Gdzie są odcinki z wypłat można zapomnieć nie wiesz co dostajesz i za co stawką pszy umowie inna do wypłaty co innego dramat

Jerzy
@rambo77

Czy próbowałeś jakoś wyjaśnić kwestię różnicy stawek między tą wpisaną na umowie, a rzeczywistą? Jak tę sytuację tłumaczy firma, jaka jest ich argumentacja? Czekam na wpis z Twojej strony, jestem ciekaw co mi powiesz.

@Jerzy

Spróbuj sie dogadzać o kasę to usłyszałem tyle ci dam i koniec wiecej nie proś bo nic nie dostaniesz i to w formie grożby

Darek

Jestem studentem i szukam pracy w ochronie. Mieszkam blisko Bielan Wrocławskich. napisze mi ktoś coś o stawkach?

Ona
@Darek

Wdepniesz w (usunięte przez administratora) stawka wygląda przy podpisaniu umowy koordynator informuje 13 zł na czysto co do rozliczenia 13 zł brutto i w tym momecie zaczynają stwarzać problemy jeden przez drugiego palą przygłupów biegają z dołu do góry z góry na dol i twierdzi pan koordynator że nie może dodzwonić się do Warszawy i każe podpisać odpowiesz że nie podpiszesz bo nie zgadzasz się z rozliczeniem to odpowiada cytuje to nie podpisuj (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) się dogada kupi wszystkich wszystko za pieniądze

Dw
@Ona

Ciekawe skoro teraz stawka Brutto to 17 czyli netto jakies 11/12 na umówię zlecenie

@Ona

dokładnie firma dramat

Młyn

Uwaga nie pracować więcej niż norma godzinowa na umowę o pracę kantują na dodatku za godziny nocne a paski z pensji i umowę o pracę wysyłają na adres domowy a za zlecenie domagać się kopi rachunku u koordynatora nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Juwentus - Wrocław

• Jak się pracuje w Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Juwentus