Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Nor-way

Kurcze w sumie dla studenta super praca. Ale teraz przeszedłem na ozusowaną umowę i juz nie jest tak kolorowo. Do tego lider jest chory psychicznie i codziennie mowi sam do siebie, śpiewa. Ogolnie ciekawie jest, jako przesjciowa praca w dobie koronawirusa to nie jest najgorsza opcja. Pozdrawiam

@Nor-way

Jezeli obydwie umowy Ozusuja od nowego roku to zapewne kosztem zejscia na minimum stawki , ale za to juz nie uciekna od platnych L4.

W
@Gosc x

Będzie jeden kontrakt umowa o pracę bez nadgodzin pełen zus stawki za usługę pójdą mocno w górę. Wielu klientów zrezygnuje.

irek
@W

Będzie też lipa z zarobkami tylko etat.

@irek

Ale chociaz wyplata co msc , a nie co dwa .

@irek

Jezeli jeszcze dodatkowo malo by sie pogorszyc z zarobkami to czesciej beda szukać ,, chętnych ,,

xxx
@irek

Będzie płatny urlop tak jak powinno być.

Xzx
@xxx

A ciecie kosztow niech rozpoczna od zbednych dublerow z ko .

Tygrys

Czy to Prawda że stracicie obiekt na Galeri Dębiec w Poznaniu Jeśli tak to przykro Mi.

lol

Nie tylko ten .

Wwa

DOSTALIŚCIE PRZELEW DZISIAJ?

nowy

Ja jescze nie dostaĺem.A ktos kiedy wpĺynie.

...
@nowy

Jak z Wisły opona wypłynie .

Gosc
@nowy

Do 14-ego pierwszy przelew,jeszcze nie ma nic

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Pracus

Czy dostaliście już pierwszy przelew?

Witam Kto dostaje w maju wypłaty może w piątek wpłynie.Ktos coś wie

Rozliczał ktoś sie kiedyś z ubrań? Jak to wygląda? Ostatnia wypłata kiedy? Normalnie powinienem mieć do końca kwietnia.

Pracus

Dostaliście już drugi przelew?

@Pracus

Jeszcze nie. Według umowy ma być do dzisiaj? A kiedy dostałeś pierwszy? Ja tydzień temu

Jak się pracuje od stycznia to wypłatę za luty powinno sie teoretycznie dostać do piątku? W sensie do końca lutego?

agent

Wypłate powinno się dostać do 25 dnia każdego miesiąca w piątek jest już 26

Creed

Jak od stycznia to dostajesz za styczen 30-31 stycznia wyplate,potem w lutym nie masz wyplaty i dopiero 15 marca 1 polowa za marzec itd

Jeleń jeden z wielu.

Podwyżki od stycznia. A za 9 lutego zapłacili 2646zl. Kpina.... nie jestem rencista itp... zastanówcie się czy warto narażać zdrowie i życie. ..

Bezimienny

Wie ktoś kiedy będzie przelew za luty ? Powiedzieli mi w księgowości, że 18 marca ma być a go jeszcze nie ma. Oni zawsze tak przeciągają na wypłacie ?

Ktoś

Kiedy spodziewać się drugiego przelewu za styczeń?

Dante
@Ktoś

Też czekam, pytałem kierownika to mowil ze pierwszy przelew jest 11 a ktoś wie kiedy. Powinien być drugi ?

@Dante

No dziś już nie będzie Czyli jutro pewnie puszcza

Dante
@Ktoś

O ile dzisiaj będzie , ma ktoś ?

Danio

Nie polecam czemu bo jak musiałem wzjasc wolne tydzień czasu bo syn miał kwarantannę z przeczkola to od razu mnie zwolnili i te wypłaty ZUS śmieszne jest.

Jupiter

@Ktoś a to płacą wam na dwa razy?

1962
@Jupiter

Na dwa razy mało powiedziane płaca w trzech ratach a ZUS odprowadzają co.2 miesiące.

@Jupiter

Tak dokładnie Za luty do piątku tez musi być przelew Płacą raz na 2 miesiące

robert

Jestem kwalifikowanym prac ochrony mam pozwl na bron Czy mam szanse na prace w Juwentus Warszawa prosze o odpowiedz

1962
@robert

Tylko nie juwentus są inne firmy a juwentus to firma gdzie pracownik jest traktowany jak smiec

Marto
@robert

Dwie umowy zlecenie ,składki do ZUS odprowadzane co 2 miesiące wypłata w trzech transzach też co 2 miesiace i do tego traktowanie ludzi jak smirci

...
@robert

Jak nie potrzebujesz kasy co miesiac nie chcesz etatu , robiac dwa w ciagu miesiaca to dawaj .

Krzychu

Najwięcej pracy mają tylko dla rencistów z orzeczeniem. Branża ochrony w Polsce to nadal parodia i pośmiewisko, niestety.

radziłbym obecnym pracownikom udać się do oddziału ZUS i dowiedzieć się jak to Juventus pięknie odprowadza składki. Żebyscie później nie byli zdziwieni jak Wam naliczą groszowe emerytury.

GrubyKrzychu
@były pracownik

Ja się niedawno dowiedziałem. Przez tych (nie napiszę kogo bo admin usunie) PUP odmówił mi zasiłku twierdząc że pomimo przepracowania 16 miesiący w Juwentusie składki zostały odprowadzone tylko za 8 miesięcy. Gdybym wiedział że taki przekręt mi zaszkodzi, to bym się tam nie zatrudniał. Dlaczego ZUS na to pozwala? Przecież i ludzie i ZUS na tym tracą, a ZUS nie jest w dobrej kondycji finansowej!

@były pracownik

Na zleceniu to nie Juwentus odprowadza te składki, tylko jakas agencja pracy z którą współpracuje Juwentus (np. Rekruton)

Krzychu

Zwolnienie z obiektu po 16 miesiącach dobrej pracy na zleceniu z wynikami (wykrycie włamywacza i zgłaszanie przypadków picia alkoholu przez pracowników obiektu) bez podania przyczyny. Pół miesiąca później zwopnienie z agencji (także bez podania przyczyny). ZUS oczywiście jak u wielu innych osób raz na 2 miesiące, a wypłata w 2 transzach też raz na 2 miesiące (na szczęście było tego na tyle dużo żeby przeżyć i jeszcze coś odłożyć).

Marc78

Witam Dostał ktoś drugi przelew? Na chwilę obecną na Śląsku cisza

Byt

Czy dostaliście już drugi przelew?

Siwy
@Byt

Tylko jeden.. Może dziś puszcza

@Byt

To dziady... Półtora miesiąca trzeba czekać na kasę... Nawet dziś nie puścili przelewu

tyB
@Nowy

Dostaliście już może?

@tyB

Nie było dziś.. Może jutro, takie czekanie na własne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus