Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

patrolowiec

Mam pytanie do ludzi z patrolu czy coś słyszeli że od nowego roku mają zlikwidować auta prywatne i maja wejść służbówki?

Prac

Dostaliście już pierwszy przelew?

Leon

Chyba przesadziliście z narzekaniem, może idealnie nie jest ale z pewnością nie jest tak jak niektórzy opisują.

1961
@Leon

Czego bronisz tego co powinno być już dawno zlikwidowane

....
@Leon

Kasa ma być na czas bo to podstawa .

Ciekawy

Jak wygląda praca w piekarni Szwajcarskej w, Malopolu.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Adam1985

@we U mnie kasa jest na czas tzn do 10 każdego miesiaca umowa zlecenie zaznaczam pracuje od 1 lipca 2020

@Adam1985

taak, poczekaj 2 m-ce a zobaczysz którego 10 go dostaniesz kasę, a jak będziesz odchdził to po ostatnią wypłate będzisz musiał jechac do kasy na Poloneza.

@były pracownik

Dowiedziałam się o tym ,jak zakończyłam pracę. Na początku nikt mnie nawet nie informował, że płacą w dziwnym systemie.

lala
@Adam1985

toż to ja w szoku jestem bo ja tez zaczełam 1 a wypłate miałam 20

...,,
@były pracownik

A po co zwalniasz nie zaraz po otrzymaniu wszystkich przelewow na koniec miesiaca i tyle .

sorki za literówkę z poprzedniego postu oczywiście ten Juwentus z Wa-wy a nie z Turynu. Pracowałem u nich przez kilkanaście miesięcy oczywiście na dwóch umowach. Jedna z Juwentusu druga z agencji pracy i gdy poszedłem po zaświadczenie do ZUS okazało się, że Juwentus nie przelał ani złotówki natomiast agencja płaciła składki co drugi miesiąc.

Pra

Czy dostaliście już wypłatę za wrzesień?

Siwy
@Pra

Nima dziś.

lala
@Pra

niestety nie sie rownież martwie

Jacek

Nie ma co z nikim gada,jeszcze jakilka firma była na Młynarski to jeszcze było o.kontakt

Niki

Nie pisz kłamstw,że po 1 minucie dzwonią chyba nigdy tam nie pracowałeś przez takie opinie kłamliwe wizerunek firmy jest niszczony

Mirek
@Niki

A co w tej firmie jeszcze można zniszczyć jak oni sami to robią. Pozdrawiam.

1961
@Niki

Jak zabierają pracownikom po 400 złotych z wypłaty to też jest kłamstwo i jeszcze usuwają niewygodne opinie które są nie po myśli firmu firma sama sobie niszczy wizerunek bo nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudni się w takiej formie

Zainteresowana

Jestem ciekawa czy tak samo negatywne opinie sa odnosnie pracy w centrali juwentus na ul. Poloneza? Zastanawiam się nad aplikacją do działu kard lub asystent handlowca. Ktos cos wie? Jak wyglądają zarobki? Jaki rodzaj umowy?

Gosc

Czy ktoś nie dostał jeszcze drugiej części wypłaty bo ja nie mam

Gosc

Czy wszyscy dostali drugą część wypłaty...bo ja jeszcze nie...

marto

...Żenada za 40 godz. pracy na umowę zlecenie otrzymałem dziś przelew na śmieszną sumę czyli 115 zł śmiech

Marto

Żenada za 40 godz.na umowę zlecenie otrzymałem przelew na śmieszną sumie 115 złotych

ZORRO

Ja tam się z nikim nie kłócę i nie upominam ! Jak coś nie gra lub jestem oskubany albo coś wpływa za późno i okrojone to sobie przychodzę do pracy i pluję im do czajników a potem patrzę z radością i satysfakcją jak popijają te poranne kawki i herbatki ! Nie omijam kierownika dowódcę i innych ! A pluję tłusto oj tłusto ! To jest lepsze jak puste wściekanie się i co ważne pomaga !

Magda
@ZORRO

to jestes poprostu tchorzem,na dodatek masz jakies nienormalne zachowania,ja zawsze wyjasniam sprawe z koordynatorem.

@Magda

Jak się da wyjaśnić. Odbiłam kilka rozmów i za każdym razem inna wersja????

Prac

Czy dostaliście już pierwszy przelew za sierpień?

@Prac

Pracowałam od 29.07.2020 do 11.09.2020. Nie dostałam jeszcze ani grosza. Koordynator ostatnie dni lipca, podpiął bo pod Sierpień ( nie wiem dlaczego). Dziś dostałam informację ( po wielu próbach jej uzyskania), że jakiś przelew będzie w piątek (18.09). A reszta w październiku. Nikt mi nie mówił na początku, jaki jest system wypłat. Nie podjęła bym pracy na 100%.

Hmm

Jak działają wypłaty ratalne 50% wypłaty na początku miesiąca a kolejne 50% pod koniec czy jest to inaczej rozkladane?

@Hmm

W jednym miesiącu masz dwie wypłaty w następnym żadnej i tak w kółko...

jamar
@Gosc

Takie wypłaty ,,gwarantują" odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne co drugi miesiąc i to oczywiście od najniższej krajowej. O take Polskie żeśmy walczyly ?

xxx

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy na stanowiskach administracyjnych w tej firmie?

Ona
@xxx

Podłączam się do pytania. Tez chetnie dowiem się jak wygląda praca administracyjna w centrali

Ixo
@xxx

Nie polecam, a jak ktoś chce spróbować, to radzę odpalić dobre wino i zapomnieć o perspektywach. (usunięte przez administratora) i 3500 zl do śmierci

To już jest przegięcie gdzie sa moje pieniądze. Czas chyba poinformować pip o waszych przekrętach

Qaz

Ktoś wie kiedy w końcu będzie przelew?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus